PDA

Zobacz pełną wersję : Opóźnienie mikstur


Toku
22-05-11, 19:27
Witam
Przed chwilą zostałem zaatakowany przez pk team i niestety poszedłem spać przy ich pomocy... No ale nie o tym tutaj chcę pisać... Hotkey z miksturą leczącą coś się przycinał... Dopiero za którymś razem załapywało leczenie nawet mimo tego, że stawałem w miejscu gdy chciałem się uleczyć... Wcześniej zauważyłem ten problem ale dopiero teraz zaczęło mi to przeszkadzać (wiadomo czemu :rolleyes:)

Tomek119
23-05-11, 13:54
Bo ponieważ iż gdyż musisz stać, aby mikstura czy czar zadziałały, w biegu nic nie zdziałasz chłopie ;D

tygrys21
23-05-11, 14:01
jest to troszke inaczej niz na tibi.. chodz nie jest tak calkiem zle ..

Toku
23-05-11, 14:07
Bo ponieważ iż gdyż musisz stać, aby mikstura czy czar zadziałały, w biegu nic nie zdziałasz chłopie ;D

Jak już wcześniej mówiłem próbowałem i tej metody... Efektem było to, że szybciej mnie dogonili a mikstura i tak załapywała za którymś razem

Kosky
23-05-11, 15:34
spokojnie Toku. Tomusiowi tez zacznie to przeszkadzac jak mu pk do dupki się zbliżą :)
a co do tematu, faktycznie mikstury maja opoznienie. nie ty pierwszy i nie ostatni padles tego ofiarą. mysle ze to wina zbyt wolnego servera i nie ukrywam padlem juz przez taki "bug" ze 3 razy. tutaj ciężej jest na potworach typu abitanski mistrz wojny biec i sie leczyc na 30 + lvlu niz na tibii bijac demona na 80... wszystko przez DELAY potionow :)