PDA

Zobacz pełn± wersję : PK 10 czy 20


kocek11
17-05-11, 11:49
Mam pro¶be do administracji żeby zmienila pk na non lub żeby była od 25lvl bo mniejsze lvl szans nie maj±.To jest nie dobre jeszcze na expowiskach pecz± między innymi (EMOS itd). POZDRO PROSZE pisać kto jest za t± propozycj±

Sosna
17-05-11, 12:25
słońce... Je¶li nie chcesz pvp udziel się tutaj www.forum.altaron.pl/showthread.php?t=906

to temat z pro¶b± o nowy server. A na razie przełknij to że będziesz padał ofiar± kaprysów ;) bo ten server na którym grasz jest i będzie pvp

maja1414
17-05-11, 14:08
Mam pro¶be do administracji żeby zmienila pk na non lub żeby była od 25lvl bo mniejsze lvl szans nie maj±.To jest nie dobre jeszcze na expowiskach pecz± między innymi (EMOS itd). POZDRO PROSZE pisać kto jest za t± propozycj±

Kocek może chcesz aby za tob± jeszcze cztery 50 lvl biegały aby cie nie ubili.
Masz problem jak padasz. Po prostu trzymaj się podstawowych zasad
1. Nie wpie#$@$% się komu¶ na spota
2. Lepiej w ogóle nie wychodĽ z dp :D

piotrek09i
17-05-11, 14:20
Mnie dzi¶ przed depo xD jakis 30 mag zabił 2 razy jakims ogniem po 150 mi walnal xD

Acolt
17-05-11, 15:13
sorry, że nie na temat ale aż mnie ¶ciska żeby napisać:

@Piotru¶ 09i:

"xD" to nie jest znak interpunkcyjny. W twoim po¶cie pojawiło się to 2 razy. Ale ani jednej kropki, ani jednego przecinka. Nauczy się pisać w swoim ojczystym języku.

Bardzo bym prosił. I to nie tylko pro¶ba do piotrka09i. Nasza kochana Brando też może się pochwalić potężn± znajomo¶ci± SWOJEGO ojczystego języka... Jeszcze kilku "profesorów Miodków" by się znalazło.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie;)

Graudenz
17-05-11, 20:38
sorry, że nie na temat ale aż mnie ¶ciska żeby napisać:

@Piotru¶ 09i:

"xD" to nie jest znak interpunkcyjny. W twoim po¶cie pojawiło się to 2 razy. Ale ani jednej kropki, ani jednego przecinka. Nauczy się pisać w swoim ojczystym języku.

Bardzo bym prosił. I to nie tylko pro¶ba do piotrka09i. Nasza kochana Brando też może się pochwalić potężn± znajomo¶ci± SWOJEGO ojczystego języka... Jeszcze kilku "profesorów Miodków" by się znalazło.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie;)

Bez przesady.W tym co on napisał nie ma aż takich błedów żeby mu to wytykać.Gracze często stosuj± skróty klawiszowe do wyrażenia emocji itp.
Sam pisz±c często popełniam czeskie błędy (przestawienie literek). To nie powód żeby odrazu wytykać.

PS. Mówisz że kolega nie zastosował żadnego przecinka ; a sam/a robisz podobny błędy.Przestudiuj ponownie swoje zdanie "sorry, że nie na temat ale aż mnie ¶ciska żeby napisać"

Pozdrawiam Grau