PDA

Zobacz pełną wersję : Atak bossa


Wizak
12-03-15, 21:38
To ja zaproponuje najazd bossa na miasto. Oczywiście nie co miesiąc, ale raz na powiedzmy pół roku taki demon latający po Neolith by urozmaicił gre. Do tego jakis fajny opis fabularany; ) z podziemi wieży Erasmusa wydostal się demon by zrównać z ziemią blablabla nie jestem w tym dobry, Ale Wiecie o co chodzi. Pozdrawiam

Nathes
12-03-15, 21:43
Pomysł nie jest zły ale zrobiłbym że jest ostrzeżenie zakładając 5min komunikat ci co się nie ukryją śmierć tragiczna respiło by się losowego stworka raz na miesiąc.

Shiverick
12-03-15, 21:51
Meh.. jakieś niewielkie grupki Abitańczyków przedzierające się przez podziemne tunele/kanały/górskie szczeliny/cokolwiek - lepiej wpisało by się w grę. Fakt rajdy na miasta i inne eventy dające namiastę "żyjącego świata" są fantastyczne.

Angon kion
12-03-15, 21:56
To ja zaproponuje najazd bossa na miasto. Oczywiście nie co miesiąc, ale raz na powiedzmy pół roku taki demon latający po Neolith by urozmaicił gre. Do tego jakis fajny opis fabularany; ) z podziemi wieży Erasmusa wydostal się demon by zrównać z ziemią blablabla nie jestem w tym dobry, Ale Wiecie o co chodzi. Pozdrawiam


Co wąchałeś czupa???

Masterglocker
12-03-15, 23:04
zabił by kilku graczy, a później gówno burza na forum...

colegium zrobiło kiedyś najazd wiecznego pokutnika na neolith, szalały strzygi i jakoś nikt się nie cieszył, niby to było jakieś urozmaicenie od ciągłej rutyny.

po za tym czupa, jak by wjechał jakiś boss, to stał byś w depo. jakoś nie widziałem żebyście chodzili na bossy.

corkarypto
12-03-15, 23:15
https://www.youtube.com/watch?v=zybnwjhyRRM
było ale się nie przyjęło ;/

Wizak
13-03-15, 06:25
po za tym czupa, jak by wjechał jakiś boss, to stał byś w depo. jakoś nie widziałem żebyście chodzili na bossy.

ostatnio bloczyłem Rokite XD chyba byles z nami przy 2 podejsciu; ) nie mogłeś mnie widzieć bo praktycznie gram od połowy grudnia po 2 letniej przerwie. pozdrawiam

Scree
13-03-15, 08:02
Meh.. jakieś niewielkie grupki Abitańczyków przedzierające się przez podziemne tunele/kanały/górskie szczeliny/cokolwiek - lepiej wpisało by się w grę. Fakt rajdy na miasta i inne eventy dające namiastę "żyjącego świata" są fantastyczne.

Ten pomysł to jest w ogóle genialny!! Jestem za!

@topic
Pomysł fajny i ciekawy, smoki też mogły by najeżdżać miasto. Przecież potrzebują złota do swoich skarbców :)
Jak wystartuje nowy serwer, to spróbuje opisać jakieś najazdy.

WarlordPL
13-03-15, 08:35
No no rodzi się EVO Ots.

Scree
13-03-15, 08:52
No no rodzi się EVO Ots.

Już nawet nie mogę patrzeć na Twoje posty. Tobie na prawdę przydałby się BAN żebyś trochę zmądrzał.

WarlordPL
13-03-15, 09:06
do przedszkola idz albo won na evo otsy,bo mi się już nie chce patrzec na twoje odpowiedzi

Masterglocker
13-03-15, 09:41
ostatnio bloczyłem Rokite XD chyba byles z nami przy 2 podejsciu; ) nie mogłeś mnie widzieć bo praktycznie gram od połowy grudnia po 2 letniej przerwie. pozdrawiam

siedzisz sobie i myślisz, ale by było fajnie gdyby... ale jak człowiek popatrzy z innej perspektywy, to pomysł zaczyna mieć coraz więcej luk i staje się nie praktyczny, wręcz uciążliwy.

Wizak
13-03-15, 10:35
Może i masz rację, aż tak bardzo nad tym nie rozmyslale, chodziło mi o to żeby raz na pół roku wpuścić demona do Neolith i Tyle. Oczywiście jest to tylko taką moją propozycjA która mi odpowiada i oczywiste że nie musi wszystkim, po to jest ten dział aby o tym dyskutować I dzięki za wasze opinie. Sorki za składnie i interpunkcje, pisze z tele

Shiverick
13-03-15, 10:54
Sam koncept nie jest zły, tak jak wspominałem, wszelakie urozmaicenia, losowe wydarzenia etc. wpływają pozytywnie na rozgrywkę. Największym problemem jest poprawne zaprojektowanie czegoś takiego. Nie zapominajmy że to jest Altaron, cokolwiek nie zostanie wprowadzone, znajdzie się tabun krzykaczy którzy zamiast uargumentować swoje niezadowolenie poprzez konstruktywną krytykę - obrzucą pomysł gównem na bazie ćwikły i cebuli.