PDA

Zobacz pełną wersję : Nagrody oraz nowości


Altrel
01-07-14, 00:33
Witajcie w ten piękny, lipcowy poranek!

Wydarzenie, które trwało ostatni miesiąc właśnie dobiegło końca. Udało Wam się zebrać imponującą ilość dzieł, które ukradli niedobrzy rabusie! Samuel był pod wrażeniem; jak sam powiedział - nie spodziewał się aż tak dużego zaangażowania społecznego. Gdyby nie wszyscy mieszkańcy Altaronu, którzy zgłosili się oddać zaginione prace, Tomasz nigdy nie odzyskałby swoich dzieł. Podobno Władze Królestwa debatują nad możliwością częstszych powierzań podobnych problemów dla mieszkańców. Jak widać bowiem - przynosi to rezultaty.

Tomasz przekazuje ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do odzyskania jego dzieł. Obiecał, że w najbliższym czasie stworzy specjalny wiersz ku chwale jego wybawców. Ponadto chciałby podziękować w sposób szczególny pewnej grupie bohaterów, którzy uzbierali najwięcej zgub. I tak oto:

Na serwerze PVP:

1. Mervakis - 136 dzieł - orzeł + nagroda od Maćko + 7 dni statusu szlacheckiego
2. Alos Delon - 118 dzieł - nagroda od Maćko + 7 dni statusu szlacheckiego
3. Barson - 62 dzieła - 7 dni statusu szlacheckiego


Na serwerze NON-PVP:

1. Eletrix - 109 dzieł - orzeł + nagroda od Maćko + 7 dni statusu szlacheckiego
2. Wymiatacz - 22 dzieła - nagroda od Maćko + 7 dni statusu szlacheckiego
3. Matt The Healer - 18 dzieł - 7 dni statusu szlacheckiego


Nagrody rzeczowe czekają w Waszych domkach. Status szlachecki możecie aktywować na stronie natomiast po nagrodę od Maćko należy się do niego udać.

Ponadto NPC Moradin opuszcza Kontynent dziękując wszystkim, którzy chcieli skorzystać z jego usług. Jak sam twierdzi - wyrusza w nieznane, więc nie wie kiedy i czy w ogóle wróci.


Wraz z zakończeniem wydarzenia wprowadziliśmy wiele zmian, o które prosiliście nas na forum. Skupiliśmy się na poprawie i zmianie profesji zwiadowcy wprowadzając nowe bronie i systemy:

Wprowadzono nowe kusze oraz łuki.
Kusze charakteryzować się od teraz będą mniejszą prędkością ataku, ale za to obrażenia jakie będą zadawać są zauważalnie większe. Ponadto nie wszystkie bełty będą pasowały do wszystkich kusz.
Podczas używania łuku nasza prędkość ataku będzie zdecydowanie większa niż podczas używania kuszy.
Wymagania przeniesione zostały z dotychczasowej amunicji do broni.
Czary szybkostrzelności są możliwe do użycia jedynie podczas strzelania z kuszy. Ponadto podczas używania różnych kusz - efekty również będą adekwatne do broni.
Zwiadowcy duchowni ponoszą mniejszy koszt używania czaru precyzyjnej szybkostrzelności.

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=2998&stc=1&d=1404171151

Oprócz zmian w profesji zwiadowcy wdrożono również kilka poprawek i zmian, o które wielu z Was nas prosiło:

Ostatnimi czasy walka na serwerze PVP trwała na okrągło. Cierpiało wówczas wielu niewinnych graczy, którzy zostawali bezbronnymi ofiarami swoich prześladowców. Postanowiliśmy nieco dopracować nasz jeszcze świeży system.
Modyfikator obrażeń został zmieniony z 60 na 50%.
Straty przy śmierci (tylko w PVP) wynoszą 3% + PKT PVP*0.12%.
Straty umiejętności przy śmierci również następują i w wypadku PVP są równe 0.02% na PKT PVP (licząc powyżej 30 PKT PVP). Błogosławieństwa zmniejszają stratę doświadczenia/umiejętności o połowę.
Doświadczenie i siła nieumarłych potworów, które grasują na powierzchni zależą od pory dnia - w nocy szkielety, ghule i ich bracia będą znacznie silniejsi. Ponadto nocą możecie liczyć na inne łupy z w/w potworów.
Mikstury posiadają od teraz etykietkę, która informować będzie o ich jakości.
Leczenie sojuszników za pomocą run leczenia, od dnia dzisiejszego, jest dostępne jedynie dla duchownych.
Wprowadzono tagi klanowe, które będą widoczne w oknie rozmów.
I inne! Całą listę zmian możecie przestudiować TUTAJ (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11457).

Mamy nadzieję, że zmiany i nowości, które zostały wprowadzone, zostaną ciepło przyjęte! Jeśli jednak macie uwagi lub propozycje - śmiało piszcie na forum! Z zaciekawieniem czytamy Wasze tematy i staramy się tworzyć Altaron takim, jakim widzą go nasi Gracze!
Pamiętajcie o pobraniu najnowszego klienta ze strony głównej - KLIK. (http://altaron.pl/download)

Miłych i radosnych wakacji życzy Administracja Altaron.pl

Arkon
01-07-14, 00:48
jest jeden -
jak nekromanci mają leczyć innych? mieliśmy chociaż iha... a niedługo lecimy na misje i będzie jedna wielka lipa.

Altrel
01-07-14, 00:52
Miksturami wyzdrowienia.

Adrondil
01-07-14, 00:54
W dupie z tą łątką, czekałem miesiąc czasu na wprowadzenie poprawek u duala a tu kur.. zwiada poprawiacie gratz...

19960314
01-07-14, 00:58
Trochę to.. dziwne xD Jak leczyć rycerza miksturami wyzdrowienia? Na jakiej zasadzie to działa? Wylewania na rycerza tych mikstur czy też wlewania mu do otworu gębowego na siłę mikstur podczas gdy on macha mieczem xD Leczenie runiczne jeszcze miało jakiś sens, ale to? xD

Arkon
01-07-14, 00:58
Ale miksturami, musielibyśmy się zbliżać, jak i do blokera oraz do samego groźnego bossa. Bossy mogą mieć ue, wawe czy się rzucić na nas. jestem za przywróceniem ihów do nekro by leczyć innych.

@up.
Zwiad tego potrzebował, twój dual jest dobry, tylko ty jesteś dziwny.

ReeZo
01-07-14, 01:02
W dupie z tą łątką, czekałem miesiąc czasu na wprowadzenie poprawek u duala a tu kur.. zwiada poprawiacie gratz...

Masz dodaną Tizonę na duala.

Adrondil
01-07-14, 01:02
Zwiad tego potrzebował, twój dual jest dobry, tylko ty jesteś dziwny.
Mój kurwa dual jest dobry?? Weź człowieku nie pier... mi tu głupot bo nawet nie widziałeś duala na expie a wypowiadasz tu herezje...

encorre95
01-07-14, 01:05
Heh, no z tą misją klasztoru nekro to macie przesrane jednym słowem xD
Będziecie biegać na follow za blokerem i go potować :D
No ale to jest może dobry pomysł z tym zabraniem ihów dla nekro, duchowni są od tego.
Może w końcu zacznie więcej osób grać tymi duchownymi

Adrondil
01-07-14, 01:06
Masz dodaną Tizonę na duala.
Co mi to tej zasranej tizonie, skoro mogę mięć 2x pogromce smoków, jutro mam sprzedawce na to... mieli poprawić czary duala a nie jakąś nędzną tizone dować, ale nie, lepiej poprawić zwiada a duala zostawić bo gra nim tylko 1 noob...
Sorry za ton ale to jest niedorzeczne, zbulwersowało mnie to...

Bubsko
01-07-14, 01:06
W dupie z tą łątką, czekałem miesiąc czasu na wprowadzenie poprawek u duala a tu kur.. zwiada poprawiacie gratz...

ZWIADA POPRAWILI????

Jak bije z kuszy to nie wiem czy mam laga i mi internet padl czy co jest grane.
Przeciez teraz to juz w ogole jest takie gowno ze szkoda gadac.

cewix
01-07-14, 01:07
Poprawili zwiada? stary jestem o wiele słabszy :D

krrystian
01-07-14, 01:13
Swoja droga nagradzanie za taki event jest trochę słabe...

Nagradza sie osoby które było stać wydać 500t na dzieła by zgarnąć PNY

Spoko ich zysk ale jeśli sie je wyróżnia to nie za to ze miały najwięcej kasy...
Itemy eventowe powinny być niehandlowalne wtedy nagrody mialy by sens - bo były by dla tych kto poświecił najwięcej czasu na misje a nie kto miał najwięcej w banku.

Adrondil
01-07-14, 01:18
No bez kitu jeszcze nie daje upustu moim emocjom po tym pseudo upie, w dupie z tym, duala można usunąć, po cholere on skoro nie da się grać, bo auto attak ma dobry ale co z tego, jak zero czarów, mogliście przynajmniej rago tote poprawić a wy olaliście go bo gram nim ja i jeszcze 1 osoba, żal tyle powiem o tej śmiesznej łatce.

ReeZo
01-07-14, 01:25
Ktoś się wypowiedział o evencie pierwszy, ufff teraz ja moge :)
Jak sie "zbieralo" sztabki to nagrody byly gorsze i bez expa i pn, a w tym evencie nagle nie dosc ze byly juz pny za dziela, do tego exp to jeszcze nagrody sa lepsze :) przynajmniej za 1 miejsce :) bo nie wiem co za drugie :)

P.S. Osobiscie dziekuje za status :)


Co do eventu to sami sobie odpowiedzcie dlaczego nagroda jest jaka jest państwo :) A przynajmniej za pierwsze miejsce ;D

Maybe, maybe :)

kasko43
01-07-14, 01:27
Panowie fajnie ze drugie miejsce ale poszedłem po nagrodę, maćko powiedział, że doda dodatkowe wnęki do przedmiotu w lewej ręce, ale na miłość boską nic nie dodał bo pewnie 3 wnęki to jest masymalny poziom zaś nikt o tym nie informuje także nagroda poszła na marne, a wystarczyło aby w dialogu dodawał coś ala: "pamiętaj jednak, że ekwipunek może posiadać jedynie 3."




EDIT bo dostałem drugą szansę: PAMIETAJCIE ON UZUPELNIA DO 3 WNĘK.

Arkon
01-07-14, 01:28
proszę o przywrócenie leczenia dla nekromanty, wytlumaczenia dlaczego tylko duchowny dostal -35% poboru many za hape odes kpiro, i skad brać kusze/łuki ;D czy kusze ulepszone przed updatem na celnosc maja teraz atak?

Altrel
01-07-14, 01:32
Leczenie nekromantom nie zostanie przywrócone.
Duchowny otrzymał zmniejszenie poboru many ponieważ bije relatywnie mniej od nekromanty.
Nowe kusze/łuki są do zdobycia z potworów.
Nadal będą miały bonus do celności.

Adrondil
01-07-14, 01:33
proszę o przywrócenie leczenia dla nekromanty

Odpowiem ci w taki sosób jak ty napisałeś na temat duala. ''przecież masz poty''.

cewix
01-07-14, 01:34
Czyli zwiad będzie tak dobry jak przed upem dopiero po zdobyciu kuszy która będzie miała taki sam speed attack jak kusza wcześniej.
I jaki sens ma łuk? Sam autoattack? Troche głupie

pregusia
01-07-14, 01:36
Czyli zwiad będzie tak dobry jak przed upem dopiero po zdobyciu kuszy która będzie miała taki sam speed attack jak kusza wcześniej.


Nawet lepszy


I jaki sens ma łuk? Sam autoattack? Troche głupie

Luki bija co okolo 1.1sec, dmg strzal poszedl w gore wiec atak w jednostce czasu z luku tez. Poza tym, rozne luki maja dodatkowe bonusy (kusze w sumie tez) takze nie sa juz takimi slabymi brońmi jak wczesniej.

ReeZo
01-07-14, 01:40
Panowie fajnie ze drugie miejsce ale poszedłem po nagrodę, maćko powiedział, że doda dodatkowe wnęki do przedmiotu w lewej ręce, ale na miłość boską nic nie dodał bo pewnie 3 wnęki to jest masymalny poziom zaś nikt o tym nie informuje także nagroda poszła na marne, a wystarczyło aby w dialogu dodawał coś ala: "pamiętaj jednak, że ekwipunek może posiadać jedynie 3."




EDIT bo dostałem drugą szansę: PAMIETAJCIE ON UZUPELNIA DO 3 WNĘK.

Pytanko. Jak nie mam żadnej to da 3 ? czy dodaje 1 wneke ?

Adrondil
01-07-14, 01:41
No a co admini powiecie na temat duala? Dlaczego olewacie moje wypowiedzi?

cewix
01-07-14, 01:41
@Pregusa to by miało sens jakby wprowadzono lepsze strzały, bo aktualnie najlepsze mają 37 ataku, czyli szybko się zablokują :/ Pozatym w łuku nie jest napisane, że nie można nim używać wzmocnionych bełtów

Altrel
01-07-14, 01:42
Dopełnia do trzech wnęk. Czy mieliśmy 0 czy 2 to otrzymany przedmiot będzie posiadał 3 wnęki.

ReeZo
01-07-14, 01:43
Dopełnia do trzech wnęk. Czy mieliśmy 0 czy 2 to otrzymany przedmiot będzie posiadał 3 wnęki.

Akurat w evencie, w ktorym sie nie staralem.... takie nagrody :(

Graty 1 i 2 miejscu...

pregusia
01-07-14, 01:45
@Pregusa to by miało sens jakby wprowadzono lepsze strzały, bo aktualnie najlepsze mają 37 ataku, czyli szybko się zablokują :/ Pozatym w łuku nie jest napisane, że nie można nim używać wzmocnionych bełtów

Ale ten dmg z tego 37 ataku bedzie zadawany 2.5x czesciej niz z kuszy (okolo).
Nie patrz na dmg jaki z 1 strzalu zadajesz ale bierz tez pod uwage jak czesto strzelasz.

cewix
01-07-14, 01:50
@Up tak ale bierz pod uwage, że z kuszy można strzelać z hape odes kpiro dorównując w ten sposób szybkości ataku łuku, ale bijąc znacznie więcej ;)
I naprawcie łuk, tzn dodajcie opis z jakich strzał można strzelać, ciekawe co ile strzela ta najlepsza kusza.
W ogóle wbicie akutalnie 165 zręki jest niemożliwe, ja mam 157 i jak sobie o tym myśle, to ja pierdole, a wbicie tych 8 skilli pnami to ~300

Adrondil
01-07-14, 01:52
Właśnie wbicie zręki nie możliwe a dual woj górno wort, a admini mnie olewają dalej spoko.

ReeZo
01-07-14, 02:06
jutro to cofka będzie :P taki żarcik :)

cewix
01-07-14, 02:07
Przetestowałem kusze i łuk, smoka kuszą zabijam w 2 sekundy, łukiem zajmuje mi to 2x dłużej, więc narazie widze ten profit kusze w chuj

Zmiana luj ból dupy w chuj :D

pregusia
01-07-14, 02:09
Przetestowałem kusze i łuk, smoka kuszą zabijam w 2 sekundy, łukiem zajmuje mi to 2x dłużej, więc narazie widze ten profit kusze w chuj

Z (przykladowo) kompozytowego luku lodu strzelales i strzal lodowych ?

Adrondil
01-07-14, 02:18
Dlaczego ja i mój dual jesteśmy tu olewani?

Mervakis
01-07-14, 02:34
Chyba bonus od spania się spsuł. ;p

Adrondil
01-07-14, 03:02
dmg = dmg * (0.45 + (zrecznosc-90)/110 * 0.3)
150 zręki = 60/110=0.54 0,54*0,3=0,162 0,45+0,16=0,62 kara = 39%.
160 zręki = 70/110=0.63 0,63*0,3=0,189 0,45+0,19=0,64 kara = 36%
170 zręki = 80/110=0,72 0,72*0,3=0,218 0,45+0,22=0,67 kara = 33%
180 zręki = 90/110=0,82 0,82*0,3=0,245 0,45+0,22=0,695 kara =30,5%

Wniosek:30 poziomów zręczności nie daje redukcji kary dmg nawet o 10%, zręczność gówno wpływa na hity duala, a wbicie 150 zręki nawet na pn sprawia wojom kłopot, a taki medium lvl to może pomarzyć o takiej zręce, 180 poziom chyba nie do zdobycia i różnica między 150 a 180 to tylko 8,5%.

A wy nawet czarów w łatce nie poprawiliście, brawo brawo jeszcze raz brawo...
Ten wzór jest beznadziejny zręczność nic nie daje przez to. Zamiast 0,3 zmieńcie to na 0,37.

Nerka
01-07-14, 03:27
A wiecie co ja o tym myślę?

1. Fajne nagrody ale faktem jest, że "skradzione dzieła" czy inne przedmioty tego typu nie powinny być możliwe do sprzedania graczom czy ( może było by to coś jak "Glejd" czyli przypisane do postaci i fakt posiadania owego przedmiotu nic my nam nie dał.

2. Nowe przedmioty = nowe możliwości ( w moim przypadku więcej opcji do zrypania ).

3. Strata jaką ponieśli nekro jest przykra ale spójrzcie na to z innej strony w RL by tak było bo oni bardziej stawiają na tę mroczną część świata w której raczej chodzi o to by skutecznie się na kimś wyżyć niżeli pomagać ponad własne życie. :D

4. Różna siła mobów o różnej porze dnia - sup, pomimo faktu, że w RL ich loot był by taki sam nie zależnie od pory dnia nie mniej jednak jest to dobre rozwiązanie gdyż w innym przypadku napadali byśmy na nich tylko za dnia co zapchało by expowiska - zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że są wakacje i ludzie mają czas grać.

5. Poziom zaawansowania mikstur ... ...hmm... ... niech ludzie wiedzą co kupują, czy towar dobrej jakości, czy raczej towar niewiadomego pochodzenia z drugiej ręki.

6. Nigdy wszystkim ludziom nie dogodzisz, gdy zabraknie tych co narzekali na jedno to głośniej będzie słychać tych co narzekali na drugie.

Gratuluję wygranym.

No dobra, jestem gotowy na przemiłe komentarze kochani hejterzy :D ( jak by mnie obchodziło co sobie myślicie ).

Pozdrawiam

Kennis
01-07-14, 04:01
pytanie czy kusze na rozrywajace belty dropia z gargantuana jak ten najlepszy kolczan?
moglibyscie dodac co z czego dropi i przez 1 tydzien zrobic mala szanse na dropienie tych kusz
i last pytanie rozumie ze nie moge bic z luku czaru hape odes kpiro to lepij biegac z lukiem i wtedy manasy tylko na leczenie

Kr92
01-07-14, 04:14
Straty umiejętności przy śmierci również następują i w wypadku PVP są równe 0.02% na PKT PVP (licząc powyżej 30 PKT PVP).

Wypas, graj na świecie pvp i nie mniej możliwości zabicia ludzi pod groźbą utraty skili, gorszych bzdur nie czytałem.

A misje dzienne? za trudno? ...

cewix
01-07-14, 04:50
@Pregusia Jestem nekro alchem, a widze nie wprowadzono łuku z bonusem do śmierci, więc ma się rozumieć, że nekro to tylko kusza?
Poza tym jak niby miałbym z niego strzelać skoro nawet nie wiadomo skąd te łuki/kusze zdobyć, mam nadzieje, że szybko to wyjdzie na jaw, bo aktualnie ze zwykłą kuszę mogę co najwyżej possać jaja wieloryba, podobno na 70 lvlu można zdobyć kusze która sprawi, że będziemy tak samo silni jak przed łatką(według odpowiedzi mistrza gry na pomocy) Tylko skąd...

Catthon
01-07-14, 06:01
@Pregusia Jestem nekro alchem, a widze nie wprowadzono łuku z bonusem do śmierci, więc ma się rozumieć, że nekro to tylko kusza?
Poza tym jak niby miałbym z niego strzelać skoro nawet nie wiadomo skąd te łuki/kusze zdobyć, mam nadzieje, że szybko to wyjdzie na jaw, bo aktualnie ze zwykłą kuszę mogę co najwyżej possać jaja wieloryba, podobno na 70 lvlu można zdobyć kusze która sprawi, że będziemy tak samo silni jak przed łatką(według odpowiedzi mistrza gry na pomocy) Tylko skąd...

Wprowadzili plusy by poprawić sytuację dobitego zwiadowcy, a wy znowu marudzicie, na dodatek bezkrytycznie. Jeszcze brakuje, by ktoś rzucał tym oklepanym 'bo altaron ma być trudny'.

:Carachim, biedactwo, nie możesz znaleźć kuszy i łuku, no nie! Może trzeba ruszyć dupę i jakąś dropnąć. Poszukać. Nie możesz używać kompozytowych łuków od żywiołów? A ile Pan masz dmg od żywiołu? A ile ma zwiadowca duch/ele? Porównałeś?

Z łuku bije się 2x dłużej, ale ZA DARMO. To nie jest wyraźna różnica?

:adronadil
Zauwazyłeś, że wszyscy ignorują cię od 5 stron, nieprzerwanie? A to dlatego, że wkurzasz i krzyczysz jak małe dziecko, non stop to samo, a odpowiedziano ci już wielokrotnie. Ja tylko przypomnę. Nie jesteś RYCERZEM DUAL WIELD, jesteś RYCERZEM UŻYWAJĄCYM BRONI JEDNORĘCZNYCH, który ma możliwość atakowania z dwóch jednoręcznych broni naraz. I ta możliwość jest dodatkiem. A są ważniejsze rzeczy niż zajmowanie się dodatkami.

Kr92
01-07-14, 06:31
Nie wiem czy śmiać się czy płakać, wyśmiać czy zrozumieć ale jak idę po upie łatce czy cokolwiek i widzę rzeczy typu " Jest godzina 21:60"
a później kupuję 100 miotanych noży, dostaje 10 000 tak ku*wa 10 000 za cenę 100 (nie idźcie nie zarobicie i tak będzie cofka). Celowo nie mam zamiaru pisać zgłoszeń, a napiszę to tu, szkoda żebyście teraz stracili czas który za pare h Wam cofną.
łaaaaaaaaaaaaaaa przynajmiej po razie ktoś sprawdził wszystkie rzeczy? Później to my dostajemy bany za wykorzystanie buga, co to test silnej woli? leży 100t na ziemi to nie podniosę?

To teraz test dla administracji, jak szybko zareaguje! dajecie kto więcej noży zbierze ;|

Walles
01-07-14, 07:31
Fajny ten Orzełek :)

gaca92
01-07-14, 07:36
Wy sobie kpicie z tymi łatkami ?? Zamiast naprawić chory balans gdzie 35 mag bierze na strzała 60 zwiadowce jak ma dobry mlvl, to wy psujecie zwiadów. Ten attack speed z bełtów w normalnej kuszy jest śmieszny, mobki predzej zabijaja mnie niz ja je i trace kosmiczna ilosc suppli ....

Btw bylem teraz na dragach czy to normalne ze 58 zwiad 120 dista i 150 zreki bije w draga max po 150 ? To troche slabo nie uwazacie ? A z Hape Odes Kpiro wpadaja hity 3x po 70-100. Rozumiem ze mam wrócić do expienia na cyce ?

Bea
01-07-14, 07:49
Dlaczego ja i mój dual jesteśmy tu olewani?


Wydaje mi się, że im więcej będziesz o nim pisał w taki upierdliwy i męczący sposób co kilka postów, tym dalej jesteś od uzyskania jakiejkolwiek wypowiedzi.





Co do latki, z potionami i ich oznaczeniem to dobry pomysł. Dla tych co kupują robione przez alchemików, nie będzie to jak kupowanie kota w worku.

tomakeo
01-07-14, 07:58
1. Super. W końcu mogę fajnie postrzelać z bełtów! Ale chwila... przecież nie jestem zwiadowcą :(
2. Misję nekro oficjalnie uznaję za niewykonalną. Kto robił lub próbował robić, ten wie, że bez run leczenia się tego nie da zrobić. Co z tego, że zrobię sobie poty wyzdrowienia (na 135 alchemii) i będę się nimi leczył, skoro nie mam żadnego innego czaru do kombinacji.
Wysysanie życia nie działa na tamtejsze moby, a leczenie z takiego pota = leczeniu z uha.
Nie wiem kto znajdzie się chętny do biegania za mną na follow i napi****lania potów jak dziki luj dziki w ch*j i narażać się na własną śmierć. Przypominam, że używanie potów to używanie przedmiotu, więc taka osoba ani nie może się leczyć za pomocą run, ani bić przeciwników z run. Mag stojący przy rycerzu i wlewający mu potiony do gardła podczas walki z mobami, które spamują aoe. Genius everywhere.


Reszta zmian w porządku. Brakuje tylko ograniczeń lvlowych na runy, no ale cóż... cierpcie tam na PVP.

gaca92
01-07-14, 08:01
1. Super. W końcu mogę fajnie postrzelać z bełtów! Ale chwila... przecież nie jestem zwiadowcą :(
2. Misję nekro oficjalnie uznaję za niewykonalną. Kto robił lub próbował robić, ten wie, że bez run leczenia się tego nie da zrobić. Co z tego, że zrobię sobie poty wyzdrowienia (na 135 alchemii) i będę się nimi leczył, skoro nie mam żadnego innego czaru do kombinacji.
Wysysanie życia nie działa na tamtejsze moby, a leczenie z takiego pota = leczeniu z uha.
Nie wiem kto znajdzie się chętny do biegania za mną na follow i napi****lania potów jak dziki luj dziki w ch*j i narażać się na własną śmierć. Przypominam, że używanie potów to używanie przedmiotu, więc taka osoba ani nie może się leczyć za pomocą run, ani bić przeciwników z run. Mag stojący przy rycerzu i wlewający mu potiony do gardła podczas walki z mobami, które spamują aoe. Genius everywhere.


Reszta zmian w porządku. Brakuje tylko ograniczeń lvlowych na runy, no ale cóż... cierpcie tam na PVP.



Bolesna prawda, też jakoś nie widze osób, które będą chętnę do biegania za blokerem żeby dać mu się napić "czerwonego soczku"

life
01-07-14, 08:16
haahah to juz jako 2h necro alchem mogę zakończyć moją grę drużynową
gdzie większość ludzi z którymi moge expic (się ich narobiło) to magi necro :D
DZIEKUJE

mało widzę zmian na +
pomimo ,,naprawy zwiadków,, przez to że im sie źle grało ...

beta2468
01-07-14, 08:31
HA

HA

HA

Tak sobie patrze, czytam i wcale mnie to nie dziwi.

Jak to ktoś dziś napisał, już te wszystkie otsy sa lepsze bo tam nie ma takiego burdelu. A 2 łatki temu miał być już ostateczny balans....

HA

HA

HA

Odliczanie do cofki 4......... 3............. 2............ 1.............

bilsom
01-07-14, 08:39
Wypas, graj na świecie pvp i nie mniej możliwości zabicia ludzi pod groźbą utraty skili, gorszych bzdur nie czytałem.

A misje dzienne? za trudno? ...

No to jakas parodia jest huehuehue

Pasztet
01-07-14, 08:52
Leczenie sojuszników za pomocą run leczenia, od dnia dzisiejszego, jest dostępne jedynie dla duchownych
Ja pier**le, Gratuluje kur**a pomysłu!

Woodhall Elf
01-07-14, 08:58
takie pytanie to skad zwiad ma wziasc nowe kusze bo nigdzie tego nie ma a zwykła kusza to jest dla lvl 15-20 nawet nie jak 170 lvl ma chodzic z czymś takim 09:53 Widzisz kuszę (Atak: +2, Zasięg: 5, Celność: +1%, Pręd. Atk.: +0.1s).
Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może gracz o sile 10+.
Waży 42.00 uncji.
Wolna prędkość ataku. Tylko dla zwykłych bełtów.
powiedzmy bo to jest moja kusza ale mam 57lvl i tak jest słabo napiszcie gdzie mozna zdobyc te nowe kusze albo gdzie je kupic ??
najlepiej by było dodac nowe bronie odrazu na stronie zeby kazdy mógł zobaczyc co i jak

beta2468
01-07-14, 09:05
Nie no spokojnie, po godzinie od łatki ich sie nie zloci... Pewnie jest to rzecz zaliczajaca się do 'rare' i leci z potworów silniejszych.... Sugeruję expić na inkwizycji, elfy przeszłość, pewnie jakieś silne potwory, które biją z dystansu... Nie nastawiaj się na łatwy drop. To nie ma być powszechna kusza, chociaż mogę się mylić. To tylko takie moje przemyślenia.

CySiO
01-07-14, 09:05
Duchowny otrzymał zmniejszenie poboru many ponieważ bije relatywnie mniej od nekromanty.

Proponuje zmniejszenie poboru many od czarów leczących dla nekromanty, bo mniej się leczą :).

Estebano
01-07-14, 09:19
Proponuje zmniejszenie poboru many od czarów leczących dla nekromanty, bo mniej się leczą :).


Polać temu panu

Woodhall Elf
01-07-14, 09:20
Ale nowych kusz jest az 5 czy 6 rodzaji wiez wszystkie nie beda rare moze te najlepsze ze 2 takie jak widoczne na obrazku od 165 zreki ale nie ta słabsze to z jakich niby potworów to leci nie chodzi mi o to ze bym ja chciał kupic w sklepie ale wiedziec z czego jaka leci i nie musi wcale czesto leciec. jestem za tym zeby zmiejszyc koszt czarów leczacych dla nekro również..

Arkon
01-07-14, 09:23
Nie no spokojnie, po godzinie od łatki ich sie nie zloci... Pewnie jest to rzecz zaliczajaca się do 'rare' i leci z potworów silniejszych.... Sugeruję expić na inkwizycji, elfy przeszłość, pewnie jakieś silne potwory, które biją z dystansu... Nie nastawiaj się na łatwy drop. To nie ma być powszechna kusza, chociaż mogę się mylić. To tylko takie moje przemyślenia.

ja myślę że orła to tylko z eventu xD
reszta z konkursu i "jest bug są itemy"

misja nekro

teraz będzie na quescie:
-Leiren ku*wa pij to bo umrzesz
-nie chcę już :<
-Pij ku*wa!

carlcoxxx
01-07-14, 09:30
teraz będzie na quescie:
-Leiren ku*wa pij to bo umrzesz
-nie chcę już :<
-Pij ku*wa!

Czyli niezły kac się szykuje :uśmiech6:

Mastach
01-07-14, 09:36
Pytanie brzmi, kto to testowal ?

carlcoxxx
01-07-14, 09:38
Najbardziej dziwi mnie w tym wszystkim fakt, że najważniejsze zmiany, zamiast zachęcać graczy do gry zespołowej, zniechęcają...:zdziwiony:

Estebano
01-07-14, 09:38
Pytanie brzmi, kto to testowal ?



Pewnie Merv i Casual

Mcree
01-07-14, 09:39
teraz będzie na quescie:
-Leiren ku*wa pij to bo umrzesz
-nie chcę już :<
-Pij ku*wa!

Za mamusię! No! Za tatusia! Ze mną się nie napijesz? :uśmiech4:

Nie wiem dla mnie zmiany na minus:zdziwiony:
-większa utrata doświadczenia
-utrata umiejętności
-zmniejszony czas como lefy
-dniówki nie zmienione na co zapis serwa mimo banalnego skryptu :zły3:
-nie zauważyłem nigdzie, że nagrody są tylko za 3 pierwsze miejsca, wtedy olał bym oddawanie dzieł, zarobił bym 30 talarów :smutny:

beta2468
01-07-14, 09:39
Mastach, właśnie w tym sęk, że nikt tego nie testował. Nawet nie spradzili po łatce czy wszystko gra.... A jak zwykle bugi...bugi wszędzie.

@hordan
Nie tylko czas zmniejszony como lefy, ale i % redukcji obrażen mniejszy ;(

Arkon
01-07-14, 09:45
skąd mam wziąć kusze inną? dlaczego mam bić z bełtów teraz? każdy na serwerze prócz naszych orłów z eventu ma zwykłe kuszę.
10:37 Widzisz jastrzębia (Zasięg: 5).
Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może gracz o zręczności 110+, sile 35+.
kupię jastrzębia.

Estebano
01-07-14, 09:47
Skoro nikt nie ma innej kuszy niż orzeł to skąd masz look jastrzębia? :D

corkarypto
01-07-14, 09:55
Będzie cofka? bo nie wiem czy iść expić

Kr92
01-07-14, 09:57
Idź pilnuj Montarona żeby nie szalał to nie xd

Woodhall Elf
01-07-14, 09:58
Napisze w imieniu zwiadowców

Prosimy administracje o aktualizacje stron {Altaron.pl i Altaron.wiki} skad wziasc nowe kusze i jakich beltów do nich urzywac. Ludzie chca grac a nie czekac na owe nowosci które sa ale ich nie ma ..

beta2468
01-07-14, 10:01
Poczekaj, administracja chce się wyspać, przecież koniec roku się skończył to mogą pospać do 12............ Cierpliwości

Mcree
01-07-14, 10:22
95,899,524- liczba całkowita punktów mojego doświadczenia po zrobieniu misji w dniu dzisiejszym- chciałbym, aby po cofce się nie zmieniła.
Co do Como Lefy- zmienianie jej redukcji dmg o 40% przez jednego jełopa co płacze, że z 2 mieczykami mu się ciężko gra >.<
Nawołuje rycerzy elementalistów 1h do płaczu co najmniej takiego jak Zwiadowcy :zły:

@down
Ja i Piedzi zapewnimy Ci rozrywkę, nie martw się:uśmiech4:
Porównaj moje skille do Twoich- potem się wypowiadaj.

@Edit :>
Obecna liczba punktów doświadczenia 96,854,710- będę co jakiś czas uzupełniał.
Tak na wszelki wypadek.

Adrondil
01-07-14, 10:50
Up jełopem to ty jesteś, bo 1h masz wiekszy dmg i def i jeszcze resy ci dochdzą, A dualem nie ukrywajmy dlaczego już nikt nie gra? Po up zaczynało ze mną kilka osób gre nim, teraz zostało nas 2, bo kur.. bez czarów to dual ssie.

ReeZo
01-07-14, 11:35
Co racja to racja z tym leczeniem... skoro każdy Mag może wytworzyć IH'a to każdy powinien móc użyć... A skoro Nekromanci mogą używać pocisków światła, a Duchowni mroku mimo, że ich nie mogą wytwarzać... to coś tu nie gra :(

Bubsko
01-07-14, 12:05
W poprzednim upie zniszczyli duchownych i teraz próbując sie ratować postąpili tak,a nie inaczej :P.
Z deszczu pod rynnę,aczkolwiek w tej sytuacji chociaż mój duchowny sie czasem przyda ^^.

krrystian
01-07-14, 12:54
eh...

Aktualnie wszyscy robią Rycerzy 2h bo jest lepszy od 1h i to jest wiedza powszechna. Na silę można szukać zalet rycerza 1h ale prawda jest taka ze wali DUZO mniej niz 1h a tarcza nie daje, az tak wiele na potworkach powyżej 100 poziomu. Po co iść w party z rycem 1h skoro mozna isc z 2h, siohać go a on bedzie bil 2x wiecej niz 1h.

Zamiast wyrównać profesje bo ryc 2h został przesadzony to osłabiają jedyna zaletę jaką miał 1h ryc. Como lefa

Gratuluje pomysłu.

Altrel
01-07-14, 13:03
Podane przez Pana Mcree dane są nieprawdziwe, osłabienie nie wynosi 40% tylko 10-15%.

Każdy mag ma możliwość tworzenia "IHów", ale wyłącznie duchowny ma możliwość leczenia innych czarami/runami. Dalej każdy może ich używać "na sobie".

gaca92
01-07-14, 13:06
A może tak podacie skąd dropią kusze ? bo teraz każdy zwiad to "gówno"

Lonewolf
01-07-14, 13:08
Podane przez Pana Mcree dane są nieprawdziwe, osłabienie nie wynosi 40% tylko 10-15%.

Każdy mag ma możliwość tworzenia "IHów", ale wyłącznie duchowny ma możliwość leczenia innych czarami/runami. Dalej każdy może ich używać "na sobie".

A jak sobie wyobrażasz teraz klasztor nekromantów ? poprzednim razem z ih'ami padliśmy, sugerujesz że teraz 8 osób ~100 lvl ma sie przykleić do blokera i paść na jednego wave'a ?

tomakeo
01-07-14, 13:09
Każdy mag ma możliwość tworzenia "IHów", ale wyłącznie duchowny ma możliwość leczenia innych czarami/runami. Dalej każdy może ich używać "na sobie".

Panie Altrel'u. Proszę zmontować ekipę na teście i iść spróbować zrobić zadanie Nekro (klasztor). Chociaż w sumie chwila... po co testować. Szkoda czasu.

A jak sobie wyobrażasz teraz klasztor nekromantów ? poprzednim razem z ih'ami padliśmy, sugerujesz że teraz 8 osób ~100 lvl ma sie przykleić do blokera i paść na jednego wave'a ?

Aż chce się rzec:
"ALTARON MA BYĆ TRUDNY"

Bas
01-07-14, 13:13
Czy z kościanych smokow i wiarolomcow spada jakis nowy przedmiot w nocy, ktorego nie moznabylo dostac wczesniej? I czy itemy spadajace tylko w nocy to rare, czy latwo o nie?

life
01-07-14, 13:21
Mam pomysł ! Niech poty na hp/ manne może używać tylko alchemik ! Jebac biedę , nie alchemicy niech se na food expia i nawet mają ringi do tego u miksty odnowienia lub niech biorą alchema niech ich pota

gaca92
01-07-14, 13:22
polac mu. troche w tym racji

Breaner
01-07-14, 13:23
Mówiąc o nocy mamy na myśli Altarońską czy tą RL ? ;)

A może tak podacie skąd dropią kusze ? bo teraz każdy zwiad to "gówno"


Po co ta agresja, nie lepiej zachować trochę profesjonalizmu i traktować drugiego człowieka chociaż z lekkim szacunkiem ? Jakieś wulgaryzmy, rozkazy, jak dzieci...
Pozwolę sobie tutaj zacytowac to co napisałem dzisiaj do innego gracza ponieważ jesteś kolejnym przykładem zachowania którego bardzo nie lubie :)

Powinieneś się nauczyć że zarówno w takim Altaronie jak i w prawdziwym życiu agresją, rozkazami i wulgarnym językiem wiele się nie osiągnie. Przez takie zachowanie człowiek z góry dostaje łatkę albo dziecka które nie potrafi konstruktywnie i z głową opisać problemu albo typowego trolla. Prowadzę wiele projektów i jeżeli dostaję składną, dobrze napisaną wiadomość to nie dość że mam szacunek do osoby od której ją dostałem to wiem że ta osoba ma szacunek do mnie pisząc to w taki sposób, łatwiej jest mi mu odpisać bądź wprowadzić propozycję które logicznie wyjasnił a gdy ktoś mi pisze rzeczy w stylu "spier&#$&iłeś to i to ku&#&@a trzeba to naprawić" to albo takiego delikwenta odsyłam w odpowiednie strony albo z góry olewam ;)

gaca92
01-07-14, 13:29
Można grzecznie, ale skoro piszę w każdy możliwy sposób się do administracji, a ona ciebie olewa to w końcu puszczają twoje nerwy.

Mcree
01-07-14, 13:35
Podane przez Pana Mcree dane są nieprawdziwe, osłabienie nie wynosi 40% tylko 10-15%.
To ciekawe!
Mam nadzieję, że ktoś z ekipy która szła w Niedziele na Rokitę nagrywał filmik- a ,że "czyściłem" im drogę to na pewno będzie widać jak przebiegałem po polu ognia i zabierało mi 6hp za każdym razem. Faktem jest, że redukcja z 20 na 6hp po wejściu w ogień nastąpiła dopiero po osiągnięciu 160 poziomu obrony tarczą, wcześniej było to 8hp- obecnie 11 To nie są dane z kapelusza, proszę mi wierzyć! Inaczej bym o tym nie pisał, bo i po co.

Mniejsza z tym. Osłabiacie najsłabszych, kierując się opiniami 2 ludzi- jednego człeka co zakłada co chwila nowy temat o tym samym i drugiego zdeletowanego, który nawet nie jest w chwili obecnej elementalistą. W tym samym temacie odpisała masa osób, że jest to jedyna zaleta bycia rycerzem 1 ręcznym.

Dlaczego w ogóle dotykaliście ten czar? Sam Kostelnaar trzeba było naprawić.
Proszę mi wskazać obecne zalety duchownego elementalisty 1 ręcznego (w porównaniu do 2 ręcznego duchownego alchemika chociażby).
Mówię tu o tankowaniu- bo po tej łatce, znowu tarcza jest mało znaczącym elementem.

@down
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisałem a nie jakieś suche wzory rzucasz.

Bas
01-07-14, 13:39
To ciekawe!
Mam nadzieję, że ktoś z ekipy która szła w Niedziele na Rokitę nagrywał filmik- a ,że "czyściłem" im drogę to na pewno będzie widać jak przebiegałem po polu ognia i zabierało mi 6hp za każdym razem. Faktem jest, że redukcja z 20 na 6hp po wejściu w ogień nastąpiła dopiero po osiągnięciu 160 poziomu obrony tarczą, wcześniej było to 8hp- obecnie 11 To nie są dane z kapelusza, proszę mi wierzyć! Inaczej bym o tym nie pisał, bo i po co.

Mniejsza z tym. Osłabiacie najsłabszych, kierując się opiniami 2 ludzi- jednego człeka co zakłada co chwila nowy temat o tym samym i drugiego zdeletowanego, który nawet nie jest w chwili obecnej elementalistą. W tym samym temacie odpisała masa osób, że jest to jedyna zaleta bycia rycerzem 1 ręcznym.

Dlaczego w ogóle dotykaliście ten czar? Sam Kostelnaar trzeba było naprawić.
Proszę mi wskazać obecne zalety duchownego elementalisty 1 ręcznego (w porównaniu do 2 ręcznego duchownego alchemika chociażby).
Mówię tu o tankowaniu- bo po tej łatce, znowu tarcza jest mało znaczącym elementem.
11-8=3 3*5=15[%] Nie kompromituj sie wiecej.

Altrel
01-07-14, 13:40
Przy użyciu czaru como lefa można było osiągnąć posiadając dobrą tarczę i 170 poziom obrony tarczą 75% odporności na czas 10 minut.

Biorąc pod uwagę, że maksimum redukcji wynosi 75% to czar był zbyt silny. Nie były potrzebne plecaki, amulety, zestawy, aby osiągnąć maksimum. Stąd zmiany.

tomakeo
01-07-14, 14:38
Proponuję usunąć kompletnie runy leczenia, bo kto tego będzie używał?
I w ogóle zamknąć ten temat.
/zamykam
/zamykam jeszcze raz

Adrondil
01-07-14, 14:53
Osoby które mnie zgnoiły, że wnosiłem o poprawę duala, które nazwały mnie płaczkiem i krzykaczem, same teraz najwięcej płaczą i krzyczą. Ale nie no wam wolno, a takiemu noobowi jak mi nie. Administracja unika problemu, gdyby mi chociaż raz konkretnie odpisała na temat duala nie było by tych postów. Oni mnie najzwyczajniej olali. Ale ja jestem płaczek, trzeba mnie z stąd pogonić, wy tylko możecie płakać...

Altrel
01-07-14, 15:03
W tym temacie odpisuje na temat zmian, nie propozycji.

Spis broni dystansowych: http://altaron.pl/items/dist

cwirek
01-07-14, 15:08
Mi tam sie zmiany podobaja dla zwiada. Wszyscy marudzą, bo mówią, ze jest gówno - nie dziwie się jak latasz z normalna kuszą dla 10 lvla. Użyj lepszych oceń różnicę i wtedy gadaj, a nie gadacie, a nawet tego nie sprawdziliście.
ps. mowię tylko o zmianach dla zwiadów, reszta mnie nie obchodzi :-)

bilsom
01-07-14, 15:11
Osoby które mnie zgnoiły, że wnosiłem o poprawę duala, które nazwały mnie płaczkiem i krzykaczem, same teraz najwięcej płaczą i krzyczą. Ale nie no wam wolno, a takiemu noobowi jak mi nie. Administracja unika problemu, gdyby mi chociaż raz konkretnie odpisała na temat duala nie było by tych postów. Oni mnie najzwyczajniej olali. Ale ja jestem płaczek, trzeba mnie z stąd pogonić, wy tylko możecie płakać...

no bo jesteś z frustrowanym człowieczkiem. Są ważniejsze rzeczy do poprawy niż ten zjebany twój dual, ty jesteś sam no może jeszcze paru się znajdzie ale nie takich nachalnych jak ty, a w innych kwestiach jest wiele więcej graczy którzy chcą poprawek i teraz pytanie za 100 punktów zajmujemy się jednym gościem nie mogącym sobie poradzić psychicznie z tym ze nikt mu nie odpisuje, czy lepiej zająć się tym czego wymaga większość?? Bo ja na ich miejscu miałbym gdzieś posty gościa pod którymi nikt się praktycznie nie podpisuje.

Adrondil
01-07-14, 17:15
no bo jesteś z frustrowanym człowieczkiem. Są ważniejsze rzeczy do poprawy niż ten zjebany twój dual, ty jesteś sam no może jeszcze paru się znajdzie ale nie takich nachalnych jak ty, a w innych kwestiach jest wiele więcej graczy którzy chcą poprawek i teraz pytanie za 100 punktów zajmujemy się jednym gościem nie mogącym sobie poradzić psychicznie z tym ze nikt mu nie odpisuje, czy lepiej zająć się tym czego wymaga większość?? Bo ja na ich miejscu miałbym gdzieś posty gościa pod którymi nikt się praktycznie nie podpisuje.

Takie zachowanie nie jest ludzie, tyle ci powiem, to tak jak wybierać czy ma zginąć 10 osób czy 100.

krrystian
01-07-14, 17:47
Doświadczenie i siła nieumarłych potworów, które grasują na powierzchni zależą od pory dnia - w nocy szkielety, ghule i ich bracia będą znacznie silniejsi. Ponadto nocą możecie liczyć na inne łupy z w/w potworów.

Proszę o informacje w jakich dokładnie godzinach jest to wprowadzone? np do 7 włącznie czy nie? od której

p.s
nie znam takiej godziny
Zegar z gry - Jest godzina 7:60.

Woodhall Elf
01-07-14, 17:59
I jeszcze czy tan noc to noc w Altaronie czy noc real ??

mrprzemqo
01-07-14, 18:12
Czy na archipelagu zostały dodane bardziej rozbudowane zadania oprócz tych dla nowych graczy na kasę?

Pasztet
01-07-14, 19:02
Proponuje zmniejszenie poboru many od czarów leczących dla nekromanty, bo mniej się leczą :).


jestem za, w zasadzie to nawet logiczne :D także sugeruje zmniejszenie wymaganej ilości many na pocisk śmierci z 800 na np. 550 :)

Nawiązując do wypowiedzi Eletrixa wcześniej tam odnośnie zrobienia misji necro (klasztoru) przez administracje to myśle ze oni z uhami, ihami, sio z boruta na plecach mogli być nie dać rady ;f

Arkon
01-07-14, 19:19
zmiana z ihami jest jak najbardziej nienormalna. Apeluje o przemyślenie tej zmiany, bo jest to wielki minus.

Altrel
01-07-14, 19:39
@krrystian - noc w Altaronie, od 21 do 7.

@mrprzemqo - tylko proste zadania dla początkujących Graczy.

bilsom
01-07-14, 19:49
Takie zachowanie nie jest ludzie, tyle ci powiem, to tak jak wybierać czy ma zginąć 10 osób czy 100.


nie porównuj życia ludzkiego do gry, a jak już to zrobiłeś to jak myślisz co by zrobił prezydent stanów zjednoczonych wiedząc co stało się pamiętnego 11 września 2001 roku, gdyby znów taka sytuacja nastąpiła, bo ja myślę że by kazał zestrzelić te samolociki z wszystkimi pasażerami na pokładzie i nikt by mu tego nie miał za złe tak jak gracze by nie mieli za złe administracji jak by cię usuneli :)

Adrondil
01-07-14, 19:53
Dobrze to zapytam grzecznie i ładnie, Altrel jakieś plany odnośnie duala? Zmienicie coś? Proszę odpowiedzieć. Bo jeśli nie to robię zwiada, jeśli tak zostaje przy woju.

krzysiek093
01-07-14, 20:01
Drogi Adrondilu czy uważasz , że zrobienie nowej postaci da ci ukojenie?. Szkoda twojego czasu na to wbijanie zwiadem. Teraz masz duela słabego ale przyjdzie pora że i to zmienią. Ja sam osobiście chce popatrzeć na duala i 1h mnie nie zraża ciężko może i jest , ale przyjdą zmiany to powiesz miałem przewalone przez pare tygodni a teraz jestem kox tak proponuje myśleć a nie robienie nowych postaci a potem dylematy bo zwiada dalej złatkowali a teraz mag ciśnie itp. To juz jest troche pogrążanie sie.....

Adrondil
01-07-14, 20:10
Drogi Adrondilu czy uważasz , że zrobienie nowej postaci da ci ukojenie?. Szkoda twojego czasu na to wbijanie zwiadem. Teraz masz duela słabego ale przyjdzie pora że i to zmienią. Ja sam osobiście chce popatrzeć na duala i 1h mnie nie zraża ciężko może i jest , ale przyjdą zmiany to powiesz miałem przewalone przez pare tygodni a teraz jestem kox tak proponuje myśleć a nie robienie nowych postaci a potem dylematy bo zwiada dalej złatkowali a teraz mag ciśnie itp. To juz jest troche pogrążanie sie.....

Wiesz, może i bym grał dalej nim jeśli to co napisałeś usłyszałbym od Adminów, czy w ogóle go poprawią za tydzień, miesiąc czy rok, ale oni mnie olali.

Troszcz
01-07-14, 20:55
Nie rozumiem dlaczego administracja uparcie stoi przy swoich racjach. W końcu to my, gracze, gramy w tą grę, a nie oni. Jeżeli większość mówi, że leczenie innych ma zostać, to ma zostać. Proste i logiczne. Czyżby admini nie słyszeli powiedzenia "Nasz klient, nasz pan"? Może tam na górze uważają, że to co zrobili jest słuszne, ale na dole nikt tego nie popiera. Jeżeli ktoś chce tworzyć swój własny świat, w którym wszystko będzie się kręciło tak jak sobie tego zażyczy, to niech zagra w Minecrafta, albo w Simsy, a nie tworzy grę w którą grają inni ludzie i którzy mają swoje wymagania.

Tron
01-07-14, 21:03
@Troszcz: Artyście co maluje obraz też mówisz jak ma wyglądać? Ich gra, są w końcu twórcami - to kreują ją tak jak mają zaplanowane i robią sobie co tam sobie chcą.

Troszcz
01-07-14, 21:09
@Tron
Problem w tym, że cierpią na tym gracze. Poza tym nie porównuj malarza do admina. Malarz namaluje obraz i albo komuś się spodoba, albo nie. Zaś admin ma pod sobą całą społeczność graczy, którzy wydają pieniądze na konta premium.

carlcoxxx
01-07-14, 21:09
@Troszcz: Artyście co maluje obraz też mówisz jak ma wyglądać? Ich gra, są w końcu twórcami - to kreują ją tak jak mają zaplanowane i robią sobie co tam sobie chcą.

Ale gra jest też produktem. Każda firma podporządkowuje produkt pod oczekiwania konsumentów. Tak czy nie?

gaca92
01-07-14, 21:59
A dropienie Jastrzębii z nekro to potwierdzone info ? Bo przez 4h expienia mojego +2h kolegi powinnien spasc chociaz 1 nie sadzicie ? A poki co dalej nic ....

Tron
01-07-14, 22:12
@Troszcz: Malarz też ten obraz sprzedaje, więc zarabia. Różnicy nie ma żadnej.

@carlcoxxx: Podporządkowuje produkt pod oczekiwania, prawda, ale znajdź firmę, która zawsze idzie na rękę konsumentom. Jakby administracja miała wdrążać wszystkie pomysły graczy to gra nie nadawałaby się do gry.

Administracja idzie na ustępstwa, wiele razy wprowadziła coś bo wy tak chcieliście, problem jest taki, że wy widzicie tylko to co wprowadzą nie po waszej myśli, a jak już coś zrobią wam na rękę to przytakniecie i następnego dnia zapomnicie.

Mają swoją wizję pod względem fabuły jak i rozgrywki gry, bo oni wiedzą jak gra będzie kiedyś wyglądać na nowym systemie, wy nie. Nie wprowadzą tego, tego i tego, bo się to po prostu nie nada w przyszłości, a głupio potem cofać wprowadzone już zmiany, więc lepiej ich w ogóle nie wdrążać. Oczywiście czasami wprowadzą coś głupiego i powinni bardziej graczy posłuchać, ale nie popadajmy w paranoje.

Troszcz
01-07-14, 22:30
@Tron
Nabywca kupuje obraz z przeświadczeniem, że już raczej nie zmieni zawartości, jest pewien swojego zakupu. Zaś w grze tego typu, gdy cały czas są jakieś aktualizacje i ciągle coś się zmienia, gracz jest narażony na negatywne skutki decyzji administracji. Większość użytkowników kupuje regularnie konta premium i gdy pojawia się jakaś negatywna zmiana, mogą czuć się okradzeni, bo przecież nie za to płacili. Dlatego administracja powinna respektować opinie graczy, a nie jak to ująłeś "robić co tam sobie chcą".

Tron
01-07-14, 23:14
Wartość obrazów się nie zmienia? No wybacz, ale nad tym to już nie pomyślałeś.

Gra się rozwija, ale nikt nie mówi, że będzie administracja ciągle spełniała zachcianki graczy. Są właścicielami, a przede wszystkim twórcami tejże gry, więc robią ją tak jak chcą. Mogą sugerować się opiniami użytkowników, mogą wprowadzać te lepsze pomysły, albo ulegać prośbom, ale koniec końców do nich należy finalna decyzja co zrobią ze swoim tworem. Oni tą grę kreują, a gracze są częścią tego tworu.

Gracze mogą czuć się okradzeni, ale jak to sam powiedziałeś, ale jednak gra się cały czas zmienia i nikt im nie gwarantował, że przykładowo wojownik będzie najlepszą profesją przez resztę żywota Altaronu. Gra ewoluuje, przechodzi gruntowne zmiany wraz z każdą aktualizacją i gracze muszą się liczyć z tymi zmianami.

Administracja respektuje wasze zdanie, ale to, że nie przytakuje potulnie i nie wprowadza wszystkiego na co gracze narzekają nie zasługuje na krytykę i nie oznacza, że graczy nie słuchają. Tyle.

Troszcz
01-07-14, 23:23
Po pierwsze "zawartości", a nie "wartości". A po drugie, jeżeli prawie cały serwer trąbi i krzyczy, że łatka wniosła więcej złego niż dobrego, to chyba coś w tym jest...

Adrondil
01-07-14, 23:23
Tron, proszę przynajmniej ty mnie nie olewaj, jak admini. 0 odpowiedzi, proszę o informację czy poprawią duala, tzn czary itp a oni nic, olali mnie, jak jest problem to nie można go unikać. Proszę poprawcie go w końcu bo nie da się grać nim.

Arkon
02-07-14, 00:13
zamykam.
zamykam zamknięcie.
zamykam zamknięcie zamknięcia.
zamykam zamknięte zamknięcia oraz zamykam.

1. sprawa - proponuję by nie kłócić się już o tą łatkę.
2. sprawa - wnioskuję, że bardziej mnie zniechęciliście do gry.
3. sprawa - zabranie ihów to najlepszy pomysł ever.
myślcie sobie o mnie co chcecie.

:krewetka:

Tron
02-07-14, 00:18
@Adrondil: Ale co ja mam ci poradzić? Nie odpowiadam na twoje posty bo nie mam ci nic do powiedzenia w twojej sprawie. Nie jestem członkiem administracji od 2014/04/07. Nie mam żadnych praw, a jestem na równi ze zwykłymi użytkownikami. Nie mam pojęcia co zmieniają w nadchodzących aktualizacjach, ani co mają zamiar zmienić w sprawie twojego stylu gry. Nie pomogę ci.

cewix
02-07-14, 00:20
Ta łatka jest w pyte, poza zabranymi ihami, poza tym redukcja dmg w pvp wciąż jest za mała...

8741531
02-07-14, 08:00
No niewierze nawet resp z pszczołami musieli zepsuć :zły3:

gaca92
02-07-14, 08:22
Szanowny Panie Altrel czy mógłby mi Pan odpowiedzieć czy Jastrząb faktycznie leci z nekro ? Bo expie już na nich 6h żeby dropnąć ww. kusze i nie leci .... To chyba coś nie tak czy się mylę ? Rozumiem, że jest to pewnie very rare drop, ale 6h i nic to lekka przesada, bo to jest moje narzędzie pracy i mój chleb.

beta2468
02-07-14, 08:46
6h? Serio? A wiesz, że typowe rare, np. demo zbroja z gargów ludzie chodza tam dniami i miesiącami by wylocić? Jak Ci przez tydzień nie spadnie to wtedy pytaj czy jest wszystko ok. A, i może też zależy od pory dnia? A raczej nocy, może u nekro tak nie ma ale na stronie przy kruku jest info, że można zlocić tylko w nocy. Więc może to też od czegoś zalezne. Poza tym lecą z innych potworów, silnijezych i pewnie częsciej. Czemu mieliby umieszcać złą informację na stronie prowadzonej przez nich? Rozumiem wątpliwości na podstawie wiki... Ale tu? Może masz pecha, hue hue.

ReeZo
02-07-14, 08:52
Można zlocic. Na nołpvp zlocili juz.

torf
02-07-14, 08:55
Próbowałem do tej łatki podejść od każdej strony, żeby ją rozgryść. Niestety w żaden sposób nie mogę sie doszukać logiki. Skoro 60-70 palladyn siedzi na stosunkowo mocnych potworach jak na ten lvl (widma,czarnoksieznizy) i przez kilka ladnych godzin nie moze wydropic kuszy czyli podstawowego narzedzia gry dla zwiada to nie jest to normalna sytuacja. Druga kwestia jest to zrecznosc wczoraj skillowalem poziomy miedzy 140-145 przez 5h lowiac ryby co jest zupelna strata czasu i nie wyobrazam sobie jak mam dobic do 160-165 zeby uzywac normalnej kuszy. NIe rozumiem w takim razie dlaczego mag nie dostanie takiego "ulepszenia", że kostury i różdzki będą wypadały bardzo rzadko, ceny będa bardzo wysokie i będa bila bardzo wolno i bardzo slabo i będzie musiał mieć 160 zrecznosc :) Mysle ze to by rozwiazalo problemy osob ktore zaczynaja a zabija ich banda sfrustrowanych dzieciakow, ktore zaczely wakacje i zamiast pograc w pilke chodza popekowac, bo maja praktycznie kazdego na bule :)

mario
02-07-14, 09:01
Podane przez Pana Mcree dane są nieprawdziwe, osłabienie nie wynosi 40% tylko 10-15%.

Każdy mag ma możliwość tworzenia "IHów", ale wyłącznie duchowny ma możliwość leczenia innych czarami/runami. Dalej każdy może ich używać "na sobie".

A pomysłałeś człowieku jak teraz Nekro mają zrobić klasztor? Rly?

cwirek
02-07-14, 09:08
Ile temu weszła ta aktualizacja, gdzie weszły klasztory? 2-3 miesiące ? To ma być najtrudniejsza misja :) i może jeszcze nie czas zeby jakaś ekipa to zrobiła. Wszyscy od nowych łatek chcą odrazu wszystko zdobyc, przejść , ogarnąć wszystkie questy i nowe bronie. Trzeba czasu :)
pozdrawiam :)

tomakeo
02-07-14, 09:52
Cwirek - co za różnica czy pójdę to bloczyć klasztor nekro na pierdyliardowym poziomie, czy na 50? Skoro mlvl taki sam, a więc leczenie takie samo. -_- Fuck logic.
Tak czy siak ekipa jest skazana na porażkę, bo uhem za max 1000 (na buffie!), na mobach które robią combo po 1k+, a dodatkowo nie wyskakują pojedynczo, to ja mogę co najwyżej postawić papierzaka przed wejściem na klasztor, a na chusteczce użytej do podtarcia się, napisać "Z pozdrowieniami dla A..", nevermind.
Chcieli zrobić trudny quest, a zrobili awykonalny. Brawo! Tak trzymać.

/zamykam

Mcree
02-07-14, 10:09
Rozumiem wątpliwości na podstawie wiki...
A co jest z Wiki nie tak?
Wczoraj pododawałem tam kusze i łuki (http://wiki.altaron.pl/index.php/Bronie_dystansowe)- nawet w bardziej prawidłowej kolejności (pod względem wymagań) niż na oficjalnej stronie.

beta2468
02-07-14, 10:30
To, że edytują ją gracze a administracja nie często tam zagląda i weryfikuje cokolwiek... Sama pamiętam jak pewna osoba "dostała pozwolenie od mg na wykreślenie błędnych informacji w locie". Tak, pozwolenie. Założenie było, że wiki tworzą gracze, to jest dla nich, a że coś jest już nieaktualne to niech gracze sami analizują xD

Mcree
02-07-14, 10:42
No i też tak robię. Można powiedzieć że od 2 miesięcy wiki jest "pod moją opieką". Więc jak coś tam nie tak, a nie chce się nikomu edytować to można śmiało mi pisać PW co jest nie halo :)

Arkon
02-07-14, 10:46
mianuję cię głównym edytorem wiki i dostajesz awans oraz świetny kubek do biura. Gratuluję awansu Lordzie. :D
Czy Państwo przemyśleli już sprawę z ihami?

Obles
02-07-14, 11:00
Przyznam, że Mcree ostatnimi czasy wykonuje dobrą prace - stąd też przyznanie rangi Administratora na wiki, by miał z górki w pewnych sytuacjach.
Niemniej dużo informacji jest tam nieaktualnych, ale idea wiki jest prosta - tworzą ją gracze. Administracja gry kładzie podwaliny w postaci grafik czy pewnych informacji, ale wszystko o czym dowiedzieć mogą się userzy - muszą edytować sami :).
Niestety, heh, "pokolenie graczy" takie a nie inne - jak nie dostaną czegoś na tacy to nie stworzą samemu, no bo jak to tak? Pomóc w tworzeniu czegoś i nie mieć z tego $? Cóż...

Altrel
02-07-14, 12:08
Czy Państwo przemyśleli już sprawę z ihami?

Zmiana była od początku przemyślana, nie zamierzamy jej cofnąć.

cewix
02-07-14, 12:38
@up przemyślana? To w takim razie oświeć nas i powiedz co spowodowało usunięcie możliwości leczenia swoich towarzyszy przez nekro

Altrel
02-07-14, 12:40
Właśnie to, że jest się nekromantą, specjalizuje się w wykradaniu życia, a nie jego przywracaniu w jakimkolwiek stopniu.

cewix
02-07-14, 12:43
To usuńcie możliwość używania run żywiołu nekro alchemikom/duch alchemikom przecież oni wcale nie specjalizują się we władaniu żywiołami ;|

Altrel
02-07-14, 12:45
Nie specjalizują, dlatego biją nimi mniej. Każda pod-profesja ma swoje zalety i kary, karą nekromantów jest zakaz leczenia innych.

Mervakis
02-07-14, 12:54
Przecież nie tylko nekromanci mogą robić klasztor po stronie nekromantów, więc możliwość ihania dalej tam istnieje. :|

cewix
02-07-14, 13:54
A własnie jak to jest z profesjami nie będącymi ani nekro ani duch? :D

Walles
02-07-14, 13:58
Mogą wybrać czy robią misje z Duchownymi czy z Nekromantami

i z tego co wnioskuje to lepszą opcją dla Ele Alchemików jest wybranie pomocy dla Nekro a dlaczego to już każdy rozkmini sam :D

beta2468
02-07-14, 14:20
Mnie przydzieliło do duchownych. Nie wiem na jakiej zasadzie to przydziela, czy losowo czy np jak odpowiesz alchemik to do duchownych a jak elementalista to do nekro....

Lonewolf
02-07-14, 15:32
Ta misja to faworyzowanie duchownych po całości, miało być nie wiadomo jak trudne a oni zrobili to bez jednej deski na bossie, no faktycznie trudne. Nekromanci mimo że mają taka samą misje, mają ją trudniejszą o kilka razy bo osób na nonie którzy nie są ani duch ani nekro jest jak na lekarstwo, w sumie to nie znam nikogo, więc świetny argument. No ale nic, daruję te misje sobie bo widząc nagrody tych którzy to zrobili, nie jest to warte ani jednej śmierci a będzie ich zapewne sporo. A generalnie gdyby nie Eletrix i jego ryc nekro, to by nekro w życiu nie zrobili tej misji, bo na nonie nie ma żadnego blokera nekro poza nim.

Zjadek
02-07-14, 17:06
Faworyzowanie duchownym jesy obecne w tym ostatnich łatkach... porównam tu zwiadowców , dlaczego zwiadowca duchowny wydaje mniej many na hape odes kpiro? Dodane kusze lecą z potworów wrażliwych na światło: sęp z umarłych mnichów( ale on ma bonus od światła to niech bedzie), jastrząb z nekro i wrl (wrażliwych na światło) kruk z widma ( czekaj ciekawe na co wrażliwe widmo jest? oo tak, na światło). Rozumiem że jedną kusze np. z bonusem na światło może łatwiej wydropić duchowny, ale dlaczego i kusze z bonusem na mrok? Jeżeli ktoś jest nekro alchem to wogóle czym ma bić te moby? fizykiem? mrokiem? można bybyło wyliczać jeszcze wiele świetnych zmian, w których udupiono nekromantów, nie tylko zwiadowców.

Liczę na odpowiedź.... a nie olewanie pytań w temacie i odpowiadanie osobom, którzy nic nie wnoszą w temat.

Arkon
02-07-14, 17:09
Karą dla nekro było niemożliwość leczenia innych Uh-em, kiedyś było chyba to możliwe.
toteż nie jest to w żaden sposób przemyślane, ponieważ ihy może robić mag nekromata, ale uleczyć to już nikogo nie uleczy. IH powinien być ogólno dostępny ze względu na dość słabe leczenie przez nekromantów i nie-duchownych.

:krewetka:

Pozdrawiam,
Arkon

Przecież nie tylko nekromanci mogą robić klasztor po stronie nekromantów, więc możliwość ihania dalej tam istnieje. :|

gdy próbuje użyć ih, pisze, że tylko duchowni :oczko: mogę się mylić nie grałem nigdy alche - ele.
poza tym jeden człowiek nie da rady nikogo wyleczyć na bossie.
Mnie przydzieliło do duchownych. Nie wiem na jakiej zasadzie to przydziela, czy losowo czy np jak odpowiesz alchemik to do duchownych a jak elementalista to do nekro....

możesz również napisać NEKROMANTA, że Skiron tego nie powiedział, nie znaczy, że nie warto próbować. :oczko:
przepraszam, przecież nie jesteś nekromantą <faceplam>.
mimo tego, można napisać nekro, odpowie.

Lonewolf
02-07-14, 17:43
Szczerze mówiąc ih'y można wyrzucić z gry bo skoro nekro nie może ich używac na nikim poza sobą, to już pewnie prędzej to zrobi z uhem niż ihem, tak więc, duchowni ihów nie potrzebują a nekro będą woleli użyć na sobie uha.

tomakeo
02-07-14, 17:54
Mam takie samo zdanie. Wyrzucić ihy!

I jeszcze propozycje:
1. Mikstury tylko dla alchemika.
2. Runy tylko dla maga.
3. Możliwość bicia z żywiołów i czarowania broni energią żywiołów tylko dla elementalisty
4. Usunąć czar "przyzywanie bestii" dla maga nekro, bo po co mu to skoro nawet nie może uleczyć przyzwanego moba

Oczekuję wprowadzenia.

Altrel
02-07-14, 17:57
Faworyzowanie duchownym jesy obecne w tym ostatnich łatkach... porównam tu zwiadowców , dlaczego zwiadowca duchowny wydaje mniej many na hape odes kpiro? Dodane kusze lecą z potworów wrażliwych na światło: sęp z umarłych mnichów( ale on ma bonus od światła to niech bedzie), jastrząb z nekro i wrl (wrażliwych na światło) kruk z widma ( czekaj ciekawe na co wrażliwe widmo jest? oo tak, na światło). Rozumiem że jedną kusze np. z bonusem na światło może łatwiej wydropić duchowny, ale dlaczego i kusze z bonusem na mrok? Jeżeli ktoś jest nekro alchem to wogóle czym ma bić te moby? fizykiem? mrokiem? można bybyło wyliczać jeszcze wiele świetnych zmian, w których udupiono nekromantów, nie tylko zwiadowców.

Liczę na odpowiedź.... a nie olewanie pytań w temacie i odpowiadanie osobom, którzy nic nie wnoszą w temat.

Wydaje mniej many bo ma mniejsze obrażenia, co za tym idzie używa więcej razy hape odes kpiro niż nekromata, aby zabić potwora. W ogólnym rozrachunku zarówno duchowny jak i nekromanta wydadzą taką samą ilość many, ale duchowny poświęci więcej bełtów, zmiana ma na celu wyrównanie "waste" obu pod-profesji. Nekromanta nadal ma przewagę w tempie zdobywania doświadczenia.

Sęp z umarłych mnichów, które atakują ze świętości. Reszta z potworów związanych z mrokiem.

Zjadek
02-07-14, 18:19
Ok to mana za hape odes kpiro odpada.

Altrel chyba nie przeczytałeś mojego pytania ze zrozumieniem. I co z tego że te mnichy biją ze świętości jak one odporne/bardzo mało wrażliwe na mrok. Na inne moby związane z mrokiem tak samo mrokiem nie będę bił. Więc może logika co do obrażeń zadawanych przez potwory jest, ale jest to faworyzowanie ducha bo nekro tego poprostu nie jest w stanie bić.

Altrel
02-07-14, 18:50
Czarnoksiężnicy są podatni również na obrażenia fizyczne.

Bubsko
02-07-14, 18:53
Zmiany wprowadzone w łatce są na duży + bo wreszcie duchowny sie do czegoś nadaje.
Zmniejszenie many za kpiro sprawia,ze pomimo mniejszego dmgu od reszty będzie wstanie wyjsc na swoje chodź w dłuższym odstepie czasowym.
Pomysl z kuszami tez bardzo fajny.
To co szwankuje u zwiada duchownego to tapen,ktorym nie oplaca sie leczyc.

Rozwiązanie z większymi stratami po śmierci w związku z duza ilością punktów pvp rozwiąże sprawę mniejszych leveli,które permanentnie zabijaly graczy.
Tylko,ze ten system mial rozwiązać problem malej ilości fragów na wojnie,a teraz znowu każdy bedzie kalkulował czy opłaca się mu bić(skoro niektorzy potrzebuja 100pnow na jeden skill,a po przekroczeniu 30pktow pvp skille spadaja...)
Także uważam,ze skille jesli maja spadac to od 45 pktow(tak jak rs).

beta2468
02-07-14, 21:26
Marek, nie duchowni tez niw moga uzywac ihow więc nie wiem skąd Twój wniosek.....

Bubsko
02-07-14, 22:16
Moze ktos wytlumaczyc ta sytuacje,ze na non pvp mozna uzywac nekromanta ihow,a na pvp nie?

papas6
02-07-14, 22:20
gram lucznikiem i co zauwazylem na poczatku, problem z zadawaniem obrazen włócznią. wydaje mie sie ze po pierwsze mają one za malo atk, a po drugie szansa na zadanie obrazeń jest również rzadka, moje skille dyst 80+, zrecznosc 70, i expienie włoczniami jest uciazliwe, dlatego musze kombinowac z lukiem i strzałami, a nisko levelowego gracza nie zawsze sie wychodzi na plus

miałbym prosbe czy w przyszlosci mozna by poprawic zadawanie obrazen włocznia, lub moze dodac w update jakas nową lepszą, moze dla wiekszych lev lub cos w tym stylu

(ps: poprawcie na wiki czary (levele dla konkretnych czarów) i atk broni bo nie zawsze sie zgadzaja z tymi w grze, co moze byc mylne)

Arkon
02-07-14, 22:27
gram lucznikiem i co zauwazylem na poczatku, problem z zadawaniem obrazen włócznią. wydaje mie sie ze po pierwsze mają one za malo atk, a po drugie szansa na zadanie obrazeń jest również rzadka, moje skille dyst 80+, zrecznosc 70, i expienie włoczniami jest uciazliwe, dlatego musze kombinowac z lukiem i strzałami, a nisko levelowego gracza nie zawsze sie wychodzi na plus

miałbym prosbe czy w przyszlosci mozna by poprawic zadawanie obrazen włocznia, lub moze dodac w update jakas nową lepszą, moze dla wiekszych lev lub cos w tym stylu

(ps: poprawcie na wiki czary (levele dla konkretnych czarów) i atk broni bo nie zawsze sie zgadzaja z tymi w grze, co moze byc mylne)

atk włóczni został zmniejszony z 20 na 12, Altaron ejst grą gdzie łucznik jest - łucznikem a nie włóczniekiem, co jest bardzo dobre. To nie jest Tibia, Tibia jest za łatwa, a Altaron jest trudny.
i jestem na nie nowym włócznią
wiki uzupełniają gracze nie administracja. Sam możesz to zrobić.

Mcree
02-07-14, 23:30
(ps: poprawcie na wiki czary (levele dla konkretnych czarów) i atk broni bo nie zawsze sie zgadzaja z tymi w grze, co moze byc mylne)

Które czary konkretnie?
Niestety gram wyłącznie Rycerzem Duchownym-Elementalistą także jego czary znam i mogę dodać- poprawić. Dzięki, że powiedziałeś- jutro dodam Finto i Hape Oreh Tuur itp. bo widzę, że nie ma.
Pamiętaj, że zawsze samemu możesz edytować wiki i dodawać, jeśli nie potrafisz napisz mi PW co konkretnie trzeba uzupełnić- pełne dane, a zrobię to za Ciebie.

Estebano
03-07-14, 05:56
gram lucznikiem i co zauwazylem na poczatku, problem z zadawaniem obrazen włócznią. wydaje mie sie ze po pierwsze mają one za malo atk, a po drugie szansa na zadanie obrazeń jest również rzadka, moje skille dyst 80+, zrecznosc 70, i expienie włoczniami jest uciazliwe, dlatego musze kombinowac z lukiem i strzałami, a nisko levelowego gracza nie zawsze sie wychodzi na plus

miałbym prosbe czy w przyszlosci mozna by poprawic zadawanie obrazen włocznia, lub moze dodac w update jakas nową lepszą, moze dla wiekszych lev lub cos w tym stylu

(ps: poprawcie na wiki czary (levele dla konkretnych czarów) i atk broni bo nie zawsze sie zgadzaja z tymi w grze, co moze byc mylne)


Bierz łuk i strzały, zakup ładunki światła i bez obaw możesz iść na raindar i bić te pierwsze moby tam. Nie wiem jak to wygląda w nocy, ale w dzień możesz niezłe expy tam robić a kasy będą tony jak pozbierasz szmatki z ghouli.

jacobs93
03-07-14, 16:45
Coś się zmieniło po którejś łatce, że nie mogę używać mistycznego miecza i z oficerów i generałów nic nie leci? :/ jestem starym graczem i miałem długą przerwę, chciałem wynieść trochę diamentów i itemów z oficerów i generałów ale zupełnie nic mi nie spadło ;P

Arkon
03-07-14, 17:11
@up.
jest dynamiczny loot i mogłeś mieć bardzo mały współczynnik loota dla oficerów itd.

@up.
Czyli ? bo nie zrozumiałem.

codziennie jest inny lot rate dla potworów, każdy z osobna.
Wbijasz na czerwie - ładnie leci.
Wbijasz na olbrzymy - lipa.
Wbijasz na krasnale - może być.
Wbijasz na smoki - wow, ale profit.

@2x down
no coś ty, wtedy Altaron byłby tylko dla pro gejmerów. ;c

respect94
03-07-14, 17:15
@up.
Czyli ? bo nie zrozumiałem.

tomakeo
03-07-14, 17:30
Uwaga! Wchodzimy na wyższy stopień trudności!

18:24 Widzisz Azafaris.
Wygląda na słabszego od Ciebie.
Jego profesja to elitarny czarodziej elementalista i duchowny.

Podczas próby użycia runy leczenia na kimś, wyskakuje mu, że nie może tego użyć.

A co niebawem?

18:26 Widzisz runę ściany mocy (Ładunków: 86).
Waży 1.20 uncji.
Może być użyta tylko przez Mistrza Gry.

Shidar
03-07-14, 20:08
Mówiąc dokładniej wyskakuje "Nekromanci nie mogą używać tej runy na innych osobach."

Skoro według Altaronów jestem nekro , to domagam się możliwości tworzenia pocisków śmierci! ;)

jacobs93
04-07-14, 08:58
@up.
jest dynamiczny loot i mogłeś mieć bardzo mały współczynnik loota dla oficerów itd.



codziennie jest inny lot rate dla potworów, każdy z osobna.
Wbijasz na czerwie - ładnie leci.
Wbijasz na olbrzymy - lipa.
Wbijasz na krasnale - może być.
Wbijasz na smoki - wow, ale profit.



Dzięki za wyjaśnienie, pokręcone to wszystko jakieś.. za dużą przerwę miałem i po prostu nie wiem nawet co się dzieje, a co dopiero gdzie teraz najlepiej expić :P no cóż, muszę sobie jakoś poradzić ;)

gaca92
04-07-14, 12:14
Średnia prędkość ataku w kuszach jest śmieszna, rozumiem że jeszcze to zmienicie ? Bo nie widze możliwości expienia z takiego czegoś chyba, że ciągle się używa hape odes kpiro.

scymork22
04-07-14, 13:10
Przepraszam skąd wiem kiedy i gdzie jest dobry lot a kiedy nie ??? Co do nekro tez się tego domagam .. A do MW w jaki teraz sposób mag ma zarabiać na gfb ?? Czy tez je zabierzecie ? Narazię wojownik robi największa furorę i łucznik bo maja jak zarabiać. Z czego mag nie ma na czym chyba ze 20 dni na oficerkach by się odrobić i potem 5 dni waste ? Może coś zmienić i wyrównać maga do innych prof .

scymork22
04-07-14, 13:31
Grać się da ale tylko jako 2 postać na wasta nastawioną.

cewix
05-07-14, 04:03
Gram z kolegą (mag nekro alche) (ja zwiad nekro alche) i gra nam się całkiem przyjemnie, możemy chodzić na prawie wszystko(poza raindarem, bo się nie opłaca :D) i robimy ponad 400k exp/h(nie jest to jakoś specjalnie dużo, ale za to przyjemnie) z profitem, aktualnie nasze wspólne saldo konta wynosi ponad 150 talarów

scymork22
05-07-14, 07:31
Ale czm oboje alchemy ??
No widzisz we 2 ale solo to wgl sie nie pogra.
+ jeszcze chujowe bonusy.

Walles
05-07-14, 07:35
UP
dasz radę po Polsku i bez pogrubienia?

scymork22
05-07-14, 08:10
@up

Ale z pogrubieniem ladniej wyglada :3
Ja tam nie wiedze czego ty tam nie rozumiesz ...