PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Peteycja o Wynagrodzenie Strat Przez Cofki


Allelujaidoprzodu
23-05-11, 18:26
Witam. Przedstawię mój pomysł na Wynagrodzenie Strat które ponieśli gracze z powodu cofek. Są nimi m.in.:

-Stracony Czas Premium
-Część Graczy utraciła Itemki z domków.
- Stracone Lvl, Skille, Oraz itemki które zbierali z potworków (nie raz były to itemki o dużej wartości)
-Poszargane nerwy niektórych graczy

Oraz wiele innych strat. Pomysł rekompensaty jest taki Żeby każdy gracze od 10 poziomu w górę Dostali:

- 5 dni premium ( by zrekompensować stracony czas)
- 1 Talara ( by zrekompensować chociaż trochę stracone itemki o wartosci nie raz przekraczającej więcej niż 1 talar
- 20 PN Dla każdego
- Exp 2 przez tydzień.
- Oddanie wszystkich itemków z domków graczy którzy je utracili

Myślę że wtedy gracze byli by zadowoleni i z chęcią by grali dalej , nie mówiąc o tym że wiele graczy na czacie deklarowało odejście z serwera.

Jeżeli Drodzy gracze zgadzacie się ze mną podpiszcie się pod tą petycją.

Fiefióra
23-05-11, 18:29
Rotfl? Ile czasu zjadło o_O?

Musiałoby zjeść chyba ze 3/4 dni gry by twoje wynagrodzenie było adekwatne do strat :o

P.S.
To cyz nam to wynagrodzą czy nie nie zależy od petycji :<
Jeśli postanowili tego nie robic to petycje tego nie zmienią :>

siwyus
23-05-11, 18:30
przez taki exp x2 przez tydzień to by tu 200 latały ;p

Graudenz
23-05-11, 18:32
z tym expem przez tydzien to przesadziłes, 1 dzień starczy, jakieś PN napewno powinni zapodać, co do itemów z domów to raczej awykonalne, ludziska będą głupoty wypisywać coto oni nie mieli :rolleyes:

deska550
23-05-11, 18:35
A może frytki do tego

EmaZiom
23-05-11, 18:35
dla tych co utracili itemy z domków to powinien być jeszcze ban na za próbę kopiowania itemów ...

Tron
23-05-11, 18:35
- 1 Talara ( by zrekompensować chociaż trochę stracone itemki o wartosci nie raz przekraczającej więcej niż 1 talar


Administracja dopiero co usunęła prawdopodobnie tysiące talarów które zostały skopiowane, a teraz chcesz żeby zaczęli je rozdawać? Nie.


- 20 PN Dla każdego


Nie rozśmieszaj się, niby co to ma zrekompensować? Każdy pododawałby sobie kilkanaście punktów do umiejętności, i na serwerze chodziliby same mutanty. Nie.


- Exp 2 przez tydzień.

Popatrz na takiego Eksterminatora, on wbija kilka poziomów na dzień, a ma już cyferkę 80. I wyobrażasz sobie co on mógłby zdziałać w tydzień? Bez sensu! Nie.


- Oddanie wszystkich itemków z domków graczy którzy je utracili


I niby jakbyś chciał zobaczyć kto co miał przed "cofką"?

Trzy razy nie, dziękujemy. Jedyną rozsądną opcją jest status Szlachecki dla każdego, na określoną przez administrację ilość dni.

Sneaf
23-05-11, 18:37
Ja i tak nadal sądzę , że administracja powinna robić kopię zapasową bazy danych...

Mervakis
23-05-11, 18:37
Straciłem lvl straciłem cały dzień na questa który robić musiałem 3 razy od początku ale wiecie co? Dla mnie najlepszą rekompensatą będzie naprawienie servera i oddanie 1 dni statusu szlacheckiego. Tak naprawdę przez cofki nikt nie padał więc nic nie tracił, oprócz czasu. Tzn. wiem o przypadku graczy którzy logowali zaraz po crashu niestety z pełnym respem potworów i padali i to tylko Ci gracze powinni dostać "coś extra" natomiast my, którzy nie padaliśmy 1 dniem statusu się zadowolimy.

EmaZiom
23-05-11, 18:38
administracja nie jest w stanie dojść do osób ktore kopiowały itemy ludzie to jest nie realne !

Slythia
23-05-11, 18:38
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1197

Dyskutujmy o tym w jednym temacie.