PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Ranking uzbrojenia i czarów.


Galaxy
18-05-11, 18:54
Mam taką sugestię żeby ktoś z wyższym levelem spisał przedmioty i czary i to jak działają. Bardzo by to pomogło niektórym graczom, między innymi mnie. ;)

Tron
18-05-11, 19:10
Następny! Ile jeszcze takich tematów ludzie założą? Nie będzie żadnych rankingów, spisów czarów bądź elementów uzbrojenia. Tak trudno to zrozumieć? :\

Galaxy
18-05-11, 19:18
a może tak bez bulwersowania się, wytłumaczysz dlaczego? spójrz na datę kiedy założyłem konto na forum i się uspokój..

piotrek09i
18-05-11, 19:22
ehhh, skoro powstają takie tematy, to widać że gracze potrzebują tego ....

Ja nie rozumiem, czemu Administracja tego nie zrobi, boją się że stracą graczy>? Prędzej czy później i tak stracą... A taki SpiS przyciąganął by graczy, mi np: trudno jest pojąć które eq jest dla łucznika dobre na 10lvl, akurat mnie to już nie interesuje bo nie gram tu już, ale dużo ludzi sie o takie coś pyta, a H lvl piszę daj 10 srebrników to ci powiem ....

Nisko lvlowcy są tu wykorzystywani na każdym kroku, przez dłużej grających.

Tron
18-05-11, 19:26
Tym bardziej, jako nowy użytkownik powinieneś zapoznać się z regulaminem. Na dodatek, zanim napiszesz jakikolwiek temat, najpierw sprawdzasz czy już takiego nie napisano. A ich napisano bardzo, ale to bardzo wiele, i w każdym usłyszysz taką samą odpowiedź - nie będzie żadnych poradników, listy czarów, spisów ekwipunku, itd.

ehhh, skoro powstają takie tematy, to widać że gracze potrzebują tego ....

Ja nie rozumiem, czemu Administracja tego nie zrobi, boją się że stracą graczy>? Prędzej czy później i tak stracą... A taki SpiS przyciąganął by graczy, mi np: trudno jest pojąć które eq jest dla łucznika dobre na 10lvl, akurat mnie to już nie interesuje bo nie gram tu już, ale dużo ludzi sie o takie coś pyta, a H lvl piszę daj 10 srebrników to ci powiem ....

Nisko lvlowcy są tu wykorzystywani na każdym kroku, przez dłużej grających.

Nie podoba ci się w jaki sposób administracja rządzi serwerem? Do nie widzenia.

piotrek09i
18-05-11, 19:27
No więc, napisz Dlaczego tego nie będzie?

Edito:) Ja już odszedłem więc, mi to już obojętne, i tak za rok tego nie będzie przy takiej organizacji. Tego nie będzie, tego też, a to nie potrzebne....

Tron
18-05-11, 19:29
No więc, napisz Dlaczego tego nie będzie?

Administracja dała jasno do zrozumienia, że gracze mają sami odkrywać zadania, zagadki, nowe lokacje. Po to właśnie został stworzony Altaron, i podąża on ścieżką RPG, czyli kładzie większy nacisk na fabułę niż na poziom. Więc z tysiącem poradników, stron fanowskich, Wikipedii gra nie miałaby sensu, ponieważ gracze zamiast by się wysilić, zerżnęli by wszystko z poradników.

@piotrek09i: Do nie zobaczenia, nie dzwoń, nie pisz.

piotrek09i
18-05-11, 19:30
Administracja dała jasno do zrozumienia, że gracze mają sami odkrywać zadania, zagadki, nowe lokacje.

Mi piszemy o spisie broni i liście czarów... a nie o odkrywaniu zadań i zagadek czy też nowych lokacjach. Nikt nie chce tu poznać questów i tym podobnych rzeczy.

Tron
18-05-11, 19:32
Mi piszemy o spisie broni i liście czarów... a nie o odkrywaniu zadań i zagadek czy też nowych lokacjach. Nikt nie chce tu poznać questów i tym podobnych rzeczy.

Spis broni jest. Popytaj NPC, co mają na sprzedaż, a znajdziesz mnóstwo przedmiotów.

piotrek09i
18-05-11, 19:34
Hah, tyle to i ja widziałem. Gdyby kktoś napisał że Łucznik na 10 lvl powinien mieć takie eq to też by się nic nie stało.

2 dni pytałem się graczy o podpowiedź o eq dla Łucznika na 10 poziom pisali: nie mam czasu, poszukaj, napisz na forum, daj srebrniki to ci powiem ....

A jeden powiedział cho pod mój dom to Ci sprzedam, poszedłem za nim, co zrobil? Zabił mnie ....

Tron
18-05-11, 19:36
Hah, tyle to i ja widziałem. Gdyby kktoś napisał że Łucznik na 10 lvl powinien mieć takie eq to też by się nic nie stało.

2 dni pytałem się graczy o podpowiedź o eq dla Łucznika na 10 poziom pisali: nie mam czasu, poszukaj, napisz na forum, daj srebrniki to ci powiem ....

A jeden powiedział cho pod mój dom to Ci sprzedam, poszedłem za nim, co zrobil? Zabił mnie ....

Szukaj aż znajdziesz, nikt nie mówił że będzie łatwo ;) Kto wie, może odkryjesz jakiś nowy przedmiot.

Galaxy
18-05-11, 19:38
Prędzej czy później powstaną takowe, może nie na forum ani nie na oficjalnej stronie. Będzie tak jak z tibia.com i tibia.pl o ile ta gra przetrwa ;P

Tron
18-05-11, 19:40
Prędzej czy później powstaną takowe, może nie na forum ani nie na oficjalnej stronie. Będzie tak jak z tibia.com i tibia.pl o ile ta gra przetrwa ;P

Już są. Czemu sądzisz że ta gra upadnie? Została tworzona ponad 4-ry lata, i myślisz że tak łatwo polegnie? Nie, nie sądzę. Przewiduje że codziennie ktoś zakłada postać, i kupuje konto Szlacheckie.

Tron
18-05-11, 19:50
jest już taka strona na której znajdziecie bron, potwory czy na przykład mapki respów

nazywa się www.sekretyaltaronu.tk

Tak, grafiki potworków ściągnięte z tibia.pl, a poradniki (ba! poradnik) zerżnięty z tego forum :rolleyes:

Sosna
18-05-11, 19:56
ludziki co to za ekscytacje? :) każdy gracz na początku marzy o jakimś spoilerze i to najlepiej żeby inni go nie znali. Jak rośnie Im lvl to już od razu spoile to zUo etc

Gibonus
18-05-11, 19:57
Tak, grafiki potworków ściągnięte z tibia.pl, a poradniki (ba! poradnik) zerżnięty z tego forum :rolleyes:

Grafika zerznieta ale widze ze pasuje do potworkow jakie sa wygladem wiec nie wiem czemu sie o to czepiasz??

Z tego co widze ta strona powstala niedawno daj jej szanse sie rozwinac a pewnie znajdze sie tam wiecej poradnikow niz tylko jeden.