PDA

Zobacz pełną wersję : [inne] AltaronCalc


Mastach
13-08-14, 11:34
Witam

Jako, że miałem już wcześniej do czynienia z językiem c++, postanowiłem się zainteresować się aplikacjami okienkowymi. Chciałem wam udostępnić jak na razie bardzo prosty program do liczenia swojego loota, który znajdziemy w dp u Urbana (bez zbędnego sprawdzania cen). Będę starał się w miarę postępu prac nad tym programem udostępniać postępy.

http://i57.tinypic.com/309h9ar.jpg

Wszelkie błędy możecie zgłaszać w tym temacie, lub na prywatną wiadomość.
(Byłbym bardzo wdzięczny :])

SKAN: (0/54)
SKAN 0/54 (https://www.virustotal.com/pl/file/ed794cc7258bf5e47ec2ca3e985b3d057304a90d62649c7985 080c0aaf0d831f/analysis/1408188669/)
DOWNLOAD
AltaronCalc (https://sourceforge.net/projects/altaroncalc/)

##Changelog


#v1.0
- zgodnie z waszymi propozycjami, zmieniłem hosting na sourceforge, jest to portal na, którym można udostępniać swoje projekty
- dodano mozliwosc obliczenia blokady umiejetnosci w zaleznosci od ataku broni i sily //tylko dla woj

#v1.1
-dodano przyciski do zerowania stanu w okienkach
-dodano NPC - Sasza i Konstantyn

begar321
13-08-14, 12:15
Precz z tym wiruchem

Masterglocker
13-08-14, 13:00
sprawdzić czy nie ma wirusów, jak wszystko ok, to powinno się wspierać taki projekt, bardzo fajna rzecz :)
bez obrazy ale póki co boje się to pobrać

Irdorath
13-08-14, 13:08
Dzięki, przydałby się jeszcze do skilli :)

Arkon
13-08-14, 13:29
w kolejnym upie zmienią ceny na przykład, wtedy robisz aktualizację i dasz nową wersję?
czy może zrobisz ustawienia jakieś i użytkownik programu sam mógłby sobie dodawać itemy i ich ceny? : >

Mastach
13-08-14, 16:25
Narazie nie bedzie opcji, aby uzytkownik mogl sam dodawac przedmiot lub ich ceny. Narazie jak znajde czas dokoncze kalkulator skilli ;p

Co do zmiany cen, jest to poprostu 3 min aby edytowac skrypt, i kolejne 3 aby wrzucic nowa wersje

fighter1
13-08-14, 19:23
Dobra robota, ale może lepszym pomysłem byłoby zrobienie arkusza na docs.google.com do którego wszyscy by mieli dostęp i nie byłoby żadnych podejrzeń o wirusy.

Mastach
13-08-14, 19:46
Może i tak, ale wygodniej jest odpalić aplikacje która waży tyle co nic i odpalać ją z poziomy pulpitu. Jak kto woli, ja to robie tylko dla zabawy, a dodatkowo dają dużo więcej możliwości ;P

Garok
13-08-14, 21:34
Fajny byłby przelicznik czyjegoś HP/MP (wybierasz profke i lvl) i chyba łatwy do zrobienia.
Co do samego projektu- bardzo dobrze, że takie coś powstajei w jakimś stopniu pomaga.

Fajny byłby przelicznik czyjegoś HP/MP (wybierasz profke i lvl) i chyba łatwy do zrobienia.
Co do samego projektu- bardzo dobrze, że takie coś powstajei w jakimś stopniu pomaga.

corkarypto
13-08-14, 22:39
Bardzo dobrze przemyślane ludzie teraz będą się cieszyć i spuszczać że takie coś istniej do czasu aż któregoś dnia będzie edycja linku a w nim keylogger :D

Tron
13-08-14, 22:50
Użyteczny program, przyda się na pewno graczom, ale panie, nie bądź pan samarytaninem. Puść link przez jakiegoś adfly'a, zarób trochę na swojej pracy. Należy się.

PS. Używaj jakiegoś hostingu co podaje czas i datę wgrania pliku, aby było można sprawdzić, że skany są aktualne.

Mastach
14-08-14, 06:16
##Changelog v1.0
- zgodnie z waszymi propozycjami, zmieniłem hosting na sourceforge, jest to portal na, którym można udostępniać swoje projekty
- dodano mozliwosc obliczenia blokady umiejetnosci w zaleznosci od ataku broni i sily //tylko dla woj

Garok
14-08-14, 08:28
@Tron
10K kliknięć = 5 $
Sam chciałem to zaproponować do póki się nie dowiedziałem o potrzebnej ilości kliknięć. :smutny:

Masterglocker
14-08-14, 09:20
wystarczy że będzie miał 100 osób które pobierają tą aplikacje, co 100 aktualizacji będzie 5 $ :)
czysty zysk.

Garok
14-08-14, 11:02
To musiało by pobierać tę aplikację więcej osób, niż gra w Altaron. :owca:

Mcree
14-08-14, 11:10
Generalnie świetna robota, na prawdę.
Co bym dopracował? Nie bangla pod XP 32bit bez service packów (ale to PC z 2002r więc nie wymagam), dodałbym do spisu itemy Saszy i Konstantyna.
Zagrożeń NOD32 nie wykrył także można pobierać :oczko:

Mastach
14-08-14, 11:18
@up
Myślę, ze jest to wina net.framework, jak dobrze pamietam minimalna wersja byla 4.0. A jak dobrze wiadomo XP juz nie jest promowany przez microsoft, a w zwiazku z tym wszystkie aktualizacje również. Jak znajde chwilke czasu to dopisze sasze i konstantyna do tego, ale to najwczesniej w niedziele. Od siebie moge dodac ze moj eset smart security nie wykryl niczego :D. Po drugie program nie wymaga dostepu do internetu, wiec automatycznie nie wysyla zadnych pakietow (jakby ktos byl ciekawy)

WsT
14-08-14, 15:14
Ubiegles mnie kocurze, planowałem zrobić coś takiego, jak będę miał kompa to przetestuje. Dobra robota ^^

Mastach
16-08-14, 12:39
UPDATE
#v1.1
-dodano przyciski do zerowania stanu w okienkach
-dodano NPC - Sasza i Konstantyn