PDA

Zobacz pełną wersję : Flashowy klient Tibii.


Kosiek
09-06-11, 19:36
Witajcie,
Dzisiaj został udostępniony graczom oficjalnie klient Flash. Ciekawi mnie czy ktoś z Was już korzystał... Co o nim sądzicie?
Ja powiem szczerze, że zdziwiłem się nieco gdy zobaczyłem płynność gry pod IE9, spokojnie wyciągało 30-40 klatek... Oczywiście często 'ścina' grafikę, ale jest dość dobrze. No i nowy system hotów, dodatkowe miejsca na okienka, oraz wskaźniki... Powiem szczerze, że gdyby zdecydowali się napisać od zera klienta C z takimi bajerami to by było miodnie...

piotrek09i
09-06-11, 21:41
Dla mnie to totalna porażka, dziś raz wszedłem na niego i więcej nie wejdę, będe grał na starym. Okienko gry jak dla mnie za małe, po godzinie grania nadal nie mogę się połapać gdzie co jest.

Jednym słowem robią z Tibii MMOPRG jak Last Chaos itp iprzez to tracą graczy. Zobacz ile ludzi grało 5 lat temu a ile teraz .. jak na serwerze PVP zobaczysz 400 oosob to możesz się cieszysz że masz szczeście, kiedyś na aldorze o tej porze grało 650+ były kolejki i to była gra a teraz marne 295 osób....

Agri
09-06-11, 21:55
Rost, bo gdyby stworzyli parę nowych światów to wszystkie stare wygi by wróciły, i znowu nowe serwy byłyby zapełnione po brzegi, a na starych zostałaby setka najlepszych :)

piotrek09i
09-06-11, 22:20
To niech lepiej je dodadzą a nie dodają jakieś pierdoły, przez które tracą graczy

Sosna
10-06-11, 08:29
Rost, bo gdyby stworzyli parę nowych światów to wszystkie stare wygi by wróciły, i znowu nowe serwy byłyby zapełnione po brzegi, a na starych zostałaby setka najlepszych :)

a ja mam wrażenie że mało kto by wrócił :B widzę to po naszych okolicznych "legendach" jak grają to tylko na otsach w team'ach żeby sobie wojenki porobić :D

Van Taron
10-06-11, 09:11
Graficznie prezentuje się ładnie ale też zastanawia mnie czemu status życia/many/doświadczenia zajmuje tyle miejsca, ekran akcji na tym traci.

Ogólnie też zauważyłem pustki w Tibii, mało kto teraz gra chyba.

Kosiek
10-06-11, 10:02
Ciekawe czy CipSoft zaczyna rozimieć swój błąd - że słuchali spamu dzieciaków na forach, zamiast zrobić wokół siebie 'radę' wysokopoziomowych graczy w poważnym wieku... Bo tak po krótce, czego chce dojrzały gracz:
Ciekawej fabuły
Emocjonującego PvP
Dobrych i długich (niespoilowanych) zadań
Braku noobów
Braku botów
A czego chce dziecko? Łatwego expa, słitashnych potforkuufff, i żeby im mama albo tata dali na Premium. :)

Tron
10-06-11, 18:41
A czego chce dziecko? Łatwego expa, słitashnych potforkuufff, i żeby im mama albo tata dali na Premium. :)

Wydaje mi się że takich dzieci jest więcej na RL niż poważnych graczy, i dlatego CipSoft idzie w ich stronę, bo im zależy tylko na zysku z Premium.

Sosna
10-06-11, 19:44
@up tylko że zamiast przybywać zysków to im ich ubywa wraz z graczami :) co do klienta jest pasek many przy hp :o a tak to reszta jest jakimś spamem jak w tibii na telefon ^^

Kosiek
10-06-11, 20:50
Wydaje mi się że takich dzieci jest więcej na RL niż poważnych graczy, i dlatego CipSoft idzie w ich stronę, bo im zależy tylko na zysku z Premium.
Problem w tym, że albo kiedyś rodzice zobaczą w co dziecko gra i przestaną dawać pieniążki, albo to dziecko dorośnie, zobaczy w jaki syf grało i odejdzie. ;)