PDA

Zobacz pełną wersję : Pozdro dla Dzieci Altarona


Graudenz
13-05-11, 21:12
Witam i jednocześnie dziękuje za wsóplną gre.
Nie będe sie rozpisywał ale krótko pisząc padłem przezd chwilą bo jakiś dzieciak miał kaprys.Ciężko pracowałem na wszystko co osiągnałem,byłem neutralnym graczem ,nie ingerowałem w czyjeś walki,nie biłem innych, ta gre traktowałem jako oderwanie sie po pracy.Nikomu nie wchodziłem w droge i nikogo nie prowokowałem.Ale pojawiło sie dziś stado baranów na mojej drodze.Kolesie już z czaszkami szukający śmiesznych emocji.Widać w życiu codziennym to zwykłe cioty i tu muszą sie wyżywać.Bez słowa podeszli i ubili - solo nie meli odwagi tylko w grupie 3/1.Inaczej nie potrafią,dzieciaczki ze smarkami pod nosem tak sie własnie zabawiają niszczać tą gre.
W ten oto sposób gracze odchodzą z Altarona.Banda głupków zbiera sie w grupki i napiera all co żywe.I te ich śmieszne teksty potem."Zapłać 10k a nikt cie od nas nie ruszy". W ogóle poziom wypowiedzi tych "zabijaków" był na poziomie 13 -latka.
Podkreśle- takie zachowania niszczą tą gre.Kilku moich znajomych już w ten sposób zakonczyło swoją przygode z tą grą,własnie przez takich buraków.
I ja dołączam do grona tych którzy wiązali nadzieje z tą gra ale realia okazały sie żałosne.W tej grze jedna wielka patologia,gracz do czasu aż trafisz do na takich idiotów.
Pozdrawiam i życze miłej gry

Slythia
13-05-11, 21:14
Jeśli chcesz obronić się przed takimi osobnikami to poszukaj klanu, który da ci ochronę :). Wystarczy popytać się, a żaden PK nie tknie cię.

Graudenz
13-05-11, 21:15
Jeśli chcesz obronić się przed takimi osobnikami to poszukaj klanu, który da ci ochronę :). Wystarczy popytać się, a żaden PK nie tknie cię.

Miałewm klan,to kolejna ich wymówka była że ten klan im nie pasuje bo nie wsółpracuje z ich klanem-tak czy owad chcieli ubic i ubili

Wicked
13-05-11, 21:18
Graud - no patrz, a mojego klanu nikt nie tyka. Wiele razy były problemy i szybko się kończyły, gdy tylko gość dawał "look" na moich podopiecznych. ;)

Tron
13-05-11, 21:23
Ok, widząc te słowa: "Zapłać 10k a nikt cie od nas nie ruszy", od razu wiedziałem, że powiedział to ktoś z Securum. Potem spojrzałem na listę twoich zgonów, i zobaczyłem: "Gracz zginął na poziomie 30 , zabity przez Al'Eremce". Taka jest niestety polityka ich "klanu", ślepą wierzą że jak zrobią klan z mnóstwem członków, z dobrymi i lepszymi poziomami to mogą się rządzić na lewo i prawo, szerząc swoje smrody. Myślą że są najlepsi, każą płacić jakieś śmieszne haracze, tylko po to żeby zarobić, bo sami nie potrafią. Cały ich klan istnieje tylko z tych haraczy, bez nich nie mieliby nawet złamanej fiolki po miksturach. To co oni wyprawiają na serwerze, to się w głowie nie mieści. Power Abusing z ich klanu wylewa się każdą szczeliną.

@Rekhyd: Tego także nie rozumiem, tylko ty w twoim klanie masz wysoki poziom, reszta to zlepek 15-o poziomowców.

Wicked
13-05-11, 21:46
@up
Nie potrzeba poziomu, a odrobinę szacunku, kultury i podejścia. Nie grożę nikomu (raczej), nie straszę, nie płacę, nie płaczę. Ot, trochę rozmowy i wszystko da się załatwić.
Wszak jakiś powód jest tego, że moja gildia ma spokój. :)
Gramy grzecznie, układnie, nie Pkujemy nikogo. Tyle. Prosta recepta na sukces.

Zembolx
13-05-11, 23:35
A no i nie mamy zlepku 15-tych lvli :)

Tron
13-05-11, 23:40
A no i nie mamy zlepku 15-tych lvli :)

To była przenośnia, bez urazy ;) My próbowaliśmy się dogadać z Securum, na próżno.

Brando
14-05-11, 07:29
Ojej... nie popłacz się...

A czego Ty się spodziewałeś po świecie pvp? Jeśli chcą niech sobie mnie zabijają, jeden, dwa, trzy... 10 razy. Aż wszyscy wbiją sobie rsy/bany. Ja sobie lvl odrobie.

No chyba że ktoś gra tutaj tylko dla lvli a śmierć w grze jest dla niego tak wielką stratą... że musi pisać pożegnalny temat... rotfl... właśnie pokazałeś że tibijska gra 2d jest dla Ciebie wszystkim w życiu...

PS: Jak nie grasz daj mi swoja postać :)

blanko2222
14-05-11, 07:36
A co mi tam będe to pisał pod każdym tego typu temacie.

"NIE RÓB DRUGIEMU CO TOBIE NIEMIŁE"

Aż wkońcu się nauczą wszyscy.

Tomek119
14-05-11, 07:36
Popieram Brando.. śmierć na świecie pvp nie musi być poprzedzana ostrzeżeniem, groźbami, wyłudzeniami.. wystarczy mieć kaprysik i już można kogoś ubić ;D

Aha i dzięki za pozdrowienia zawarte w temacie ;)

maks889
14-05-11, 08:05
Ale ty masz problemy po co grasz w tibie jak nie umiesz sobie poradzić z PK. Żałosny jesteś dla tego że założyłeś ten temat wypłakując swoje gorzkie żale bo cie zabili... Znajdź se kolegów o ile jest to możliwe i zabij ich będziecie kwita a nie odchodzisz z gry bo nie umiesz grać nam pvp. Ewentualnie jak już wyżej wspomnieli poczekaj na server no-pvp i tam graj jak masz problemy z ogarnięciem walki.

gex1995
14-05-11, 08:13
Mnie random PK spotkało raz xD , a wiecie dlaczego , bo jestem neutralny dużo rozmawiam z graczami z Securum podając przykład lub z Planem B czy innymi klanami .
:)

Graudenz
14-05-11, 12:26
Ale ty masz problemy po co grasz w tibie jak nie umiesz sobie poradzić z PK. Żałosny jesteś dla tego że założyłeś ten temat wypłakując swoje gorzkie żale bo cie zabili... Znajdź se kolegów o ile jest to możliwe i zabij ich będziecie kwita a nie odchodzisz z gry bo nie umiesz grać nam pvp. Ewentualnie jak już wyżej wspomnieli poczekaj na server no-pvp i tam graj jak masz problemy z ogarnięciem walki.

A co to za pvp jak 3 leje 1?.Takie cwaniaczki jak ty co wychwalają to całe pvp to tylko cwianiakuja na forum i w grupie. Sam pewnie nawet nei chodzisz na hunty bo zaraz by cię pojechali i wtedy byś pokazał jaki jesteś pro haha

dudekwariat
15-05-11, 01:08
3 vs 1... Gra to gra.. W 'Tibie' zapewne grasz na non-pvp.. zagraj na pvp, to zobaczysz 15 vs 1.. "Wtedy byś pokazał jaki jesteś pro... " Nie wiem do kogo to pisane, ale.. wątpie, by ktokolwiek się wyżalał na forum gry po tym jak ktoś go zabił o.O w związku z tym, Ty jesteś pro mega.. I nie wydajesz mi się na osobę która "pracuje"... Bo zarabiać to Ty nie dość, że nie udacznie to tylko w Altaronie potrafisz. Wiesz co by było gdyby każdy pisał, po tym jak ktoś go zabił? Otóż wtedy administracja musiałaby założyć oddzielne forum 'gorzkie żale' albo coś podobnego. W każdym bądź razie, nie płacz, tylko zapie*przaj na expa, ciśnij nockę, G>R>A>J, wbijesz kozak lv, może ktoś Cie polubi, i się odwdzięczysz/cie tym okrutnym MORDERCĄ. /// Pozdrawiam i daruje Wam _________________________________________ - tylko nie na raz ; )

Spoon
15-05-11, 04:26
Nie mam tu zamiaru się żalić, ani nic z tych rzeczy. Staram się grać pokojowo i być miłym dla wszystkich. Zwrócę jednak uwagę na jedną sprawę.
http://imageshack.us/photo/my-images/714/76470952.jpg/
Drodzy Securumowiczowie, prowadząc taką politykę, jaką prezentuje Gippo, musicie ubijać KAŻDEGO, kto expi, bo przecież to potencjalny przyszły członek Planu B, Sranu C, Bandy Muminków czy jaką tam sobie wymyślicie gildię za wrogów nr 1.

robak107
15-05-11, 07:10
I co chcesz tym osiągnąć? Make my day.

Graudenz
15-05-11, 07:52
3 vs 1... Gra to gra.. W 'Tibie' zapewne grasz na non-pvp.. zagraj na pvp, to zobaczysz 15 vs 1.. "Wtedy byś pokazał jaki jesteś pro... " Nie wiem do kogo to pisane, ale.. wątpie, by ktokolwiek się wyżalał na forum gry po tym jak ktoś go zabił o.O w związku z tym, Ty jesteś pro mega.. I nie wydajesz mi się na osobę która "pracuje"... Bo zarabiać to Ty nie dość, że nie udacznie to tylko w Altaronie potrafisz. Wiesz co by było gdyby każdy pisał, po tym jak ktoś go zabił? Otóż wtedy administracja musiałaby założyć oddzielne forum 'gorzkie żale' albo coś podobnego. W każdym bądź razie, nie płacz, tylko zapie*przaj na expa, ciśnij nockę, G>R>A>J, wbijesz kozak lv, może ktoś Cie polubi, i się odwdzięczysz/cie tym okrutnym MORDERCĄ. /// Pozdrawiam i daruje Wam _________________________________________ - tylko nie na raz ; )
Chłopie czy chłopczyku sam nie wiem, -nic o mnie nie wiesz więc nie wypowiadaj się o mnie i o mojej pracy.Pamietaj w grach zasada jest jedna i obojetnie jak sie gra,czy jesteś dobrym graczem czy złym to życia prywatnego się nie czepia.Bo konsekwencje tego mogą być potem niemiłe jeśli trafisz na kogoś kto naprawe będzie chciał ci coś udowodnić i zażądać rekompesaty.
A co do twojego "zapie... na expa i ciśnij nocke".Człowieku - noc jest do spania a nie do grania, chyba że gra nocami jest dla ciebie jedyną możliwościa wybicia sie bo wtedy twoi wrogowie spią.Ale taka gra to właśnie pierwszy objaw bycia "Noliferem"
Pozdrawiam Grau

Ps.Doszły mnie słuchy że te mega kozaczki co tacy pro byli mieli przyjemność bycia po tej słabszej stronie.Ciekawe jakie teraz mają podejscie do gry.Od nowa?czy już brak chęci do gry?

dudekwariat
15-05-11, 09:00
Graudenz, to nie była typowa wypowiedź na temat Twojego życia prywatnego, wyrwałeś te zdania z kontekstu. Napisałem tak, ponieważ osoba pracująca ( 18+ ) raczej nie jest skora do perfidnego wyżalania się na Forum gry, tylko dlatego, że padła przez osoby dominujące na serwerze. Ty zamiast napisać do tej gildi, dogadać się, to Ty robisz coś całkiem odwrotnego, chcecie serwer 'udoskonalać' według Waszych fantazji.. "[...] chyba że gra nocami jest dla ciebie jedyną możliwościa wybicia sie bo wtedy twoi wrogowie spią... "
Kurczę... No przecież to nie ja się wyżalam na forum, że padłem : / dziwny jesteś.. Ja ci zaproponowałem granie nocą, bo z tego co widzę co piszesz, wywnioskowałem, że to właśnie dla Ciebie jest jedyna możliwość expienia, ja osobiście wrogów nie mam, unikam jakichkolwiek potyczek Objaw bycia No-Liferem? Jeśli nie zczaiłeś dlaczego gram często w nocy, to znaczy, że kumaty to Ty nie jesteś i nie siedzisz w klimacie. Mniejsza o to. Poza tym, w nocy jest kozacko, ze względu na to, że ciężko jest kogoś dostrzec na miejscu swojego expienia. Aż przeczytałem sobie jeszcze raz Twój pierwszy post... Ty grasz w gry, dopóki nie przyjdzie po Ciebie 'Kostucha' ? I już dupa ? 'Exit' ? Kurcze, nie na tym ziomuniu gra polega... "W ogóle poziom wypowiedzi tych "zabijaków" był na poziomie 13 -latka " - No wiesz, gra to gra.. Wymagań wiekowych nie ma, więc nawet jeśli miał 13 lat, to najmniej Nas to powinno interesować. Kolejną rzeczą i ostatnią bo mam dość, jest to, że 2 dni temu napisałeś tego posta i wyraźnie tam jest napisane, że kończysz grę, a do tej pory jednak uczestniczysz w rozwoju gry. Myślę, że pisałeś to wszystko podczas tak zwanej reakcji na stres ( czyt. w szoku ) Tak więc jeśli ochłonąłeś, to " Go Go Go 100lvl " :)

konradowalkero
15-05-11, 09:23
Zabijamy cię bo jesteś/byłeś we wrogiej gildii. To nie mój problem że "twoi" koledzy z gildii nie poinformowali cię o tym że mają z nami konflikt. Nie jesteś pierwszą osobą która nie wie za co została zabita i tak jak ty nie została poinformowana przez członków swojej gildii że mają wojnę. Jak widać wróg bierze do gildii wszystkich po kolei a żeby wyjaśnić jaką mają sytuacje to już nie za bardzo.

Oczywiście że przylecieliśmy i bez słowa cię zabiliśmy, myślisz że ja będę do ciebie pisał i pytał czy może szanowny pan jest z moim wrogiem czy nie? A może mam cie przestać bić tylko dlatego że wyszedłeś z gildii i teraz dać ci wbić większy poziom? Nie mogę ci uwierzyć na słowo że niby nie jesteś z nimi. Jakbym puszczał was wolno tylko dlatego że wyszliście z wrogiej gildii to byście zaraz powychodzili 20 levelami żeby się wyexpić i później nas prać. Ja nie będę robił dochodzenia kto z pośród członków wrogiej gildii ma nas zamiar bić a kto ma sobie tylko gildie lol.


BTW Biła tylko jedna osoba i to w dodatku rycerz. Atakując Al'Eremce który ma Red Sculla zrobiłeś yellow sculla a Al'Eremce zabił cię bez żadnej kary.

lecol
15-05-11, 09:49
Nie chcę nic mówić, ale z kręgu moich znajomych namówiłem na grę 20 osób prawie, połowa z nich wcześneij tibii nie widziała. altaron im się bardzo spodobał, ale na 20 lvlu przestali grać, własnie z tego powodu, ze bardzo się zdziwili, gdy wbijali 2 h lvl, a wracając z expa, jakies pedały ubiły. I nikt już nie gra z moich znajomych , ja w sumie tez. Nie mam tyle czasu, żeby dziennie wbic lvl, a w razie deada jeszce go odrobić... to strasznie zniechęca=S

dudekwariat
15-05-11, 10:34
Otóż to ! Lecol świetne rozwiązanie. Taka gra, nic nie poradzisz, jak masz 'płakać', że padłeś a 2 godziny level biłeś, straciłeś czas ( co dla mnie jest durne, bo gra się chyba dla przyjemności a nie z przymusu ) i poziom, to o to najlepsze rozwiązanie - nie expij bo po co ? Przecież i tak prędzej czy później w końcu padniesz, czy to będzie typek któremu nie spodobał się Twój outfit, czy potwór to nie ma różnicy.

Hpplttlbzr
15-05-11, 12:17
I co my teraz zrobimy...? :(

Graudenz
15-05-11, 13:38
Zabijamy cię bo jesteś/byłeś we wrogiej gildii. To nie mój problem że "twoi" koledzy z gildii nie poinformowali cię o tym że mają z nami konflikt. Nie jesteś pierwszą osobą która nie wie za co została zabita i tak jak ty nie została poinformowana przez członków swojej gildii że mają wojnę. Jak widać wróg bierze do gildii wszystkich po kolei a żeby wyjaśnić jaką mają sytuacje to już nie za bardzo.

Oczywiście że przylecieliśmy i bez słowa cię zabiliśmy, myślisz że ja będę do ciebie pisał i pytał czy może szanowny pan jest z moim wrogiem czy nie? A może mam cie przestać bić tylko dlatego że wyszedłeś z gildii i teraz dać ci wbić większy poziom? Nie mogę ci uwierzyć na słowo że niby nie jesteś z nimi. Jakbym puszczał was wolno tylko dlatego że wyszliście z wrogiej gildii to byście zaraz powychodzili 20 levelami żeby się wyexpić i później nas prać. Ja nie będę robił dochodzenia kto z pośród członków wrogiej gildii ma nas zamiar bić a kto ma sobie tylko gildie lol.


BTW Biła tylko jedna osoba i to w dodatku rycerz. Atakując Al'Eremce który ma Red Sculla zrobiłeś yellow sculla a Al'Eremce zabił cię bez żadnej kary.

To Ci coś wyjaśnie mój drogi:)
Po pierwsze słowami "mam cie przestać bić tylko dlatego że wyszedłeś z gildii i teraz dać ci wbić większy poziom" właśnie udowaniasz że z Wami dogadać sie nie idzie.Rozumując mój błąd polegał na tym że wstąpiłem to złej gildi niewiedząc lub nie będac poinformowanym o ich kosztaktach.Byłem w gildi - żle,wyszedłem z niej też źle- to co wg Ciebie jest rozwiązaniem z tej sytuacji?.Payment? Haha.
Niektórzy tu pisza że trzeba umiec sie dogadywać.Kto mnie zna to wie że jestem ugodową postacią i potafię z wieloma osobami się dogadać nawet z wrogiem ale.. jak ktoś nie chce przyjmować żadnych argumentów do siebie to wybacz.Z Wami po prostu nie można normalnie pogadac i wyjasnic cała sprawe.
A czemu gram- proste ,;każdemu trza dać szanse,dałem i sobie.To tyle w temacie
Pozdrawiam Grau

Obles
11-09-11, 13:03
Panowie i panie, pamiętajcie, że jak by nie patrzeć jest to serwer pvp czyli gracz kontra gracz. Jednym z elementów takiej gry jest zabijanie innych graczy.
Nie chcę nikogo urazić, ale mam wrażenie, że wszscy, którzy "płaczą" na random pk grali jedynie na srwerach n.pvp lub bardzo spokojnych pvp i nie mieli do czynienia z prawdziwą grą.
Oczywiście wiadome jest, że zabijanie bez podstaw jest złe, nie fair i "głupię" ale tak to już jest w takiej grze.
Trzeba zebrać ekipę i tępić takich graczy - innego wyjścia nie widzę (chyba, że powstanie serwer n.pvp ale o tym nie tu :rolleyes:)

samosiejka
11-09-11, 14:48
Podobno będzie non-pvp. Sam na niego czekam a na pvp już nie gram.

dedereq
11-09-11, 17:06
W sprawie twojej smierc z rak Sprawiedliwego napisz do Wyrewolwerowany/Dedereq w grze.

siwyus
11-09-11, 17:29
Ja tylko podziękuje za pozdrowienia :p (nazwa tematu) I również pozdrawiam. xd


Jeśli chodzi o Twojego deda to musisz się pogodzić z tym, że to server pvp i każdy, ale to każdy może Cie zabić bez powodu. Taki już los na światach pvp.

Wiked[KaZ]
12-09-11, 00:14
w kilku słowach :
PvP = Player vs Player - gracz kontra gracz (to nawet znaczy 8742 level vs 1 level )
Dziękuję Dobranoc !

CySiO
13-09-11, 14:34
ja chyba tez powinienem się wypłakać jak na własne życzenie wlazłem w trapa (jakieś 20 osób) :P hahaha pozdrawiam altaron :P:D