PDA

Zobacz pełną wersję : Droga Administracjo


oczywaszki
01-04-15, 08:52
Podirytowany kolejnymi zmianami po resecie, postanowiłem założyć temat. Czy aby wasze decyzje są przemyślane? Zdecydowaliscie, że altaron zostawiacie jakoby nam-starym graczom abyśmy mieli ten swój ots, a nową grę bedziecie rozwijać niezależnie od tego projektu. Dlaczego więc chcecie nam uprzykrzac czas tu spędzony? Nie oszukujmy się, w altarony gra niezmiennie ta sama ekipa od 3 lat +/-10 osob. Po resecie gracze mieli nadzieję na to, że administracja się kolokwialnie mówiąc ogarnęła i zmieniła podejście do sprawy. Jednakże jest to ten sam zespół, który tak samo popełnia błędy jak i kiedyś. Po co był reset skoro nie przetestowaliscie większości istotnych kwestii? Mowa tu o łupach pozostawianych przez potwory (zmieniane gdy kilku osobom przybyło za dużo talarow). Przykra uwaga, gra tu nadal 30osob jednoczesnie, srednio po tyle na obu swiatach wiec robcie te grę POD NAS. Po co zmiana doswiadczenia? Co wam to przeszkadzało? Co wam po zmianie sprzedaży mikstur? Uwaga zloty przepis na wiecej klientów -sugerujcie sie opiniami i sugestiami GRACZY a będzie ich coraz więcej. Narazie jest ich coraz mniej. Wasze pomysły wprowadzajcie na nową grę. Tę postanowiliscie zostawić nam, więc słuchajcie naszych opini. Ba! A ile rzeczy jest jeszcze przez nas, a co za tym idzie przez was nie sprawdzonych (wiem, powinno być odwrotnie ale to Altaron, tu najpierw jest wgrany update, a potem jest korygująca łatka)

Temat zostawiam do rozległej dyskusji moi drodzy, że tak napiszę - wylejcie swoje żale.
Pozdrawiam, Wysterylizowany.

Kr92
01-04-15, 09:03
Ja tam liczę, że dzisiejszy changelog to tylko prima-aprilisowy żart. I tak dużo czasu już poświęciłem na tą grę, średniO chce mi się poświęcać jeszcze więcej na dłuższe wbijanie lvla i robienie mikstur po każdym huncie ;|


Swoją drogą wątpię, że kur na serverze starczy, żeby wyposażyć wszystkich graczy na codzienne hunty, brak manasów = brak expienia = brak grania = brak statusu bo po co
małe mansy mnie nie przekonują

peace

paolis
01-04-15, 09:11
nową grę bedziecie rozwijać niezależnie od tego projektu.

o jaka nową grę chodzi?

oczywaszki
01-04-15, 09:14
Musieliby dodać najazdy kur, coś w rodzaju plagi egipskiej xD
Kolego, chodzi o to do czego altaron mial zmierzać. Do finalnej wersji z inna nazwą na innym silniku. Ale admini tacy dobrzy, ze zdecydowali to zostawic a tamto robić oddzielnie.

paolis
01-04-15, 09:17
Aha, a co do kur, wystarczyłoby przywrócić dawny drop piórek , gdzie z 3 na anan można było dropnąć ok 30.

Jak już pisałem w temacie o łatce altaron staje się piaskownicą dla highlvli i nolifów, nowi gracze nie maja teraz czego tu szukać.

WarlordPL
01-04-15, 10:47
Chyba to jakieś żarty co do zmiany,bo nic nie zostało zmienione.

Catthon
01-04-15, 11:53
Zmiany zostaną wprowadzone po najbliższym zapisie serwera, jak zwykle.

Kennis
01-04-15, 12:06
to juz lepiej dodac 4 krag alchemi i tylko te mikstury bedzie mogl robic alhemik nie bedzie mozna ich dropnac czy kupic a mikstury maga zostawic jak sa
plus dodal bym jeszcze zeby mozna bylo kupowac skladniki lachemiczne na slabe miksturki jak kiedys po wykonaniu jakies dlugiej misji podobnej do zbrojen u alchemikow

kacpinio1
01-04-15, 12:42
Z miksturami pomysl mi sie nie podoba :<. Tak jak wyzej napisano lepiej dodac 4 krag alchemi.
I co maja dac te zwiazki ? Bo jesli nic nie daja to po co to ? Mogly by dawac np wiekszy exp w party jakis buff do pt.

I o ile zmniejszono ten exp kazdy potwor ma inny minus czy kazdy rowno np o 10%

WarlordPL
01-04-15, 13:07
Fajnie bo miksty maga będą mogli robić alchemicy,dzięki temu dodatkowy zarobek i trenowanie alchemi(Która idzie bardzo wolno) :)

Arkon
01-04-15, 13:18
Mi się wszystkie zmiany podobają, nie wiem co wy narzekacie na to...

Krejzol
01-04-15, 13:28
Jak dla mnie na lepsze.

oczywaszki
01-04-15, 13:32
Ciekawe ile entuzjazmu będzie po jakimś miesiącu gry po tych zmianach.

kacpinio1
01-04-15, 15:04
Trzeba robic zapasy potow :)

inbass
01-04-15, 17:09
Czasami się zastanawiam dlaczego ludzie nie patrzą w ......... :D

neilran
02-04-15, 13:23
@oczywaszki widzę traktujesz tą grę jak ots do wbijania ton expa na godzine, nie polecam allegrowicza.