PDA

Zobacz pełną wersję : Skile łucznika Nekromanty


deska550
25-05-11, 18:56
Witam, wbiłem 33lvl i poszedłem kupić czar skrytobójca. Po przeczytaniu zdziwiło mnie ze trzeba bić z broni białej, ale cóż kupiłem .Poszedłem sprawdzić to na koledze i okazało się iż to jedna wielka lipa, bo kto będzie to używał gdy trzeba podejść do mooba użyć (zabiera 100 many) ,po czym nasz sztylet znika, a hity sa beznadziejne. A reszta czarów też nie jest za kolorowa, dotyk śmierci gdzie trzeba podejść znów do mooba by walnąć co nie ma sensy gdyż łucznik expiąc bije z daleka. oprócz niewidki i panicznej ucieczki łucznik nekromanta nie ma przydatnych czarów .Prosiłbym by zmienić czar skrytobójca np by po jego użyciu wystrzeliwana została gwiazdka, tak samo z Dotykiem śmierci czy istnieje możliwość zwiększenia jego zasięgu.


Pozdrawiam.:)

Kosky
25-05-11, 20:55
to samo tyczy się duchownego... nie dosc ze czar swiety dotyk dziala kratke obok gracza, to leczenie od 20 poziomu jest mozliwe do nabycia dopiero na ... 55 poziomie :D
bardzo niedopracowane sa subprofesje.

deska550
25-05-11, 21:34
Sprawę leczenia tłumaczył już Prakt. Zobacz iż na 40 lvl masz masz wave od świętości :)

EmaZiom
26-05-11, 23:22
wogule profa łucznik jest niedopracowana żadnych bonusów za set czary nekromany lub innej podprofy sa beznadziejne po prostu łucznik nie jest profesja brana powaznie równie dobrze mogło by go nie być this is true!

Veliothe
27-05-11, 08:23
Podpinam sie pod wypowiedz kolegi... Nie powinno byc tak, ze jakas subprofesja jest NAJLEPSZA dla danej profesji tylko miec inne, rownie przydatne profity... Duchowny mial byc do leczenia zas nekro do uderzania... A tymczasem duchowny ma dobra obszarowke gdzie nekro nedzne, nieprzydatne czary ofensywne.. kazdy zaczyna zalowac wyboru nekromanty bedac lucznikiem.

xahiv
27-05-11, 09:13
Eh, nie możesz narzekać, tylko dlatego, że Ci się zdawało, że on będzie dobry... Miałeś wolny wybór, 4 subprofesje do wyboru, wybrałeś nekromante, to musisz z tym żyć. Ja też żałuję np. że wziąłem rycerza duchownego, bo jego skille nie są w ogóle przydatne dla woja, no ale nie piszę na forum, żeby dodali mi coś nowego...

Veliothe
27-05-11, 09:19
Nie powinno byc tak,ze jedna jest lepsza o drugiej. powinna byc INNA. ani lepsza ani gorsza. wzialem nekromante bo chcialem shootera..i co mam? Nie znalem subprofesji bo jest to moja pierwsza postac. czytalem jedynie na 4um ze nekro to shooter wiec go wzialem. tymczasem duchowny jest lepszym shooterem niz nekro ;)

Kosky
27-05-11, 09:22
ja np. żałuje, ze wybrałem duchownego jako 1. subprofesje. na 2. pewnie wybiore elementaliste, albo sie wstrzymam i zobacze jak inni gracze sobie radza an wyzszych poziomach- skoro mozna wybrac tylko 2 subprofy na całe zycie postaci, to powinny one byc znacznie szerzej OPISANE !
nie kazdy, kto przyjdzie tu jako newbe bedzie miał kumpli, ktorzy mu na szczerze odpowiedza na wszystkie nurtujące pytania, też odnosnie subprof.
przed wyborem profesji, powinien być opis, jakie czary i na jakim poziomie są udostępniane danej PROFESJI ! wtedy gość sam zdecyduje ktora lepiej mu odpowiada :)
jasne, ze prakt tłumaczyl czar mistrzowskie leczenie,ktory mimo iz jest na poziom 20 to zwiadowca moze go kupic dopiero na 55... i o to własnie chodzi. subprofe wybiera sie po to zeby teraz nam pomogla dobic 55 a pozniej znow wybrac cos ciekawego dla siebie. takie moje zdanie- oczywistością tez jest fakt, ze altaron jest młodziutki. pewnie w przyszlosci bedzie wszystko lepiej objasnione, lecz na tą chwilę muszą byc takie Kosky albo Kośki (zbieżność nickow) ktore swoimi super evul złymi marudzeniami beda wyostrzac niedociągniecia :)
Ku lepszej przyszlosci Altaronu ! (:P)

Gonio
27-05-11, 20:07
Dokładnie, jeżeli dajecie nam możliwość wyboru 4 subek dla każdej profesji to powinny one być przydatne i pomocne dla każdego. Nie mamy poradników, spoilerów gacze nie są w stanie przewidzieć wizji twórców.

Pozdrawiam.

ZycieJestHajem
27-05-11, 21:09
Sprawę leczenia tłumaczył już Prakt. Zobacz iż na 40 lvl masz masz wave od świętości :)


Wave swietosci zabiera po 160 many w dodatku gdy lucznikiem nie dajesz w mlev vijesz z tego nie wiem , po 70 ? ja dalem w mlev mam 24 i bije z tego po 220 w potwory niestety nie przydatne , bo trzeba spijac po 2 male manasy na ten czar wiec ciezko :)

Co do duchownego mysle , ze wysmienitym czarem jest lustro gdy bije ciebie pk

np. Jestes sobie 40 lucznikiem podchodzi do ciebie 55 Mag Nekromanta. Rzuca on w Ciebie SD'ka za 300 ty masz wlaczone lustro i w niego odbija sie za 300 wystarczy szybko dorzucic wave i go nie ma chyba , ze ma bota wiec trzeba byc sprawnym ; ). Wczoraj testowalem ten czar , kolega uderzyl we mnie ze sworda za 9 a odbilo sie w niego za 24 moze jakis % + obrazenia wtedy ten czar to potega ; pp

towdas23
05-07-11, 11:55
prawda jest taka że palek jest łajzą na tym otsie pozdrawiam :\