PDA

Zobacz pełn± wersję : PROBLEM Z HASLAMI Pilne :)


ZycieJestHajem
16-05-11, 15:35
Witam. Mam na komputerze keyloggery. Przymierzam sie do formatu kompa za kilka dni , ale jak do tej pory zmieniam haslo po kazdym zalogowaniu i przed wylogowaniem. Wczoraj ok. godziny 1 Probowalem zalogowac sie na strone aby zmienic haslo NIESTETY pokazywalo mi , ze zle. Przestarszylem sie , ze jakis hacker mi zmienil haslo ale zalogowany w grze BYLEM NADAL. Probowalem przypomniec haslo i przyszlo mi na E-maila po czym to haslo nie dzialalo. Nadal sie nie moglem zalogowac. Napisalem szybko do tutora i odeslalem wszystkie rzeczy do kolegi ;). Powiedzial mi On zebym napisal szybko do MG ale wlasnie w tym momencie sie wylogowal no i nie zdarzylem. Nadal probowalem sie zalogowac za pomocy przypomnienia hasla ale zadne z nich nie dziala. Gdy wpisuje Login i Email wyswietla mi sie komunikat, ze nie udalo sie wyslac emaila natomiast dostaje wiadomosc z nowym haslem na skrzynke ale niestety ono nie dziala. Zglosilem problem za pomoca KONTAKT gdzie zamiescilem screena z rozmowa powiedzy mna a tutorem i zamiescilem tam informacje wrazie Hacka. Odpowiedzi nie otrzymalem dlatego pisze posta , bo chyba to zadziala szybciej. Kolega jeszcze napisal raport ale odpowiedzi tez nie otrzymal. No w skrocie problemem jest to , ze zadne haslo ktore mi przysyla w opcji "przypomnij haslo" mi nie dziala. Probowalem tez wczesniejsze haselka ale tez nie dzialaja.

Prosze o szybki kontakt i rozwiazanie problemu . Dzieki :p

Slythia
16-05-11, 16:00
Spróbuj raz jeszcze, powinno być naprawione.

ZycieJestHajem
16-05-11, 16:02
Okej dziala , temat do zamkniecia :))