PDA

Zobacz pełną wersję : Ciechan


Uwolniona Mysl
25-09-14, 00:03
Jak się odnosicie do tej całej afery wkoło Ciechana?
Moim zdaniem, left side strzela sobie w kolano i to bardzo dużym kalibrem, jakimś 30mm conajmniej :uśmiech4:

Dla nieznających sytuacji
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/470380,bojkotuja-ciechana-za-wulgarny-wpis-marka-jakubiaka-piwa-nie-miesza-sie-z-polityka.html

Nic nie robi lepszej reklamy niż afera

Zwłaszcza, że left side robi protest, będą kupować Ciachana, i go wylewać
WTF?!

Mervakis
25-09-14, 00:09
Im więcej kupią tym lepiej, pieniądz jest pieniądz. Za wylewanie piwa powinna być kara śmierci. Jak premier Izraela nazwał Nas osłami, które mają służyć żydom to takiej afery nie było. Patologia.

corkarypto
25-09-14, 00:34
Lewaki zawsze były głupie ale teraz to już przegieli pałe.

Uwolniona Mysl
25-09-14, 00:37
https://www.youtube.com/watch?v=y8Umd9cMi-o

Czasami szkoda, że napierdalanie ludzi na ulicy nie jest legalne...

Mervakis
25-09-14, 00:45
Nie wklejaj takich linków! Demoralizowanie użytkowników forum jest sprzeczne z regulaminem. ;<

I mylisz się, napierdalanie ludzi na ulicy jest legalne jeżeli jesteś "babą z fujarą" czego przykładem jest rafalalalalal. Jak widzisz dla niektórych to wzorce do naśladowania. O.o

(nie jestem homofobem, nie lubię głupoty)

Uwolniona Mysl
25-09-14, 00:51
Niech widzą, niech się pośmieją
Nawet nie wiem kim jest ten czy tam ta rafalala, i wiedzieć nie chcę, pewnie jakiś nowy wódz left sidu

I pomyśleć, że w razie wojny taki gość dostanie karabin, i mundur z Polską flagą...
Żartowałem, i tak spierdoli za granicę

Up
A ja jestem, i jestem z tego dumny

Kr92
25-09-14, 08:33
Co tu się dzieje, banda debili bez własnego zdania i rozumu, manipulowana przez media i innych "mądrych".
Jeden i drugi wart siebie ;|

Catthon
25-09-14, 09:58
Ja homofobem nie jestem, choć jak ostatnio u fryzjera podszedł do mnie taki ciepły gość zamiast Pani Anetki...

Ale ograniczę się do tego, na czym się znam.

Byłoby szkoda, gdyby wylewali Ciechana Grand Pree. Reszta smakuje jak każden jeden inny koncerniak. Spadek popytu na koncerniaki oznacza wzrost popularności małych browarów, a to może spowoduje, że w sklepach będzie coś więcej niż lager.
Chociaż rzeczywiście trochę przeginają z reakcją. Piwo ponad politykę!

Ghall3
25-09-14, 12:19
"ze względu na panującą tu i ówdzie homofobię i nietolerancję. Sądzę jednak, że w niektórych przypadkach byłoby to lepsze dla dziecka niż przebywanie w rodzinie patologicznej (przemoc,narkotyki,alkohol etc.) lub w przytułku."

Kurwa czy ty myślisz samodzielnie? mieszkanie z dwoma tatusiami pedałami to najgorsza z możliwych patologii, patologii która rozwala najgłębsze archetypy rodziny!!

Bądź taka tolerancyjna kurwa, a za kilka lat jak powiesz coś przeciw pedałom, to rasizm tak samo jak z murzynami. Niech siedzą na zasiłkach, a jak polak coś powie to rasizm.

Pedały mogą se istnieć, no ale kurwa niech nie rządają dzieci

Niech nie włażą na ulice ze swoją chorobą, bo to powinno się leczyć,
No ale widocznie komuś zależy by Polskę zniszczyć przez min tego typu akcje

Ghall3
25-09-14, 16:53
Tak, więc jeśli ktoś chce dyskutować to od razu kłótnia.

" Pisząc to myślałam raczej o ludziach, którzy tworzą stabilny związek homoseksualny i chcieliby mieć dziecko"

Boże w jakim ja pojebanym świecie żyje :smutny: !!!!!!!!

Przecież homoseksualizm to zaburzenie psychiczne, które ma przekład na zaburzenia energetyczne. Homosksualizm nie jest zgodny z biologią żadnego człowieka, jest zwyrodnieniem i jest nienaturalny.

Tworzenie rodzin gdzie dwóch pedałów wychowuje dziecko to GWAŁT na jego wrażliwą psychikę i robienie z niego zwyrodnialca od dziecka.

Teraz geje domagają się praw do dziecka, co powinno być natychmiast zgaszone.

Ciekaw jestem co będzie jak za x lat pedofile będą się domagać dziecka:/
No i oczywiście tolerancyjne świry ze spranym mózgiem będą ich bronić.

Podsumowując: Pedalstwo jest chorobą i zwyrodnieniem. Wychowywanie dziecka przez dwóch pedałów jest zbrodnią przeciwko gatunkowi ludzkiemu.

beta2468
25-09-14, 20:19
Ja jestem ciekawa jak takie spedalone małżeństwo wpłynie na psychikę dziecka. Na razie można spekulować, bo jeszcze nie ma(chyba) dorosłego człowieka, który był wychowywany przez homoseksualistów i mógłby na ten temat coś powiedzieć.

Bubsko
25-09-14, 21:29
Ja jestem ciekawa jak takie spedalone małżeństwo wpłynie na psychikę dziecka. Na razie można spekulować, bo jeszcze nie ma(chyba) dorosłego człowieka, który był wychowywany przez homoseksualistów i mógłby na ten temat coś powiedzieć.

I miejmy nadzieje,ze takiego nigdy nie bedzie...:P

beta2468
25-09-14, 21:47
Może i para inteligentnych homoseksualistów była by w stanie wychować dobrze dziecko, nauczyć odpowiednich wartości itd,bo to przecież też homo sapiens, ale społeczeństwo by go odrzucało. W naturze jest tak, że to większość ma znaczące prawo głosu i takie coś będzie gnębione. Oczywiście nie myślcie, że popieram różne odchylenia. Większość osób mówiąc o homoseksualiźmie myśli o dwóch kolorowych gejach, którzy gestykulują rąsią i mają kobiecy głos. Są też ci normalniejsi, którzy nie rzucają się w oczy.
Podkreślając temat grubą kreską napiszę - dasz palec, urżną całą rękę. Chcieli ślubu - dostali (w innych krajach), będą domagali się adopcji i jeszcze jakiś tam praw innych.

Sama akcja wylewania Ciechana - cóż, parodia, dobrą reklamę zrobili ;) Gospodarkę regionalną trzeba wspierać więc pijcie, bo nasze, a nie jakieś lechy, hajnekeny, karlsbergi i np. tyskie - zagranicznych koncernów :owca2:

Czorny3303
25-09-14, 22:02
up

Czy ty czasem nie masz dwóch tatusiów?

beta2468
25-09-14, 22:08
To tylko Twoje przypuszczenia, dowodów na to, że jest to prawda nie podałeś.
Hmm.. ciekawe skąd się biorą ci wszyscy zwyrodnialcy.. idąc Twoim tokiem rozumowania te wszystkie patologie są efektem wychowywania tych ludzi przez "pedałów", przecież "mieszkanie z dwoma tatusiami pedałami to najgorsza z możliwych patologii" gorsza niż mieszkanie z ojcem i matką, którzy znęcają się psychicznie/fizycznie nad dzieckiem, nieustannie robią awantury wywołując strach/poczucie winy u dziecka lub też dopuszczają się zdrady i doprowadzając do rozpadu związku narażają wrażliwą psychikę dziecka na ogromny stres i pozbawiają go możliwości wychowywania się w pełnej rodzinie.


Może nie wina tatusiów, ale społeczeństwa. To one zniszczy mu psychikę. Zyć nie da, będzie gnębione.

Uwolniona Mysl
26-09-14, 02:33
Jeśli miałbym być wychowywany przez dwóch ojców, to zapewne bym się powiesił.

Dzieci z patologii jakaś część z nich wyjdzie na ludzi z twardą psychiką, jeśli już im się uda pokończyć szkoły, będą celować w twarde zawody. Teraz wczuj się w dziecko dwóch pedałów, siedzisz na lekcji, chociażby w podstawówce, babka mówi, podaj numer do swojej mamy, zastanawiasz się i myślisz sobie hmmm, nie mam mamy, mam dwóch ojców. I takim zdaniem wydajesz na siebie wyrok śmierci wśród rówieśników od najmłodszych lat, ja już bym takiej osobie ręki nie podał, tak jak nigdy nie podam ręki pedałowi, jeśli sam by wystawił, najzwyczajniej w świecie bym go olał.

To co się wyprawia to jest patologia, coś takiego jak wolność słowa nie istnieje, wnet pedały będą bardziej szanowane, niż zwykli przeciętni obywatele państwa.
Będzie jak w stanach, murzyna nie możesz obrazić, no bo rasizm, ale w drugą stronę już bywa gorzej.

Protesty i tak dalej, tęcze, po co się tak wożą, i robią wokół siebie szum.

Wynaturzenia to farsa...

http://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201406/1402779333_ujr4dg_600.jpg

Za hańbienie symboli narodowych powinni ich zamykać

Kodeks karny - art. 137: „§ 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. (Dzięki Fasol za podrzutkę)

Za te symbole ginęli nasi przodkowie, mordowano ich w obozach, w katyniu, i wielu wielu wielu innych miejscach, chyba żaden naród nie wycierpiał tyle co my
Nosić flagę na ramieniu, to prawdziwa duma, a jak widzę coś takiego, to rzygać się chce

Ghall3
26-09-14, 09:21
Widzisz Karmelcia, Ty nie rozumiesz podstawowych rzeczy.
Patologie w rodzinach to jedna sprawa, natomiast rodziny pedalskie to już inna sprawa. Przecież takie myślenie jest chore. Jeśli dziecko ma źle w rodzinie, to oddajmy go pedałom. Przecież to jest nienormalne. Nie czujesz? jeśli nie czujesz to nie ma sensu pisać. Po Twoich wypowiedziach da się wyczuć że nie masz pojęcia o czym piszesz, i masz bardzo wąski punkt widzenia.
Załóżmy że twój pkt widzenia to szczebel w drabinie.

Twój szczebel to:
pedały domagają się dzieci, bo chcą mieć równych praw.
A Ty chcesz być fajna, bo jaka to Ty tolerancyjna jesteś i wogole wogole humanizm.


Przedstawię Ci szczebel wyżej

Pedały to masy zbydlęciałego, chorego i przećpanego aspartamem społeczeństwa, które jest wyprodukowane przez ludzi dla których jest to biznes żeby takie akcje się działy.
Takie ruchy służą dehumanizacji i depopulacji, i tworzone są tylko i wyłącznie po to i nic więcej. Najpierw rozwala się takim mózg przez aspartam, który jest silną neurotoksyną, pierze im się móżg nienaturalną popkulturą, która została stworzona także w celu dehumanizacji i depopulacji.
To wszystko co się dzieje służy tylko 1 celowi.


A Ty masz sprany mózg przez TV, i tak zwane "Normalne" życie w "społeczeństwie", a tak naprawdę łykasz to co Ci zaserwują.
Lykniesz nawet gówno jeśli Unia Europejska opakuje to w normalne.


chcesz szczebel wyżej?

Irdorath
26-09-14, 16:16
Widzisz Karmelcia, Ty nie rozumiesz podstawowych rzeczy.
Patologie w rodzinach to jedna sprawa, natomiast rodziny pedalskie to już inna sprawa. Przecież takie myślenie jest chore. Jeśli dziecko ma źle w rodzinie, to oddajmy go pedałom. Przecież to jest nienormalne. Nie czujesz? jeśli nie czujesz to nie ma sensu pisać. Po Twoich wypowiedziach da się wyczuć że nie masz pojęcia o czym piszesz, i masz bardzo wąski punkt widzenia.
Załóżmy że twój pkt widzenia to szczebel w drabinie.

Twój szczebel to:
pedały domagają się dzieci, bo chcą mieć równych praw.
A Ty chcesz być fajna, bo jaka to Ty tolerancyjna jesteś i wogole wogole humanizm.


Przedstawię Ci szczebel wyżej

Pedały to masy zbydlęciałego, chorego i przećpanego aspartamem społeczeństwa, które jest wyprodukowane przez ludzi dla których jest to biznes żeby takie akcje się działy.
Takie ruchy służą dehumanizacji i depopulacji, i tworzone są tylko i wyłącznie po to i nic więcej. Najpierw rozwala się takim mózg przez aspartam, który jest silną neurotoksyną, pierze im się móżg nienaturalną popkulturą, która została stworzona także w celu dehumanizacji i depopulacji.
To wszystko co się dzieje służy tylko 1 celowi.


A Ty masz sprany mózg przez TV, i tak zwane "Normalne" życie w "społeczeństwie", a tak naprawdę łykasz to co Ci zaserwują.
Lykniesz nawet gówno jeśli Unia Europejska opakuje to w normalne.


chcesz szczebel wyżej?

Z debilami się nie dyskutuje bracie, debili się eliminuje

Czorny3303
26-09-14, 16:17
Ty czasem nie miałeś wyeliminować Collegium Adamie?

Irdorath
26-09-14, 16:28
Na tym serwerze gra za mało ludzi żeby wypierdolić Was na zawsze. Bądź dumny bo wygrywacie wojny na serwerze, na którym nikt nie gra. To nie moja liga.

bilsom
26-09-14, 17:00
tutaj nikt nikogo nie wypierdolił na zawsze, taka specyfika gry. Wracało exorit, wracało collegium i tak w koło, a wygrywali ci co mieli w danym momencie zazwyczaj więcej aktywnych ludzi, nie tych na akcjach ale aktywnych w grze taka jest prawda :) Bo akcje można było przegrywać, ale aktywność ludzi podczas całego dnia robiła zawsze różnicę!!!

Uwolniona Mysl
26-09-14, 17:32
Mustafa, ty się chyba z agrim fletem na łeb zamieniłeś, robię sobie temat, żeby poznać zdanie ludzi, a ty mi się tu napinasz. A ja cię nawet z żadnej wojny nie pamiętam. Idź napinaj się gdzie chcesz, ale nie pod moimi tematami, fletem się pobaw, albo idź posłuchaj bednarka

Catthon
26-09-14, 18:16
Geje nieźle gotują, oprócz tego ludzie jak wszyscy inni. Chorą propagandą jest to, co wypisuje taki ghall...
A że dzieci? Mógłbym mieć coś przeciwko, gdyby nie to, że jest mnóstwo patologii w 'normalnych' rodzinach, w homo jeszcze tego nie stwierdzono. Za to oczywiste jest, że canle życie w domu dziecka to słaby start.

Ghall3
26-09-14, 22:44
Widzę że za dużo dzień dobry tvn się naoglądałeś. Propagandą propedalską jest wlasnie to co napisałeś wyżej kurwa o tych pedałach.

Powiedz mi, ilu znasz pedałów w realu że wiesz jak dobrze gotują kurwa?

Tak się składa, że znam wiele ludzi normalnych którzy swietnie gotują i jest to dla nich normalna czynność.
Kurwa gloryfikowanie pedałów, jakoby mieliby być jakimiś romantykami. Może odpowiesz mi dlaczego wg teorii o pedałach, którą se łyknąłeś geje mają być lepsi np. od kochającej się pary chłopaka i dziewczyny?

Pewnie nie umiesz, bo przerzucasz wszystko to co ci podadzą bez zastanowienia.

Pierdolnij się w łeb, zanim obudzisz się w rezerwacie :cygaro:

:uśmiech7:

Catthon
26-09-14, 23:07
Widzisz, żeby być gejem, trzeba mieć drugiego geja. A pedałem możesz być w pojedynkę.
Na przykład nie zachowując jakiegokolwiek poziomu dyskusji i do obcych ci ludzi zwracając się po chamsku.

A wracając do tematu. Znam sporo homoseksualistów, zwykli ludzie, tylko noszą się trochę inaczej. W niczym nie są lepsi. Nie są też gorsi, jeśli chodzi o bycie ludźmi. Przyznam, że choć w sumie niezbyt podoba mi się wychowywanie dzieci przez homoseksualistów, to jeszcze mniej podoba mi się, że ty też możesz się rozmnażać. Z dwojga złego wolę gejów.

Over and out

PS: facet od ciechana jest właścicielem browaru jabłonowo... gorąco polecam, zwłaszcza black ipę.

Tron
26-09-14, 23:48
Pedały to masy zbydlęciałego, chorego i przećpanego aspartamem społeczeństwa, które jest wyprodukowane przez ludzi dla których jest to biznes żeby takie akcje się działy.
Takie ruchy służą dehumanizacji i depopulacji, i tworzone są tylko i wyłącznie po to i nic więcej. Najpierw rozwala się takim mózg przez aspartam, który jest silną neurotoksyną, pierze im się móżg nienaturalną popkulturą, która została stworzona także w celu dehumanizacji i depopulacji.
To wszystko co się dzieje służy tylko 1 celowi.

A Ty masz sprany mózg przez TV, i tak zwane "Normalne" życie w "społeczeństwie", a tak naprawdę łykasz to co Ci zaserwują.
Lykniesz nawet gówno jeśli Unia Europejska opakuje to w normalne.



KLIKNIJ ABY DODAĆ NASTRÓJ TEMATOWI (https://www.youtube.com/watch?v=HQoRXhS7vlU)
http://i.imgur.com/awsbFS6.png
KLIKNIJ ZNOWU PO WIĘCEJ KLIMATU! (https://www.youtube.com/watch?v=UbSxOFT-RFc)

OBUDŹ SIĘ POLSKO

Ghall3
27-09-14, 11:58
Śmieszne, z tym że trzeba wiedzieć że w symbolice kultu (śmierci) saturna - iluminati eye występuje tylko jedno oko.
:zdziwiony: