PDA

Zobacz pełną wersję : Łatka 07.01.2015


Altrel
07-01-15, 00:38
W dniu dzisiejszym w godzinach nocnych (od 1:30) serwery gry nie będą dostępne z powodu wgrywania mini-aktualizacji. Będzie to głównie łatka naprawcza nie wprowadzająca zbyt dużej ilości nowości ani nie ingerująca w obecny balans gry.

PRZYPOMINAMY, ŻE DO PRAWIDŁOWEGO DZIAŁANIA GRY NALEŻY ŚCIĄGNĄĆ NOWĄ WERSJĘ KLIENTA

Nowości

Pierwszą rzeczą, o której warto wspomnieć jest Arena Treningowa stworzona przez magów współpracujących z Wojskami Altaronu, na której każdy kto odbył stosowny trening i otrzymał dokumenty od dowódcy Rohinama będzie mógł spróbować swoich sił w starciu z pozostałymi Graczami. W walkach będą mogły brać udział osoby zarówno z serwera PVP jak i NON-PVP.

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=3612&stc=1&d=1420591461
Odkryj przyczyny dziwnych incydentów.

Wiele osób skarżyło się, że infrastruktura altarońskiej poczty podupada, że przesyłki giną w trakcie transportu i nigdy nie docierają do właściciela, a także, że listonosze to leniwe bestie, które wszystkie przesyłki zanoszą do depozytów zamiast dostarczyć je do domu adresata. Poczta biorąc pod uwagę te głosy postanowiła uruchomić nową usługę, ale żeby z niej skorzystać będziecie musieli najpierw coś dla poczty zrobić.

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=3613&stc=1&d=1420591292
Walcz i udowadniaj innym Graczom kto jest najlepszy.

Konflikt pomiędzy Pradawnymi Elfami a Inkwizycją przybrał na sile, nastroje w obu antagonistycznych ugrupowaniach są coraz gorsze. Niedawno Najwyższy Inkwizytor Armand odkrył, że do jego obozu za sprawą górskiego tunelu przeniknęło kilku heretyków, z którymi bez Waszej pomocy sobie nie poradzi. W tym samym czasie wybuchła wojna domowa na Duan Canill, wielu jej mieszkańców postanowiło przyjąć wiarę Armanda i zaczęło wszczynać zamieszki. Saveand prosi Was o pomoc w opanowaniu tej sytuacji, niestety na czele buntowników stanął brat Saveanda - Vaenosir, który znacznie przewyższa siłą obecnego Przywódcę Elfów. Stąpajcie więc ostrożnie po ziemiach Pradawnych Elfów, gdyż w pojedynkę nikt nie może się z nim równać.

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=3614&stc=1&d=1420591292
Nowy potężny boss z wieloma unikatowymi umiejętnościami.

Oczywiście to nie wszystko. Poprawionych zostało również wiele błędów, a także dodano 2 nowe zapisy regulaminu dla osób, które nie rozumiały pewnych podstawowych kwestii. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj (https://forum.altaron.pl/showpost.php?p=119127&postcount=30).

Administracja Altaron.pl

Arkon
07-01-15, 01:57
http://i.imgur.com/9CTd6wU.jpg

ReeZo
07-01-15, 02:39
Chyba też jedyny :P

paaaprikos96
07-01-15, 09:14
Błagam, zróbcie coś z tym ass-amerem :d
@topic
Fajnie, że są jakieś oznaki życia ze strony administracji ;)

Tron
07-01-15, 09:33
W końcu arena. No ale zmian jak kot napłakał biorąc pod uwagę fakt, że ta arena praktycznie gotowa od kilku miesięcy.

Yooshi
07-01-15, 12:28
Trzymajcie mnie, update robiony rok. XD

Ah przepraszam to łatka ^^

aleksy5885
07-01-15, 13:04
Dlaczego gracz bez pacc możne wykupić arenę za te 2t ale nie możne na nią wejść ?? Merlin nie mógł by powiedzieć że ona jest tylko dla pacc?

makmej
07-01-15, 14:42
ALTARON ŻYJE? :zaskoczony:

Mcree
07-01-15, 14:50
Dlaczego Rufus nie reaguje na "zadanie" i "pomoc" (którą nam oferuje) tylko na misja? :smutny:

Krejzol
07-01-15, 17:35
Tyle każdy czekał na jakiś update który miał już być pod koniec 2014 roku a tutaj proszę ;) Dostaliśmy łatkę która poprawia tyle błędów co nic :) Ale dobrze że chociaż jakieś oznaki życia jeszcze są :D

Tyrond
07-01-15, 19:06
Tyle każdy czekał na jakiś update który miał już być pod koniec 2014 roku a tutaj proszę ;) Dostaliśmy łatkę która poprawia tyle błędów co nic :) Ale dobrze że chociaż jakieś oznaki życia jeszcze są :D

To Twoja wina, że wierzysz we wszystko co powiedzą Ci "gracze".

@Topic
Ta zmiana z pocztą wg. mnie zbędna. Teraz wielu graczy nie ogarnie poczty. Tak wiem, że gra stawia na fabułę i klimat rpg, ale stanowczo macie zbyt duże mniemanie o przeciętnym polskim graczu.

Altrel
07-01-15, 19:09
Stary system poczty pozostał bez zmian, to jedynie dodatek.

Catthon
07-01-15, 22:47
W liście zmian nie ma słowa o nowych zapisach w regulaminie.

Marancza
08-01-15, 19:29
Próbuję pobrać łatkę i nic wyskakuje ciągle po przejściu paru kratek "Kurcze pióro..." próbowałem 3 razy nie wiem o co chodzi :/. Miał ktoś podobny problem?

Altrel
08-01-15, 19:31
Niech Pan spróbuje usunąć z komputera starsze pliki Altaronu i dopiero pobrać nowe.

Marancza
08-01-15, 19:33
Już chyba będzie działać, nie wyrzuciło mnie w ciągu minuty ;)

mario
08-01-15, 21:27
@Alor
To się nie zmierzymy na arenie ;x Może w końcu stanie się cud i zobaczymy dużego uppa w co szczerze wątpie :D

Czorny3303
10-01-15, 09:20
Zaczynam NO-LIFE ! Tylko jaką profesją grać, po tak wielkim UP-ie xD

prazyk123
10-01-15, 14:37
Ja gram knajtem i wale z axa, a Kolens gra druidem i wali z rozdzki ;/
kpina...

tomakeo
11-01-15, 22:48
Zaczynam NO-LIFE ! Tylko jaką profesją grać, po tak wielkim UP-ie xD

Jest balans, więc każda profesja będzie ok.
Osobiście jestem zaskoczony tak wielkim upkiem.

Voltix
14-01-15, 00:32
Czekalem na taki update przez kilka miesiecy! Jest super!!

jacobs93
01-02-15, 14:48
Często wbijam na altaron zobaczyć kiedy ten "WIELKI UPDATE" i czy gra coś więcej ludzi. Za każdym razem czytając to:
"W ciągu ostatniego tygodnia do gry zalogowało się
10123
graczy, oraz przybyło
76
nowych bohaterów!
Dołącz do tego grona! Miejsca nie zabraknie!"

Myślę:

"W ciągu ostatniego tygodnia do gry zalogowano się
10123 razy z 10 kont,
oraz przybyło
3
nowych bohaterów!
Dołącz do tego grona! Miejsca nie zabraknie!"

Wieje nudą, a lubiłem grać w Altaron :< Pozdrawiam, Wicked Sick

Yooshi
01-02-15, 15:16
Końcówka najlepsza
"Miejsca nie zabraknie"
W pustym worku jest dużo miejsca...

Ten serwer jest pusty jak miejsce w autobusie obok bezdomnego ;_;
Kiedyś myślałem, że update to fajna sprawa, ale teraz, bardziej doświadczony myślę, że ich upy wprowadzają tylko Chaos przez duże CH... (bez skojarzeń).

Altaron, ostatnia ostoja nieTibiozy w oceanie otsów ma mniej graczy od (TU cytuję)

Brazylijskich OTS'ów stawianych na 15-sto letnich laptopach

To prawda, może w Altarony gra tylko Elita (pozdrawiam) ale gra tutaj porównywalna jest do wrzucania pieniążka do fontanny, płacisz i nic z tego nie masz. Po roku czasu został wprowadzony nowy Boss (wee, tyle emocji, że spać przez tydzień nie mogłem).

Legenda głosi, że nowy silnik, że balans.... a ja myślę, że "oni" (lub on, bo nie wiem ilu "ich" zostało) zbierają piniondze do wora i uciekają za granice jak Prezes Amber Gold (lub Tajemniczy Szpieg Z Krainy Dreszczowców, ta której imienia nie wolno wymawiać!).

Robią silnik? Kto wam takiego g*wna w uszy nawciskał... Z administracji został tylko Altrel który wypowiada się na tematy dla niego wygodne, a resztę zlewa ciepłym moczem.
Wszystko jest dobrze powiadasz? Chcesz zacząć tutaj grać powiadasz? Nie obchodzi Cię, że twoja postać expiona przez rok w następnym upie będzie niczym? Lubisz być brany na ostro od tyłu? Lubisz jak mają z Ciebie beke?
Tak? To Altaron jest dla Ciebie!
Już dzisiaj zapraszamy do gry!

R.I.P
Updaty Altaronu

kaos
01-02-15, 19:18
Altaron, ostatnia ostoja nieTibiozy w oceanie otsów ma mniej graczy od (TU cytuję)

Brazylijskich OTS'ów stawianych na 15-sto letnich laptopach



Jestem sławny. :)

Breaner
18-02-15, 10:38
Czekałem na takiego upa, moge wracac do gry!:uśmiech8:

Arkon
18-02-15, 13:06
Czekałem na takiego upa, moge wracac do gry!:uśmiech8:

noob :< <znaki>