PDA

Zobacz pełną wersję : Wymyślmy nowe potwory


sebastianix
07-04-14, 13:29
Jak w temacie, dajcie inspiracje do nowych potworów. Opiszcie wygląd i jego cechy. Zbudujmy bazę pomysłów która na pewno przyda się w przyszłości :)
Wysilcie się troszkę, żeby potwory były nietypowe. Nic typu wilkołak, czy wampir :P coś nowego plisss

Mervakis
07-04-14, 13:35
Przytoczę stary pomysł Noonusia - Pyciaki, padałyby na hita i loot jak sama nazwa wskazuje byłby ch**** (chytry ofc. malutko by było :> naumcie się liczyć kropki...). Wyglądu opisywać chyba nie muszę.

naus
08-06-14, 11:51
do usunięcia..

Veliothe
08-06-14, 12:09
Chodzi o potwory zupełnie nowe, wymyślone? Czy nowe dla świata Altaronu? Wiele jest stworzeń gotowych, czekających na wprowadzenie. Podziemia koboldów pod spaloną przez nie wioską, starożytne krypty pełne czających się cieni, jeziora zamieszkane przez zdradliwe driady, kolonie ogrów (wg mnie olbrzymy pasowałyby bardziej jako ogry) i wiele, wiele innych.

Jeśli chodzi zaś o zupełnie nowe potwory proponowałbym Lustrzaka. Potwór przybierający wygląd atakowanego gracza ;) (jeśli dałoby się to i nawet nick! ) Wyglądem przypominałby (gdy nie atakuje nikogo) kobrę, która zamiast głowy ma maleńkie lustro. Jego główną bronią byłaby przebiegłość, którą łatwo może nakłonić twych przyjaciół do zaatakowania Ciebie!

@up
Czyżbyś właśnie został singlem? ;D

naus
08-06-14, 12:29
@up
Czyżbyś właśnie został singlem? ;D

Napisałem to po prostu humorystycznie.

mody189
08-06-14, 12:53
Astas no i co? Spotykam takiego mustafę na swojej drodze i nic, tylko się wspolnie dogadać i w karczmie najebać, bo bić się nie da, leczenie za mocne, cóż... pomysł dobry;d

Arkon
08-06-14, 13:09
ja bym chciał bossa sterowanego przez administrację! jak niegdyś ferumbras na Tibii D:
ciekawe co Mistrzowie Gry by nam zaprezentowali czyż nie?

Estebano
09-06-14, 22:08
spawnowałby bagienne hydry jedzące plecaki ;_ ;

encorre95
09-06-14, 22:19
To nie jest wcale śmieszne z tym plecakiem już xD

Kennis
17-06-14, 08:57
ja bym rozwinol troche przeslosc i dodal pradawne kosciane smoki dla duchownych i jakies olbrzymie rekinolaki czy gorskie trolle dla nekrosow

19960314
17-06-14, 12:39
ja bym rozwinol troche przeslosc i dodal pradawne kosciane smoki dla duchownych i jakies olbrzymie rekinolaki czy gorskie trolle dla nekrosow

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/ze-co-kurwa-pl-ffffff-59