PDA

Zobacz pełną wersję : wiki


Brando
16-05-11, 20:05
Po co rozwijacie ciągle to wiki... przeciez psujecie caly klimat rpg... przestancie proszę :(

Tron
16-05-11, 21:35
Nikt nie każe ci tam zaglądać. Poza tym, jak im tego zabronisz? Sami sobie szkodzą :confused:

piotrek09i
16-05-11, 21:42
Ja powiem tak, wiki dobra sprawa, dla osób, które nie ogarniają, kto będzie chciał to zajrzy, kto nie to nie będzie tam zaglądał. Ja sam bym dziś zajrzał do wiki z 5 razy, jakby była xD nie wiem jakie eq kupić, broń itp:P a gracze za takie info chcą albo srebrniki, albo wymyślają jakieś dziwne rzeczy typu: Zrób mi loda to ci powiem .....

edit.

1 wrażenie że Altaron to Tibia pod inną nazwą sprawia fotka Potężne czary Mag Exevo Gran Mas Frigo ;) na stronie głównej.

Wiki napewno by przyciągnęła sporą część graczy choćby dlatego że dużo ludzi nowych myśli że to Tibia pod nową nazwą. Sam tak myślałem, dopóki nie spędziłem tu paru dobrych godzin. Przyznam że miałem już odchodzić, lecz jeden gracz nie zatrzymał i wszystko opisał tak że gram nadal. Ludzie widząc nowe potworki, itemki, czary przyszloby na ten serwer. Razem byśmy stworzyli ciekawe opisy do itemów, potworów,czarów tak jak jest to na Tibia Wiki :)


Na Stronie Wiki wystarczy w piękny sposób opisać Postaci, podostacie i możliwości i sukces gwarantowany xD

Remu
16-05-11, 21:51
Sracie tym klimatem RPG na lewo i prawo, że aż rzygać się chce. Fajnie jest wykonywać zadania i je wykonuje. Nikt mnie nie zmusza do czytania wiki, więc nie wiem w którym miejscu zabija to ten "klimat". Gra jak gra, tibia w trochę innym wydaniu.

piotrek09i
16-05-11, 21:59
Właśnie, jak ktoś będzie chciał grać bez pomocy będzie grał a ten co będzie chciał korzystać z pomocy i tak będzie korzystał ( gracze) a jak stwierdzi że szkoda czasu na szukanie wszystkiego odejdzie i tak to się skończy ;/


Ja lubię grać pół na pół :P questy wolę robić sam

Sosna
16-05-11, 22:03
kto chce czyta. Kto nie chce to nie pozdrawiam

Van Taron
16-05-11, 23:45
Jeżeli będziecie szukać spamu, napiszcie do Brando :)

Ona chętnie napisze jakiś post/temat z dupy bo licznik postów z forum zaczyna ją utożsamiać do wyścigu szczurów z Tibii, który i w Altaronie ma teraz też miejsce... Dlatego tu podbijam Slythie, która już wcześniej o tym gdzieś wspomniała, tzw. nabijanie sobie postów.

A co do tematu, Wiki - jako takie oto coś musiało powstać, nie macie na to wpływu, wpływ macie tylko na to czy tam zajrzycie czy nie.

Gibon
17-05-11, 10:56
Jeżeli będziecie szukać spamu, napiszcie do Brando :)

Ona chętnie napisze jakiś post/temat z dupy bo licznik postów z forum zaczyna ją utożsamiać do wyścigu szczurów z Tibii, który i w Altaronie ma teraz też miejsce... Dlatego tu podbijam Slythie, która już wcześniej o tym gdzieś wspomniała, tzw. nabijanie sobie postów.

A co do tematu, Wiki - jako takie oto coś musiało powstać, nie macie na to wpływu, wpływ macie tylko na to czy tam zajrzycie czy nie.

Tak tylko ze ty tez nabijasz w tym bezsensownym temacie posty wiec jak chcesz zawsze do Brando na prv mozesz napisac to zalozy ci jakis temat albo cus ;)