PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Sklepiki


Nathaniel1991
06-06-11, 20:53
Nie wiem czy już ktoś to gdzieś pisał czy nie, ale proponuje aby każdy item ( no może nie każdy) ale takie lepsze jak np. Zaibatsu czy upadłe ostrze czy nawet egzekutor można było sprzedać w sklepie za godną cenę, gdyż 200+ osób może i jest online w godzinach szczytu ale powiedzmy sobie szczerze nie każdy ogarnia fazę i wbija ten 30 lvl żeby kupić ta broń. Jak by było około 900+ ludzi rynek był by większy ale niestety póki co już rynek jest przesycony tego typu itemami i aby ktoś kupił trzeba się nastać w depo i robić promocje (co nie zawsze się opłaca). Tylko proszę jeśli już spodoba się ten pomysł to tylko żeby te ceny jakoś tak porządnie wyglądały a nie śmiesznie zaibatsu - 200 miedzi :P

Pozdro Nataniello:>

blanko2222
06-06-11, 22:14
To prawda. Sprzedać zaibatsu w tym momencie jest bardzo ciężko. 3 dni pisania na trade "sprzedam 2x zaibatsu" zaowocowalo jednym privem "a dobre to zaibatsu?"

Flatron
18-06-11, 07:40
Ceny sklepowe będą powodować, że powstaną jakieś w miare ustalone ceny przedmiotów. Gracz mógłby się przejść do sklepu i ogarnąć troche ile co kosztuje.

POPIERAM!!;)

fiodor89
18-06-11, 07:51
Tak, tak, tak. To jest niezbędne, ponieważ gra przestaje bawić... Ciężko zbierać samą kasę, plecaki z lepszymi rzeczami leżą i nikt nie chce tego kupić... Co innego gdyby grało ponad 800 osób, ale na ten moment ze sprzedażą jest tragedia. Myślę, że przydałby się NPC typu Rashid, ale to już było mylion razy poruszane. Mam tylko nadzieję, że administracja coś robi w tym kierunku

Maffy
18-06-11, 10:45
Każdy chyba poprze tą propozycję. To jest raczej niezbędne w grze, a przeszkód nie widzę.

Zembolx
18-06-11, 12:03
Popieram w 100%.

Teraz gra wygląda tak że ludzie zarabiają kase na cyckach albo kościajach i idą expic na coś mocniejszego... w tym problem że nawet jak lootną dobre itemki... nie ma ich gdzie sprzedać, więc odkładają do domku, idą again na kościeje i tak w kółko. Sam miałem jutro założyć taki temat... popieram!

tenio
18-06-11, 14:00
Moim zdaniem byłby dobry pomysł, gdyby zrobili Quest typu Green/Blue Djin. Wtedy by nie było takiego problemu ze sprzedażą ów przedmiotów. Jestem całkowicie za.

CySiO
21-06-11, 08:08
POPIERAM!!!

Jak da się wszystko sprzedać, to później gra nie będzie stawała się prostsza, bo nie będzie trzeba zaniżać cen przedmiotów, żeby je sprzedać.