PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Łucznik


Rafisz
26-05-11, 18:08
Kiedy będą nowe bronie dla łuczników. Wiem że takich tematów jest pełno, ale rzaden MG nie odpisuje, więc zakładam kolejny taki temat. Ktoś zaraz powie że hity z boltów są wystarczająco duże i wgl. No bo jeżeli wojownik na moim opoziomie (37) wali czasem nawet po 270 z gorszymi skilami a średnio po 180 w bagiennego smoka, a ja na ten przyklad ze skillami 84 moj best hit to 218 a średnio wale po 100-130. Tylko prosze nie pisać komentarzy typu to nie rl tibia i wgl.

Tomek119
26-05-11, 18:54
Pierwsze weź się za słownik a nie zakładanie nowych tematów. Jeśli żaden MG nie odpisuje w innych tematach, to dlaczego ma to robić tutaj ?

Fiefióra
26-05-11, 19:11
Durny temat, może i woj udeerzy za 270, ale woj zostanie bardziej poturbowany przez walkię w zwarciu, po za tym mamy całkiem skuteczną szybkostrzelność. Jak Ci bełty nie pasują to znajdź słabość potwora i tłucz go żywiołowymi bełtami.

P.S. Skad pewność, że nie ma lepszych broni? Może są a ich nie znalazłeś.

Rafisz
26-05-11, 19:43
Durny temat, może i woj udeerzy za 270, ale woj zostanie bardziej poturbowany przez walkię w zwarciu, po za tym mamy całkiem skuteczną szybkostrzelność. Jak Ci bełty nie pasują to znajdź słabość potwora i tłucz go żywiołowymi bełtami.

P.S. Skad pewność, że nie ma lepszych broni? Może są a ich nie znalazłeś.

No to chyba nigdy nie expiles wojem. Broni lepszych narazie niema bo MG kiedyś pisał o tym w innym temacie, ale to bylo bardzo dawno temu dlatego odświeżam temat.

P.S. Te bełty żywiołu są gorsze od normalnych sprawdzalem hity

Rafisz
26-05-11, 19:50
co ty powiesz :rolleyes: nie wpad bym na to nigdy. Dlatego pisze że są ogólnie słabsze bo na firedevil sprawdzalem hity z lodowych bełtów to naprawde szału niema.

kiuuby
28-05-11, 17:02
nie wiem jak ty ale ja na skillach 72 bije od 0 do 160 i wiekszosc ponizej 100 ... a lucznikiem nie mozemy zmienic sobie broni na lepsza co ileś lvl tak jak wojownikiem ...

Kosiek
28-05-11, 18:34
Ja mam 82 dystansu i najwięcej dmg bez czarowania zadałem mobkowi 211 (bez kpiro). Średnio wyciągam 82 dmg na strzał... Z bełtami i pancerzami dla łowcy jest bieda aż piszczy, strzały powinny mieć albo podniesiony dmg albo % trafień. Dlaczego? Na niższych poziomach wolałem bić włóczniami, bo po prostu stosunek cena/jakość był tragiczny, szczególnie, że na poziomach 10-20 liczy się każdy uciułany miedziak.
Bełty na wyższych poziomach ok, opłacają się, ale na 20 ni kija nie ma szans na profitowanie. Myślałem żeby obniżyć cenę bełtów do 200 miedziaków za 100, ale to bez sensu, więc:
- Wzmocnione bełty (coś jak piercingi, tylko większa siła) powinny być od 30. poziomu, do kupienia tylko na Ankardii w cenie takiej jak zwykłych bełtów.
- Coś ponad te wzmocnione bełty, w podobie do Tibijskich Power boltów, powinny być w cenie 4-5 miedziaków za sztukę, wiadomo jaka siłą uderzenia pocisku.