PDA

Zobacz pełną wersję : łatka


paolis
31-03-15, 08:54
Kolejna łatka i kolejne ograniczenia.
Wg mnie to przesada Zmiany Łupów

Jak wspominaliśmy w temacie dotyczącym aktualizacji - wszystkie łupy zostały znacznie ograniczone, a właściwie miały zostać. Tak na prawdę wstrzymaliśmy się chwilę z wgrywaniem finalnej wersji ograniczając je jedynie o kilka %, aby na serwerach pojawiły się podstawowe elementy wyposażenia. W dniu dzisiejszym wgrana zostaje finalna wersja. Założeniem jest, by Gracz samymi miedziakami "wychodził na zero", a przedmioty, które będą wypadały bardzo rzadko generowały zysk.

Znowu najwięcej ucierpią nisko lvlowcy i gracze,którzy nie spędzają połowy albo i całego dnia w grze.

Tibia nie robi tak drastycznych zmian w łupach a trwa od wieli lat.
Altaron mimo wielu ciekawych rozwiązań i pomysłów jakie wprowadziła administracja coraz bardziej sprawia że graczom odeściewa się grać za takie małe ich zdaniem zmiany.
Już zdążyłem się przyzwyczaić do dropu po resecie a tu taka niespodzianka. Szkoda.

Ps A teraz ide zapalić na odstresowanie :)

ialon
31-03-15, 08:59
Zgadzam się.

inbass
31-03-15, 09:03
Mam nadzieje, że nie będzie sytuacji gdzie z bossów typu Atta lecą tylko miedziaki. No nic, jestem trochę sceptycznie nastawiony do tego ponieważ (jako, że gram magiem) czasami ciężko na expowisku jest wyjść na plus, nawet jak dropią itemy.
Zostało to tylko sprawdzić w praktyce.

pregusia
31-03-15, 09:08
@Up - bossy nie byly ruszane

dzik2
31-03-15, 10:38
Kolejna łatka i kolejne ograniczenia.
Wg mnie to przesada

Nie potrafisz patrzeć w przyszłość. Nie liczy się tylko to co jest tu i teraz, ale też to co będzie za rok, dwa.
Zmiana dobra, widać że coś dobrego się dzieje z tą naszą administracją. :uśmiech8:

paolis
31-03-15, 10:59
Za 2 lata będzie to samo, highlevele będą dyktować ceny, a low nic do powiedzenia nie będą mieli. Bo administracja myśli tylko o przyszłości. :)

Edit . Sorki widzę, że zaczynam się Irytować a nie lubię tego.

kacpinio1
31-03-15, 12:13
Wedlug mnie powinno byc tak od poczatku.

brave12013
31-03-15, 13:55
Według mnie przesada. Wyjście teraz pewnie na plus będzie graniczyło z cudem. No chyba, że na jeden wypad 400 potków dropi z potworków 7t miedzi w co raczej nie uwierzę.

Marancza
31-03-15, 15:01
I znowu alchemicy zyskają przewagę :uśmiech:

Walles
31-03-15, 15:03
Za 2 lata będzie to samo, highlevele będą dyktować ceny, a low nic do powiedzenia nie będą mieli. Bo administracja myśli tylko o przyszłości. :)

Edit . Sorki widzę, że zaczynam się Irytować a nie lubię tego.

w której grze prócz simsów nowy gracz ma coś do powiedzenia?

szymongal
31-03-15, 15:18
Nie będzie gorzej niż było. Wg. mnie taki system został wprowadzony przez narzekanie graczy, że nie da się zarobić, bo nic nie dropi(a wiadomo md nikt nie zbierał). Teraz zarobek będzie bardziej zależny od zbierania sakiewek, a więc będzie stabilniejszy, ponieważ sakiewka leci prawie zawsze i stawki są zbalansowane, więc nie bd sytuacji, gdzie wracasz z niczym bo nie poleciało nic nic konkretnego. Jak dla mnie ostatnie poczynania administracji na + ;) Tak trzymać.

iron
01-04-15, 12:01
Gratulacje z łupem. W końcu temat ogarnięty i teraz trzeba będzie zbierać miedziaki a nie tylko łup. Teraz gra nie będzie tylko taka, że na wyższych lvlach tylko najlepsze potwory, tylko trzeba będzie najpierw nazbierać kasy, by móc na nich expić. Łatka nabardziej na tak. Nie słuchajcie płaczków