PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] exp eventy


dusieqq
03-06-11, 22:22
Expienie w altaronie leci jak krew z nosa, przynajmniej na początku, to odstrasza mnóstwo graczy. Ludzie wychodzą z założenia że otsy tak, altaron też jest otsem, są dla rozluźnienia się i ogólnej zabawy. Ludzie jak chcą wymagającej godzin expa rozgrywki grają w rl/orginal tibię a na otsach szukają przyjemnego wbijania leveli.
Dlatego właśnie wpadłem na pomysł czy dałoby się zrobić podwójny exp w weekendy lub coś takiego? Zapewniam że przybyło by ludzi.

Slythia
03-06-11, 22:32
Nie. I tak za szybko się expi :>.

ZycieJestHajem
03-06-11, 22:42
Pff . Ja jak zaczynalem karere na altaronie z 30 skillami max wbilem w jeden dzien z 11 na 25 level bez pacca. Zajelo mi to okolo 8 godzin. Troche no lajf ale czy na altaronie expi sie wolno ? nie sadze.

dusieqq
03-06-11, 22:52
8 lvl nabijałem dwa razy dłużej niż na normalnej tibi, szybki exp? lol.

Sosna
03-06-11, 22:55
@up 10 lvl to tutaj około 2 godzin. Expi się szybko. Chcecie mieć lvl 4k idzcie na orsha dla neo xD

Graudenz
04-06-11, 00:10
Daruj sobie takie pomysły

Karooleq
04-06-11, 07:59
akurat ten pomysl jest beznadziejny ale ja ze swojej strony powiem ze administracja powinna "cos" zdecydowanie polepszyc dla szlachty bo ankardia tak na prawde jest mała a poza tym ostatnio powiedzialem do kolegi (mag duchowny) zeby kupil status szlachecki a on na to że miał 4 dni za darmo i mu sie nie opłaca bo to mu daje tylko mozliwosc hape odes i leczenie innych a to za malo zeby kupic konto :P

maja1414
04-06-11, 08:56
Do do twórcy tematu: CZY TY JESTEŚ IDIOTĄ? ALTARON TO NIE OTS (open tibia server).
Czy to ciężko tak zrozumieć? To jest oddzielna gra. Są ludzie i parapety -.-