PDA

Zobacz pełną wersję : assassin creed


Altair
16-05-11, 15:43
Witam
Pisze już drugi raz prośbę o stworzenie stroju Altair'a (asasyn).
Bardzo bym prosił o jego stworzenie.
W jakim programie rysujecie stroje (spróbuje jeszcze sam narysować).
I bardzo bym prosił o udostępnienie tego stroju do mojego konta (nie chodzi mi teraz o to żeby był tylko dla mnie) :).

kilka ss:
http://i.pinger.pl/pgr83/4116a15d000bcde74c08cdd4
http://videogamesrepublic.com/wp-content/uploads/2009/07/assassins-creed-bloodlines-300x300.jpg


Wielkie Proszę:)

Tron
16-05-11, 17:57
Z tym udostępnianiem to ty na serio? 8)

Sosna
16-05-11, 18:09
ja bym chętnie się w to pobawił ale ktoś by musiał mi pokazać podstawy np jakie programy... Wtedy chętnie bym wziął udział w tworzeniu grafik dla Altaronu :)

Acolt
16-05-11, 18:14
Zapoznajcie się z tym trudnym programem: PAINT. Lub Gimp ;)

Altair
16-05-11, 18:14
Zwariowany Alkoholik Tak na serio

ja bym chętnie się w to pobawił ale ktoś by musiał mi pokazać podstawy np jakie programy... Wtedy chętnie bym wziął udział w tworzeniu grafik dla Altaronu :)

Można sobie wygooglować bo ja sie tak za bardzo nie znam na tym:)

Acolt spróbuję pobawic się w Gimpie.

Slythia
16-05-11, 18:45
Tylko wiesz... To, że stworzysz sobie outfit to nie znaczy, że będzie w grze. Nawet, jak będzie cudowny i genialny i zostanie dodany to wcale nie znaczy, że go dostaniesz :>.

Altair
16-05-11, 19:07
Tylko wiesz... To, że stworzysz sobie outfit to nie znaczy, że będzie w grze. Nawet, jak będzie cudowny i genialny i zostanie dodany to wcale nie znaczy, że go dostaniesz :>.

Ale licze na to że dostane:);)

Sosna
16-05-11, 19:08
nawet MG mają swój jeden outfit wspólny :) a nie że jeden w okularach drugi z paczką żelków hihi wiec nie proście ludzie o coś tylko dla siebie... Jakbym umiał i zrobił taki fajny wygląd to z myślą o wszystkich graczach a jeśli administracja by go zaakceptowała to byłbym bardzo z siebie dumny :D

Altair
16-05-11, 19:24
Ten post też napisałem z myślą o wszystkich graczach:)

Slythia
16-05-11, 19:25
Ale licze na to że dostane:);)

Miłego liczenia :>. To ja czekam na sukienkę MG a ty miałbyś dostać outfit specjalnie dla ciebie!

Sosna
16-05-11, 19:39
@up no właśnie zauważyłem że jak ze mną rozmawiałaś w grze to miałaś zwykły outfit kobiecy ^^ a nie jakiś specjalny :p

Altair
16-05-11, 19:40
Miłego liczenia :>. To ja czekam na sukienkę MG a ty miałbyś dostać outfit specjalnie dla ciebie!

Czy ja mówie że specialnego dla mnie specialnego, dla wszystkich.

Acolt
16-05-11, 20:09
A ja wam powiem tak:

dajcie chłopakowi spokój. Poporstu nie potrafi wyrazić tego co chce powiedzieć.
Ja to zrozumiałem tak: "witam, jestem fanem gry assassin creed. chciałbym kiedyś zobaczyć outfit altaira w grafice tibijskiej."

I tyle. I spełniam jego marzenie(pierwszy raz robie coś takiego więc bądźcie wyrozumiali:P):

http://img825.imageshack.us/img825/64/assassinmale2.gif (http://imageshack.us/photo/my-images/825/assassinmale2.gif/)

Jest to assassin outfit z drugim addonem + kaptur z hunter outfitu. POdrasowane kolorki(pasek, rękawice, płaszczyk)

Altair
16-05-11, 20:48
A ja wam powiem tak:

dajcie chłopakowi spokój. Poporstu nie potrafi wyrazić tego co chce powiedzieć.
Ja to zrozumiałem tak: "witam, jestem fanem gry assassin creed. chciałbym kiedyś zobaczyć outfit altaira w grafice tibijskiej."

I tyle. I spełniam jego marzenie(pierwszy raz robie coś takiego więc bądźcie wyrozumiali:P):

http://img825.imageshack.us/img825/64/assassinmale2.gif (http://imageshack.us/photo/my-images/825/assassinmale2.gif/)

Jest to assassin outfit z drugim addonem + kaptur z hunter outfitu. POdrasowane kolorki(pasek, rękawice, płaszczyk)

Wielkie dzięki.
Tak to prawda jestem wielkim fanem gry assassin creed mam wszystkie części wszystkie przeszedłem po kilka razy(nie to że bym się chwalił).
Ale teraz rodzi się pytanie czy ten wygląd był by dla mnie dostępny w grze??
prosił bym o szybką odpowiedź.:)
Acolt ty mnie zrozumiałeś:)

A tak na marginesie to procuje nad grafikom broni do gry:)

Sosna
16-05-11, 20:50
@up ciekawy ten ludek :) mi się nawet podoba

@down podziwiam twoje dzieła i fakt jesteś artystą ale bez kaprysów bo trochę w tym momencie za bardzo wjeżdżasz na osoby które tu sie udzieliły :p

Shikate
16-05-11, 21:21
Czy wy naprawdę nie myślicie? On może sobie w spr zmienić.... I będzie sobie chodził jakim chce, chociaż nikt tego nie będzie widział poza nim. A poza tym widzicie tytuł i to co pisał. MG Slythia i inni, czyż to nie jest SPAM? Jak możecie pisać nie na temat? Albo go zignorujcie, albo po prostu mu zróbcie ten outfit... Takie właśnie dzieci jak Ci co komentują grają w Altaron, byle by się z kogo pośmiać bez zastanowienia. Nie mówię oczywiście o tych co zrobili lub chcieli. A ja jestem pixelartystą i chętnie bym Ci zrobił, ale pracuję dla innego projektu i nie mam czasu ^^

Tron
16-05-11, 22:13
Szanse że dostaniesz taki wygląd, nie ważne czy tylko dla ciebie, bądź dla wszystkich są zerowe :)

PS. Próbuj dalej.

maja1414
17-05-11, 15:06
Wielkie dzięki.
Tak to prawda jestem wielkim fanem gry assassin creed mam wszystkie części wszystkie przeszedłem po kilka razy(nie to że bym się chwalił).
Ale teraz rodzi się pytanie czy ten wygląd był by dla mnie dostępny w grze??
prosił bym o szybką odpowiedź.:)
Acolt ty mnie zrozumiałeś:)

A tak na marginesie to procuje nad grafikom broni do gry:)

I w końcu kolega ma powód do zwalenia sobie... "grafikom" Ty nie pracuj na grafiką tylko nad "ortografiom :D:D"

Altair
17-05-11, 15:25
Szanse że dostaniesz taki wygląd, nie ważne czy tylko dla ciebie, bądź dla wszystkich są zerowe :)

PS. Próbuj dalej.

Czemu zerowe??
Przecież Sosna i A'Colt i wiele innych graczy mają swój wygląd

Sosna
17-05-11, 15:35
Czemu zerowe??
Przecież Sosna i A'Colt i wiele innych graczy mają swój wygląd

wtf? :o Ja nie mam żadnego swojego XD jeśli chodzi Ci o wygląd grabarki to jest On nagrodą z pewnych zadań :p

Altair
17-05-11, 15:47
wtf? :o Ja nie mam żadnego swojego XD jeśli chodzi Ci o wygląd grabarki to jest On nagrodą z pewnych zadań :p

Aha
A jakich zadań??

Sosna
17-05-11, 16:06
@up dużo jest różnych zadań na wyglądy i dodatki do nich. Musisz się rozejrzeć. Nie będę spoilował :p pozatym w mojej wypowiedzi masz podpowiedź hihi

Altair
17-05-11, 16:11
to się rozejrzyj i mi powiedz:)

Sosna
17-05-11, 17:57
to się rozejrzyj i mi powiedz:)

Wtf? :o przeczytaj moje posty dokładniej bo chyba nie zrozumiałeś :/

Shikate
17-05-11, 21:32
A teraz postanawiam wszystkich zgasić i mu to dać. Oczywiście temat do zamknięcia, a ja polecam mój temat z pixelartem. Proszę tam o komentarze! :D

http://imageshack.us/m/101/7674/assasink.png

Mam nadzieję, że fajny ^^

Altair
18-05-11, 06:33
A teraz postanawiam wszystkich zgasić i mu to dać. Oczywiście temat do zamknięcia, a ja polecam mój temat z pixelartem. Proszę tam o komentarze! :D

http://imageshack.us/m/101/7674/assasink.png

Mam nadzieję, że fajny ^^

Fajny Fajny:)
"mu to dać" to znaczy??
nie wiem kto jest adminem i może te stroje dodawać ale bardzo proszę o udostępnienie tego stroju do mojego konta(nie to żebym tylko ja go miał):)
Moge nawet złożyć podanie na temat udostiępnienia tego stroju:)

Sosna
18-05-11, 06:51
A teraz postanawiam wszystkich zgasić i mu to dać. Oczywiście temat do zamknięcia, a ja polecam mój temat z pixelartem. Proszę tam o komentarze! :D

http://imageshack.us/m/101/7674/assasink.png

Mam nadzieję, że fajny ^^

'aj low ju bro <3' jesteś po prostu świetny w te klocki :)

Altair
18-05-11, 15:12
Ale czy administratorzy udostępnią mi ten strój z kapturem i ostrzem proszę o kontakt z adminem i bardzo proszę o udostępnienie stroju

PS:Czym mogę sobie zasłużyć??

Tron
18-05-11, 16:55
Ale czy administratorzy udostępnią mi ten strój z kapturem i ostrzem proszę o kontakt z adminem i bardzo proszę o udostępnienie stroju

PS:Czym mogę sobie zasłużyć??

Nie. Ma. Szans! Nie jesteś jakiś wyjątkowy, żeby administracja dodawała ci stroje, ciesz się z tego co masz. Sama Slythia czeka na swój strój, a jest Mistrzem Gry.

Lord Darkei
18-05-11, 17:54
Altair przeginasz już a tym samym wkur... no ;/

Van Taron
18-05-11, 18:06
Sama Slythia czeka na swój strój, a jest Mistrzem Gry.

No to Shikate ma konkretne zadanie :D

Shikate
18-05-11, 18:25
To samo chciałem napisać XD MG Slythio - Jaki outficik chcesz? XD

Altair
18-05-11, 20:39
Wiem że PRZEGINAM.
Nawet admin nie napisze czym sobie mogę zasłużyć na struj.
A to że Slythia jest najlepsza to niema nic do rzeczy.
A ja jestem tylko zwykłym graczem.
Najlepsze rozwiązaniem było by mi to udostępnić i był by spokój albo moim zdaniem bardzo ciekawy sposób można by było zrobić w opcjach gry takie coś
opcje --> strój --> wgraj strój.
By się wgrywało i by każdy miał taki wygląd jaki chce.
Nad tym wgrywaniem stroju administratorzy mogli by się zastanowić, kto jest za takim czymś to pisać.
A co do mojej grafiki broni myślę że wam się spodoba już nawet nie chodzę do szkoły bo siedzie cały dzień i tworze bronie dla Altaronu myślę że za 2-3 dni skończę.

To samo chciałem napisać XD MG Slythio - Jaki outficik chcesz? XD

Ja jestem fanem Dragon Balla i mi Songa i Vegete wprowadzić proszę. No jeszcze pokemony lubię to powiedzmy stroj Garego i Charizarda


Jak tak to ja jestem fanem assasyna i strój Altair'a poproszę:);)

Tron
18-05-11, 20:44
A co do mojej grafiki broni myślę że wam się spodoba już nawet nie chodzę do szkoły bo siedzie cały dzień i tworze bronie dla Altaronu myślę że za 2-3 dni skończę.

http://img.zryte.pl/ty_juz_jestes_uzalezniony_od_komputera_22668.jpg

Van Taron
18-05-11, 20:49
To samo chciałem napisać XD MG Slythio - Jaki outficik chcesz? XD

Wzoruj się na tym, który ma MG w postaci męskiej tylko zamień na żeńską. Kumasz... Biust, tyłeczek, długie włosy 8) 8) 8) 8)

Sosna
18-05-11, 21:04
też macie pomysły. To może ja wgram swój ryjek i będę udawał demona na krzakiem jagód? :o

Slythia
18-05-11, 21:16
Miły Altairze,

pragnę zaznaczyć, że outfit to coś więcej niż trzy graficzki. Co więcej - wgranie jakiegokolwiek wiąże się obecnie z aktualizacją całego klienta przez wszystkich graczy. Naprawdę chcesz co parę minut ściągać nowego klienta tylko dlatego, że pannie Slythii znudziła się ta spódniczka i postanowiła ubrać wyjątkowo sukienkę albo zmienić fryzurę? Wątpię. Nie oczekuj więc tego samego od innych.

Poza tym, jakieś standardy muszą być. Nie wiem jak ty, lecz ja czułabym się głupio walcząc z krzakiem jagód czy trawą...

Shikate, zgłoś się do Trava :>.

Wszystko wyjaśniłam (mam nadzieję), temat więc zamykam.