PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Nowy temat o Licorze - moze teraz jakis MG przeczyta


laver
05-06-11, 16:46
A więc we wczesniejszym temacie wypowiedzialo sie dosc duzo osób, niestety nikt z Ekipy Altaron.
Tak więc postaram się tutaj w jednym poscie przytoczyć wszystkie pomysły.
Pomysły Faiie Licor :

- osobny czat dla Licoru Anan jak i Licoru Lewana,
- nowa profesja od 20 lvl'u na Licor - Licorańczyk, nazwa nie ważna,
- jakiś premmy zone dla ludzi z tytułem szlacheckim na Licor,
- dla graczy z tytułem szlacheckim proponuje utworzyć na premmy zone *depo*, gdzie Licorańczyk' będzie mógł składować dobytek,

Shan Napisał :

Też za tym jestem. Ogólnie to Licor ma co najmniej 9 wysp, ale tylko 3 są w grze, a do 2 mamy dostęp więc jest pole do popisu. Można zrobić tak, że będzie jeszcze jeszcze jedna podstawowa wyspa, na której się zaczyna, ale dla szlachty, 1 dodatkowa wyspa dla każdego i 4 tylko dla stałych wyspiarzy z czego 2 dla szlachty. Oczywiście nie mówię, żeby zrobić wszystko naraz, ale tak można dodawać po 1 wysepce

No i może jakieś misje na dodatki do jakiegoś stroju mieszczanina/szlachcica?
EDIT
Jak możecie to dodajcie opcje sprzedawania gruczołów czerwi u zielarek.



Pod wszystkimi z tych pomysłów się podpisuje. Najbardziej przydało by się jakies Mini Depo, bo ciężko wszystkie rzeczy nosic przy sobie, zwlaszcza ze jest zakaz uzywania MC tak wiec depo napewno pomoglo by nam ten zakaz przestrzegac. Druga profesja powyzej 20-30 lvl tez byla by wskazana, lub chociaz nawet promocja, bo dla wytrwalych tez powinno cos byc; ) Stroje tez wyroznialy by nas z posrod reszty grajacych w licorze. Mam nadzieje że tym razem ktos sie wypowie.

Tron
05-06-11, 16:58
Nie róbmy z wysp początkowych głównego kontynentu. Te wyspy są tylko "sitem" które przepuszcza innych do Neolith. Jak brakuje ci terenów wybierz wyspę Lewana, która świeci pustkami, a tereny z goblinami się kurzą. Profesja? Myślę że jest ale pod nazwą "stały wyspiarz", czy jakoś tak. No ale jeśli chodzi o depozyt to się muszę zgodzić ;)

PS. Naprawdę istnieje 9 wysp? 8)

@Edit: Myślę że twórcy stworzyli tylko profesję "stały wyspiarz" dla tych co zostają. A resztę olali. Podobnie jest na normalniej Tibi, depozytu nie ma, a nawet profesji.

Kosky
05-06-11, 19:43
wpierw trzeba się skupic nad naprawieniem problemow glownego kontynent- gra tam ZNACZNIE więcej osób niz na wyspach poczatkujacych. są to problemy wagi najwyzszej, a nie problem typu "wyrozniajacy stroj', subprofesja dla 3 wytrwalych osob grajacych na licorze etc.... odpusccie !!! niech wpierw uporają sie admini \technicy z "mainem" a w przyplywie wolnego czsu jak tu zacznie wszystko grac i buczec, dodadzą wam upragnione dp, outfity i czerodziejskie 15 wysp !

laver
05-06-11, 20:12
chyba mozemy wspomniec rzeczy które mozna wziasc pod uwage?
poza tym rownie dobrze moge napisac ze 100% graczy przewinelo sie przez licor i kolejni nowi rowniez bd grac i zaczynac od tego miejsca
a do neolithu wychodzi tylko 99% :D tak ze u nas bylo wiecej dziekuje dobranoc.

Legolas
05-08-12, 08:36
Osobny czat ? Nie potrzebny lepiej jak jest wspólny.
Profesja ? Bardziej przydało by się , przygotować jakieś umiejętności.
Jak tworzenie strzał i włóczni z drewnianego materiału .
Czy warzenie mikstur z ziół .
Wyspa dla Szlachciców pewnie. Jaka z czym ,zostawiam innym do myślenia ale coś musi być dla tych co pomagają utrzymać serwer .
Depo ? Nie. Ale domki , kamienica zamiast tego mogła by być .
No i stroje także i też można pomyśleć trochę nad wędkarstwem.

Czipsu

Slythia
05-08-12, 10:00
Powtarzanie pomysłów naprawdę mija się z celem. Po to są prefiksy by było jasne, czy pomysł nam się podoba, czy nie.

beta2468
05-08-12, 10:25
Właśnie sobie latałam po Licorze i tak pomyślałam, że przydałaby się jakaś skrzynka depozytowa na te całe śmieci.. Myślę sobie a napisze na forum, a tu widze odnośnie tego jest temacik :)

Arkadiasz
14-02-13, 15:24
Słyszałem, że Altaron ma iść zupełnie inną drogą niż tibia. : O
Na razie, jak zrobię nową postać, to mam zaczynać jak na rlu, z czym tu jest to cięższe. Wbicie 10 poziomu to dla tych co już grają jakieś 2-5h, a dla "zielonego" dzień, dwa? To raczej odpycha od gry.
Zaczynając grę raczej chciałbym jak najszybciej poznać podstawy i o co chodzi w tej grze, czyli jakaś godzina, maksymalnie 3h spędzone na archipelagu, jako nowy gracz.

Co do samego archipelagu. Czemu ma być on tak jak w tibii miejscem przejściowym? Czemu nie zrobić z archipelagu mini kontynentu(ów,w końcu jak nazwa sugeruje jest on zbudowany z wysp : P).Możnaby dodać wyspy specjalnie dla graczy z wyższymi poziomami i szlachcicami oraz profesję na 20 np. poszukiwacz przygód i na 55 np. wędrowca.

Sam nie gram na archipelagu ale nie pasuje mi opinia, że Altaron ma być inny niż Tibia, a od początku gry nie widać zbyt dużej różnicy.
Co o tym myślą wszyscy gracze?

CySiO
21-02-13, 03:50
Po pierwsze : wbić 10 poziom na licorze to żaden problem. Nie będe mówił jak, ale licorstayer zawsze pomoże.

Po drugie : można wprowadzić wymianę gałązek na strzały. np. 10 gałązek 20 strzał bo są drogie.

Po trzecie : nie chce wam się wbijać 10 lvl, to po co gracie? w tibii wystarczy 8 lvl.

Pozdrawiam Stefanides :)

Ps: Proponuje dobudować na lewanie jeszcze jeden poziom z orkami!

Paoli
21-02-13, 07:03
Zastanawiam sie czy czytałeś ostatni temat o licorze tak naprawde, bo ostatni jest ten https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5104.
Po pierwsze: temat depo był poruszany.
Po drugie: Administracja w osobie Trona i Slythii wypowiadała sie w tym temacie.
Po trzecie: część z proponowanych tam zmian została wprowadzona
Po czwarte: EDIT
Jak możecie to dodajcie opcje sprzedawania gruczołów czerwi u zielarek. Opcja ta istnieje od zawsze wystarczy poprawnie wpisać "gruczoły czerwia".
Po Piąte które chyba powinno być pierwsze:) : przytoczyłeś pomysły ze starszych temamtów o licorze a nie z ostatniego.
Oczywiście jestem za zmianami jakie były w ostatnim i wcześniejszych tematach poruszane ale ciągle przypomonanie w ten sam sposób nie sprawi że cos sie ruszy :).
Tym zdaniem kończe mój post.

Paoli
21-02-13, 10:20
Karmalia co ty gadasz gruczoł czerwia sprzedaje sie u Zeliarki Lidii.

cinkiwonsz
21-02-13, 12:08
Wybaczcie, ale po co osobny czat na Anan i Lewanie? Bo nowi gracze chcieliby mieć kontakt przez czat tylko z graczami z tej samej wyspy? Stali wyspiarze podróżują, więc trochę nie bardzo. To tak, jak osobny czat dla Ankardii i Bekalelu.

A łupy na inną postać można przerzucić na przykład z pomocą kolegi, czy też chowając do szafki i szybko przelogowując. W obrębie jednego konta można mieć więcej wyspiarzy ustawionych wylogowanych w tym samym miejscu.
zwlaszcza ze jest zakaz uzywania MC tak wiec depo napewno pomoglo by nam ten zakaz przestrzegac.
Bez mc nie można?