PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Stamina, Dzień Darmowego Statusu Szlacheckiego Na Początku


kramcio12
15-05-11, 20:32
Witam Wszystkich
Szczególnie jestem zainteresowany, opiniami na mój temat zwykłych graczy.
Pierwszą moja propozycją będzie zwiększenie o 30 min dla graczy ze STATUSEM SZLACHECKIM czasu 1.5x exp. Myśle, że 1 godzinka to za mało a 1.5h powinno każdemu w zupełonści wystarczyc.
Drugą moja propozycją bedzię dla każdego nowego gracza 1 dniowy test STATUSU SZLACHECKIEGO. Nowi gracze lubią zacząc grę z kopyta :D. Więc jeśli damy im 1 darmowy dzień i zobaczą jego plusy, będą chcieli więcej :)

Myślę, że moje propozycje zostaną dobrze rozpatrzone.

Z poszanowaniem
Suful ;)

Sosna
15-05-11, 20:42
pierwsze popieram :p a co do drugiego hmm... 1 dzień nic nie da :/ bo co zauważa? Ze sa wyglądy i stamina. A innych korzyści nie zauważą tak szybko XD

Krzychu2
15-05-11, 20:47
Jestem za 1 pomysłem ale przydłużyć o 30 min. to za mało lepiej do 2h zrobić czasu większego expa z full staminą i wtedy by wystarczyło :)

Tron
15-05-11, 21:19
Pierwszą moja propozycją będzie zwiększenie o 30 min dla graczy ze STATUSEM SZLACHECKIM czasu 1.5x exp. Myśle, że 1 godzinka to za mało a 1.5h powinno każdemu w zupełonści wystarczyc.


A wg. mnie godzinka spokojnie wystarcza. To nie jest wyścig szczurów. Więc jestem przeciw.

Drugą moja propozycją bedzię dla każdego nowego gracza 1 dniowy test STATUSU SZLACHECKIEGO. Nowi gracze lubią zacząc grę z kopyta :D. Więc jeśli damy im 1 darmowy dzień i zobaczą jego plusy, będą chcieli więcej :)

Wątpię żeby jeden dzień, komuś wystarczył na wbicie 10-ego poziomu (eh, te pierwsze dni serwera, kiedy są taki poziom wbijało w 7h). Bo jakbyś nie zauważył, to na wyspie początkowej nie ma absolutnie nic dla Szlachciców... a powinno (oprócz Staminy i wyglądów). Tutaj także jestem przeciw.

Sosna
16-05-11, 05:10
@up ja 10 wbiłem w około 3 godziny :p ta druga wyspa rooka ftw xd

Beriax
16-05-11, 18:16
Godzina wystarcza i tak lvl szybko idzie a 2 godziny to już była by totalna przesada.
według mnie żenada....

Sosna
16-05-11, 18:34
@up nie wiem jak Ty ale ja gram tylko rano i przy zapisie wolę mieć już zjechaną zieloną stame bo wracając po tej 9 mi ja odbiera nawet do 20 minut :o Wtf? Nie wiem i zauważyłem że nie tylko ja tak mam. Problem dotyczy zielonej staminy tylko. Na normalnej po zapisie nic nie odbiera XD

Drakonno
16-05-11, 18:38
1. Odpada według mnie, obecnie by biegały "pro uber koksy na pro evul 100 levcu", zdecydowanie nie.
2. To co pisali wyżej, nie zauważysz korzyści szlachty na Licorze.

Sosna
16-05-11, 18:54
1. Odpada według mnie, obecnie by biegały "pro uber koksy na pro evul 100 levcu", zdecydowanie nie.
2. To co pisali wyżej, nie zauważysz korzyści szlachty na Licorze.

u nas już przecież tacy są XD Oni nie używają zielonej staminy bo im się nigdy do takiego poziomu nie respi wedle zasady pr0 gracz nie śpi On expi :o

ufosek
17-05-11, 08:08
Według mnie powini naprawić tą dodatkową staminę bo zabije np rata dam loga, loguje sie po 2h a tu mi znika cala premmy stamina -.-

Elminster
17-05-11, 10:05
1.5h staminy? czemu by nie, ale najpierw niech rozwiążą problem ze znikającą staminą. Ale to w innym temacie.

A co do statusu szlacheckiego jako test? Niezły pomysł ale na pewno nie na 10 lvlu. Powinno to się aktywować np od razu po wbiciu 20 lvlu z ładnym powiadomieniem itp.

Graudenz
17-05-11, 20:23
co do 1 propozycji do jestem na NIE. Nie ułatwiajmy sobie zbytnio tej gry, przeciez nie chodzi o to żeby nie wiem ile expa wbic dziennie. Tyle gadacie o RPG a jakprzychodzi co do czego to schodzi to na drugi plan. Obecna ilośc zielonej staminy jest w sam raz.
Co do drugiega wątku jestem na TAK. Napewno byłoby to swojego rodzaju zachętą dla potencjalnych przyszłych posiadaczy premiowanego konta.

Gientus
30-10-11, 20:04
Ja też jestem za dodatkowymi 30min staminy tym bardziej ze są z nią problemy ( jeśli mam np 21:23 i się wyloguje to po zalogowaniu mam mniej o 15min nie wiem czemu ;( ) a 1h staminy to mało tym bardziej ze czasem droga na expa jest długa i trzeba zabijać moby typu "szczur" i przez to po drodze już tracimy staminę.:rolleyes: