PDA

Zobacz pełną wersję : Bagienne Hydry Loot


jaca8822
26-04-15, 19:08
Przez weekend huncilismy w 3 osoby bagienne hydry.
Dexter
Bajamor
Inbass

Łącznie licząc spędzilismy na nich okolo 7-8h, Ja(bajamor) wbilem z 106 lvl na 110lvl.

Przez ten caly czas lootlismy :
5 królewska tarcza
4-5 stalowy kostur
1 rozpruwacz !!!!!!!!!!!
3 siepacz
1 królewskie nogawice
82 skóry (alchemik)
3 ciernie
5 mosiężna zbroja
4 kolczatka
1 kompozytowy łuk ziemi
600-700k w sakiewce
0 rare items !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wydalismy okolo 1,5kk na manasy bilismy jak najtanszym kosztem czyli efo tote , pela aluk.

Nasuwa sie pytanie czy wasze zabawy z lootem sa sluszne ? Dawniej na bagienne hydry chodzilo sie po zarobek a teraz po co ?????? ani expa dobre ani loota .....
Zastanówcie sie dwa razy zanim wprowadzacie jakies zmiany, za nim wszyscy gracze przestana grac.

Merry007
26-04-15, 19:12
Ja tak na kościanych smokach siedziałem. Zabiłem dobre 1,5k i miałem:
1 Królewska Tarcza
5 Kościanych Hełmów
4 Straszaki
0 Upadłych Mieczy!!!!

Walles
26-04-15, 19:24
Przecież drop teraz jest ruchomy w sensie trafisz raz na waste drugi raz zarobisz miliony..

jaca8822
26-04-15, 19:33
ale podobno z sakiewek diamentow itp wychodzi sie na zero a itemy co lecza rzadziej sa na + tak mowili a co jest ???

Masterglocker
26-04-15, 19:53
8h na bagiennych hydrach i 4 lvle tylko?!?!
ile wy tam mieliście? 200k/h
i wy się dziwicie że nic nie poleciało, ile wy zabiliście tych hydr, z 200?

jaca8822
26-04-15, 20:11
mielismy 400k/h bez bonusu

w sumie to 5 lvli ponad bo jeszcze jedna detka na szelobie,

beta2468
26-04-15, 20:12
Kolego, masz taki lvl i dziwisz sie o waste? To nie jest resp dla takich lvli. Poza tym mogliscie miec pecha

jaca8822
26-04-15, 20:15
co wy kur*a pie*dolicie lvl nie ma znaczenia u maga tylko mlvl , po dwie dawalismy rade, czary typu aluk tote na wyzszym lvl i mlvl nie rosna !!!!

inbass
26-04-15, 20:15
Mieliśmy 400k+ na jedna osobe co nie zmienia faktu, że sakiewki leciały z co... piątej?
Rozchodzi się o to, że nawet na 0 nie można tam wyjść z takim takimi 'itemami' co dropiły. Jedyne co dropiło cały czas to gałązki i zielone worki. Byłoby OK ale jest tam duży waste.

Także chcę napisać ogólnie o zmianie w dropie sakiewek bo zostało to na 100% zmienione w ciągu ostatnich 8 dni. Jakieś 10 dni temu expiąc na górskich wychodziłem po 2h mając ponad 6,5t w sakiewce (6,5t było to minimum) a obecnie, od jakiś 7 dni, mam max 4,5t (nie licząc itemów które dropneły). To nie tyczy się tylko mnie bo każda osoba z którą rozmawiałem twierdzi ma tak samo.
I ja się pytam dlaczego? Gdzie opis zmiany? Miało być tak, że z expowiska powinno wychodzić się na 0... Ok, można wyjść na 0 jeżeli zabija się potwory w masowych ilościach inaczej (tak jak obecnie na bagiennych) jest waste. A o huntach na magach dorgasa już nie wspomnę bo już śmiech na sali.

Altrel
26-04-15, 20:27
Nic nie było zmieniane w ciągu ostatnich 10 dni. Większość przedmiotów z bagiennych hydr wypada z taką samą częstotliwością jak przed resetem, zmieniane były mosiężne przedmioty i ciernie za co doliczono pieniądze do sakiewek.

beta2468
26-04-15, 20:39
Jeszcze jedna kwestia, nadal jest bonus druzynowy do lota prawda? Z tego co pamietam roznica w huncie 3 -osobowym, a 5 byla bardzo widoczna.

jaca8822
26-04-15, 20:55
altrel to jest nie mozliwe!!!!
Hordan mowil ze przed resetem to co z 2 spadalo cos krolewskiego a teraz?????
czemu tak nie mowicie prawdy (ladnie mowiac) ??

Czorny3303
26-04-15, 20:57
altrel to jest nie mozliwe!!!!
Hordan mowil ze przed resetem to co z 2 spadalo cos krolewskiego a teraz?????
czemu tak nie mowicie prawdy (ladnie mowiac) ??

Bo jesteśmy w pOLSCE. Głosuj na Korwina, może coś się zmieni!

@down

Może być.

jaca8822
26-04-15, 20:58
co do wyborow to bede glosowal na kukiza!!!

inbass
26-04-15, 20:59
Nic nie było zmieniane w ciągu ostatnich 10 dni.

Przykro mi ale niewierze.

Większość przedmiotów z bagiennych hydr wypada z taką samą częstotliwością jak przed resetem, zmieniane były mosiężne przedmioty i ciernie za co doliczono pieniądze do sakiewek.

Rozmawiałem z osobami, które twierdziły iż przed resetem na 2h huntu dropiło można było sporo zarobić. Ale.. przecież zapomniałem, że po resecie drop itemów został zmniejszony ze względu na wprowadzenie sakiewek.

Przecież drop teraz jest ruchomy w sensie trafisz raz na waste drugi raz zarobisz miliony..

Tutaj się zgodzę ale czy to jest sprawiedliwe?
Musiałbym codziennie chodzić na dany typ potwora i siedzieć tam 2h aby sprawdzić czy polecą mi jakieś fajne itemki na zarobek, tak nie powinno być... porażka.

jaca8822
26-04-15, 21:00
tak loot powinien byc bardziej wyrownany

Czorny3303
26-04-15, 21:01
Przykro mi ale niewierze.



Rozmawiałem z osobami, które twierdziły iż przed resetem na 2h huntu dropiło można było sporo zarobić. Ale.. przecież zapomniałem, że po resecie drop itemów został zmniejszony ze względu na wprowadzenie sakiewek.



Tutaj się zgodzę ale czy to jest sprawiedliwe?
Musiałbym codziennie chodzić na dany typ potwora i siedzieć tam 2h aby sprawdzić czy polecą mi jakieś fajne itemki na zarobek, tak nie powinno być... porażka.


Mój dobry kumpel powiedział by słynne:

"Altaron ma być trudny"

Więc rano wstajesz i rura po respach, dajesz cynka znajomym gdzie leci i macie kupę forsy! BADUM! Nie dziękuj.

jaca8822
26-04-15, 21:08
robcie tak dalej to sami bedziecie grali w swoja gre !!!
mi sie odechciewa grac, gram tylko w weekendy, kupuje tego je*anego pacca zeby tylko 2-3 dni pograc w tygodniu po pare godzin, a ku*wa jakies no lify beda mialy dobry dzien w tygodniu i lootna w h*j rarów a ja bede klepał biede bo w te 2-3 dni bedzie slaby loot , bo jestem normalny nie gram po 18h dziennie w WASZEGO ZAJE*ISTEGO ALTARONA.

sokoskiiii
26-04-15, 21:08
Dobra nie pierdolcie że waste to nie jest resp dla 100lvli w 3 osoby waste robicie dlatego ze macie gowniany dmg a hydra sie leczy jak poejabna przez co dlugo ją bijecie

jaca8822
26-04-15, 21:13
ale tu dzieci siedza, wiesz cos o dmg teraz?? bo chyba nie

bagienne hydry lecza sie po ~300 , ja na 106 lvl bilem efo tote + wand za 800-1000


to jest malo ???? na 200 lvl bede bil po 100 wiecej to duza roznica?

Perfect hunter byles kiedys na hydrach ???? ze sie wypowiadasz??

Masterglocker
26-04-15, 21:18
my tam siedzieliśmy z sd... exp podchodził pod 1,2kk w 4, gdzie bloker nie bił nic a nic, a ja robiłem palkiem mniejszy dmg niż magowie.

i tak, perfekt wbił tam kilkadziesiąt poziomów.

Czorny3303
26-04-15, 21:29
robcie tak dalej to sami bedziecie grali w swoja gre !!!
mi sie odechciewa grac, gram tylko w weekendy, kupuje tego je*anego pacca zeby tylko 2-3 dni pograc w tygodniu po pare godzin, a ku*wa jakies no lify beda mialy dobry dzien w tygodniu i lootna w h*j rarów a ja bede klepał biede bo w te 2-3 dni bedzie slaby loot , bo jestem normalny nie gram po 18h dziennie w WASZEGO ZAJE*ISTEGO ALTARONA.

Ja Cię nawet rozumiem trochę, ale jedno pytanie.

Kiedy spałeś? Bo agresja choćby u mnie, po 52h grania;d

sokoskiiii
26-04-15, 21:31
ale tu dzieci siedza, wiesz cos o dmg teraz?? bo chyba nie

bagienne hydry lecza sie po ~300 , ja na 106 lvl bilem efo tote + wand za 800-1000


to jest malo ???? na 200 lvl bede bil po 100 wiecej to duza roznica?

Perfect hunter byles kiedys na hydrach ???? ze sie wypowiadasz??

Tak, byłem zarobiłem tam setki talarów, ale wtedy chodziło się w 5 osób z czego 4 schooterów biło po 1.5k każdy. Teraz i jest taka różnica ze wtedy hydra padała w ciągu paru sekund a wy pewnie jedna hydre z poł minuty bijecie i płaczecie ze waste. Wbijcie wieksze lvle czytaj skille wtedy ogarnijcie 5/6 osób i zobaczcie czy bedzie waste.

dawidees
26-04-15, 22:15
npvp niech płacze, wjedziemy tam w najblizszym czasie to zobaczymy co i jak :)

CySiO
27-04-15, 07:11
Co do Bagiennych Hydr, jeżeli chcecie iść na te potwory to nie patrzcie na oszczędzanie talarów na biciu. Tylko na to jak ją najszybciej zabić. Zabijasz ją szybciej=więcej expa= więcej loota.

beta2468
27-04-15, 12:09
400k/h Morgian przecież to miliony xD
Już na piaskowych by mieli lepszy exp,ba, na zwykłych nawet :owca2:

inbass
27-04-15, 12:48
A kto pisał, że rozchodzi się o exp? Nie rozumiem co ma mieć exp do wypadania kasy (nie biorąc pod uwage tego co pisał CySiO ".... Zabijasz ją szybciej=więcej expa= więcej loota."

Eh, to czytanie ze zrozumieniem...
Rozchodzi się o to, że sakiewki wypadają z co 5tej hydry gdzie z innych mobów na 10 zabitych leci około 6/7.

Catthon
27-04-15, 13:01
Nie znam się, nie bywałem tam od bardzo dawna, ale z prostej kalkulacji wychodzi, że macie przedmioty warte około 1kk. Wystarczy, że dwa dni z rzędu był 'średni' loot i nie dziwota, że wtopiliście. Może otarliście się o rara i był w następnej hydrze - wtedy całe polowanie by Wam się zwróciło. Może wtedy loot był 0,8, a dzisiaj będzie 1.2, czyli zwróciłoby Wam się i bez rarów.

Po dwóch dniach prób ciężko mieć uzasadnione pretensje przy obecnym systemie.

Kr92
27-04-15, 13:11
I właśnie dlatego ten system jest do bani, w mojej opinii wprowadzony po to, żeby nie zastrzelić nas osłabieniem loota całościowo dodano to losowe dziadostwo.
Wcześniej człowiek wiedział gdzie może mieć dobry exp, gdzie zarobić.
Kiedyś bagienne biliśmy bardzo często, po tych zmianach przestaliśmy, sakiewki tego nie uratują.

sad but true

Yooshi
27-04-15, 14:13
Większy lvl, więcej pn, więcej DMG.
Bijąc z sd zabijesz szybciej.
Szybciej zabijesz, więcej expa, lepszy drop.
130 poziom, mały m lvl, aluki blokują się na małym m lvl (chyba, że zmienili).

kaos
27-04-15, 18:21
A myśmy z Hordanem przez resetem poszli tam w sumie 2 razy i za pierwszym poleciał nam pogromca smoków. :uśmiech6:
Tyle, że wtedy w 2 nekro siepaliśmy bułki po 2k+ na osobę z sdków. więc przy 4k+ dmg można było tam nawet przy "dniu bez loota" wyjść przynajmniej na 0.
I dokąd tylko sięgam pamięcią, to latało się po respach, żeby zobaczyć z czego dropi... Jak nie gargi to piromanci, jak nie piromanci to bagienne, a jak z niczego nie leciało to zawsze zostawały piaskowe albo górskie trolle. Właśnie dla tego, by nie umoczyć ciężko wyciułanych talarów. :uśmiech6:

begar321
27-04-15, 18:44
@up
Fascynujące
Co do tematu to jak już tu padła odpowiedź , nie takie poziomy na te bagienne .Poziom w sumie gówno robia ale jednak pny się dostaje

beta2468
27-04-15, 19:52
Mały poziom=mało hp=częste leczenie=wolne chodzenie=spamowanie odesa=waste manasów ( a SD ssie).

Walles
27-04-15, 20:08
Dziś byłem na opatach i też chujowy drop omg omg omg omg omg omg omg

sokoskiiii
27-04-15, 20:24
A ja dziś na bagiennych byłem, deske zaliczyłem, mino że krótko tam byłem, to pogromce zlociłem;d

Sakiewki leca tak 7 na 10 hydr więc nie jest zle.

jaca8822
27-04-15, 21:10
ogary z pvp jak mozna pasc na 2 bagiennych ?? cos nie wyszlo ?
4 padlo czy wiecej ?

sokoskiiii
27-04-15, 22:26
ogary z pvp jak mozna pasc na 2 bagiennych ?? cos nie wyszlo ?
4 padlo czy wiecej ?

A ty "Pro ogarze" nigdy nie padles? Graj sobie na tym npvp zarabiaj talary i sobie nimi dupe podetrzyj

CySiO
28-04-15, 07:32
Że tak napiszę, ciężko wystać 130 ryckiem 2 bagienne hydry bez żadnego leczenia. 2-3 razy ustał, za następnym nie wyszło. Ale non-pvp to specjaliści od walk z potworami. Trzeba im przyznać rację :).

inbass
28-04-15, 09:38
Nasz 130 rycek wystał kilka razy 2 bagienne nie używając uh'ów (myślę, że wasz posiadał uhy) tylko z moim leczeniem, co prawda za pierwszym razem 'mały stresik' ale okazało się, że nie są takie mocne.
Na 8h wypadu spalił 5 uh, jak się nie mylę.

A co do tematu to lepiej już to zamknąć bo to czego chcieliśmy się dowiedzieć zostało napisane. Teraz leci niepotrzebny spam.

sokoskiiii
28-04-15, 10:17
Up nasz wystał Gorynycz ;d To ze sie wyjebał od 2 hydr to po prostu przypadek;/



MUstafa Zamykaj!

7882118
28-04-15, 18:28
Gorynycz akurat mniej bije od zwykłej bagiennej :uśmiech9:

CySiO
28-04-15, 18:41
A dostałeś wave'a? xD

7882118
29-04-15, 12:01
Bloker tam wave'a nie obrywa :uśmiech2: