PDA

Zobacz pełną wersję : Dzisiaj update Potwierdzone


mwrobie
09-05-14, 19:15
Przykro mi, jeżeli uwierzyłeś w nazwę tematu to Cie w połowie strolowałem. Dlaczego w połowie? Aby odpowiedzieć na to pytanie muszę zgłębić moją teorie spiskową .
(Badania prowadzone były przez wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie fizyki, matematyki oraz Policji internetów. Wyniki badań zostały przekazane amerykańskim naukowcom, a Ci dowiedli że pingwiny mają kolana.)
Po pierwsze ustalmy fakty
Pierwsza zapowiedz updata 11-04-14
Druga zapowiedz updata 18-04-14
Trzeci zapowiedz updata 25-04-14
Otworzenie test serva 02-05-14

Jak widać z zawartych powyżej danych można wywnioskować że ważne wydarzenia dodawane są co 7 dni.

[Fragment rozmowy z czatu gry z pewnym, znającym datę updata, osobnikiem. Nie godził on jednak na publikację danych osobowych ]

19:36 Bodzio'krazownik: napewno update nie ma dziś?
19:37 Informator: nie ma dziś
19:37 Osoba chcąca poznać prawdę: a kiedy?
19:37 <Zbyt brzydki nick>: Ale tak na 100%?
19:37 Informator: na 100%
19:37 <Zbyt brzydki nick>: Ale na pewno na 100%? xDD
19:37 Informator: !
19:37 Informator: Nie powiem Wam kiedy, nie dziś.

Z tego fragmentu rozmowy wynika że admininstrancja buduje jedynie napięcie, przed updatem. Jest to znany chwyt marketingowy i nie oszukasz tym żadnego altarończka:uśmiech2:. Chcą żeby update wszedł tak niespodziewanie że nawet oni będą zaskoczeni i np gdy jjesz sobie właśnie kotlet z ziemniakami, update wchodzi do gry ale ty nie możesz iść grać gdyż nie skończyłeś tego co się robi na kiblu sedesie.


19:37 Informator: !
19:37 Informator: Nie powiem Wam kiedy, nie dziś.

Tutaj dokładnie widać zdenerwowanie, najprawdopodobniej domyślił się że możemy znać jego niecne zamiary

[ Oto drugi fragment rozmowy na czacie gry]
19:38 Bodzio'krazownik: <informatorze> i tak mnie nie oszukasz
19:39 Informator: No jak mówię, że nie dziś, to nie dziś :|
19:39 Informator: Jakby miał być dziś to by był shortnews, że o godzinie xx zacznie się wgrywanie, zawsze dzień przed upem rano jest taki short news ;p
19:42 Bodzio'krazownik: <informatorze>, a co dzisiaj jest jak nie update?
19:42 Informator: Dzisiaj jest piątek jak kazdy inny.

Po tym zapewnieniu, wysłannik admininstrancji zapewne myśli że udało mu się wywinąć z opresji, jednak czujne oko założyciela tego tematu czuwa nad altaronem i dostrzega haczyk.


19:42 Informator: Dzisiaj jest piątek jak kazdy inny.
Piątek jak każdy inny? Wróćmy do naszych faktów, tylko na nich można polegać. Ostatni post był 2 maja, czyli następny powinien być 9 maja... czyli dziś. Piątek jak każdy inny, czyli jak zawsze w ten piątek adminstrancja napisze post na stronie głównej.
A więc tak dochodzimy do sedna sprawy, dzisiaj update, jednak administracja może strollować graczy i dodać zapowiedz zapowiedzi zapowiedzi




Hei ter Wasz detektyw przy pomocy Bodzio'krazownika


[ pisane przy pomocy słownika ortograficznego]

Kto przeczytał całe temu gratuluje zmarnowania czasu :uśmiech8:

Mervakis
09-05-14, 19:34
Po co zmieniasz mój nick na Informator? :|

Update'u dziś nie będzie, yh.

mwrobie
09-05-14, 19:35
Po co zmieniasz mój nick na Informator? :|

Update'u dziś nie będzie, yh.

To część propagandy

Mervakis
09-05-14, 19:40
Powiem tylko, że update nie nastąpi w żaden piątek. :o

Cała Twoja piątkowa teoria spiskowa właśnie legła w gruzach, przyjacielu SUPER BOHATERZE. ;<

Lunaar
09-05-14, 21:15
można by założyć komisje ds. wyjaśnienia wszystkich innych piątków, oraz powołanie służb wywiadowczych w celu uzyskania dalszych informacji w sprawie update

mwrobie
09-05-14, 21:20
można by założyć komisje ds. wyjaśnienia wszystkich innych piątków, oraz powołanie służb wywiadowczych w celu uzyskania dalszych informacji w sprawie update

Podobasz mi się, zatrudniam Cie. Jak by co to priv, albo nie bo ściany na forum mają uszy.

piotrek123
09-05-14, 22:19
Daję okejkę :fuck:

cinkiwonsz
09-05-14, 22:28
:firankowy okejka :hot :D

mwrobie
10-05-14, 11:50
Mógłbyś dać namiar na dealera? Towar masz chyba z pierwszej ręki, posmakował bym!


12:46 XXX: Hej Antoni!
12:46 Antoni: Ooo... Zapraszam! W czym mogę służyć?
12:46 XXX: Jaki koks masz w ofercie?
12:46 Antoni: W tym sklepie sprzedaję: liny, plecaki, worki, pochodnie, lampy, szpadle, wędki, kilofy, kosy, sierpy, wiadra, oliwy, piecyki, .

Polecam Antoniego, gość ma towar pierwszej klasy, sprzedaje tanio a dla stałych klientów daje rabat.:cygaro:

PS od siebie polecam oliwę i worki