PDA

Zobacz pełną wersję : Mana Amulet


Kennis
12-04-15, 18:41
Proponuje wprowadzić coś jak pierścień magicznej tarczy tylko amulet i dajmy na to 10 ładunków czyli mamy utamke na 10 hitów i niech dropi np z żywiołaków

ThePaczusalive
12-04-15, 18:50
Popieram. Nie byłoby to złe rozwiązanie :)

kacpinio1
12-04-15, 20:52
Takze popieram. Swietny pomysl.

Aceb
13-04-15, 01:27
Pierścienie to wam za mało...?

Windykator
13-04-15, 01:29
sprytny, cholernie duży buff dla magów. Ogromne możliwości i zastosowanie. Mimo wszystko jestem przeciwny edytowaniu wszelkiego co powiązane z magiczną tarczą.

Jeżeli jakimś cudem przejdzie - ładunków niewięcej niż 5 i drop tylko z najsilniejszych bossów.

Aceb
13-04-15, 01:52
sprytny, cholernie duży buff dla magów. Ogromne możliwości i zastosowanie. Mimo wszystko jestem przeciwny edytowaniu wszelkiego co powiązane z magiczną tarczą.

Jeżeli jakimś cudem przejdzie - ładunków niewięcej niż 5 i drop tylko z najsilniejszych bossów.

W sumie, jak o tym wspomniałeś to sobie wyobraziłem maga lub zwiadowce z time ringiem, który się mógłby wycwanić zakładając ring + nowe naszyjniki i bezpiecznie uciekać z speed boostem :P

Catthon
13-04-15, 06:29
Aceb, tak jak powiedzmy - zwiadowca?
To dodatkowy pierścień, który mag czasem musi nosić, a inne profesje nie. Pomysł wydaje się niezły, bo daje alternatywę.

WarlordPL
13-04-15, 09:10
kolejne ulatwienie dla magów, bez sensu pomysł.
Chcecie tylko bo cieżko dostać pierscienie magicznej tarczy? I bardzo dobrze,altaron ma być trudny :)

Kennis
13-04-15, 09:48
tez amulet mialby zastosowanie only na expie na warze dostaniesz 2x kpiro i po amulecie a na expie a do expa w pt bylby w sam raz
up. nie ciężko je zdobyć ale szkoda w ringu latać półgodziny po respie gdzie 3x dmg dostaniesz
jak powiedział catthon była by to alternatywa dlatego proponuje zeby mial 10 ładunkow a nie po 100+ jak wieksość amuletów