PDA

Zobacz pełną wersję : [dyskusja] Sin'Selema - Nowy Lider.


Wicked
12-06-11, 22:19
Prosiłbym członków Selemy o zgłaszanie swoich kandydatur na to stanowisko. Macie czas do wtorku - godzina 20. Potem wybiorę osobą z największą liczbą głosów (co trudne nie będzie) i po SS wszystko będzie w waszych łapkach.
Osoby spoza S'S będą nagradzane ostrzeżeniami.

Zembolx
12-06-11, 23:22
Nie ;/ Ja nie chce zmian. W ostateczności tylko Colens albo Eresol. Jesli kto inny zostanie chyba bede musial podjąć pewne kroki ;p

Kosiek
13-06-11, 08:50
Rek, trochę marny moment wybrałeś, bo sporo graczy teraz jest nieaktywnych. A tak w ogóle, który placek wpadł na pomysł, żeby zmieniać lidera? :F

Dinoo20
13-06-11, 09:28
Kosiek a uwazasz ze teraz jest dobrze? Lidera praktycznie nie ma a tak byc nie moze. Osobiscie chce jakiejs zmiany. Z Rekiem juz rozmawialismy i powiedzial to co powiedzial. Jesli nie ma zainteresowania gildia to chyba zmiana jest konieczna.

#@#Zembolx
Colens?! Nie zartuj, on juz nie loguje sie od kilku dni a jak wchodzi to tez na niedlugo; Erek? hmm...spoko ale chyba sie nie zgodzi ;>

Bogo
13-06-11, 09:36
Colens.
Nie gra bo dorwał się do Wiedźmina, i wróci niedługo. Taką mam nadzieje, bo innej osoby nie widzę na tym stanowisku.

Kosky
13-06-11, 11:34
też uważam, ze Colens jest dobrym kandydatem.

Zembolx
13-06-11, 12:02
Colens jest.. wiem co sie z nim dzieje. ale nvm

Bogo
13-06-11, 12:05
Zem~ jak wiesz, to się podziel informacja a nie pisz "nvm" QQ.

Nie musisz mówić co dokładnie z nim jest, tylko czy go zobaczymy w grze.

adaska2
13-06-11, 12:12
Witam

Mnie ostatnio nie ma, wracam dopiero w czwartek, więc nie wiem kto jeszcze aktywnie gra, ale uważam że najlepszy byłby Colens o ile siedzi jeszcze dość często. Jeśli nie to Eresol, Kosiek, Zembo, Howk są kandydatami z 2 półki :D

Do zobaczenia pod koniec tygodnia w altaronie

Pozdrowienia z słonecznej lekcji Technologii Informacyjnej
przesyła
Druidzisko

Howking
13-06-11, 13:47
Colens ostatnio mi pisał, że nie chce być liderem i proponuje mnie, ale dam mu się wypowiedzieć.

Ja osobiście nie mam kandydata, ważne, żeby była to osoba ogarnięta, a takich jest kilka. Oczywiście zawsze jestem skory do pomocy przy ogarnianiu syfu, który nastał.

@Raistlin
Chyba nie jesteś od nas z klanu oO

Dinoo20
13-06-11, 14:00
Uwazam ze Colens nie jest dobrym kandydatem na lidera. Chociazby to ze nie gra juz go dyskfalifikuje, a usprawiedliwienia ze gra w Wiedzmina sa smieszne. Lider musi byc aktywny, nie chodzi mi ze ma to byc nolife ktory siedzi 10h dziennie ale chociaz ta godzinka, dwie dziennie musi byc zeby wiedziec co sie dzieje w gildi. A jak Colens ma dobrze zarzadzac gildia jak go nie ma?!

Dobra, teraz do rzeczy. Howk jest tutaj wedlug mnie najlepsza osoba na to stanowisko. Wie co sie dzieje teraz w gildi, ma pomysl na uporzadkowanie jej i chce rozwijac gildie. Oczywiscie nie wyobrazam sobie zeby 1 osoba zarzadzala cala gildia, dlatego potrzeba jeszcze kilka osob ktore beda mu w tej roli pomagaly. Uwazam ze podzial obowiazkow w tym przypadku jest najlepszym sposobem na sprawne zarzadzanie gildia. Tyle.

wioslo93
13-06-11, 14:37
Jestem za kandydaturą Howk'a. Człowiek ogarnięty, który udziela się w sposób pomocny zarówno w grze jak i na forum. :)

Kosiek
13-06-11, 17:48
Furya, placuszku, wybacz ale pierdzielisz. Na tę chwilę nie jest nam potrzebny nowy lider, bo de facto nie ma zadań do których byłby potrzebny (chyba nie mamy żadnych wojen, więc nikt od ogarniania PvP nie jest nam potrzebny, isn't it?). Potrzebujemy tylko kogoś od kadr, kto uporządkuje kwestię inactivów i rekrutacji (nie wiem czy zauważyliście, ale zrobiliśmy się jakby masówką w której 3/5 graczy nie udziela się na czacie).

Edit: Ja bym doświadczeniem widział na tym stanowisku Eresola, Druidzisko, albo hmm... Howka na jakimś 50 poziomie...

Howking
13-06-11, 18:34
Nie rozumiem tylko, co ma poziom do zarządzania gildią?

Eresol
13-06-11, 19:10
Colens i tyle ;)

Dark Fury
13-06-11, 19:19
Colens.

<znaki>

Dinoo20
13-06-11, 19:40
Ehh Kosiek :) no i widzisz tutaj sie bardzo mylisz ;) jak sam powiedziales potrzebujemy kogos od "kard i rekrutacji". OK. A co zamierzasz zrobic z ludzmi ktorzy juz sa w gildi i sa nieaktywni/nie udzielaja sie na czacie/nie graja? Super nie ma lidera to nie ma kto ich wywalic, bo przypomne Ci ze vice nie ma uprawnien do wyrzucania ludzi z gildi(tak, pytalem Howka). Sam mowisz ze zrobila sie lekka masowka i dlatego trzeba pousuwac troche osob ktore jak wczesniej wpomnialem sa nieaktywne i nie graja. Bez lidera to niewykonalne.

Poza tym Rek sam powiedzial ze gildia juz go nie interesuje tak wiec po co nadal zwlekac ze zmiana? Kiedys i tak bedzie trzeba tego dokonac.

Bogo
13-06-11, 20:05
Howk jestem w tej gildii od samego początku : ). To że, ostatnio wyszedłem low lvl magiem pobawić się w pvp to moja sprawa. Dawno już zrobiłem re-roll z tej postaci.

Podsumowując temat o liderze, tak jak Kosiek mówił poza rekrutacja i kickowaniem z klanu nie widzę chwilowo innych zadań. Rekhyd załatwiał powiedzmy "politykę" bo znał parę osób i był spokój z wojnami. Mamy inna taką osobę? Nie.
Więc wybór możecie powierzyć nawet kostce k6 tak po prawdzie.

Ps. Niech ktoś zmusi Colensa do wypowiedzi w temacie, bo jak powie "nie" to cała ta dyskusja będzie zbędna. Ew ingame i przekaże odpowiedź.

Kosiek
13-06-11, 20:14
Już ustaliliśmy, że tymczasowo lidera weźmie Colens, a rezydencję gildyjną powierzymy w ręce Eresola. Oboje się zgodziliśmy.
Uwaga: po zmianie lidera zrobimy masową selekcję inactive'ów.

Wicked
15-06-11, 23:06
Ma ktoś kontakt z Colensem?

Dinoo20
15-06-11, 23:15
Colens powrócił juz do gry co zmienilo moje stanowisko ;d sam zainteresowany sie zgodzil i przyjmuje lidera.

Kosiek
16-06-11, 07:59
Panowie, ale to tylko tymczasowe. ;P Sam Colens mówił, że nie ma ochoty być liderem na stałe. Jednak plan się utrzymuje, Colens bierze lidera, ja vice i rekrutacja, a Eresol rezydencja.