PDA

Zobacz pełną wersję : Moje konto jest zagrożone!


gex1995
30-05-11, 20:25
Cześć , zaufałem członkowi gildii i niestety teraz cały czas do mnie pisze wiadomości typu : wbij 40 poziom to Cie hakne itp. cały czas jest zalogowany na stronie może zmienić adres e-mail , hasło itp. Jego nick w grze Slezak .
Drugą z jego ofiar jest Oxa Kox , proszę o pomoc !

Veliothe
30-05-11, 20:47
zmień hasło.... on, zeby móc zarządzić Twoim kontem musi je ponownie wpisać.
I na drugi raz... nie ufaj nikomu...

Tron
30-05-11, 20:52
A morał tej bajki jest krótki i wszystkim znany, nie podajemy passów ludziom których nie znamy ;)

sk1ba
30-05-11, 20:52
Proste - nie wbijaj 40. poziomu. Na poważnie to jak osoba wyżej stwierdziła, zmień hasło i tyle. Później Ci już nic nie zrobi.

Brando
30-05-11, 21:07
taki poważny ots.. ekhm, przepraszam... gra i nie ma żadnej kary za sharowanie konta? eh... nielogiczne :)

Slythia
30-05-11, 21:08
Gdzie, droga panno, widzisz tutaj sharowanie? Wg mnie hack to nie jest do końca sharing, a już zwłaszcza nie powinien być za niego karany.

Sharing jest karalny. Regulamin kłania się w pas i pozdrawia. I przestań wreszcie szukać dziury w całym.

zelithan
30-05-11, 21:19
Slythia, i tak jesteś ładniejsza ;) wyluzuj :D

Brando
30-05-11, 21:19
Gdzie, droga panno, widzisz tutaj sharowanie? Wg mnie hack to nie jest do końca sharing, a już zwłaszcza nie powinien być za niego karany.


Specjalne pogrubienie a poniżej tłumacznie dla slythii:

Cześć , zaufałem członkowi gildii i niestety teraz cały czas do mnie pisze wiadomości typu : wbij 40 poziom to Cie hakne itp. cały czas jest zalogowany na stronie może zmienić adres e-mail

Translate:

zaufałem członkowi gildii = dałem passy

cały czas jest zalogowany na stronie może zmienić adres e-mail = potwierdzam, ma moje passy

Danie komuś passów do swojego konta = sharing konta :)

Ale pewnie wytłumaczysz to jakoś na swój sposób jak zwykle :) Byle tylko nie przyznać się do błędu bo okazało by się że nie jesteś nieomylna 8)

gex1995
30-05-11, 21:26
Brando , nie znasz sytuacji , nie chodziło o sharing . więc proszę się nie wypowiadaj . tylko nie Ty .

Sosna
30-05-11, 22:15
fakt nie potrzebnie dałeś te passy no ale cóż stało się... Droga nasza panno brando -..-' sharowanie konta tj wspólna gra np jedną postacią bądź kilkoma postaciami na jednym koncie posiadającym pacc etc zapewne nie o to tu chodziło. Btw po cholerę pieprzycie tekstami typu i tak jesteś ładniejsza ? itd :o napewno to w kij pomoże slashowi ...

Slythia
30-05-11, 22:37
Specjalne pogrubienie a poniżej tłumacznie dla slythii:



Translate:

zaufałem członkowi gildii = dałem passy

cały czas jest zalogowany na stronie może zmienić adres e-mail = potwierdzam, ma moje passy

Danie komuś passów do swojego konta = sharing konta :)

Ale pewnie wytłumaczysz to jakoś na swój sposób jak zwykle :) Byle tylko nie przyznać się do błędu bo okazało by się że nie jesteś nieomylna 8)

Ehh... Panna jak zwykle wie lepiej.

Z tego, co się orientuję, to dał passy bo chciał wypróbować na sobie magiczny sposób do wbijania PNów. Wymagane było jedynie hasło - zapomniał, że login to nick z forum. Wobec tego zamiast za sharing mogłabym dać bana za próbę wykorzystania nieistniejącego błędu w grze.

Samo podanie hasła współdzieleniem konta nie jest. Jeśli przykładowo dajesz komuś passy, by kupił ci pacca (na 30 dni, jeszcze jakiś czas w rl) to nie jest to sharing - nigdy nie będzie, i nigdy nie było tak karane.

Nie zamierzam więc przyznawać się do błędu, którego nie popełniłam. Jeśli zaś chodzi o kolegę - maila już ci nie zmieni.

koki154
30-05-11, 22:44
Z tego, co się orientuję to dał passy bo chciał wypróbować jakiś program na sobie. Samo podanie hasła sharingiem nie jest. Jeśli przykładowo dajesz komuś passy, by kupił ci pacca (na 30 dni, jeszcze jakiś czas w rl) to nie jest to sharing i nigdy nie będzie, i nigdy nie było tak karane.


Program? Czyzby cheat? Jakie inne programy mozna wykorzystywac potrzebujac czyichs passow? :> A na RL jakby ktos sie przyznal ze komus dal passy dostalby bana za sharing :)

Slythia
30-05-11, 22:46
Program? Czyzby cheat? Jakie inne programy mozna wykorzystywac potrzebujac czyichs passow? :> A na RL jakby ktos sie przyznal ze komus dal passy dostalby bana za sharing :)

Zwykłe chamskie oszustwo. Kolega pseudo hacker ma szczęście, że stałam parę kratek dalej, inaczej miałby już bana.

gex1995
31-05-11, 08:52
Tak Sylthia ma rację dałem się oszukać jak dziecko i tego żałuje , ale każdy popełnia błędy ...

Howking
31-05-11, 13:35
Jak koledzy poradzili, zmień hasło, to pomoże.

Panna Brando wykazuje się wyjątkowo niskim ilorazem inteligencji i można ją określić ceglanym pustakiem, dlatego nie widzę sensu czytania jej postów bo są tak samo wartościowe jak jej osoba.

DODATKOWO chciałbym dodać, że nie jesteśmy na "RL", dlatego nie widzę sensu porównywaniom typu "bo na RL dostałby bana". Tutaj są zasady ustawione osobiście przez administrację i to IM mamyy podlegać, nie tym z RL.

Zioomek
31-05-11, 14:03
Sharowanie czyli po innemu xd dzielenie sie kontem z innymi a wiec nie udowodnisz tego ze z kims dzielisz konto tak jak to GM w tibi robi ze malo staminy to musi dzielic konto i inne logowania z innego ip...a zawsze mozna zmieniac sobie ip i to nawet progamami do roznych celow a to co on robi z kontem to jego sprawa a Ty brando widocznie zazdroscisz ze beda miec wiekszy lvl od Ciebie gdyby wiecej osob gralo na jednym koncie.

Vetius
31-05-11, 15:40
Rób se co chcesz.. Głupi gość jesteś i tyle. Bez obrazy ale jak inaczej moge nazwac kogos, kto daje swoje passy osobie której nie zna.. Dla mnie to ludzka głupota. Koniec kropka.

amronux
31-05-11, 16:23
W ogóle, czemu zwracacie sie do użytkownika "Brando" per "Panno"? W prawie każdym poście pisze non stop "ChciałBYM", "pokazałEM", "poszedłEM" itd.