PDA

Zobacz pełną wersję : Depozyt cz.2


Narwashi
06-08-14, 15:59
https://forum.altaron.pl/showthread.php?p=110541#post110541

Odpowiedź na ostatni post Pana Altrela z mojego tematu "depozyt" który został zamknięty zanim zdążyłem odpowiedzieć.

Jeżeli wprowadziłoby się opłatę za korzystanie z depozytu to Gracze staliby po prostu w innym miejscu

Eureka! Panie Altrelu właśnie o to mi chodziło, żeby tacy gracze znudzeni grą stali w innym miejscu, lecz już nie wszyscy w tym samym. Przecież nie było by między nimi żadnej umowy typu: "Chłopaki zabrali nam depozyt to teraz wszyscy będziemy stać w świątyni ognia". Po prostu każdy by stały w innym miejscu, pod swoim własnym domkiem, w świątyni wody, karczmie, gildii wojowników etc.

Dla jednych liczy się tylko zdobywanie doświadczenia, dla innych tylko bicie się, dla jeszcze innych interakcja z innymi Graczami poprzez rozmowy. Rozmowy z innymi Graczami są elementem RPG, więc nie rozumiem Pańskiej pierwszej wypowiedzi

Panie Altrelu niech Pan nie będzie śmieszny. Rozmowy o obecnej sytuacji geopolitycznej, ekonomii, zupełnie w jakikolwiek sposób nie związane z grą są istotnym elementem RPG?

Wnioskując po nicku zapewne dla Pana sensem RPG jest zabijanie wszystkiego co się rusza, moim zdaniem chce Pan po prostu, by więcej celów biegało po neolickich ulicach i nie miało gdzie się schronić.

Panie Altrelu nie jest Pan niestety mistrzem dedukcji. Nie było moim zamiarem zmniejszenie liczby bezpiecznych stref w mieście. To nawet trochę smutne że ocenia Pan moje propozycje przez pryzmat mojej postaci... Następnym razem mam założyć nowe konto żeby nie wiedział Pan kim jestem i żeby propozycja była normalnie potraktowana? Nie bądźmy dziećmi Panie Altrelu.

Arkon
06-08-14, 16:15
Panie Altrelu niech Pan nie będzie śmieszny. Rozmowy o obecnej sytuacji geopolitycznej, ekonomii, zupełnie w jakikolwiek sposób nie związane z grą są istotnym elementem RPG?


zawsze, można pogadać i tym co się dziś przydarzyło na expie, misji, akcji PK.
i sądzę, że to zły dział :P

Altrel
06-08-14, 16:33
Jak już napisałem - zmian w funkcjonowaniu depozytu nie będzie.

Narwashi
06-08-14, 16:42
Jak już napisałem - zmian w funkcjonowaniu depozytu nie będzie.

To powiedz mi jeszcze tylko czy mam założyć nowe konto na forum żebyś nie oceniał moich propozycji przez pryzmat mojej postaci.

Mervakis
06-08-14, 16:50
Przeniosłem na forum, które nie jest odwiedzane przez adminów to się nie spodziewaj odpowiedzi. Odpowiadając na Twoje pytanie, ludzie są zwierzętami stadnymi, nawet w głupich grach, wolą stać w kupie niż samotnie pod swoimi wypasionymi domkami, jakakolwiek interakcja ludzi w grze jest elementem rpg, napiszesz Mustafie, że nie umie expić to masz pograne, czyż to nie piękne rpg? Jedno złe słowo rzutuje na całą dalszą grę w roli ofiary. :D Albo napisz, że księża to pedofile to Cię Tisaya będzie z krzyżem goniła do końca Twoich dni.

Rahilux
26-09-16, 14:11
odkopane po 5001929 wiosnach altaronskich....
Ty noo, miałabyś długi na duże miliony :/