PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Fa³szywe z³oto


Slythia
26-05-11, 11:07
Parê dni temu nasi bankierzy donie¶li o do¶æ niecodziennym zjawisku. Nagle, w dziwny sposób, spora grupa Altaroñczyków wp³aci³a na swe konta ogromne ilo¶ci z³otych monet nieznanego pochodzenia. Zaniepokojeni bankierzy natychmiast poinformowali nas o tym fakcie.

Po paru dniach wytê¿onej pracy i szukania z³otych talarów naszym detektywom uda³o siê dotrzeæ do ¼ród³a owego bogactwa. Okazuje siê, ¿e szalony alchemik za pomoc± transmutacji przekszta³ci³ ca³e swe zapasy ¿elaza w z³oto. Niestety, zapomnia³ o jednym drobnym fakcie - po krótkim czasie te z³ote monety zwyczajnie rozp³ynê³y siê w powietrzu (oczywi¶cie, z nasz± drobn± pomoc±). Oszustów, którzy zamiast poinformowaæ nas o tym fakcie postanowili wykorzystaæ sytuacjê, odnale¼li¶my i stosownie nagrodzili¶my.

Przy okazji na wierzch wyp³ynê³a sprawa dotycz±ca rozmna¿ania cennych przedmiotów. Parê osób, które w taki niecodzienny sposób postanowi³y trochê zarobiæ czeka niemi³a niespodzianka - pusty depozyt oraz miesiêczny, przymusowy urlop.

Jednak to jeszcze nie koniec naszego dochodzenia. Nadal przygl±damy siê paru osobom, które wzbudzi³y nasze podejrzenia. Je¶li wiêc, drogi Altaroñczyku, masz co¶ na sumieniu to lepiej zg³o¶ siê do nas zanim my zg³osimy siê do ciebie.

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=115&stc=1&d=1306401279
Zdjêcie wykonane w kryjówce fa³szerzy

zelithan
26-05-11, 11:46
O nawet puste depo.. ³adnie dobra ja nic nie robi³em Gwander mi da³ 12 talarów za pewn± rzecz ja winny nie jestem ale juz moge powiedzieæ do widzenia altaronie, juz tu nie wrócê ;)

dasher
26-05-11, 12:40
Gratulacje :) Takie osoby powinny od razu byæ karane, cieszê siê ¿e doszli¶cie do tego jak oni to zrobili :) A kara wg. mnie bardzo dobra, naucz± siê nastêpnym razem nie oszukiwaæ.

Pozdrawiam,
dasher.

Galaxy
26-05-11, 12:44
Ale jakie foto z akcji xD Jaka antyterrorka hahaha ¶wietne :D
Normalnie jak grom czy jaki¶ inny sas ;>

eee.. tylko co ten czerw tam robi? xD

Mervakis
26-05-11, 12:50
Good Job ;]

Wicked
26-05-11, 12:50
Czerw by³ mózgiem ca³ej operacji anty-fa³szerskiej. On kierowa³ naszymi poczynaniami.

Cziken
26-05-11, 12:51
dasher , ten avatar bardzo ci pasuje ;)

Galaxy
26-05-11, 12:55
To akcja musia³a wygl±daæ naprawdê profesjonalnie hehehe :D

blanko2222
26-05-11, 12:56
O nawet puste depo.. ³adnie dobra ja nic nie robi³em Gwander mi da³ 12 talarów za pewn± rzecz ja winny nie jestem ale juz moge powiedzieæ do widzenia altaronie, juz tu nie wrócê ;)

PA PA szkoda ,¿e nie skopiowa³em co pisa³e¶ w depo k³amco.

xahiv
26-05-11, 12:59
O nawet puste depo.. ³adnie dobra ja nic nie robi³em Gwander mi da³ 12 talarów za pewn± rzecz ja winny nie jestem ale juz moge powiedzieæ do widzenia altaronie, juz tu nie wrócê ;)

Nikt po Tobie p³akaæ nie bêdzie. A ostre i zdecydowane dzia³anie administracji, która nie ugina siê przed forumowymi krzykaczami/napinaczami, na pewno przyci±gnie kolejnych uczciwych graczy.
A nawet je¶li bêdzie teraz o tych kilku oszustów (tak siê chyba nazywa osoby wykorzystuj±ce b³êdy w grze) mniej i nie pojawi± siê nowi gracze na ich miejsce, to wolê graæ na trochê bardziej pustym serwerze, gdzie ka¿dy gra uczciwie, ni¿ na mocno zaludnionym, gdzie wiêkszo¶æ oszukuje.

Kosiek
26-05-11, 13:02
S±dzê, ¿e powinni¶cie za³o¿yæ Si³y porz±dkowe: Stra¿ników Altaronu... ;> Ju¿ wyobra¿am sobie to logo: wygrawerowane "A" w srebrnej gwie¼dzie Stra¿nika Teksasu... :rolleyes:

Maffy
26-05-11, 13:03
hmmmm ciekawe, szczerze w±tpi³em w to, ¿e dojdziecie do tego kto klonowa³. Jestem ciekawy jak doszli¶cie do tego kto klonowa³ itemki/talary?

Kosiek
26-05-11, 13:10
@Maffy: logi serwera zawieraj± wszystkie informacje o akcjach graczy: transfery z³ota/cennych przedmiotów, wp³aty/wyp³aty z banków, ¶mierci i zabójstwa etc.
Wszyscy którzy wzbogacali siê w sposób dziwnie szybki, lub przenosz±cy przedmioty miêdzy postaciami jak g³upi, byli banowani.

Kosiara
26-05-11, 13:13
Genialny ss. I dobra robota!

dasher
26-05-11, 13:18
dasher , ten avatar bardzo ci pasuje ;)

Dziêkuje, staram siê aby awatar dobrze przedstawia³ moj± osobê. Widzê, ¿e podoba Ci siê ten awatar, i chcia³by¶ go przyw³aszczyæ ale przykro mi, on jest tylko dla wybranych i nielicznych osób, ty siê do nich nie zaliczasz :)

Jeszcze raz ¶wietna robota.
@xahiv

Sto procent prawdy :)

Pozdrawiam,
dasher.

Kosiek
26-05-11, 13:28
Klonerzy potem chcieli siê pozbyæ stworzonych w wyniku oszustwa dóbr, wiêc przesy³ali je na inne postaci. Nawet je¿eli kto¶ przez przypadek dosta³ spore ilo¶ci pieniêdzy, by³ banowany.

kicuszik
26-05-11, 13:34
@Up.
To chyba tak troche nie fajnie ..

Slythia
26-05-11, 13:35
@Up.
To chyba tak troche nie fajnie ..
Dlaczego jest? Czy normalne jest ¿e nagle dostajesz np 100k od osoby, której kompletnie nie znasz? Nie wyda ci siê to nieco podejrzane?

kicuszik
26-05-11, 13:38
Dlaczego jest? Czy normalne jest ¿e nagle dostajesz np 100k od osoby, której kompletnie nie znasz? Nie wyda ci siê to nieco podejrzane?

W takim przypadku mo¿e bardziej sprawdzi³by siê pm do tej osoby , a nie natychmiastowy ban ..

Slythia
26-05-11, 13:44
W takim przypadku mo¿e bardziej sprawdzi³by siê pm do tej osoby , a nie natychmiastowy ban ..

Ka¿dy odpowie 'ja dosta³em, nic nie zrobi³em'. Tak ciê¿ko zapytaæ siê kogo¶ z administracji, czy to na pewno legalne?

Dzisiaj jeden gracz co¶ takiego zrobi³, w zwi±zku z inn± spraw±. Czyli mo¿na. My naprawdê nie gryziemy i staramy siê pomagaæ.

kicuszik
26-05-11, 13:47
Fakt . Mo¿na siê zawsze zapytaæ.
Ale za hmm niezapytanie ban na miesi±c + czysty depozyt ?
A je¶li kto¶ zosta³ w ten sposób oszukany?

Slythia
26-05-11, 13:48
Fakt . Mo¿na siê zawsze zapytaæ.
Ale za hmm niezapytanie ban na miesi±c + czysty depozyt ?
A je¶li kto¶ zosta³ w ten sposób oszukany?

Niech siê wiêc odwo³a.

kicuszik
26-05-11, 13:52
Dziêki za informacje , mi³ego dnia :)

Scree
26-05-11, 14:01
Niech siê wiêc odwo³a.

Niee, nie powinno byæ w ogóle takiej opcji.

Teraz wszyscy bêd± siê odwo³ywaæ, bo pieni±dze s± "nie wiadomo sk±d". Za pó¼no ju¿ na t³umaczenia, by³ na to czas. Inaczej bany posypi± siê tylko na noob chary.

kicuszik
26-05-11, 14:09
Scree jakby¶ Tak jak ja , zobaczy³ rano bana inaczej by¶ mówi³...

Kosiek
26-05-11, 14:14
Ka¿dy mo¿e siê odwo³aæ, poniewa¿ cena jest wysoka. Je¿eli w odwo³aniu gracz nie zdo³a udowodniæ swojej niewinno¶ci (czyli nie wyka¿e, ¿e pieni±dze s± legalne), dostanie dodatkowo karê za próbê oszukania Mistrza Gry - nie do¶æ, ¿e jego konto bankowe i depozyt zostan± opró¿nione, to jeszcze jego konto (ze wszystkimi postaciami) zostanie przeznaczone do usuniêcia.

kicuszik
26-05-11, 14:16
d³ugo trzeba czekaæ na odpowied¼ w sprawie odwo³ania?

Mervakis
26-05-11, 14:28
Nie wszyscy siê bêd± odwo³ywaæ ;) poza tym je¶li kto¶ siê odwo³a pewnie sprawdz± IP jego oraz osoby która wys³a³a te itemy, je¶li to 2 konto tej osoby to odwo³anie nic nie da:)

Lupooh
26-05-11, 14:30
To juz w depo nie mozna miec 5 talarow? to zaden majatek...
dostalem bana niby za klonowanie pieniedzy.
Waszym zadaniem jest zapobiec crashowaniu serva,pracowaliscie nad nim 4 lata,to nie sa 4 dni wiec jesli stawiacie server to powinniscie go postawic z pewnoscia ze nie bedzie zadnych bledow w grze,bierzecie za to pieniadze,bo tacy ludzie jak ja kupuja od was konto szlacheckie z mysla o zabawie,nie mozecie karac nas za wasz blad...jestescie nieporadna ekipa,umiecie brac pieniadze za status a pozniej karacie tych ludzi banami,jest to pewnego rodzaju naciaganie graczy na kupno statusu,poniewaz gracz ktory ma 35 lvl dostaje bana na miesciac,nie oplacalne jest dla niego czekanie az ban sie skonczy tylko robi nowa postac bo nie chce rezygnowac z gry w fajnym towarzystwie gildyjnym.Z dniem dzisiejeszym koncze przygode z waszym gowno wartym serverem,bo nie mam zamiaru wydawac pieniedzy na pasozytow.cale zycie bici w szkole,teraz sie mszcza w grze i banuja niewinnych graczy,co tu duzo gadac,dzieci neo i tyle...

kicuszik
26-05-11, 14:44
wiesz kultury nigdy nie za wiele ...
Zawsze mo¿na to wyja¶niæ , ¿e nie klonowa³e¶ ..

hooligan
26-05-11, 14:48
Jak wyzej, koncze z tym serverem, jest G wart, ludzie dostaja bezpodstawne bany za blad na serverze, ktory byl robiony 4 lata, a wyszedl z niego niedorobiony gmiot, ekipa administratorow tez pozostawia wiele watpliwosci, SG kael sam klamal mi w twarz mowiac iz ja klonowalem itemy mimo iz tego nie zrobilem,
Zamiast sprawdzic czy ktos klonowal itemy to sobie gosciu na chybil trafil banuje

Ogolnie krotko mowiac moge powiedziec ze server przetrwa okolo 2 miesiace,
po tym czasie wszyscy beda miec gdzies taki altaron
Na co banujecie ludzi co placa wam za server?

Sam zostalem potraktowany ponizej pasa.
Sprawiedliwosc?, placic takim ludziom za server.

Papa.
Chcecie zobaczyc kto robi server?
Popatrzcie chociaz fotke Bartg, Albo Bim.

Juz sie nie dziwie czemu wszystko jest do niczego.

Nieustraszony
26-05-11, 14:49
Hahaha te¿ dosta³em bana bo mialem 7 talarów .. hahahahahahahha nie no server zrobili¶cie genialny!! <bravoo>

Slythia
26-05-11, 14:50
Hahaha te¿ dosta³em bana bo mialem 7 talarów .. hahahahahahahha nie no server zrobili¶cie genialny!! <bravoo>

Za 7 talarów by¶ bana nie dosta³.

kicuszik
26-05-11, 14:59
ja dosta³em za 5 : >

Slythia
26-05-11, 15:04
ja dosta³em za 5 : >

Przecie¿ nie banowali¶my za to, ¿e kto¶ ma kasê, bez przesady. Je¶li kto¶ uczciwie zarabia³ to niech sobie gra. Gorzej, jak zarabia³ po 20 miedziaków dziennie i nagle ma 10 talarów na 10 poziomie.

Wicked
26-05-11, 15:34
+124500 - Pan Nieustraszony. Nie wiem jak panu wysz³o 7 talarów, ale có¿. Mi wysz³o 12,5. Jednego dnia.
Pan Kicuszik - te¿ spora wp³ata jak na tak niski poziom gracza. Zw³aszcza, ¿e nie odwo³a³ siê pan, nie wyja¶nia³ nic. Lepiej po prostu narzekaæ, prawda? ;)

Van Taron
26-05-11, 15:36
A je¶li kloner wys³a³ nie¶wiadomkom kasê na konto, którzy nie mieli o tym pojêcia. Metoda dobra by nie dostaæ bana a przes³aæ brudne pieni±dze na konta ofiar. Chyba ¿e to zapisywane jak±¶ w logu jest czy co¶.

I jeszcze jedna kmina, przypu¶æmy ¿e znajomy Kosiarza wychodzi na g³ówn± wyspê i dostaje od niego 10k. No bo co to dla Kosiarza jest. I dlaczego ten ¶wie¿ak ma dostaæ bana?

Wicked
26-05-11, 15:39
Van, wyt³umacz mi swoj± my¶l, bo chyba nie ³apiê. Znaczy... wysy³asz obcym ludziom kasê, ¿eby udupiæ? To nie lepiej by³oby wysy³aæ do Eksterminatora czy kogo¶ takiego? ;?

Kwot w okolicach 10k nie brali¶my pod uwagê nawet.

kicuszik
26-05-11, 15:44
Rekhyd Nie pisa³em nic do administracji , poniewa¿ go¶ciu powiedzia³ mi ¿e jest gm , i widzialem jak zrobi³ spokojnie 500talarów . Po co mia³em to zg³aszaæ , jak my¶la³em ¿e jest to gm .

Wicked
26-05-11, 15:50
Rekhyd Nie pisa³em nic do administracji , poniewa¿ go¶ciu powiedzia³ mi ¿e jest gm , i widzialem jak zrobi³ spokojnie 500talarów . Po co mia³em to zg³aszaæ , jak my¶la³em ¿e jest to gm .

Czy Ty sam siebie czytasz?
MG maj± przedrostek "MG" przed nickiem.
To raz.
Dwa. MG nie da Ci kasy. Nigdy.
Trzy. No po prostu brak mi s³ów. Je¶li wierzysz w takie co¶ i jeste¶ przekonany, ¿e to NASZA wina, to có¿. Nie bêdê komentowaæ.
Zechcesz siê odwo³aæ - zapraszam na PW, tam przedyskutujemy.

tygrys21
26-05-11, 16:11
Trzeba graæ dalej a nie p³akaæ, ¿e komu¶ je¶li sie nawet uda³o sklonowaæ kasê. Ja sam ciê¿ko zarabiam ale wiem, ¿e to s± w³asne zarobione pieni±dze. Nie uznaje oszustów bo nie maj± warto¶ci choæ na pewno ka¿dego by to kusi³o aby sklonowaæ sobie kilka talarków albo jak nie kilkaset.

Scree
26-05-11, 16:59
Scree jakby¶ Tak jak ja , zobaczy³ rano bana inaczej by¶ mówi³...

Trzeba by³o zg³osiæ wcze¶niej MG, ¿e jaka¶ "dziwna" kasa pojawi³a siê na Twoim koncie. To TY jeste¶ sobie winien, skorzysta³e¶ na b³êdzie gry, mo¿e nie bezpo¶rednie, ale skorzysta³e¶!


Teraz tu p³aczcie! Oczywi¶cie jeste¶cie nie winni. K³amiecie na ka¿dym kroku, udowodni³ Ci to SG Kael. Jeste¶cie winni, ponosicie konsekwencje!
Teraz to tylko gra, a czeka Ciê w przysz³o¶ci prawdziwe ¿ycie.

Kosiek
26-05-11, 17:53
Nie by³o mo¿liwo¶ci otrzymania przelewu, ta funkcja zosta³a wy³±czona kilka dni przed owymi crashami... S³owem, kto¶ musia³ osobi¶cie otrzymaæ tê kasê i wp³aciæ do banku.

Van Taron
26-05-11, 18:40
Van, wyt³umacz mi swoj± my¶l, bo chyba nie ³apiê. Znaczy... wysy³asz obcym ludziom kasê, ¿eby udupiæ? To nie lepiej by³oby wysy³aæ do Eksterminatora czy kogo¶ takiego? ;?

Kwot w okolicach 10k nie brali¶my pod uwagê nawet.

No kto¶ przestraszony, bo dowiedzia³ siê ¿e podjête zosta³o ¶ledztwo i wysy³a kasê do ró¿nych nicków z pod depozytu pierwszych lepszych wy³apanych, zacieraj±c ¶lady.

A kwoty w okolicach 100k? Nie wiem czy z Licor da siê wyj¶æ z kwot± 10k, ewentualnie 2, max 3k. No i mówiê tu o osobach, które nie siedzia³y na Erec.

Slythia
26-05-11, 18:48
No kto¶ przestraszony, bo dowiedzia³ siê ¿e podjête zosta³o ¶ledztwo i wysy³a kasê do ró¿nych nicków z pod depozytu pierwszych lepszych wy³apanych, zacieraj±c ¶lady.

Gorzej, jak kasa by³a w banku, gdy przelewy nie dzia³a³y :>.

Poza tym, do dzi¶ nam nie wierz± ¿e potrafimy to sprawdzic.

Mervakis
26-05-11, 19:03
Ja wierzê, zobaczy³em moje straty i przychody za ca³y tydzieñ dzieñ po dniu xD

adamo199412
26-05-11, 19:26
ZAL ZAL ZAL 8)
W Tibii co¶ takiego nigdy nie mia³oby miejsca :p

Slythia
26-05-11, 19:27
ZAL ZAL ZAL 8)
W Tibii co¶ takiego nigdy nie mia³oby miejsca :p

A mia³o i to parê razy. Teraz pamiêtam przynajmniej dwa sposoby kopiowania kasy w Tibii.

Karooleq
26-05-11, 19:44
pewnie, ¿e by³o nawet w ci±gu ostatniego roku jako¶ , by³ b³±d ¿e npc kupowa³ he³my dro¿ej ni¿ je sprzedawa³ i ludzie sobie narobili niez³ej kasy z tym ¿e po prostu usuneli im t± oszustwem 'zarobion±' kasê ;)

Tron
26-05-11, 20:21
Widzê ¿e Czerw tak¿e zaliczy³ swoje 5 minut s³awy ;)

patryk15
26-05-11, 21:09
Co wy pie..licie jakis alchemik hHAHAHA

wy gm wiecie i my ze wcale tak nie jest i za tego bana zobaczysz co wam zrobimy :)
Gniazdo !

Slythia
26-05-11, 21:16
Kolejny geniusz ;]. To¿ nikt nie uwierzy³ w tego alchemika, to bajeczka wymy¶lona na potrzeby newsa.

Ciekawe, co zrobisz ;>. Ju¿ siê bojê!

408028
26-05-11, 21:42
Slythia, nie przejmuj siê, widaæ ¿e to typowy dzieciak, ¿eby nie zrozumieæ takiego czego¶ to trzeba mieæ z 8 lat ;|.

malpaa
27-05-11, 09:43
no i bardzo dobrze ..... wkoñcu administracja o co¶ sie postara³a :))))))

A tym co ju¿ wykorzystali fakt tego robienia siana to na wieczno¶æ bym da³ bana a nie na miesi±c.... Ale i tak jest dobrze god job ;;););););)

Lupooh
27-05-11, 10:37
tak tak za 5 talarow nie banujecie,ja mialem okolo 6 talarow na moim palku,nick marmur,oraz kilka itemek ktore sam lootowalem,po drugie mialem tez itemki z mojego najta,ktory niedawno dostal bana,nick quadra,wiec jak mi udowodnicie to ze sklonowalem to 5 talarow a nie mam tez tej kasy z poprzedniego konta?

tylko ze w tibi nie daja za ich blad banow,tak jak tutaj te dzieci neo...

Mervakis
27-05-11, 11:00
Po IP doszli pewnie, ¿e to Twoje 2 konto, skoro na tamtym kopiowa³e¶ itemy to czego siê spodziewa³e¶?

Lupooh
27-05-11, 11:18
na tamtym koncie dostalem 2 dni bana wczesniej,niby za grozby

Scree
27-05-11, 11:22
tak tak za 5 talarow nie banujecie,ja mialem okolo 6 talarow na moim palku,nick marmur,oraz kilka itemek ktore sam lootowalem,po drugie mialem tez itemki z mojego najta,ktory niedawno dostal bana,nick quadra,wiec jak mi udowodnicie to ze sklonowalem to 5 talarow a nie mam tez tej kasy z poprzedniego konta?

tylko ze w tibi nie daja za ich blad banow,tak jak tutaj te dzieci neo...

Wiemy, ¿e jeste¶ nie winny! Jak ka¿dy kto dosta³ bana! Wspó³czujemy Ci. A jutro pójdê zamówiæ msze za Twoj± postaæ...

Skoñcz p³akaæ! Dla mnie i tak ta kara jest zdecydowanie za niska!

Howix
27-05-11, 12:25
tylko ze w tibi nie daja za ich blad banow,tak jak tutaj te dzieci neo...


Lupooh polecam ci lekturê któr± znajdziesz w dziale "Regulamin i zasady postêpowania w grze"

2) Zachowanie w grze

c) niezg³aszanie b³êdów w grze oraz wykorzystywanie ich, a w szczególno¶ci kopiowania przedmiotów, crashowania serwera;

Ale oczywi¶cie rozumiem twe cierpienia i z³o¿ê dzi¶ ofiarê w twoim imieniu...

Belisariusz
27-05-11, 17:01
Nikomu nie przysz³o do g³owy, ¿e kto¶ mo¿e byæ niewinny i zosta³ pokrzywdzony?

Mervakis
27-05-11, 19:06
Je¶li kto¶ jest niewinny pisze na PW i wyja¶nia sytuacjê. Je¶li kto¶ jest winny to robi wojnê na forum i stara siê zniechêciæ ludzi do gry.

dvd85
27-05-11, 20:41
Chcia³bym powiedzieæ kilku niedowiarkom i¿ ja tak¿e próbuj±c zalogowaæ siê do gry ujrza³em informacjê ¿e moje konto zosta³o zbanowane, wszystko jednak skoñczy³o siê pozytywnie, a o ca³ej sprawie przes±dzi³y nie tylko dowody mojej niewinno¶ci a otwarto¶æ umys³ów ludzi którzy wbrew pozorom siê nami opiekuj± w tej grze. Chcia³bym równie¿ nadmieniæ i¿ zauwa¿y³em ogromny lament ze strony kilku osób, którzy du¿o wcze¶niej zas³u¿yli sobie na bana, nie mam zamiaru nikogo wytykaæ palcem - osoby te bêd± wiedzia³y o kogo chodzi... Mogê co najwy¿ej przytoczyæ jedn± z zaistnia³ych sytuacji, a mianowicie pewnego s³onecznego dnia wyruszy³em poznawaæ ¶wiat altaronu, po kilkudziesiêciu minutach poszukiwañ znalaz³em siê w podziemiach gdzie toczy³em bój z Czerwiami, nie przechwalaj±c siê nawet nie¼le mi sz³o do czasu gdy nagle zjawi³ siê inny cz³owiek - ja na niego mówiê fastman poniewa¿ zanim zd±¿y³em siê przywitaæ us³ysza³em "ja tu expuje kurw.. " o i tak o to poleg³em szybciej ni¿ siê przedstawi³em :)


__________________________________________________ __________

dMarley

apollo
28-05-11, 08:58
ahahhaah zajebista historyjka XDDD

ksitka123
28-05-11, 09:17
Ja mam tak± sytu³acjê ¿e po¿yczy³em bratu straszaka straci³ go ja mu da³em swojego i potem kupilem se nowego i jest mi teraz winny 16k wiêc pisze t± odpowiedz ¿eby nie by³o ¿e klonuje.




Pozdro
Morti

Kosiara
28-05-11, 11:04
Ja mam tak± sytu³acjê ¿e po¿yczy³em bratu straszaka straci³ go ja mu da³em swojego i potem kupilem se nowego i jest mi teraz winny 16k wiêc pisze t± odpowiedz ¿eby nie by³o ¿e klonuje.




Pozdro
Morti


Made my day :D

Pekersik
29-05-11, 23:29
Witam od kiedy naruszenie regulaminu jest granie w jednym domu na 2 komputerach przez to samo ip ? dla SG Keala to MC brawo

prosze mi dac dowody bana

Slythia
29-05-11, 23:34
Witam od kiedy naruszenie regulaminu jest granie w jednym domu na 2 komputerach przez to samo ip ? dla SG Keala to MC brawo

prosze mi dac dowody bana

Od jakiego¶ czasu.

Zabronione jest:
(...)
f) korzystanie przez jedn± osobê w tym samym momencie z wiêcej ni¿ jednego konta przez np. zakazane oprogramowanie, wirtualne systemy czy kilka komputerów;

Van Taron
30-05-11, 05:58
A jak to jest jak np jestem po³±czony sieci± z drugim komputerem, udostêpniaj±c mu internet. Na obu komputerach jest grane w Altarona.

Pekersik
30-05-11, 06:00
jest ban ja dosta³em bana za to

Van Taron
30-05-11, 06:02
jest ban ja dosta³em bana za to

Czyli muszê mieæ internet od dwóch us³ugodawców i p³aciæ podwójnie ¿eby kto¶ z mojej rodziny móg³ pograæ razem ze mn±? Czy mam wys³aæ ich do kafejki?

Pekersik
30-05-11, 06:26
ja kupi³em status na 60 dni i dosta³em bana.to s± smiechy nie dosc ze tak malo osob gra oni jeszcze banuja bez dowodów

xahiv
30-05-11, 10:09
Z tego co s³ysza³em, to MC mo¿na np sprawdziæ, prosz±c by osoby z tego samego IP zaczê³y w tym samym momencie tañczyæ, lub mówiæ, czy co¶ takiego.

Slythia
30-05-11, 10:24
Nikt nie da bana, je¶li np ty i twój brat gracie z jednego ip. Gorzej, jak brat nie istnieje. Regulamin jasno mówi:
Zabronione jest:
(...)
f) korzystanie przez jedn± osobê w tym samym momencie z wiêcej ni¿ jednego konta przez np. zakazane oprogramowanie, wirtualne systemy czy kilka komputerów;

Wicked
30-05-11, 13:11
Go¶ciu, podchodzê do was jak skillujecie. Pisze jedna osoba, druga zero response. Mówisz, ¿e musisz napisaæ do kolegi na GG, bo jest afk. No okej, czekam. On pisze, Ty zero reakcji.
Piszê standardow± formu³kê, ¿e liczê na ³adny taniec w wykonaniu was obu. Zero reakcji, tylko nagle zaczyna siê:
- mama wy³±czy³a mu komputer,
- to Twój brat, ale przyszywany, wiêc mówisz kolega (WTF?),
- zero reakcji na pytania o wspólne IP,

Sam sobie odpowiedz na pytanie czy dosta³e¶ bana za darmo. Radzê przestaæ zgrywaæ debila, bo to zwyczajnie nie op³aca. No... w sumie mo¿e ludzie siê po¶miej± na Twoj± historyjkê o brato-kolego-siostrze. ;)

Pekersik
30-05-11, 15:40
Ty wiesz lepiej.po 1 nie macie tu ¿adnych wykrywaczy botów itp.podszed³e¶ i widzia³e¶ jak go kick³o.Banuj tak dalej pro a z ytch 60 osob zostanie 20

Slythia
30-05-11, 15:47
Ty wiesz lepiej.po 1 nie macie tu ¿adnych wykrywaczy botów itp.podszed³e¶ i widzia³e¶ jak go kick³o.Banuj tak dalej pro a z ytch 60 osob zostanie 20

Których 60 osób? Nastêpny z teoriami spiskowymi o liczbie graczy?

Dakashii
30-05-11, 16:22
Po drugie chyba nie wiadomo od kogo dostaje siê takiego pieni±dze.. przez przelew ;]

Van Taron
30-05-11, 18:22
W takim razie mo¿na graæ na jednym ip, to git. Nigdy nie korzysta³em z dodatkowego oprogramowania typu bot, mc itd. Nawet mnie do tego nie ci±gnie, poza tym to 80% to wirusy zapewne, po co to komu.

skyromk71
31-05-11, 00:45
Haha ludzie we¼cie siê ogarnijcie za nic siê bana nie dostaje chyba no nie ? dosta³e¶ kase mia³e¶ podjare wp³aci³e¶ do banku jakby MG nie zauwa¿y³ b³êdu 90% was nie zg³osi³o by sie z b³êdem wiêc nie pierdolcie tutaj jednego i tego samego ze ty jeste¶ niewinny by¶ by³ niewinny to by¶ napisa³ do MG . to jest moja opinia...

miko123
01-06-11, 12:52
Ale jak kazdy (wiekszosc) plsze STOP BOTOM!!! A jakby ktos z wiedzial z tych osob jakie boty dzialaja i na jakiej tibi to kazdy by bocil.-.- Czy nieh
???

Slythia
01-06-11, 13:06
Ja wiem, jakie boty dzia³aj±, jaka wersja klienta, a jako¶ nie bocê.

Sosna
01-06-11, 13:42
Ja wiem, jakie boty dzia³aj±, jaka wersja klienta, a jako¶ nie bocê.

bociæ mg'em? :o lepiej niech kto¶ wreszcie zacznie odbieraæ raporty bo ostatnio nic nie da siê doprosiæ :/

Mervakis
01-06-11, 16:47
Ka¿dy wie jakie dzia³aj± bo debile co zostali zbanowani umieszczali wersje klienta itp na forum a jako¶ ludzie nie u¿ywaj± :]

blanko2222
01-06-11, 18:45
Zaden boter siê nie ukryje przed Kaelem, potrafisz zaskoczyæ zw³aszcza na gsach ;]

Jominami
02-06-11, 22:27
Bocenie i bocenie... jak by bez bota nie mogli ¿yæ 8)

Shunner
03-06-11, 15:02
Nie rozumiem, w czym to ma niby pomóc? Za³ó¿my, ¿e kto¶ sklonowa³ sobie 100cc, obkupi³ siê do koñca swojego ¿ycia i mo¿e sobie pozwoliæ na wszystko?..
Na dobr± sprawê powinien zostaæ wykonany restart postaci, a nie u³o¿ona jaka¶ dziwna historyjka i po banowanych parê osób.

Lipka
03-06-11, 17:33
Ja te¿ nie wrócê na ten server , nie bêdê obra¿a³ nikogo z ekipy tylko powiem mo¿na moje koto skasowaæ nie bêdê tu gra³ , skoñczy³em z tibia , zreszt± wzio³em ¶lub z cudown± kobiet± , pracujê zarabiam i czekamy razem na przyj¶cie naszego dziecka , pozdrawiam i opamiêtajcie siê ludzie !!!! skoñczcie z Tibia ,Altaronem tak jak ja to zrobi³em ( w porê ) :)
P.S Na koniec powiem , ¿yjemy i dorastamy po to ¿eby za³o¿yæ rodzinê a nie umrzeæ przed kompem .

@: Wogólê wszystko jest dla ludzi , lecz z umiarem . A ¿e niektórym brakuje umiaru to , ju¿ inna bajka . Pozdrowienia dla MG Slythia :) i ca³ej ekipy administracji .

Barrbosa
03-06-11, 17:42
Ja te¿ nie wrócê na ten server , nie bêdê obra¿a³ nikogo z ekipy tylko powiem mo¿na moje koto skasowaæ nie bêdê tu gra³ , skoñczy³em z tibia , zreszt± wzio³em ¶lub z cudown± kobiet± , pracujê zarabiam i czekamy razem na przyj¶cie naszego dziecka , pozdrawiam i opamiêtajcie siê ludzie !!!! skoñczcie z Tibia ,Altaronem tak jak ja to zrobi³em ( w porê ) :)
P.S Na koniec powiem , ¿yjemy i dorastamy po to ¿eby za³o¿yæ rodzinê a nie umrzeæ przed kompem .

@: Wogólê wszystko jest dla ludzi , lecz z umiarem . A ¿e niektórym brakuje umiaru to , ju¿ inna bajka . Pozdrowienia dla MG Slythia :) i ca³ej ekipy administracji .

Dziêkujemy, pozdrawiamy i ¿yczymy najlepszego w ¿yciu rodzinnym. :B

tenzuy
03-06-11, 17:51
@shunner

Oni maj± ka¿dy gp zapisany w logach. Pogrzebali trochê w nich i po³apali ka¿dego, komu nagle wzros³a gotówka. Go¶æ nie mial du¿ych szans siê ukryæ

Sosna
03-06-11, 18:31
liczba aktywnych u¿ytkowników spada :(

@kilkaUP ja na razie nie planujê ¶lubu z moj± Kasi± dzieci tym bardziej ^^ a gram hobbistycznie w kilka gier :) jedni lubi± sobie siedzieæ na ³awce inni skakaæ a ja pograæ w mmo :p

tygrys21
03-06-11, 18:37
@shunner

Oni maj± ka¿dy gp zapisany w logach. Pogrzebali trochê w nich i po³apali ka¿dego, komu nagle wzros³a gotówka. Go¶æ nie mial du¿ych szans siê ukryæ

moim zdaniem to nie jest tak .. raczej logi s± w transferowaniu banków i ogólnego stanu kasy danej postaci

Slythia
03-06-11, 19:19
Nie rozumiem, w czym to ma niby pomóc? Za³ó¿my, ¿e kto¶ sklonowa³ sobie 100cc, obkupi³ siê do koñca swojego ¿ycia i mo¿e sobie pozwoliæ na wszystko?..
Na dobr± sprawê powinien zostaæ wykonany restart postaci, a nie u³o¿ona jaka¶ dziwna historyjka i po banowanych parê osób.

Sprawdzali¶my logi od czasu klonowania. Tak wiêc mieli¶my przed oczami stan z ka¿dego dnia gracza. Je¶li siê obkupi³ to wcze¶niej musia³ mieæ kasê - a to widzieli¶my. Nie jeste¶my tacy g³upi, za jakich nas macie.

tygrys21
03-06-11, 20:41
slythia wiele ludzi dalo na pewno itemki sklonowane do domkow itd. + kasa.. tego juz nie zmienisz..

Slythia
03-06-11, 20:59
Widzieli¶my, kto w ci±gu ostatnich dwóch tygodni zdoby³ spor± ilo¶æ kasy... Tym osobom zosta³o wyczyszczone depo i ew. posiadany domek. Oczywi¶cie, na pewno kto¶ siê cudem uratowa³, lecz s± to wyj±tki.

miko123
03-06-11, 23:07
Czerw by³ mózgiem ca³ej operacji anty-fa³szerskiej. On kierowa³ naszymi poczynaniami.

Nie rozumiem jak on pokierowal? Ja myslalem ze GM zauwarzyl ze ktos ma za duzo talarow na koncie a to poprostu bylo zamienione w historie (ktora jest swietna,Gratuluje!).Ale jesli nie to chyba ten server jest najlepsYm serverem na jakim gralem (Nawet jesli ktos zna od:Necroxi)

Gerrot
04-06-11, 10:52
fajnie.............

patrykq
23-06-11, 22:21
Beznadziejny serwer ;) To nie jest wina graczy tylko obs³ugi. W grze o to chodzi ¿eby mno¿yæ swój maj±tek. ^^ Patola serwer. Itak upadnie

Mervakis
23-06-11, 22:24
HAHAHA nie ma to jak wygrzebaæ temat po 20 dniach, pewnie jeste¶ kim¶ z Gniazda nieprawda¿?

Caveki
04-07-11, 11:14
Beznadziejny serwer ;) To nie jest wina graczy tylko obs³ugi. W grze o to chodzi ¿eby mno¿yæ swój maj±tek. ^^ Patola serwer. Itak upadnie

Sorry, ¿e odkopuje, ale muszê mu odpisaæ.

Tak o to poniek±d chodzi, ale powinno siê to robiæ legalnie. Tak jakby¶ w realnym ¿yciu napad³ na bank, a potem siê t³umaczy³, ¿e tylko mno¿y³e¶ swój maj±tek i to wina prawa, ze ukarali Cie za rabunek.