PDA

Zobacz pełną wersję : Conanus!


koki154
17-05-11, 18:13
Uwazam ze gracz Conanus powinien dostac delete! Loguje na postac pomimo ze ma bana. Wg. mnie to jest wykorzystywanie bugow i powinno zostac zauwazone przez administracje, skoro ban nie daje efektow delete bedzie najlepszym wyjsciem.

apollo
17-05-11, 18:19
Co to ma ku**a byc, na warze nie padl bo wolał wbic bana ktorego powinien miec do 21 maja a tu psikus 17 maja i sobie gra, przeslal kase i eq na innego chara. Jeszcze raz sie pytam co to ku**a ma byc. ja jak bym wybijal noobow sprzed dp to bym dostal pewnie delete odrazu. Daje głowe ze Slythia macza w tym paluszki zreszta nie tylko w tym przypadku...

Tron
17-05-11, 18:25
Nabić go na pal, ukrzyżować, spalić na stosie, urwać język i ugotować jądra w oleju! :\

zipek
17-05-11, 18:26
Dla wszystkich MG:Ludzie co wy chcecie osiągnąć gra się fajnie rozwija a tu nagle takie akcje i to nie jest pierwsza i pewnie ostatnia ....

Trav
17-05-11, 18:28
Akurat w tym wypadku doszło do pomyłki, która została poprawiona. Ban Conanusa z powrotem trwa do niedzieli. Pomyłka wyszła z mojej strony.

PRZE PRA SZAM
Nie ma co się denerwować aż tak... Nie?

koki154
17-05-11, 18:30
To jak ja dostane bana to tez chce unbana na godzine zeby se itemy przeslac ok? :>

Gibonus
17-05-11, 18:31
ZApewne nie ostatnia tego typu pomylka jak sadze :D

zipek
17-05-11, 18:31
W takim razie przedłużcie mu bana bo sobie typ wysłał itemy na innego chara i bedzie grał sobie happy.Moim zdaniem to nie żadna pomyłka tylko go specjalnie odbanowałeś!:\

apollo
17-05-11, 18:33
Co z tego ze dostal z nowu bana, jak dales mu okazje do przeslania itemow. TAK WIEM NAPENO PRZEZ POMYŁKE. zdaza sie czasem... mhm.

Sosna
17-05-11, 18:47
z tego co piszecie wynika ze mg sa za ta chodzącą patologią... Jeśli tak jest naprawdę to... Sam nie wiem szokuje mnie ten temat

Tron
17-05-11, 19:25
To wszystko wina rządu Tuska, brońmy krzyża! Zbierzmy się razem, weźcie widły i pochodnie - na Cocanusa! Obalmy Altaron!

http://www.wirtualna.warszawa.pl/files/imagecache/450x300/krąg-pochodni-po-mszy-w-katedrze-1041668.jpg

Brando
17-05-11, 19:54
4 lata przygotowań i z każdym dniem wychodzi coraz ciekawsza akcja...

Regulamin punkt 2c mówi:


c) niezgłaszanie błędów w grze oraz wykorzystywanie ich, a w szczególności kopiowania przedmiotów, crashowania serwera;

W przypadku złamania powyższych punktów regulaminu Mistrz Gry bądź Doradca może nałożyć karę:

• upomnienie;
• notatka;
• blokada konta;

w zależności od wagi przewinienia.


Jaka kara zostanie zastosowana? Notatka czy upomnienie ;>?

Elminster
17-05-11, 20:10
Pamiętajcie że wy MG jesteście tu dla graczy, ale wszystkich a nie wam najbliższych.

hafcik
17-05-11, 20:36
Pamiętajcie że wy MG jesteście tu dla graczy, ale wszystkich a nie wam najbliższych.

Tak ! Zgadzam sie w 100 % !

eremce
17-05-11, 20:45
blablablablabla bla bla bla blabla bla bla. Taką treść zawiera wasza wypowiedź.

hooligan
17-05-11, 21:15
Blad z logowaniem sie podczas bana sam zareportowalem.
Rzeczy nie wyslalem, mam kolegow w gildii co daja eq w potrzebie
Jak macie jakies problemy idzcie do rodzicow moze wam pomoga.

hahahhahaha Nie moge patrzec jak placzecie na tym forum, az sie grac odechcewa.
Sam sie dziwie ze tu napisalem cokolwiek.
Ale az zal dupe sciska widze wasze wypowiedzi.

Mam nadzieje ze w przyszlosci nie bede spotykal tego typu ludzi.

"Tak, Spalmy Conanusa, Obronimy krzyż, I zniszczymy Ten System..."

Pozdro, fajnie macie na chacie.

Tron
17-05-11, 21:40
"Tak, Spalmy Conanusa, Obronimy krzyż, I zniszczymy Ten System..."

To była ironia, szkoda że nie załapałeś.

Wicked
17-05-11, 21:48
Koniec tematu. A jak jeszcze raz zobaczę zarzuty o:
- kolesiostwo,
- trzymanie strony którejś gildii,
- przekupstwo,

To przysięgam, że będzie ban. Chociażby mieli mi potem zabrać tutora, to nie będę tolerował takiego rzucania słów i oskarżeń bez żadnego pokrycia. Trav powiedział, że to bug. Nie zdarzyło się, żeby MG kogoś popierali.

@Samozabijaka,
Wiem, że lubisz teorie spiskowe, ale zamiast pluć jadem na forum dalej ganiaj za mną z nagrywarką, może Ci się uda złapać jak mnie Slythia TPa czy daje mi 1000000000 XP. ;)

Koniec tematu, każdy kolejny post będzie zgłaszany jako naruszenie regulaminu. Dziękuję, dobranoc.

Wicked
17-05-11, 21:52
Akurat w tym wypadku doszło do pomyłki, która została poprawiona. Ban Conanusa z powrotem trwa do niedzieli. Pomyłka wyszła z mojej strony.

PRZE PRA SZAM
Nie ma co się denerwować aż tak... Nie?

Rozumiem, że to nie jest dla Ciebie ktoś z odpowiednią rangą?

Czarnokij
18-05-11, 00:09
Rekhyd a co powiesz na to że widziałem jak Sylthia dawała jakiemuś graczowi 1 talara? Albo w kilka minut po crashu w depo wymieniała się backpackami z innym graczem?

Wicked
18-05-11, 00:17
Czarnokij - Slythia dawała 1 talara każdemu, komu zjadło zawartość domku przez crasha. Mi też. ;o ! Bana jej za pomaganie! Fri itans rozdaje, podła.
A plecaki oddawała tym, którzy przez crash, po zalogowaniu, padli. Z czystej uprzejmości i bo mogła. ;o !
Ale z niej zła kobieta jest, brrr... na stos!

Slythia
18-05-11, 02:25
Czy naprawdę nie macie co robić?

Tak, kurde, Slythia wszystkiemu winna. Ile razy mam mówić - nie mam fizycznej możliwości zdjąć komuś bana? Nie mogę i tyle. Jak więc mogłam to zrobić?

Czarnokij, wiedziałam, że ktoś dopieprzy się tego talara. Jak zawsze. Zapytaj osoby, która go dostała - jak napisał Rekhyd - za stratę wszystkich! przedmiotów w domku przez błąd z naszej strony. Odgórnie ustalone z Praktem oraz Travem, za ich przyzwoleniem oraz zgodą. Jeśli to ty byłeś przy tym smoku (Paco?) to chciałam wyjaśnić - ale to olałeś. Zamiast porozmawiać lepiej jest przecież wywlekać wszystkie bzdury na forum, prawda?

W sumie plecaki także wyjaśnił. W przypadku crasha, ogólnego laga - wystarczy ctrl + r bym pomogła, lecz widzę, że muszę zaprzestać...

Odnośnie tematu - nie znam Conanusa, w ogóle nie kojarzę tego nicku (wybacz panie zainteresowany), nie mówiąc już o pozostałych MG. Trav naprawił błąd, po sprawie. Nie szukajcie teorii spiskowych tam, gdzie ich nie ma.

Jakbyśmy chcieli ułatwiać znajomym grę to co za problem dać im paręset talarów czy zwyczajnie ustawić poziom na 100? Jakoś nikt tego nie robi - więc przestańcie płakać. Moi znajomi mają aż dodatkowy pz w ogrodzie mojego domu, co ciekawe - pochodzą z paru stron konfliktu.

Jestem takim złym MGiem - piszcie do Prakta, niech mnie odwoła. Powodzenia. Zróbcie tylko to w taki sposób, by znów nie padł ze śmiechu, jak po domniemanym tp, który nie istniał nawet w logach serwera.