PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Nowy kanał na czacie


zavafoj
20-05-11, 20:38
Hej!

Zwracam się do twórców Altarona o otworzenie nowego kanału
typu 'RL chat'. Powód jest oczywisty, w Altaron grają ludzie, którzy lubią sobie pogadać i niestety kanał 'Czat gry' często bywa zaspamowany.

Jesteśmy ludźmi i też lubimy sobie podagać, a tym bardziej, że jest z kim i o czym

Pozdrawiam
Zav

Hpplttlbzr
20-05-11, 20:42
Obawiam się, że nowy kanał mógłby się równie szybko zaspamować tak samo, jak ma to miejsce z Game-chatem. Poza tym, czy gracze z SS nie mają możliwości tworzenia własnego kanału, jak to ma miejsce w Tibii? :)

Tron
20-05-11, 20:45
Jeśli masz Szlachcica to stwórz sobie swój własny kanał, zaproś kolegów, problem z głowy. Nie ma sensu robić takiego samego kanału.

Sosna
20-05-11, 20:48
@up dokładnie

zavafoj
20-05-11, 21:00
Chodzi o to, żeby Czat gry służył do celów związanych z samym Altaronem. Często tak bywa, że gracze wypowiadają się na tematy związane z życiem codziennym, a inni pytają o sprawy związane z grą.

Chciałbym przypomnieć, że nie każdy ma konto szlachcica i nie każdy byłby w stanie założyć taki kanał. Ponadto nie zawsze musi być zaproszony.

Pozdrawiam

Tron
20-05-11, 21:03
Chodzi o to, żeby Czat gry służył do celów związanych z samym Altaronem. Często tak bywa, że gracze wypowiadają się na tematy związane z życiem codziennym, a inni pytają o sprawy związane z grą.

Czat, to czat. Można tam każdy może rozmawiać o (prawie) wszystkim. Naprawdę nie ma sensu tworzenia nowego kanału, na którym ludzie i tak nie będą gadali na temat (patrz kanał Pomoc).

Chciałbym przypomnieć, że nie każdy ma konto szlachcica i nie każdy byłby w stanie założyć taki kanał. Ponadto nie zawsze musi być zaproszony.

Widzisz? Masz jeden dodatkowy powód żeby takowy kupić :)

zavafoj
20-05-11, 21:17
Kupiłem, bo warto wesprzeć taki projekt :)


PS: Zauważyłem, że twórcy dodali kanał. Chciałbym serdecznie podziękować za zainteresowanie i podjęte działania.
Myślę, że temat można uważać za zamknięty.

Pozdrawiam