PDA

Zobacz pełną wersję : wygraj 600talarów


Windykator
18-10-14, 19:08
Ezzak miał w GH 600t, stracił ss, parcel poszedł do mnie. Kto mi napiszę najrozsądniej na co wydałby 600t - dostanie je po unbanie Legkana! Ofc na pvp.

zaczynamy.

to moj setny post, więc taki event :D

Mervakis
18-10-14, 19:30
Skąd pomysł, że SS poszedł do osoby, która nie była właścicielem GH? :o

Windykator
18-10-14, 19:36
kupiłem gh, został z automatu przekazany przez brak ss na legkanie, ezzakowi sie skonczyl, parcela nie dostal, jedyna opcja to taka, że poszedł do mnie.

dawidees
18-10-14, 19:47
a ja czuje, ze wydarzylo sie to, o czym przestrzega pracownik poczty, kiedy mu pa nie napiszesz

CySiO
18-10-14, 19:55
Hmmm, ja bym oddał kase Ezzakowi. Ale to tylko moje zdanie. Legkan zrób co chcesz :).

dawidees
18-10-14, 20:00
ja też bym oddał kase Ezzakowi

makmej
18-10-14, 20:08
A ja zrobiłbym free itemzy z tych 600 talarów

Veliothe
18-10-14, 20:53
Przekazałbym na rzecz rozbudowy dróg i autostrad.

Uhh
18-10-14, 20:54
Spłacił bym dług publiczny.

Arkon
18-10-14, 22:48
Legkan masz hunta za patho.

Windykator
18-10-14, 22:52
pzodro600, jest dobrze w chuj, lecimy tutaj

dobryziomek
18-10-14, 23:02
Tekst niskiego lotu. Bardzo słabo.

Odnosisz się ze sobą jakbyś był sarkastyczną potęgą intelektualną, lecz jednak ja Cię za takiego nie uważam. Facet na poziomie nie rzuca takimi tekstami do/czy tam obok dziewczyny niezależnie od sytuacji.

Windykator
18-10-14, 23:15
wszystko zależy od zachowania tej osoby, nie uznaje stereotypów. Jeżeli ktoś w obejściu do mnie zachowa się niewłaściwie mimo mojego 'wsparcia w trudnych chwilach' to nie widzę powodów, by nie zachować się jak świnia.

Nic osobistego do Ciebie nie mam, aczkolwiek Twoje zdanie nie boli mnie, gdyż zwyczajnie mnie nie interesuje. Nie potrzebuje niczyjej opinii, by wiedzieć kim jestem.

dobryziomek
18-10-14, 23:33
To nie kwestia interesowności, bo zapewne domyślasz się tego, że mnie też mało interesuję Twoje zdanie. Mało, bowiem jednak nadal podjąłem temat.

Przedstawiłeś swoją zasadę i spoko. Mimo to jednak możesz edytować posty (i wiele Cię to nie kosztuję), dlatego proszę Cię o nieco ogłady i przyzwoitości.

@do wszystkich forumowiczów

Drobna prośba z mojej strony, aby każdy z nas (w tym też ja) miał nieco ogłady i przyzwoitości na publicznym forum. Może teraz mała część z nas gra, lecz właśnie na forum możemy pobyć jeszcze w klimacie Altaronu. Zadbajmy o dobrą atmosferę :uśmiech2:

Windykator
18-10-14, 23:35
Co prawda moich postów jest zbyt wiele żeby edytować, ale w takim przypadku moje posty będą ograniczać się do '+ znaki', '- znaki', bo sam już nie mam siły odpowiadać większości osób. Ubliżanie też bywa męczące.

Arkon
18-10-14, 23:38
@2xup
#dobryziomek z Ciebie ;d

legkan a ty solówka przed blokiem i nie ma bicia w szczepionkę, weź czapkę wpierdolkę, nagolenniki pożogi i ruszaj.

Rebella
18-10-14, 23:41
Legkanie! Jak masz coś do mnie to napisz mi to a nie piszesz po forum jak ta pi##a...

Windykator
18-10-14, 23:43
minus <znaki>

Windykator
19-10-14, 01:22
minus <znaki>

legkan a ty solówka przed blokiem i nie ma bicia w szczepionkę, weź czapkę wpierdolkę, nagolenniki pożogi i ruszaj.

http://zapisz.net/images/257_20120903142443.jpg

dawidees
19-10-14, 18:36
TRZA BYŁO ZOSTAĆ DRESIARZEM

https://www.youtube.com/watch?v=YeE1J2kv0S0

Windykator
19-10-14, 20:10
Tekst niskiego lotu. Bardzo słabo.

Odnosisz się ze sobą jakbyś był sarkastyczną potęgą intelektualną, lecz jednak ja Cię za takiego nie uważam. Facet na poziomie nie rzuca takimi tekstami do/czy tam obok dziewczyny niezależnie od sytuacji.

tak na marginesie... demoty to zbiór ogólnego idiotyzmu, jak i reszta internetu, ale czasem się trafi coś ambitnego

http://demotywatory.pl/4404880/Prawdziwy-mezczyzna-nigdy-nie-podniesie-reki-na-kobiete-ale-na-bezczelnego-prostaka-w-ciele-kobiety-jak-najbardziej

dawidees
19-10-14, 20:50
oj dobra już nie ma co się kłócić, w tej grze pełno idiotów i tego nie zmienisz, ja grając w Altaron nauczyłem się, że zanim z kimś zaczniesz rozmawiać, już wtedy trzeba być swiadomym że to idiota. Wtedy przynajmniej raz na 100 jesteś pozytywanie zaskoczony.

Walles
19-10-14, 21:45
odnośnie pierwszego posta, kupiłbym morgianowi postać 600+ by już biedulek nie padał.

dobryziomek
19-10-14, 23:00
@Windykator

Również zwróciłem uwagę na przywołany demotywator ostatnio, między innymi w związku z wymianą zdań i... w sumie to nadal nie popieram.

W jakimś stopniu zdaje sobie sprawę z otaczającej nas rzeczywistości - tak myślę - i przyznaję, że niekiedy jestem równie zbulwersowany i żądny pomsty za wysublimowany idiotyzm et cetera jak na załączonym wcześniej obrazku. To jest ludzkie i nie ma takiej potrzeby dyskutować o tym. Jednak - i dodaję tę myśl na marginesie; tak od siebie - kwestia leży w tym na ile jestem w stanie zapanować nad sobą i obyć się z taktem w takiej sytuacji. To znaczy: zwyczajnie nie pozwolić na to aby sprowadzono mnie do niskiego poziomu; Nie dać się sprowokować. Uważam to za kwestię siły charakteru.

Dodaję tę myśl na marginesie. Wcześniejsze posty poświęciłem konkretnej sprawie: poszanowaniu wspólnego dobra jakim jest publiczne forum. Generalnie to postępujesz tak jak uważasz i przymuszanie pseudo-intelektualną perswazją to słaby sposób na uzyskanie jakiś tam zmian. Bynajmniej w moim w stylu.

Irdorath
23-10-14, 18:12
Przekazałbym na rzecz rozbudowy dróg i autostrad.

Na wojnę, jak za starych dobrych czasów