PDA

Zobacz pełną wersję : [kwiatki] Mydlenie oczu


bergusek
24-05-11, 15:30
Czytam to forum ,doświadczam problemow jak wielu graczy którzy jak ja dali sie nabrać na wspaniałości "Altaronu" idea i pomysł piekne i godne oklasków jednakże jest wiele zastrzezeń jak i do gry tak i do administracji .
Glówna sprawą która bardzo razi to lekceważenie nas graczy - brak rzetelnej informacji ,brak wyjaśnień ( jedyne co możemy uzykać to : temat zamknięty lub odesłanie w inne miejsce i tam smarujecie do bólu Slythia utnie temat bo tak i już :).
Slythia ? jakie jej zadanie ? pewnie posypia sie gromy na moja głowe od tzw zadkolizów ale powiem to : jej zadanie to zmydlenie oczu chlopaczkom można odegrać role ważnej Mg,badz slodkiej idiotki co to pod depo robi pokaz dla maluczkich,jej wypowiedzi sa stronnicze i jednostronne jej opinie tak chce i juz,fee to nie jest poważne traktowanie gry i nas graczy ,nie powinno byc czegos takiego,,Nie dziwie się że padają epitety pod jej adresem nie pochwalam tego ale uważam ze sama jest sobie winna wchodząc w relacje z graczami brak profesjonalizmu w tworzeniu tego typu przedsiewziecia (postac MG powinna byc ponad wszelkie relacje ma byc rzetelna obiektywna i prawdziwa to nie postac do gry jak nasze postacie ) to co teraz zrobiono z Mg to śmiech ale może taki był cel ?
Co do innych adminów dziwne ze tak mało sie udzielaja czyżby słodka blondyneczka miała starczyć na wszystko ? gdzie są ? gdzie ich opinie gdzie zdanie na nurtujące nas zagadnienie ? Czy żaden z nich nie mam "jaj " za przeproszeniem tylko musi sie chować za babską kiecką,czy może nasze pytania są zbyt kłopotliwe by dac odpowiedzi.
co do ostatnich wydarzeń mysle ze 2 dni tzw promocji to kpina z nas,zapchanie ryja byle czym , Ja jeśli uznam ze ta gra warta tego sam kupie tą promocję i wspomogę coś co ma sens jednak na chwile obecna trzeba zmian i to nie tylko w grze jako takiej ale w szeregach adminów (glównie tu) Wierze ze z czasem gra może sie dopracować ale nie z takimi MG i takim podejściem ja jestem zniesmaczony tym wszystkim

Gibonus
24-05-11, 15:36
Skopiuj sobie posta bo bydz moze bedzies musial jeszcze raz zalozyc podobny temat gdy ten zostanie usuniety ;)

Slythia
24-05-11, 15:42
Fajnie wiedzieć, że mam komuś mydlić oczy :D. Poinformuj też o tym Prakta, bo dla niego także to będzie nowością.

Relacje z graczami? Znaczy nie mogę już z nikim rozmawiać pod groźbą kary śmierci? Cóż w tym złego? Nikt nie odniósł korzyści poprzez rozmowę ze mną, więc nie rozumiem w czym problem.

Gibonus
24-05-11, 15:46
Fajnie wiedzieć, że mam komuś mydlić oczy :D. Poinformuj też o tym Prakta, bo dla niego także to będzie nowością.

Relacje z graczami? Znaczy nie mogę już z nikim rozmawiać pod groźbą kary śmierci? Cóż w tym złego? Nikt nie odniósł korzyści poprzez rozmowę ze mną, więc nie rozumiem w czym problem.

Odzyskiwanie komuś ciał po śmierci to jest ingerencja w gre i to już bardzo duża... Takie spoufalanie się z graczami nie wróży nic dobrego serwerowi ;):)


BTW: Chciałaś być MG? czy normalnym graczem bo ja już sam nie rozumiem ;)

Slythia
24-05-11, 15:48
Tak, po crashu/lagu serwera, czyli ewidentnie przez nasz błąd.. W dodatku każdemu, kto tylko o to poprosił. MG Trav i Yetj robili ze mną to samo. Poza takimi sytuacjami nie noszę loota nikomu, nie jestem tragarzem.

Aha - proszę o nienazywanie mnie słodką idiotką. Nie znasz mnie więc nie gadaj bzdur, zaś oceniania człowieka po wyglądzie jest co najmniej śmieszne.

Mervakis
24-05-11, 15:51
@up

Odzyskiwanie bp odbyło się tylko raz z powodu masowego kicka servera, więc każdy kto padł i to zgłosił odzyskał bp i nie było to nadużycie.

Wicked
24-05-11, 15:59
Przepraszam, ze się wtrącę, ale jestem w podobnej sytuacji co Slythia.
Ona zajmuje się fabułą, ja botami.
Nie rozumiem czemu od nas obojga oczekujecie czegoś, co w zakres naszych kompetencji nie wchodzi. Udzielamy wam informacji tylko dlatego, że chcemy i możemy, a nie dlatego, że musimy.
Staramy się jak najlepiej pomagać graczom, w tym i informacjami o stanie prac czy innych rzeczach, ale nie oczekujcie, że tuż po crashu Slythia czy ja podamy wam dokładną ich przyczynę.

Dla waszej informacji:
Slythia zajmuje się fabularną stroną gry, pisaniem questów. I robi to co do niej należy. Życzę powodzenia w przyszłej pracy tym, którzy mają podejście: "Pracujesz tu, zrobisz wszystko co chcę."

A dla najbardziej niekumatych:

Polecam sprawdzić znaczenie słowa "kompetencje".

bergusek
24-05-11, 16:14
Niestety ale tak to wygląda czytając to forum , a co do Prakta myslę ze powinien przeczytać a także przemyśleć co napisałem,to nie jest wymysł z księżyca niestety, czyż z tych postów nie dowiadujemy się iż tworzysz pokazy dla gapiów ? - jaki to ma cel ? nawet jeśli możesz to robić to zachowaj dla siebie,w tej chwili nie wierze że ktoś nie odniósł z tego korzyści, bo twoje czy tez wasze podejście screen nie dowód - co nim jest ? twoje widzimisię ? banowanie za to ze ktoś nie odpisuje śmiech -nie mam ochoty odpisywać i nie pisze będę mieć taka potrzebę napisze po to wchodzę do gry by spędzić czas jak tego chce nawet milcząc i to że ktoś nie odpisuje to żaden dowód na to że używa jakiegoś nie legalnego oprogramowania ( być może nie zwraca uwagi na to co kto smaruje ),inna sprawa wkładanie graczy na dach to chyba nie profesjonalizm ? tylko głupia smarkateria która miała jaki cel ? kolejne co przychodzi mi do głowy to : skoro umieściliście fotografie do wglądu musicie liczyć się z opiniami dla jednych bedziesz sexi ,inny nazwie poczwarą a kolejny nie będzie miał zdania, to ze ktoś sobie coś gada niech gada powinnaś być ponad to i nie wciągać się w takie bzdety

Mervakis
24-05-11, 16:17
Slythia nie udostępniała tutaj swojej fotki, zrobiła to inna osoba bez jej zgody.

bergusek
24-05-11, 16:20
to nie istotne kto to zrobił są, nie ma w nich nic złego są fajni młodzi ludzie i tyle a że opinie różne cóż tak świat zbudowany że lubimy kolory i nie wszystkim wszytko się podoba

Slythia
24-05-11, 16:28
Nie chciałam tutaj tych zdjęć, staram się usunąć ten filmik z yt. Ta fotka jest ostatnią publicznie dostępną moją fotografią w internecie.

Poza tym, proszę podejdź do nauczycielki w szkole i powiedz, że 'jest sexy', 'daje dupy', czy coś w tym stylu. Życzę powodzenia. Mnie takie teksty obrażają i nie zamierzam ich akceptować w grze, a już zwłaszcza na kanałach publicznych.

Zdjęcie to nie dowód bo zbyt łatwo jest je przerobić. Chcesz bana za nie wiem, wypowiedź, że używasz bota? Mogę przygotować ci takiego screena przy użyciu jedynie painta. Nie będę karać nikogo na podstawie tak słabych dowodów, by później nie było problemów z tego powodu.

Jeśli zaś chodzi o obowiązek odpisywania - jak inaczej mam ręcznie sprawdzić bota? Poza tym, nie jest to nasz wymysł, CipSoft stosuje to od x lat i jakoś nikt z tego powodu nie płaczę. Masz jedynie odpisać, nie musisz ze mną rozmawiać, nikt do tego cię nie zmusi. Poza tym, regulamin zaakceptowałeś więc się do niego stosuj. Możemy wymyślić, że każdy musi chodzić na różowo ubrany, bo będzie ban - też będziesz musiał się do tego stosować chcąc grać.

Dach był jednorazową sytuacją, teraz wiem, że za takie teksty od razu powinnam dawać bana.

Wicked
24-05-11, 16:35
Jest zapis w regulaminie, że MASZ OBOWIĄZEK odpisać MG lub SG gdy o to poprosi. Innymi słowy: jeśli wyłapiesz bana za nieodpisywanie, to jesteś winien sam sobie. ;)

Pozdrawiam.

bergusek
24-05-11, 16:36
Przepraszam, ze się wtrącę, ale jestem w podobnej sytuacji co Slythia.
Ona zajmuje się fabułą, ja botami.
Nie rozumiem czemu od nas obojga oczekujecie czegoś, co w zakres naszych kompetencji nie wchodzi. Udzielamy wam informacji tylko dlatego, że chcemy i możemy, a nie dlatego, że musimy.
Staramy się jak najlepiej pomagać graczom, w tym i informacjami o stanie prac czy innych rzeczach, ale nie oczekujcie, że tuż po crashu Slythia czy ja podamy wam dokładną ich przyczynę.

Dla waszej informacji:
Slythia zajmuje się fabularną stroną gry, pisaniem questów. I robi to co do niej należy. Życzę powodzenia w przyszłej pracy tym, którzy mają podejście: "Pracujesz tu, zrobisz wszystko co chcę."

A dla najbardziej niekumatych:

Polecam sprawdzić znaczenie słowa "kompetencje".

Jesteś w błędzie - Wy musicie ,wy macie obowiązek poinformować nas graczy o tym co się dzieje ,ty godząc sie na tą funkcje wziąłeś na siebie tą odpowiedzialność i żądna łaska że odpowiecie
a co do kompetencji masz racje poczytaj i przeanalizuj chociaż co do twojej osoby nie mam zdania to twoi współpomagający powinni sobie przyswoić tą wiedze

Slythia
24-05-11, 16:39
Nie, nie mamy obowiązku. Nikt nam tego nie kazał, nie mamy tego w umowie, nic nie podpisywaliśmy. Z własnej, nieprzymuszonej woli dzielimy się posiadanymi informacjami, ewentualnie przekazujemy wiadomości od administracji. W momencie, gdy są prowadzone prace na serwerze nikt nie będzie mówił ile to potrwa (bo nie wiemy!), co jest robione (to nasza sprawa) i dlaczego.

Oficjalny komunikat został wydany.

Poza tym, co mieliśmy napisać? 'Coś padło, nie wiemy co, może kiedyś się dowiemy.'? W sumie... to coś takiego cały czas mówiłam, lecz najwyraźniej też źle.

@down
Ghoostuś!

Ghoost Assasin
24-05-11, 16:41
Bergusek po pierwsze sięgnij po słownik, a najlepiej poproś mamę, żeby napisała za ciebie, bo nie można zrozumieć kompletnie Twojej wypowiedzi. Ja znam i Slythię i Yetj'a, a jakoś nie udało mi się od nich wysępić ani talara czy co to tam jest w tej grze. W Waszych nędznych główkach tworzą się dziwne afery. Ja rozumiem, że taka moda, że Prezes też tak robi, to ja też tak zrobię, no ale ludzie... ileż można?

bergusek
24-05-11, 16:49
Poza tym, proszę podejdź do nauczycielki w szkole i powiedz, że 'jest sexy', 'daje dupy', czy coś w tym stylu. Życzę powodzenia. Mnie takie teksty obrażają i nie zamierzam ich akceptować w grze, a już zwłaszcza na kanałach publicznych.

Zdjęcie to nie dowód bo zbyt łatwo jest je przerobić. Chcesz bana za nie wiem, wypowiedź, że używasz bota? Mogę przygotować ci takiego screena przy użyciu jedynie painta. Nie będę karać nikogo na podstawie tak słabych dowodów, by później nie było problemów z tego powodu.

Jeśli zaś chodzi o obowiązek odpisywania - jak inaczej mam ręcznie sprawdzić bota? Poza tym, nie jest to nasz wymysł, CipSoft stosuje to od x lat i jakoś nikt z tego powodu nie płaczę. Masz jedynie odpisać, nie musisz ze mną rozmawiać, nikt do tego cię nie zmusi. Poza tym, regulamin zaakceptowałeś więc się do niego stosuj. Możemy wymyślić, że każdy musi chodzić na różowo ubrany, bo będzie ban - też będziesz musiał się do tego stosować chcąc grać.

Dach był jednorazową sytuacją, teraz wiem, że za takie teksty od razu powinnam dawać bana.[/QUOTE]

Nie jesteś nauczycielka - a to że taka sytuacja zaistniała sama jesteś winna wchodząc w relacje z graczami gdyby nie czuli luzu tak powiedzmy nie było by tego a gwoli wyjaśnienia i nauczycielowi "srają na łeb" jak im na to pozwoli
Tak regulamin zaakceptowałem z tym ze i Administracje czegoś się zobowiązała
Gram w tibie ponad 7 lat nigdy nie miałem przyjemności by mnie Mg nagabywał w grze, bym musiał krzyczeć po spocie badz depo Ello żyje nie botuje
Co do widzimisię ubranka na różowo ależ proszę tylko to bedzie definitywny koniec tego przedsięwzięcia jakim jest Altaron zresztą to co wyczyniacie zmierza do tego :( traktujcie nadal graczy (sponsorów bo to my bedziemy utrzymywać tą grę) jak kloaczne ekstremalia nadal pokazujcie że są lepsi i gorsi, że jest klika kolesi wzajemnej adoracji a i ci maluczcy odejda Ja za stary jestem na takie mydlenie

Masz racje pisząc żę nie rozumiesz gdybyś rozumiał nie napisał byś tego "Ja znam i Slythię i Yetj'a, a jakoś nie udało mi się od nich wysępić ani talara czy co to tam jest w tej grze.
Pozdrawiam :)

Ghoost Assasin
24-05-11, 16:53
Za stary powiadasz? ;] Pochwal się wiekiem ;]

Slythia
24-05-11, 16:58
Najwyraźniej jesteś za stary na mydlenie, lecz nie za stary na szukanie kolejnych afer.

W rl właśnie w taki sposób były sprawdzane boty/mc. Znam wiele osób, przy których pojawił się GM i nagle kazał odpisać. Co więcej - dawali mniej czasu na reakcję niż my. Po prostu mamy tutaj mniej graczy do sprawdzenia, więc częściej każdy jest kontrolowany.

Wchodzenie w relację z graczami nie ma nic do rzeczy. Osoby, z którymi rozmawiam, nigdy tak mnie nie nazwały. Najczęściej takimi określeniami nazywają mnie osoby, którym np czegoś nie dałam (free items), dałam bana, czy coś innego strasznego zrobiłam. Klasyczna reakcja, jednak całkiem niedopuszczalna.

Nie ma lepszych czy gorszych. Wszyscy są równi, czasem jedynie moi 'znajomi' mają gorzej od innych - przypadkowo giną, są proszeni o pomoc w czymś etc. Pomagam każdemu, kto mnie o to poprosi, odpowiadam, spokojnie tłumaczę, wyjaśniam, staram się pilnować naprawy błędów zgłaszanych przez graczy. Staję po waszej stronie przy błędach, crashach, negocjując rekompensaty. Co więcej mam robić byś był zadowolony?

Dodam jeszcze, że rozmawianie z graczami ma wiele plusów. Dzięki temu o wiele szybciej dowiaduję się o błędach, problemach, wiem o ich opiniach na dany temat etc. Szybciej otrzymuję zgłoszenie o błędzie na pw niż przykładowo poprzez ctrl+r. To samo z raportami o botach. Tak więc śmiem twierdzić, że bycie człowiekiem, nie 'bogiem' przynosi mi więcej korzyści niż problemów.

Wicked
24-05-11, 17:03
Powiem tak - Slythia nie pozwala nikomu tak mówić do siebie, ja, będąc jej znajomym, oberwałbym ostro za to. A że są niewychowane indywidua, na których kultura nie robi wrażenia i do każdego z takim tekstem polecą... cóż. Nie jej wina.

Gram w tibie ponad 7 lat nigdy nie miałem przyjemności by mnie Mg nagabywał w grze, bym musiał krzyczeć po spocie badz depo Ello żyje nie botuje

Sprawdziłem już setki graczy po parę razy. Często te same osoby po 5-6x.
NIKT! Dosłownie nikt nigdy się nie skarżył na to, że musi te 2-3 słowa odpisać. BA! Często sami wdają się w pogawędkę, przerywając na te pół minuty expienie. Jeśli to problem - nikt Cię nie trzyma. Masz obowiązek odpisać, a czy chcesz czy nie - mnie to nie obchodzi. Nie odpiszesz, a będziesz expić? Uznam za bota i zbanuję.

I nie. Naprawdę nie mam obowiązku pisać Ci co się stało. Nikt z nas nie ma. Przeczytaj uważnie regulamin.

bergusek
24-05-11, 17:12
Slythio ja rozumiem że nie zawsze można na już dać odpowiedż, rozumiem że czasem trzeba umieć przyznać że ma się problem i na to powinien być czas by napisać nie jako odpowidz na posta ale jako informacja na stronie glownej a także info w postaci twojego czerwonego napisu,jeśli nawiazujecie do cipsoft to wiecie że tak tam jest się informowanym
hehe rozumiem uznasz i zbanujesz a jako dowód bedzie twoje słowo bo moje przecież nie ma znaczenia a screen nie dowód i koło sie zamyka jak by nie patrzeć du..pa :)
eh

Slythia
24-05-11, 17:15
Drugiej części posta w ogóle nie rozumiem.

Nie było komunikatu gdyż sami nie wiedzieliśmy co w nim umieścić, zwłaszcza na początku. Póki nie było technicznych nie wiedziałam, co się stało, czy to się powtórzy, dlaczego serwer padł etc. Później zaś zajmowaliśmy się naprawianiem serwera, dopiero kiedy wszystko w miarę działało coś napisałam. Takie dostałam instrukcję od 'góry', więc się jej podporządkowałam.

Wicked
24-05-11, 17:15
hehe rozumiem uznasz i zbanujesz a jako dowód bedzie twoje słowo bo moje przecież nie ma znaczenia a screen nie dowód i koło sie zamyka jak by nie patrzeć du..pa
eh

Możesz się odwołać i w logach się sprawdzi czy mi odpisaleś czy nie. ;)
Nie banuję nikogo za darmo, a często odpuszczam gdy mam wątpliwości i dodaje do VIP, żeby zajrzeć z 3x częściej potem.

bergusek
24-05-11, 17:32
Jeśli nie widzieliście jak mówisz co napisać to wystarczyło prawdę a by napisać zdanie nie trzeba wiele- Na stronie głównej -Nie znamy przyczyny występujących problemów ,pracujemy nad tym w miarę postępu prac prowadzonych przez nas będą informacje aktualizowane
wówczas wiem że nie siedzę głęboko w czyimś zadku i siedzę cicho i wspieram tych co liczą się ze mną

Ghoost Assasin
24-05-11, 17:49
Wdech - wydech... wdech - wydech... wdech - wydech...

Już? A teraz ładnie, grzecznie i cacy napisz kto zabrał Ci klocki (czyt. co ci się nie podoba)... Tylko tak, aby nie trzeba było się głowić nad tym co chcesz nam przekazać.

bergusek
24-05-11, 17:59
Masz racje pooddychaj troszkę i skup się czytając od początku tam jasno napisane

dorotkay
24-05-11, 18:14
Być może nie w temacie i być może nikogo nie obejdzie - to wszystko sprawiło że mam dość tej gry i pewnie powiecie nich sobie idzie a mi jest przykro :( Wczoraj 3 razy wbijalam lvl 28 trzy razy cofalam sie z expem ,domek kolejny raz wyczyszczony a dzis 2 x ded ktoś powie co tam a mi jest zle :( ktos inny napisze oddadza mu bp oddadza skile lvl a 200 innych skonczy gre :(

Kosiara
24-05-11, 18:51
Z tego co widze to lvl nikt nie dostał spowrotem. Zresztą jak był taki spam crashy nie musiałaś expic..

dorotkay
24-05-11, 19:22
Pewnie ze nie musialam nic nie musialam ale tez nic i nikt nie musial mi psuc prawda ?

Wicked
24-05-11, 19:37
@Marshia, nie oddajemy nikomu rzeczy utraconych w wyniku błędów. W tym wypadku na dodatek była to wina samych graczy, którzy znaleźli lukę i wykorzystywali ją dla własnych celów.
Wszyscy dostali jednakową rekompensatę, nie rozpatrujemy indywidualnych skarg/strat, bo zwyczajnie nikt nie dojdzie czy faktycznie tak było jak mówisz.

dorotkay
25-05-11, 07:18
@Marshia, nie oddajemy nikomu rzeczy utraconych w wyniku błędów. W tym wypadku na dodatek była to wina samych graczy, którzy znaleźli lukę i wykorzystywali ją dla własnych celów.
Wszyscy dostali jednakową rekompensatę, nie rozpatrujemy indywidualnych skarg/strat, bo zwyczajnie nikt nie dojdzie czy faktycznie tak było jak mówisz.


Ja niczemu nie zawiniłam nie otrzymałam jakichkolwiek korzyści wiec to co piszesz jest krzywdzące dla całej rzeszy szarych myszy takich jak ja Ta rekompensata jak mowisz dla mnie nie wnosi nic bo mam promocje i jesli bede miala ochote kupie nastepna, natomiast nie jestem uszczesliwiona strata czasu jaki poswiecilam wbijajac exp co do itemek w domku nie twierdze ze maja kolosalna wartosc w przeliczeniu na kase ale maja wartosc sentymentalana dostalem je w prezencie

tygrys21
27-05-11, 18:20
nie rozumiem wypowiedzi typu 'słodka idiotka' .. znasz ją ? :)
pochopnie kogoś oceniając po pisowni i to przed komputerem nic nie świadczy
więcej szacunku chodź sam nie jestem lepszy czasami .. ale bez przesadyzmu Panowie i Panie :)

Zioomek
28-05-11, 01:11
no zdarzylo sie tak nie inaczej, ja tez wbijalem pare razy ale 25 lvl bo wtedy crash byl i do tego padlem i tez juz mowilem nie bede gral ale na razie nie mamy +80 lvl wszyscy zeby miec az takie itemki ze nikt ich niema... da sie rade odrobic a "Ci tam u góry" niech czuwaja zeby takich rzeczy wiecej nie bylo xd8)
a jak bylby jakikolwiek crash w przyszlosci to nie grac i nie nabijac od nowa lvl i potem znow sie denerwowac tylko poczekac az bedzie wszystko sprawne w 100% cierpliwosc poplaca a puki co poczatki gry wiec nie oczekujmy w koncu na poczatek cudow ;)

Denny
28-05-11, 16:56
Ludzie, pomyślcie!
Serwer wystartował nie tak dawno. Cwaniaczki odkryły możliwość crash'owania gry to ją wykorzystali. Po pierwszym crash'u powinniście zachować ostrożność - poczekać około 1 - 3 dni aż się uspokoi, a nie chodzić bezmyślnie na exp'a i padać po każdym, sami wiecie czym.

Teraz administracja złapała ludzi, którzy korzystali z crash'ów to klonowania przedmiotów. Wszystko wróciło do normy. A jak mieli temu zapobiedz? Myślicie, że te 20 osób które grało na testowym serwerze znaleźliby takie bug'i ? :\

Pozdrawiam.

Mister
31-05-11, 20:06
Witam, narazie nie gram na Altaronie lecz mam zamiar zacząć tu grać. Grałem dłuższy czas w Tibie i myślę że mogę uważać się za doświadczonego gracza, przestałem grać z powodu zmiany systemu pvp.

Przyglądam się temu postowi i chciał bym dodać kilka zdań od siebie:
- miałem okazję być kontrolowany 2 razy przez MG w Tibi za każdym razem odpisałem, ba nie czekałem lecz ja pierwszy napisałem ,,Witam, Mistrza Gry mogę w czymś pomóc :D ?,, a więc Bergusek masz obowiązek odpisywać do MG nie musisz wdawać się w rozległe pogawędki tylko krótka odpowiedz na pytanie MG i grasz sobie w milczeniu dalej :D
- jeśli chodzi o zwracanie się do administratorów to oczywiście możesz wyrazić swoje zdanie w kulturalny sposób napisać że są nie kompetentni, niesprawiedliwi że faworyzują innych graczy itp. ale w żadnym wypadku nie masz prawa ich obrażać, używać sformułowań typu ,,słodka idiotka,, za takie coś należy się ban !
- co do błędów występujących czy problemów typu ,,serwer padł,, tu Bergusek ma racje należny informować graczy wystarczy komunikat na forum typu ,,Serwer zostaję wyłączony z powodu problemów technicznych, pracujemy nad ich usunięciem. Przepraszamy za problemy. ,,
- SG Kael nie rozumiem pewnej rzeczy, jeśli jesteś MG to jak możesz być w jakimś klanie ? MG powinni mieć raczej jednakowe, dostępne tylko dla nich stroje co zaznacza ich obiektywizm oraz pomaga zwykłym graczom w bez pomyłkowej orientacji ,,kto jest MG,,. Muszę powiedzieć że mi osobiście bardzo się nie podoba że MG jest w jakimś klanie oraz że posiadacie różne stroje za bardzo tego nie rozumiem i tu prosił bym o wyjaśnienie.

Gracze powinni być wyrozumiali ponieważ myślę że Altaron jest jeszcze na etapie docierania się, jeżeli powstają jakieś problemy to należy je usuwać i nie dopuszczać do ich powtarzania, a wszystkie nie jasności powinien rozwiązywać spokojny dialog.

Wicked
31-05-11, 20:22
- co do błędów występujących czy problemów typu ,,serwer padł,, tu Bergusek ma racje należny informować graczy wystarczy komunikat na forum typu ,,Serwer zostaję wyłączony z powodu problemów technicznych, pracujemy nad ich usunięciem. Przepraszamy za problemy. ,,
- SG Kael nie rozumiem pewnej rzeczy, jeśli jesteś MG to jak możesz być w jakimś klanie ? MG powinni mieć raczej jednakowe, dostępne tylko dla nich stroje co zaznacza ich obiektywizm oraz pomaga zwykłym graczom w bez pomyłkowej orientacji ,,kto jest MG,,. Muszę powiedzieć że mi osobiście bardzo się nie podoba że MG jest w jakimś klanie oraz że posiadacie różne stroje za bardzo tego nie rozumiem i tu prosił bym o wyjaśnienie.

Nie zawsze wiemy co jest przyczyną błędów, a jak wiemy, to mówimy. Proste.

Nie widzi mi się, żebym musiał biegać w jednym wdzianku. Co za różnica? I tak po nicku idzie poznać kto MG/SG, a kto nie.
A co do pomagania gildii... popytajcie ludzi jak ja im pomagam na expie, haha. Na pewno będą mieli dużo do powiedzenia. ;]

Slythia
31-05-11, 20:24
Dodam jeszcze fakt, że w klanie jest nie SG Kael, a Rekhyd, który założył ten klan przed pojawieniem się SGa w grze.

Kosiek
01-06-11, 00:26
- SG Kael nie rozumiem pewnej rzeczy, jeśli jesteś MG to jak możesz być w jakimś klanie ? MG powinni mieć raczej jednakowe, dostępne tylko dla nich stroje co zaznacza ich obiektywizm oraz pomaga zwykłym graczom w bez pomyłkowej orientacji ,,kto jest MG,,. Muszę powiedzieć że mi osobiście bardzo się nie podoba że MG jest w jakimś klanie oraz że posiadacie różne stroje za bardzo tego nie rozumiem i tu prosił bym o wyjaśnienie.
Kael, właśnie! Zostałeś bezprawnie przyjęty do Sin'Selemy! Masz napisać opowiadanko! :D Żądam komisji śledczej! :p