PDA

Zobacz pełną wersję : Niedopracowne SKILLE Lucznika Czyli co poprawic w update.


ZycieJestHajem
28-05-11, 20:45
Witam.
Sylthia ostatnio poinformowala mnie , ze bedzie update lucznika , a wiec chce wymienic bardzo niedopracowane rzeczy.

A wiec Duchowny Lucznik-

Swietliste lustro - Odbija tylko polowe DMG ! 50% czemu nie 100 %?

Swielisty Blask - Wave dla lucznika na 40 lv. Testowalem go z kolega.

Vo'Rith - 12 mlv
Eterix - 24 mlv

21:05 Eterix zadaje ci 106 obrażeń. 21:05 Eterix otrzymuje 113 obrażeń.

Dodam , ze te czary zabieraja po 160 i 200 many co jest za duzo ! Wave powinien byc dopracowany i zalezny od mlv Wg mnie powinien zabierac po 60-70 many

Lucznik Nekromanta -
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1249

____
Jest jeszcze wiele bledowktorych nie moge se teraz przypomniec , najwyzej zedytuje.

Jeszcze czytalem z late tawis napisane od 20 a jest od 55 tak jak czytalem na forum...

Do Update dla lucznika potrzeba albo jakiegos porzadnego czaru na odleglosc albo jakas nowa bron + naprawienie powyzszych bledow.

Prosze o szybkie przemyslanie decyzji i naprawienie tych bledow.

Luczniku Chcesz update ? Podpisz sie ! CHCEMY UPDATE !! xD

______________
Jesli znalazles jakis blad w luczniku / jego czarach podpisz sie pod tematem ...

Kosiek
28-05-11, 20:52
Najpierw to spraw żeby nie dostawało się oczopląsu czytając tego posta...

Poza tym, temat od rozmów o profesjach jest gdzie indziej: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=687

Barrbosa
28-05-11, 21:07
Jest jeszcze wiele bledowktorych nie moge se teraz przypomniec , najwyzej zedytuje.

Do Update dla lucznika potrzeba albo jakiegos porzadnego czaru na odleglosc albo jakas nowa bron + naprawienie powyzszych bledow.

Prosze o szybkie przemyslanie decyzji i naprawienie tych bledow.


Co ty chcesz z łucznika zrobić???
Czołg + super czary mało kosztowne.
Zaraz bedzie jak na tibi. Po co grac wojem skoro mozna palem co potrafi tyle co woj i jeszcze wiecej...

Troche rozsądnie z tym update.

Kosiara
28-05-11, 22:06
Nikt nie zauważył, że to nie (nowa) Tibia, i palek może kulować... I to zapewne całkiem konkretnie na wyższych poziomach.

A tak na marginesie, dzisiaj moim uhmakerem wyrwałem combo z odes kpiro za prawie całe życie. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie pełny set czarno +2 i platinum amulet. Łucznik owy był ledwo o 7 poziomów wyżej... Słabi? Dodajmy do tego możliwość miotania sd (pvp hit 150+)..

Barrbosa
28-05-11, 22:07
Lucznik jest obecnie najgorszą profesją tutaj więc musi zostać podrasowany. Grałem magiem, nie narzekałem bo był bardzo silny, bardzo dobrze mi się grało. Zmieniłem na łucznika i widzę dużo niedociągnięć. Ciekawie się nim gra do 30~ lvla, później widać że inne klasy radzą sobie dużo lepiej. Jest mnóstwo tematów o łuczniku, wystarczy że administracja je przejrzy i wyciągnie wnioski. Magowie nie narzekają, bo po co? Hity z SD po 380 w typa, Wave zabierający 55 many niszczy po 5 oficerów na hita, Wojownik nawet z słabymi skillami bijący po 250~, ja łucznikiem z 80 distem jak mam farta to ok, zabije oficera na 2 hity, ale BARDZO CZĘSTO zdarza mi się że pod rząd nie trafie w oficera 5 razy ;)

Nie mówie żeby nic nie zmieniać;p.
Nie gram łucznikiem, ale zapewne jakby nie był taki słaby to by nie było tyle tematu o nim:p
Nie mozna przesadzać. Żeby nie po podrasowaniu łucznika że mag i woj będą poszkodowani i tak w nieskonczoność.
Woj tez ma sporo miss hitów nie trafia za kazdym razem potężnie.
Pozdro

Nikt nie zauważył, że to nie (nowa) Tibia, i palek może kulować... I to zapewne całkiem konkretnie na wyższych poziomach.

A tak na marginesie, dzisiaj moim uhmakerem wyrwałem combo z odes kpiro za prawie całe życie. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie pełny set czarno +2 i platinum amulet. Łucznik owy był ledwo o 7 poziomów wyżej... Słabi? Dodajmy do tego możliwość miotania sd (pvp hit 150+)..

Czyli można;p
Poza tym poczekajmy na łucznika który wbiję około 90lvl i wtedy ocenimy.

Barrbosa
28-05-11, 22:50
Akurat mag przed łucznikiem sie na tawisie na spokojnie wyleczy ;) nawet jak będzie spamował odes kpiro. Mam 43 łucznika, na 39 lvlu biłem 36 maga, spamowałem odes kpiro a on dawał rade się wyleczyć na zwykłym tawisie, przy czym ja miałem waste dużo większe bo u mnie odes kpiro zabiera 100 many a on 2 tawisami się z tego wyleczył czyli 40 many mu poszło. Nie ma co mówic nawet o próbie zabicia woja w którego mi hity po 10 wchodza z odes kpiro. Nawet jak by się ustawiło 5 łuczników i trapnęło woja to by go nie złożyli, nawet by mieli problem go zwastować. Bo każdy łucznik by zwastował po 5 potów na odes kpiro a on 1 potkiem by się z tego wyleczył ;)

To nie wiem.
Kumpel na 26lvl mag mowil że 34 łucznik momentalnie go złożył czyli tawis mu poprostu nie wystarczył, więc sam juz nie wiem ;) czy ty masz jakiś problem z hitami czy jak :confused:

Bartus
28-05-11, 23:19
według mnie najlepiej by było gdyby dali jakieś dobre włócznie coś w stylu royal spearów i te czary zeby palki biły z paru kratek a nie ze muszę podbiegac do monstera i według mnie to by starczyło palkowi i by było już dobrze .
ps.i żeby poprawili te błędy co na początku o nich mówili

tyski
29-05-11, 00:32
Jak łucznik ma bic mocno jak jego najsilniejszą bronią sa bełty które nawet nie maja 30 atk ...

ZycieJestHajem
29-05-11, 01:13
Jest jeszcze wiele bledowktorych nie moge se teraz przypomniec , najwyzej zedytuje.

Do Update dla lucznika potrzeba albo jakiegos porzadnego czaru na odleglosc albo jakas nowa bron + naprawienie powyzszych bledow.

Prosze o szybkie przemyslanie decyzji i naprawienie tych bledow.


Co ty chcesz z łucznika zrobić???
Czołg + super czary mało kosztowne.
Zaraz bedzie jak na tibi. Po co grac wojem skoro mozna palem co potrafi tyle co woj i jeszcze wiecej...

Troche rozsądnie z tym update.


Czy tego chcesz czy nie update i tak bedzie . Ja wymienilem rzeczy KTORE nalezy naprawic. Chyba nierealne jest to , ze Kolega z mniejszym mlv bije we mnie tak samo z czaru skoro ja mam wiekszy mlev ?

Update BEDZIE na 100% ale MG nie wiedza co dokladnie palladynowi dac ; p

cintorek1
29-05-11, 02:45
Łucznik na chwile obecną jest po prostu... słaby.

Dzejko
29-05-11, 08:01
Czy tego chcesz czy nie update i tak bedzie . Ja wymienilem rzeczy KTORE nalezy naprawic. Chyba nierealne jest to , ze Kolega z mniejszym mlv bije we mnie tak samo z czaru skoro ja mam wiekszy mlev ?

Update BEDZIE na 100% ale MG nie wiedza co dokladnie palladynowi dac ; p

Hmm logicznie myśląc, jeżeli siła czaru nie jest zależna od mlv'la - to jest to całkiem realne ^.^ Co nie zmienia faktu, że gra łucznikiem nie należy do najprostrzych, w początkach Tibii również nie należała :) Nie należy zmieniać aż tak wiele, ani ułatwiać bardzo gry. Wystarczy dodać coś ciekawego - czar typu san z rl tibii, za którego typ odpowiadał by rodzaj bolta (np. bolt od ognia - czar od ognia - zawsze ta sama intancja) Czar taki rozwiązał by wiele problemów łucznika - mowa o tym mizernym dmg :P braku jakiego kolwiek wspomagania poza szybko strzelnością, która bierze 100many (nie neguje tego ! jest to dobra ilość) Oczywiście jakiś set typowo RPG'owy również by się przydał :) (ale nad tym zapewne pracujecie) Brakuje też tego powera :P czyli czegoś jak power bolt :P Chociaż jedna z tych rzeczy myślę ze zadowoliła by łuczników. o/

Kosiara
29-05-11, 08:07
To stare algorytmy Tibijskie, mlvl + LVL a nie mlvl x 15 + lvl/3 czy jakoś tak.

Magic Zarram
29-05-11, 08:12
Jak widzę jesteście za wprowadzeniem wszystkim ulepszeń dla paladyna,tylko nie zapomnijcie,że postacie muszą być zbilansowane... Ulepszenia przydały by się,tylko nie można z nimi przesadzić.

Barrbosa
29-05-11, 08:22
Jak widzę jesteście za wprowadzeniem wszystkim ulepszeń dla paladyna,tylko nie zapomnijcie,że postacie muszą być zbilansowane... Ulepszenia przydały by się,tylko nie można z nimi przesadzić.

Dokładnie. Zeby nie było jak na początku z wojem;p
pozdro

Kosiek
29-05-11, 10:13
według mnie najlepiej by było gdyby dali jakieś dobre włócznie coś w stylu royal spearów i te czary zeby palki biły z paru kratek a nie ze muszę podbiegac do monstera i według mnie to by starczyło palkowi i by było już dobrze .
ps.i żeby poprawili te błędy co na początku o nich mówili
1. Dlaczego zakładacie, że będzie aktualizacja (update)? ;)
2. Żadnych nowych włóczni! Dzidy są do skillowania! :confused:
3. Czary świętości dla wszystkich profesji są tak żałosne, dla łucznika również. Proponuję święty dotyk zamienić na święty pocisk (Rekhyd tłumaczył, dlaczego), a świetliste lustro jeżeli ma odbijać JEDEN atak to niech bierze nie wiem, 20 many? Albo niech działa 10 sekund, bierze te 200 many, ale ma odbijać wszystkie ataki, nie pozwalać strzelać.
4. Dodać nowe bełty łucznikowi.
5. Zanim zaczniecie narzekanie na to że łucznik zrobi się za mocny to pamiętajcie że nas strzelanie kosztuje, a i tak mamy wielkie... no. :\

gex1995
29-05-11, 10:15
Popieram kolegę wyżej nasze włócznie , strzały , bełty KOSZTUJĄ!

Kosiek
29-05-11, 10:20
Włócznie i strzały to tam pal sześć, bo włócznie są tanie jak barszcz i lekkie, a ze strzał nikt nie korzysta bo się nie opłacają.

Kaeste
29-05-11, 10:24
Dodać lepsze rodzaje kuszy i możliwość ulepszania ich zwojami.

gonzoraz
29-05-11, 10:39
Moim zdaniem trzeba jakieś zbroje dodające skilla i więcej włóczni ludzie

tygrys21
29-05-11, 12:17
mam takie pytanie:
Jakie wy macie skile wszyscy, że tak narzekacie na łucznika?

edited
btw
gra paladynem na realu zaczyna sie od 90 skili i od 100 levelu

tu może tez tak byc to wtedy zarabianie kasy i expienei staje sie przyjemnoscia.. gralem 3 lata paladynem chodz tutaj nie a zaloze sie ze tutaj tez tak jest..
wiec dobra rada: wyskilac, nie padac, madrze zarabaic kase i expic

xahiv
29-05-11, 13:56
Łucznika ciężko oceniać, bo większość łuczników to low lvl. Jedyny wyższy łucznik jakiego znam to Cwaniako (chyba jakoś tak) i nie widziałem, żeby na forum żalił się odnośnie swojej profesji.
Na low lvlu każda postać jest dość słaba.
Wysocy wojownicy 1h też mogliby narzekać, bo na dużych lvlach nadają się tylko na expa, o zabiciu kogokolwiek mogą pomarzyć (na 55 lałem 28 maga w zwarciu (miał trapa) łapa + exori ze skillem 88 i bronią 43 atak i spokojnie leczył się na tawisie + od święta potek hp).
Dlaczego tak? Ano dlatego, że exori i uderzenia z łapy mają ogromny rozrzut dmg, z exori raz uderzysz w moba za 270, a raz za 90 i to samo w pvp, nie wspominając o hitach z broni po 10-30, które wcale nie są takie rzadkie.
Więc w sumie każdy mógłby narzekać i prosić o zrobienie z niego maszyny, bo przecież jak nie idzie zbyt łatwo, to jest źle. Te wszystkie otsy z ogromnym expem sprawiły, że każdy, kto nie ściąga mobów/graczy na hita, uważa to za błąd.
Jak ja nie lubię jak ludzie płaczą na forum, że ich postać jest zła. Nie osiągnie taki nawet 50 lvl i się wypłakuje, że jego postać nic nie umie, gdy w sumie jeszcze nie powinna nic umieć, siłę zyskuje się od wysokich lvl, nikt Ci nie da jakiś super silnych skilli na małym lvlu.

ZycieJestHajem
29-05-11, 14:48
1. Dlaczego zakładacie, że będzie aktualizacja (update)? ;)
2. Żadnych nowych włóczni! Dzidy są do skillowania! :confused:
3. Czary świętości dla wszystkich profesji są tak żałosne, dla łucznika również. Proponuję święty dotyk zamienić na święty pocisk (Rekhyd tłumaczył, dlaczego), a świetliste lustro jeżeli ma odbijać JEDEN atak to niech bierze nie wiem, 20 many? Albo niech działa 10 sekund, bierze te 200 many, ale ma odbijać wszystkie ataki, nie pozwalać strzelać.
4. Dodać nowe bełty łucznikowi.
5. Zanim zaczniecie narzekanie na to że łucznik zrobi się za mocny to pamiętajcie że nas strzelanie kosztuje, a i tak mamy wielkie... no. :\

SPOJRZ NA 1 zdanie w poscie ktorym zalozylem ....






mam takie pytanie:
Jakie wy macie skile wszyscy, że tak narzekacie na łucznika?

edited
btw
gra paladynem na realu zaczyna sie od 90 skili i od 100 levelu

tu może tez tak byc to wtedy zarabianie kasy i expienei staje sie przyjemnoscia.. gralem 3 lata paladynem chodz tutaj nie a zaloze sie ze tutaj tez tak jest..
wiec dobra rada: wyskilac, nie padac, madrze zarabaic kase i expic

Tak ? na realu masz exori cona , sana expienie tam palladynem jest bajla, masz royal speary na rl najlatwiej sie expi palladynem .

Dobra Rada dla Ciebie ; Pograj lucznikiem na altaronie wbij 40 lev wtedy zmienisz zdanie , a nie sie udzielasz a gowno wiesz.

xahiv
29-05-11, 17:17
Dobra Rada dla Ciebie ; Pograj lucznikiem na altaronie wbij 40 lev wtedy zmienisz zdanie , a nie sie udzielasz a gowno wiesz.

Może tak wbij pierw odpowiedni poziom by odblokować wszystkie skille i jeśli faktycznie nie będzie nic dobrego, to wtedy zacznij się żalić. A nie, odblokowałeś tylko kilka skilli i od razu wielki płacz na forum, że nie jesteś maszyną do zabijania. Póki nie przetestujesz wszystkich skilli dla Twojej profesji/subprofesji, to nie powinieneś w ogóle się odzywać.
Nie twierdzę, że na wyższym lvlu zwiadowca dostanie coś silnego, bo po prostu nie wiem, ale głupotą jest płacz, że nie dostałeś jakiegoś pro elo skilla na low lvlu.

ZycieJestHajem
29-05-11, 18:11
Może tak wbij pierw odpowiedni poziom by odblokować wszystkie skille i jeśli faktycznie nie będzie nic dobrego, to wtedy zacznij się żalić. A nie, odblokowałeś tylko kilka skilli i od razu wielki płacz na forum, że nie jesteś maszyną do zabijania. Póki nie przetestujesz wszystkich skilli dla Twojej profesji/subprofesji, to nie powinieneś w ogóle się odzywać.
Nie twierdzę, że na wyższym lvlu zwiadowca dostanie coś silnego, bo po prostu nie wiem, ale głupotą jest płacz, że nie dostałeś jakiegoś pro elo skilla na low lvlu.



Jako lucznik duchowny odblokowane mam wszystko mozliwe skille. A to nie tylko ja debilu placze na forum tylko kazdy lucznik , update idiotko i tak bedzie a ja po raz kolejny powtarzam co trzeba poprawic na chuj sie wpinasz jak sam i tak nie wiesz jak sie gra lucznikiem wiec stul pysk i sie nie udzielaj

Łucznika ciężko oceniać, bo większość łuczników to low lvl. Jedyny wyższy łucznik jakiego znam to Cwaniako (chyba jakoś tak) i nie widziałem, żeby na forum żalił się odnośnie swojej profesji.
Na low lvlu każda postać jest dość słaba.
Wysocy wojownicy 1h też mogliby narzekać, bo na dużych lvlach nadają się tylko na expa, o zabiciu kogokolwiek mogą pomarzyć (na 55 lałem 28 maga w zwarciu (miał trapa) łapa + exori ze skillem 88 i bronią 43 atak i spokojnie leczył się na tawisie + od święta potek hp).
Dlaczego tak? Ano dlatego, że exori i uderzenia z łapy mają ogromny rozrzut dmg, z exori raz uderzysz w moba za 270, a raz za 90 i to samo w pvp, nie wspominając o hitach z broni po 10-30, które wcale nie są takie rzadkie.
Więc w sumie każdy mógłby narzekać i prosić o zrobienie z niego maszyny, bo przecież jak nie idzie zbyt łatwo, to jest źle. Te wszystkie otsy z ogromnym expem sprawiły, że każdy, kto nie ściąga mobów/graczy na hita, uważa to za błąd.
Jak ja nie lubię jak ludzie płaczą na forum, że ich postać jest zła. Nie osiągnie taki nawet 50 lvl i się wypłakuje, że jego postać nic nie umie, gdy w sumie jeszcze nie powinna nic umieć, siłę zyskuje się od wysokich lvl, nikt Ci nie da jakiś super silnych skilli na małym lvlu.


Pozatym Cwaniako jest rycerzem a nie zwiadowca , hahaha. Nikt nie ma wysokiego lucznika bo sie nim nie oplaca grac . Wiekszosc co mieli lucznika zmienili na woja czy maga. Mam 3 znajomych co gralo lucznikami i zmienili na woja , bo lucznik to po prostu GOWNO. Dlatego trzeba go troche polepszyc. Pograj sam tym lucznikiem to sie sam przekonasz i sie nie udzielaj bo nie warto jak nic nie wiesz. Najwiekszy lucznik na altaronie to Ozi po tym jest kilka 40 lv.

ZycieJestHajem
30-05-11, 16:08
Odswiezam , czekamy na zdanie MG

voagar
05-06-11, 09:04
Jest jeszcze sprawa łucznika nekromanty..

Zero przydatnych czarów,
"efo tote"- zupelnie nie przydatne, trzeba stac przy potworku
niewidzialnosc- 420, ok. poltora minut dzialania, przydatnosc? zerowa chyba ze skonczyly nam sie bolty na cycach i chcemy spokojnie wyjsc

Z drugiej strony duchowny ma odbijanie obrazen i jakiegos wave ktorym sieje w ludzi po 150, tyle ile 45 mag z 45 mlvl ze swojego wave? Troszke niesprawiedliwe :(

voagar
05-06-11, 10:05
Co nie zmienia faktu ze jest :D

Pawlo182
05-06-11, 15:26
Podpisuję się pod tym, że zwiadowca wymaga zmian.
Na wyższym lvlu w pvp mamy marne szanse... Magowi jeszcze może zagrozić, ale z rycerzem po prostu szans nie ma żadnych. Za słabo bijemy: 46lvl, 82dist bijąc rycerza 68lvl, robiłem combo max po ok. 150-200 z szybkostrzelności... to jest 2x leczenie za 20many dla takiego rycerza.
Więcej mi się nie chce pisać, bo już nie raz był poruszany ten temat i myślę, że twórcy gry widzą, że coś jest nie tak. I oby update był szybko, to może wrócę do zwiadowcy :)

Synu
11-06-11, 08:09
Po co wogole wprowadzac te zmiany ? Altaron teraz ma dobry klimat , nikogo jeszcze nie widzialem zeby narzekal na ilosc punktow many zabieranych przy jakims czarze (Oprócz na forum :)) .

xahiv
11-06-11, 09:13
Podpisuję się pod tym, że zwiadowca wymaga zmian.
Na wyższym lvlu w pvp mamy marne szanse... Magowi jeszcze może zagrozić, ale z rycerzem po prostu szans nie ma żadnych. Za słabo bijemy: 46lvl, 82dist bijąc rycerza 68lvl, robiłem combo max po ok. 150-200 z szybkostrzelności... to jest 2x leczenie za 20many dla takiego rycerza.
Więcej mi się nie chce pisać, bo już nie raz był poruszany ten temat i myślę, że twórcy gry widzą, że coś jest nie tak. I oby update był szybko, to może wrócę do zwiadowcy :)

No nie rozśmieszaj mnie :D Co Ty byś chciał, żeby 46 łucznik po jednym combo zjeżdżał 20 lvli większego rycerza do żółtego? Człowieku Ty nie mag, pomarz o tym, że dadzą Ci jakiś przekoks dmg. Powinni podnieść dmg łucznika (albo może sama celność by wystarczyła), bo wiadomo, że bije słabo, ale bez przesady, postać ma zostać zbalansowana, a nie zrobić z niej nie wiadomo co.

Anzark
14-06-11, 16:57
Ehh ... To prawda, Łucznik wymaga *koniecznie* zmiany w jego systemie.

I irytują mnie posty typu *Chcecie zrobić z Łucznika nie wiadomo cO ? ! haha*.

Weźcie się ogarnijcie Dzieci. Łucznik ma harować jak wół żeby coś osiągnąć, a inne klasy mogą sobie palcem pstryknąć i mieć wszystko ? Nie bądźcie żałośni. Na początkowych lvl jest świetnie. Łucznik jedzie na pełnym gazie, ale już na wyższych zaczynają się schody, a Woj/Mag mają luzy.

Toż to bez sensu. Niby dlaczego my mamy za przeproszeniem zapier~~ jak szaleni, a reszta niech się bawi ? -.-


Przepraszam, że się tak uniosłem, ale po przeczytaniu <caaaaałego tematu>, krew się we mnie zagotowało.

Niech zmienią parę spelli, bądź poprawią ich działanie, dodajcie parę itemków dla Łuczników i będzie git, byleby nie przesadzić. Niech Łucznik też ma szanse zabłysnąć ....

NO OFFENCE GUYS i wyprzedze pare osób, bo na pewno by się takie znalazły. No-lifem nie jestem i nie płacze, że źle się gra, ale nie zaprzecze, że tego typu sprawa jest dość .. no ... niewygodna. To tyle ode mnie w tym temacie.

Nyhyhyhyhy

Pozdrawiam,
Anzark

Skull
19-06-11, 13:29
Witam was wszystkich mam tu 36 zwiadowce elementaliste i powiem wam jest to porażka jakoś dziwnie się gra 0 czarów atakujących do 40 lvla + te hity. Zajmuje się testowaniem nowych rozwiązań odnoszących się do balansu postaci na innym ots mianowicie RonOTS i powiem tak tam znaleziono na to sposób otóż łucznik i wojownik dostali czary takie jak Exori Val i Exori Con co zabiera pół many nadanym lvlu ale przyśpiesza nasze uderzenia na około 60 sekund jest jeszcze inny czar Exori Sim używając go nasza postać 2x szybciej zadaje obrażenia nie zawsze trafia bo to by była przesada lecz używanie tego czaru powoduje większe waste w ammo ale 2x szybszy exp. Można by spróbować wprowadzić coś w tym stylu tutaj nie mówię, że to samo ale warto by było to przemyśleć.

Kosky
19-06-11, 14:28
skull, a widziales jakie lvle są na Ron ots a jakie tutaj ? :> to ma byc nie tylko zwykły ots, lecz calkowicie inny projekt. a czary wprowadzone w RONie- typowe otsowe naku*wiatorstwo, cos jak no-cooldown :D z dupy pomysl :)

szary92
02-07-11, 19:03
E tam ludzie ja mam 22 lvl zwiadowce alchemika i nie narzekam. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić(zasugerować) to, żeby może dodać nowe lepsze speary, kusze, łuki.

p.s. Jeżeli takie już są to spoko.

Blumx
02-07-11, 22:19
1. powinny zostac wprowadzone jakies royal speary , nowe kusze i luki
2. belty dla lucznika sa za drogie 300 mdz + 2 mp (za zaczarowanie ich przez maga bo oczywiscie lucznik sam nie moze czarowac sobie beltow :\ ) = 400 mdz za 100 beltow kiedy woj/mag nie wydaja na to praktycznie nic
3. przydalo by sie jakies eq dla lucznika dodajace dista

tenzuy
02-07-11, 22:31
1. Royal speary mają veto Slythii.
3. Zestaw myśliwego istnieje.