PDA

Zobacz pełną wersję : [non-pvp] Jeźdźcy Apokalipsy - rekrutacja


tomakeo
05-06-14, 19:45
https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=2853&stc=1&d=1401892067 (http://altaron.pl/g/Je%C5%BAd%C5%BAcy+Apokalipsy)

Rekrutacja na serwerze non pvp zamknięta

Jeźdźcy Apokalipsy to klan multi-serwerowy, co oznacza, że zrzeszamy ludzi zarówno na świecie non-pvp, jak i na świecie pvp. Klan ten jest tworzony dla graczy typowo RPG.

Nie rzucamy "hunted" na prawo i lewo.
Nie kradniemy lootbagów
Nie wbijamy się na zajęte już respowiska.
Nie zabijamy dla zabawy i bez przyczyny innych graczy.
Zachowujemy się jak na normalnego człowieka przystało.

Jeżeli nie masz zamiaru respektować wyżej wymienionych zasad, nawet nie próbuj się do nas dostać :)

Wymagania:

Magowie: 40 poziom
Zwiadowcy: 40 poziom
Rycerze: 50 poziom
Kultura osobista
Opcjonalnie TS3


Czego od Was oczekujemy?

Aktywności
Otwartego czatu klanowego
Kultury osobistej


Co możemy Wam zaoferować?

Pomoc przy zadaniach
Skromną pomoc finansową (oczywiście nie od razu)
Udzielanie wskazówek oraz porad odnośnie gry


Jak się do nas dostać?

Wysyłając prywatną wiadomość na forum do mnie
Wysyłając prywatną wiadomość w grze do mnie lub moich zastępców (Janela, Bajerant)
Dodając post pod tym tematem

Jeżeli chodzi o rekrutację na serwerze PVP, to jest to proces bardziej skomplikowany. Jako że nie gram aktywnie na tym serwerze, najpierw muszę sprawdzić ochotnika, podpytując u znajomych starych, wyjadaczy na PVP

Zachęcam do odwiedzania naszego tematu, który znajdziecie TUTAJ (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11381), a członków klanu do zamieszczania w nim zdjęć. Nie musicie wymyślać jakichś tekstów w celu utrzymania klimatu. Wystarczy, że ja coś tam poskrobię czasami, żeby nadać tematowi swoistego klimatu.
Jeżeli ktoś będzie chciał, udostępnię kanał TS.

Zapraszam i życzę miłej gry.
Eletrix

Walles
05-06-14, 19:55
Chciałbym wszystkich niezdecydowanych do nowego tworu przekonać i polecić ten klan, bo Eletrix i reszta ekipy tworzą na prawdę świetną atmosferę i tak na prawdę to właśnie ludzie głównie z tej ekipy tworzą cały klimat który utrzymuje się na NonPvP. Oczywiście grają tam świetni ludzie z innych klanów których nie muszę wymieniać bo dobrze wiedzą że ich mam na myśli :)

Powodzonka dla całej ekipy

tomakeo
06-06-14, 17:37
Odświeżam. Ogłaszam też rekrutację na serwerze PVP. Całe info odnośnie procesu rekrutacji jak i warunkach, które muszą zostać spełnione przez graczy, znajdziecie w pierwszym poście.

tomakeo
09-06-14, 00:37
Rekrutacja trwa. Zapraszam.

tomakeo
11-06-14, 13:57
Odświeżam.

tomakeo
18-06-14, 19:48
Rekrutacja trwa. Zapraszamy.

Madius
20-06-14, 11:33
Odświeżam temat.

tomakeo
23-06-14, 20:03
Rekrutacja na serwerze Non PvP zamknięta. Osoby, którym obiecałem dać zaproszenie jak tylko spełnią wymagania, proszeni są o PW gdy tylko te wymagania spełnią.

Walles
15-11-14, 12:02
Eletrix przyjacielu odezwij się i odczytaj PW.

Przemasia
11-03-15, 09:24
Jeźdźcy apokalipsy około pół roku temu przeniosły się na oryginalny serwer a świat to Harmonia

Wszystkich chętnych zdegustowanych zachowaniem administratorów gry
zapraszam do naszej gildii "Jezdzcy apokalipsy"

Pomożemy na starcie...

Kontaktujcie się z
Przemlo
Magneciak
Janelka
Sparteq
Vanesa Reis


czekamy

carlcoxxx
12-03-15, 07:20
Podbijam :uśmiech2:

Kilkanaście osób, które łącznie wbiły na Alcie ponad 3k lvli gra od kilku miesiecy na Harmonii, gildia Jezdzcy Apokalipsy zaprasza wszystkich chetnych !
Pomożemy na start. Gwarancja braku resetu postaci :uśmiech6:

Piszcie do:

Przemlo
Janelka
Vanesa Reis
Sparteq
Magneciak
Magneciak Ryc
Magneciak Ed

Pozdro 600