PDA

Zobacz pełną wersję : Assassin.


Matiseq
16-12-09, 21:58
Żeby dodać bardziej reali styki do gry, chciałbym zaproponować do niej takie małe co nieco.

Jak wiemy, w Tibii potwór wie o naszej obecności, nawet, gdy nas nie widzi (piętro niżej lub wyżej), lub gdy jesteśmy za ścianą czy inną zasłoną. Jest to nielogiczne.

Dlatego chciałbym wprowadzić do Altaronu sztukę "Assassin" - można byłoby ją ćwiczyć w różnych szkołach, a dobrze wyuczona mogła by nam dawać takie moce, jak czajenie się, skradanie, szybkie chowanie się za wszystkim - jeżeli byśmy byli ukryci, lub cicho, potwór by nas nie zauważył. Oczywiście nie mogło by to działać na wszystkie potwory - jak wiadomo, niektóre mogły by mieć takie zdolności, jak czujnik ruchu, doskonały "słuch" czy "węch", dzięki któremu łatwiej by nas znajdywały.

Dzięki zdolności "Assassin" moglibyśmy szybko i z zaskoczenia zaatakować niczego nie spodziewającego się potwora, lub zabić go po prostu po cichu po obmyśleniu taktyki w ukryciu.

ProC
16-12-09, 23:35
Dlaczego tą umiejętność wykorzystywać tylko w stosunku do potworów?
W walce z graczami było by o wiele ciekawiej. Wreszcie takie profesje jak ninja, złodziej, itp miały by sens.

Bialy
25-04-11, 22:17
" Czajenie się " dobre określenie :D

Tummi
25-04-11, 22:35
Pomysł ciekawy, ale nie wydaje mi się, żeby na silniku tibijskim było to możliwe. A gdyby, to by to wzięło tyle czasu, ile ten serwer powstał =D.

thorus
26-04-11, 00:53
Dziwnę trochę :P I jakoś nie pasuje mi to z zbytnio do gry :P

Sago
26-04-11, 02:31
Pomysł mi się bardzo podoba :)
Wymaga tylko trochę obmyśleń i dużo pracy w kodowaniu
Warto to wsadzić do szufladki "do zrobienia"

drazbeczka
26-04-11, 08:55
Pomysł dobry ale na grę 3D. Hmmm tu trzeba było wiedzieć od czego zrobić pomysł ciekawy ale trudny do wykonania lecz i możliwy.
SZACU ZA POMYSŁ

mefistomen
26-04-11, 10:40
Admini już powiedzieli : " nie będziemy dodawać nowych podprofesji" więc to tylko spam.

Howking
26-04-11, 11:17
Bujać w obłokach jest fajnie, ale trzeba czasem pomyśleć realnie. Wątpie, aby dałoby się to zrobić na aktualnym silniku, do tego trzeba byłoby przerobić CAŁKOWICIE. Dodatkowo, uważam pomysł za bezsensowny.

drazbeczka
26-04-11, 11:53
ta zbyt trudno to obczaić a później te testy ;\

Zyraf
26-04-11, 14:24
a mi się wydaje że na pomysły to już za późno, serwer wystartował. Wg. mnie możecie tylko zgłaszać pozostałe błędy a nie zasypywac pomysłami... mogliście to robić przez 3 poprzednie lata teraz sie możecie wypchać xD

Ravson
27-04-11, 14:14
na tym etapie gry to jest bezsensowne ponieważ by trzeba dać każdemu potworowi tak jakby inteligencje (ew. zmysły) lub głupote xD a to dużo roboty :D