PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Coś dla rdzennych wyspiarzy.


weeraa
07-08-10, 14:16
Mój pomysł wygląda następująco;
1. Kraina dla początkujących graczów jest wielka, nie zdążyłam zbadać każdego zakątku lecz chciałabym, żeby było tego więcej sporo ludzi będzie chciało grać jako wyspiarz do samego końca, jeśli nie było by problemem zrobienia większej mapy byłabym niezwłocznie wdzięczna! :P
2. Każdy Wyspiarz chciał by być coraz lepszym, więc moim pomysłem jest tworzenie 3x więcej rzeczy dla wyspiarzy i o wiele więcej trudnych starć z questami lub misjami od NPC.

Kilka pomysłów, moim zdaniem są świetne!
Z niepokojem czekam na odpowiedź. :P

Pozdrawiam!
Weronika.

Trav
07-08-10, 16:06
Już są dodatki dla wyspiarzy, którzy chcą pozostać na Archipelagu. Jako że ten serwer testowy nie obejmuje kontynentu, więc każdy, kto "przejdzie na maina" normalnie jak zwykły gracz, otrzymuje profesję stałego wyspiarza i wraca na wyspy, ale może już do woli podróżować statkiem między Ananem i Lewaną, oraz ma jeszcze inne ciekawostki, o których tu nie powiem :P

W normalnej grze też będzie można zostać stałym wyspiarzem, ale inaczej niż teraz. Póki co osiągnij ten poziom 10 i idź do zarządcy wyspy, jak w dzienniku zadań każą.

Dwie nie aż tak małe wyspy to nie dość? No może kiedyś się to zmieni, ale nic więcej nie powiem. Teraz mamy inne rzeczy do zrobienia.