PDA

Zobacz pełną wersję : Łucznik


kacpinio1
24-11-14, 10:15
Witam wpadłem na taki pomysl jak urozmaicic zycie lucznika.Pomysl polega na tym zeby lucznik alchemik mogl miec mozliwosci tworzenia roznych rodzajow beltow i strzal np:
-belt/strzala paralizu -postrzelona nia osoba dostaje parala na 5sek

-belt/strzala :
*slabego zatrucia/podpalenia/porazenia wali po 10 przez 2min
*sredniego zatrucia/podpalenia/porazenia wali po 30 przez 2min
*mocnego zatrucia/podpalenia/porazenia wali po 60 przez 2min
-belt/strzala zamrozenia zatrzymuje postrzelona osobe na 10 sek
-belt/strzala rozerwania pancerza postrzelony ma minus 20% do obrony

Oczywiscie te dane sa do zmiany


Taka amunicja byla by droga w wykonaniu i nie zawsze by sie udawalo (zalezaloby to od zrecznosci i alchemi) i

Napiszcie co o tym sadzici

Jak cos przepraszam za literówki bo pisze z tf

cewix
24-11-14, 11:34
Było proponowane wiele razy, nie przeszło...

Arkon
24-11-14, 12:50
jestem na nie. Parala ma nekrus a zywioly do elementala pasują.

Cannabis
24-11-14, 15:49
Niet :c
P.s. Może to dziwne, ale zwiadowca podoba mi się taki, jakim teraz jest :uśmiech7:

brave12013
24-11-14, 22:24
A komu by się nie podobał jest idealny. Na 200 skillu hitasz po milion zaufajcie mi potwierdzone info. Jeszcze z 2 miesiące i będzie 180dyst+ rozdam pn zrobie eq na dysta i będzie 250dyst! Jest moc. Już czuje to jaki będę potężny.
Pozdrawiam ;)


P.S.
A teraz serio pomysł słaby. W zwiadzie trzeba zmienić duzo i to bardzo by ta profesja była w ogóle opłacalna.

Cannabis
25-11-14, 16:36
Dlaczego uważasz, że jest nieopłacalna? Względem obrażeń? Zarobku? Mobilności postaci? Pytam bo nie za bardzo wiem do czego chcesz się odnieść mówiąc, że jest "nieopłacalny".

brave12013
25-11-14, 17:46
Nie chce zaśmiecać tematu na temat propozycji. Chcesz co mam na myśli ja lub inni zwiadowcy? Poczytaj stare tematy dużo juz tego było. W skrócie chcesz zarobiać zwiadem? Wtedy tlyko nekro-alchem(podobno największe dmg). I musisz liczyć się z tym, że wyierając takie subki expisz na piaskowych z ludźmi, dropasz ości na rekinach i zbierasz łapki na górskich. Gdzie indziej nawet się nie wybieraj.

cewix
26-11-14, 00:42
@Up
Co prawda jestem nekro-alche(więc według ciebie mam łatwiej) i powiem tylko, że gra sie zajebiście, o profit nie trudno a exp też w pyte :D

brave12013
26-11-14, 09:25
A który lvl wbiłeś sobie tym nekro-alchemem bo jeśli mówisz o Carachim i 78 to powodzenia.
Zresztą najlepiej niech bronią zwiadowcy osoby które nim nie grają.
Pozdrawiam. Tyle w tym temacie.

cewix
26-11-14, 11:57
@Up
i tym 78lvlem już robiłem profity na rekinołakach, hydrach(z kolegą nekro), najemnikach/gwardzistach(z łukiem), na górskich to raczej średnio, a na czarnoksiężnikach z kolegą nekro mega waste, ale exp szedł prawilnie(nie pamiętam ile, bo to dawno było :d)
a no i jeszcze na obozie abitańskim jest niezły exp i dobry profit.

brave12013
26-11-14, 13:07
@UP
Kurde to ciekawe ;/ ja na rekinach dropnąłem ponad z 6k ości i podczas teg odropania nigdy nie byłem na plusie to po pierwsze. Wbij większy lvl to pogadamy. Średnio lubię jak ktoś wypowiada się o zwiadowcy, a nie ma się nim nawet 100 poziomu. Zresztą nieważne większość będzie mnie uważać że narzekam marudze. Choć nie miała styczności z zwiadowcą więc ta dyskusja i tak nie ma sensu.

cewix
26-11-14, 15:50
@Up
no tak, zapomniałem dodać, że jechałem na własnych miksturach które są o wiele tańsze i lepsze, poza tym z rekinołaków leci sporo innych itemów z których wychodzi profit ^^
Widzisz mam mniejszy lvl niż ty a potrafię grać o wiele lepiej, może to kwestia tego, że jestem tibijskim weteranem?(gram od 10 lat)

Cannabis
26-11-14, 16:34
Póki co sam mam 80 poziom palkiem nekro alche, i moje zdanie jest takie, że jak chce się lekko łatwo i przyjemnie zarobić to naklada się łuk kompozytowy, bierze się 3k strzał wzmocnionych i leci.się np. na renegatów/gwardzistów (1.5 h i 10 talarów profitu) a i exp nie tragiczny. Jeśli chce się szybko wbić lvl to można zrobić tzw. waste style. I nie mów proszę, że nie ma różnorodności w expach. Jest tego na prawdę dużo.
Pozdrawiam

brave12013
26-11-14, 16:37
A więc żyj dalej w kłamstwie, że masz wiele expowisk. Jak już powiedziałem kończe dyskusje bo to nie ma sensu. I tak zawsze będziecie uważać swoje.

cewix
26-11-14, 19:42
Haha, po prostu nie umiesz grać, proste :D