PDA

Zobacz pełną wersję : Dwie pięści


Kaer
04-09-14, 12:47
Proponuję dodać możliwość bicia duala z rąk.
W momencie kiedy ściągamy tarczę zaczynamy uderzać szybciej (identycznie jak w wypadku dwóch broni)

Po co to?

A chociażby po to, żeby kosztem obrony tarczą można wbić szybciej siłę która w wypadku woja 2h jest bardziej potrzebna, tarcza już nie.

Dodatkowo ułatwi to sprawę zwiadowcom czy też magom wbicia dostatecznie dobrej siły ręcznie.

W końcu jakby pomyśleć jak mam 2 ręce wolne to raczej nie walczę 1 :)

zapraszam do dyskusji.

dawidees
04-09-14, 12:48
Zgadzam się, ale za późno jak dla mnie na taką zmianę.

wejnos
04-09-14, 18:28
jestem jak najbardziej za

beta2468
04-09-14, 18:38
( A czemu za późno? A czy zmiana sposobu wbijania zręczności po tym, jak już wszyscy się wyskilowali była trafiona z czasem? Tutaj nie ma takiego pojęcia. Tzn. administracja wyznaje zasadę lepiej późno albo jak najpóźniej niż wcale. )

Pomysł sensowny. Logiczny. Uargumentowany.. 3x Tak, przechodzi Pan dalej.

dawidees
04-09-14, 19:07
( A czemu za późno? A czy zmiana sposobu wbijania zręczności po tym, jak już wszyscy się wyskilowali była trafiona z czasem?

Po update masa osób robiła nowych rycerzy, bo źle im skille przeliczyło, teraz znowu mają robić nowych bo się zmienią zasady skillowania? Chcesz, żeby Adrondil się załamał, bo teraz będzie można skillować zręczność i siłę jednocześnie ? Wystarczy właśnie, że w kwestii zręczności zrobili co zrobili.

beta2468
04-09-14, 19:16
Skoro można trenować broń i zręczność jednocześnie to czemu nie może tak być z siłą? Jaki w tym problem? To jest altaron, tu jest co update wszytsko zmieniane o 180 stopni, raz jedna profesja jest najlepsza, drugi raz zupełnie inna a własna nadaje się do odstawienia. To je Altaron, tego nie zrozumiesz.

Windykator
04-09-14, 19:17
za. mimo wszystko juz pare razy taką propozycje widziałem i jak widać nie przeszła.

cewix
04-09-14, 20:42
Skillowanie zręczności dual wieldem?
5 minut łowiąc ryby wpadnie więcej niż przez 3godziny duala :D

Kr92
12-03-15, 13:33
Odświeżam temat, co prawda update jest już dopięty ale jest jeszcze czas by coś dodać, a propozycja nie była ani przyjęta, ani odrzucona.

Altrel
12-03-15, 13:43
W walce dwiema broniami umiejętności główne (walka bronią jednoręczną/walka dystansowa) rosną wolniej kosztem wbijania się umiejętności zręczności. Mechanizm dotyczy wszystkich czynności wykonywanych dwiema rękami, więc w tym przypadku siła rosłaby wolniej niż uderzając 1 ręką.

Kr92
12-03-15, 13:48
W dalszym ciągu jest to atrakcyjna opcja zarówno dla zwiadowcy jak i rycerza zręczność jest przydatna. Myślę, że wprowadzenie tego nie jest zbyt czasochłonne i uciążliwe w testowaniu.