PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp] Takie coś


Magnaturon
10-04-14, 13:00
Tak sobie zajrzałem na forum by zobaczyć czy dalej jest niczym w maratonie uśmiechu i przypomniałem sobie, że kiedyś zrobiłem filmik z pk w tipji.
W sumie to nie altaron, ale i tak tu jest chaos na forum, poza tym trochę ludzi z exorit tam też pkowało więc niech sobie zobaczą chociaż.

http://www.youtube.com/watch?v=22V7gLBGRT4

No cze

Zenon von Wons
10-04-14, 13:03
Istny pokaz botów nic po za tym

Magnaturon
10-04-14, 13:14
Istny pokaz botów nic po za tym

Idź do szkoły bo się na przyrodę spóźnisz i podwieczorku w domu nie dostaniesz.

Walles
10-04-14, 13:21
Filmik dobry

kapik12342
10-04-14, 13:27
Dobre :D Jose del futuro najelpszy, zawsze beka na vc byla jak logowal :D

Wicked
10-04-14, 15:04
Idź do szkoły bo się na przyrodę spóźnisz i podwieczorku w domu nie dostaniesz.

Najśmieszniejsze jest to, że takie odzywki padają z reguły od gimbazjalnych rage-kidów, a wobec ludzi starszych od nich samych. xD

Magnaturon
10-04-14, 15:30
Najśmieszniejsze jest to, że takie odzywki padają z reguły od gimbazjalnych rage-kidów, a wobec ludzi starszych od nich samych. xD

Najśmieszniejsze jest to jak ktoś chce napisać coś błyskotliwego gówno wiedząc na temat danej osoby. Ewentualnie osoby typu ten wąs grające całe życie rpg i nie wiedzące co to jest skull ale wypowiadające się na ten temat w każdym możliwym temacie.

Peace :)

Zenon von Wons
10-04-14, 15:36
Najśmieszniejsze jest to jak ktoś chce napisać coś błyskotliwego gówno wiedząc na temat danej osoby. Ewentualnie osoby typu ten wąs grające całe życie rpg i nie wiedzące co to jest skull ale wypowiadające się na ten temat w każdym możliwym temacie.

Peace :)

Pacynko pacynkowata sam właśnie to zrobiłeś.. lepiej grać RPG niż być botem bez perspektyw jak ty.

Magnaturon
10-04-14, 15:57
Pacynko pacynkowata sam właśnie to zrobiłeś.. lepiej grać RPG niż być botem bez perspektyw jak ty.

W sumie śmiesznie się miesza ciebie z błotem to odpisze.

Wystarczyło zajrzeć do tematu klany by zobaczyć twoje durne wypociny.
Ostatnim botem jakiego używałem w tipji to było tbi za czasów gdy stawiało się farmy uh makerów, do tego koleżko jest coś takiego jak vt/ts, na którym odlicza się combo. Do reszty wystarczy mieć ręce. Wychodzi na to, że ty grasz stopami jeżeli uważasz, że klikanie kilku hotkey'ów i używanie myszki jest zbyt trudne by ogarnąć to bez bota :o I proponuję wyłączyć na chwilę komputer jeżeli wiążesz swoje perspektywy z grą. Jedź do Niemiec na ogórki, zarób tam na hulajnogę i zapierdalaj w kółko po parku czy coś. Na pewno większy będzie z tego pożytek :oczko:

kapik12342
10-04-14, 15:59
Jedz z tym wujkiem - to leszcz z non pvp

Zenon von Wons
10-04-14, 16:05
Wiesz co to skull więc wiesz co to hardcore no tak.

Jesteś zwykłym pajacem a twoje napinkowe posty tylko utwierdzają w przekonaniu. Pisz pisz ja lubię poczytać wypociny internetowych fighterów. Nie nabijam ci już postów w tym mega śmiesznym temacie.

Pozdrówki bocie, tylko nie powyrywaj sobie włosów.

Magnaturon
10-04-14, 16:10
Wiesz co to skull więc wiesz co to hardcore no tak.

Jesteś zwykłym pajacem a twoje napinkowe posty tylko utwierdzają w przekonaniu. Pisz pisz ja lubię poczytać wypociny internetowych fighterów. Nie nabijam ci już postów w tym mega śmiesznym temacie.

Pozdrówki bocie, tylko nie powyrywaj sobie włosów.

"Zacznij się spinać w temacie, o którym gówno wiesz. Zostań zjechany z błotem. Napisz jakieś wypociny, które jeszcze bardziej cię ośmieszą, potem się popłacz i napisz, że nie będziesz marnować czasu by odpisać"

Plan idioty, może czas go w końcu zmienić wąsie?

p.s "Grasz w grę gdzie większość frajdy to pvp, ale jesteś zerem więc grasz na non pvp i tłuczesz pół dnia moby by dalej być zerem."

Walles
10-04-14, 16:26
Ktoś jest gorszy, zerem bo gra na NonPvP.. rozumowanie niedorozwiniętej ameby która wygrała Altaron bo wie co to skull. Zapewne w Altaronie jak i Tibii nie można grać na serwerach NoN bo przecież jest się w tedy noskillem a ludzie którzy czują klimat RPG i wiedzą co to czysta zabawa są mieszani z błotem. Dla ciebie frajda to pvp, dla innych to gra zespołowa hunty etc. Jedyny problem jednak w tym że ty jesteś pierdolnięty i tego nie rozumiesz.

Jesteś taki PRO, grasz na PvP.

PS. Tęskniliście? :**

Magnaturon
10-04-14, 16:43
Ktoś jest gorszy, zerem bo gra na NonPvP.. rozumowanie niedorozwiniętej ameby która wygrała Altaron bo wie co to skull. Zapewne w Altaronie jak i Tibii nie można grać na serwerach NoN bo przecież jest się w tedy noskillem a ludzie którzy czują klimat RPG i wiedzą co to czysta zabawa są mieszani z błotem. Dla ciebie frajda to pvp, dla innych to gra zespołowa hunty etc. Jedyny problem jednak w tym że ty jesteś pierdolnięty i tego nie rozumiesz.

Jesteś taki PRO, grasz na PvP.

PS. Tęskniliście? :**

Rozumowanie pantofelka, który nie ma oczu i nie widzi, że moje słowa kieruje do wąsa, który grając na non pvp wpierdala się w tematy związane z wojną, pisze w nich swoje durne wypociny nie mając kompletnie pojęcia o pvp.

p.s W ogóle nie gram od kilku miesięcy więc ci nie wyszło ;<

bilsom
10-04-14, 16:57
Ktoś jest gorszy, zerem bo gra na NonPvP.. rozumowanie niedorozwiniętej ameby która wygrała Altaron bo wie co to skull. Zapewne w Altaronie jak i Tibii nie można grać na serwerach NoN bo przecież jest się w tedy noskillem a ludzie którzy czują klimat RPG i wiedzą co to czysta zabawa są mieszani z błotem. Dla ciebie frajda to pvp, dla innych to gra zespołowa hunty etc. Jedyny problem jednak w tym że ty jesteś pierdolnięty i tego nie rozumiesz.

Jesteś taki PRO, grasz na PvP.

PS. Tęskniliście? :**

są mieszani z błotem wyłącznie wtedy kiedy wypowiadają się na tematy związane z pvp o czym nie mają pojęcia w większości. Mała rada nie chcesz być zjechany, grasz na non-pvp nie zaglądaj na tematy związane z pvp, albo przynajmniej się nie wypowiadaj, bo po co?? skoro takiej osoby to nie dotyczy :)

Uiop
10-04-14, 17:00
Dlaczego zakładacie, że osoby z non-pvp nigdy nie miały styczności z pvp i nic o nim nie wiedzą? Nie wypada wszystkich traktować z góry.

bilsom
10-04-14, 17:07
może nie wszyscy, pewnie większość z nich miała styczność z pvp przynajmniej na jakichś ots, ale większość gra sobie spokojnie na non-pvp i nie wpiernicza się w tematy związane z pvp, tak jak to niektóre jednostki z non-pvp robią, a potem żalą się że są jechani od zerowców przez obie ekipy walczące na pvp, jak sami to prowokują :)

Kubush
10-04-14, 20:30
A ja dla odmiany nie będę nikogo hejtował ani obrażał. Byłem grałem i dobrze wspominam te akcje na Aurorze :oczko: było śmiesznie :D Futro wygrywał zawsze! Filmik konkretny i fajnie zmontowany. Pozdro!


"Jajajajajajaja" (dla tych co kumają hehe :uśmiech4:)