PDA

Zobacz pełną wersję : Kółko wzajemnej adoracji przeciwników Securum


eremce
13-05-11, 22:54
Proszę bardzo wrzucajcie screeny, filmiki, fake'i i rózne badziewia, pośmiejemy się wszyscy. ;)

Tibia Boss
14-05-11, 00:34
tera tylko patrzec
jak lisciu pada

co za kretyn myslisz ze ktos uzna cie za ogara?
haha masta kox w pz aka lisciu trade ogarniacie?
haha


palek dojedz go smiech z typa jak sie żali
tera pewnie juz pograne masz

robak107
18-05-11, 00:35
Paco nie loguje z powodu jego prywatnych spraw i gówno powinno cię to interestować, zresztą ty każdemu do garnka zaglądasz także nie ma się co dziwić. My pracujemy, chodzimy do szkoły. Może i ty tego kiedyś doświadczysz. Pozdrawiam.

PS. I co z tego, że padł 4 razy, dziś Ave Czacha też. Zresztą Paco jest kimś, a Ave jak to lekko powiedzieć urojony kompleks edypa z adhd.

@SECURUM 4EVER

kokolinko
19-05-11, 08:38
i co podjarana jestes ?:D mi to wisi czy padne nie placze jak wy za pixelkami ;]! Gippo jestes dla mnie zwyklym smieciem ktorym byles bedziesz i pozostaniesz

robak107
19-05-11, 10:04
Ave Czacha jesteś zerem, każdy tak sądzi, nawet te osoby, które się od was wypłaciły. Jesteś jedną z przyczyn, dlatego ludzie odchodzą od was. HEHE

robak107
19-05-11, 12:37
Lisciu kretynie hehe uważaj na zawieszki, bo tylko zdradzasz wasze plebs chary. A tak dla ścisłości to jednak od was się więcej wypłaciło : )

@Dla ciebie może być śliniaczek i pampersik, mogę się wszędzie wypowiadać, nie ma tematu "dla was" czy tematu "nie dla nas". Uważaj na plecy.

robak107
20-05-11, 05:22
Proszę bardzo, LIŚCIU TY KRETYNIE. Pozdrawiam.