PDA

Zobacz pełną wersję : czy to normalne?


neilran
25-05-15, 18:21
Witam, chciałbym się pochwalić zachowaniem kolegi z Wyklętych - Danka ze Szczecina, który przeszkadza w trenowaniu.

Mianowicie, trenuje sobie na młodym smoku, poszedłem sobie zrobić coś do jedzenia, 5 minut afk, a nasz kolega zlurował mi dużego smoka. No wesoło, a do tego wspaniały przyjaciel ukradł mi królewskie buty, rozpruwacz +2 +0.1s.

Super atmosfera na serwerze.

Pawlo182
25-05-15, 19:22
Niepotrzebnie w takim sprzęcie skillujesz :P Na smoczka wystarczy Ci spokojnie płytowy secik ;)

KUSZNIK
25-05-15, 19:30
Do tytułu - tak to normalne. Skilałeś na afku? jeżeli tak to sam bym Ci zlurował smoka bo potraktowałbym Ciebie jako maszynę (sorki ale nie lubię bociarstwa), jeżeli afczyłeś gdzieś "z boku" to czemu nie logłeś?

7882118
25-05-15, 19:42
Truuuudneee spraawyyy

neilran
25-05-15, 19:45
Niepotrzebnie w takim sprzęcie skillujesz :P Na smoczka wystarczy Ci spokojnie płytowy secik ;)

Mądry człowiek po szkodzie ;(

Do tytułu - tak to normalne. Skilałeś na afku? jeżeli tak to sam bym Ci zlurował smoka bo potraktowałbym Ciebie jako maszynę (sorki ale nie lubię bociarstwa), jeżeli afczyłeś gdzieś "z boku" to czemu nie logłeś?

Myślisz że sie bede cały czas w altaron patrzał skillując? Byłem 5 minut afk to nic złego, nie porównuj bota do zwykłego, uczciwego AFK. Bez spamowania hotkeyami.

Truuuudneee spraawyyy

Tak, bo ja w odróżnieniu od Ciebie nie używam żadnego bota, a skillowanie afk sie chyba zdarza każdemu. To po prostu chamstwo.

Obles
25-05-15, 20:14
Tak mi się jakoś skojarzyło.

uZ2WK5dCgFs

7882118
25-05-15, 21:15
Tak, bo ja w odróżnieniu od Ciebie nie używam żadnego bota, a skillowanie afk sie chyba zdarza każdemu. To po prostu chamstwo.

Aż mi w pięty poszło :/
@topic
Skilowanko skilowankiem ale po co takie tematy poruszać, ktoś jest chamem to chamem pozostanie, Twój post niczego tutaj nie zmieni :-)

Marancza
25-05-15, 21:29
@up takie tematy są po to, by kogoś ostrzec przed skilowaniem afk, bo może taki cham przyjść i ukraść eq

neilran
25-05-15, 21:36
To miałem na myśli, oraz to z kim nie warto sie zadawać.

Psimgoth
26-05-15, 07:25
najbardziej mnie wkurzają te wasze komentarze typu "truuudne sprawyyy" już nie jeden gracz tak pisze na forum :)

neilran
26-05-15, 08:20
xD

Dobra ale od n pvp to sie odczep, ok? Nie każdy lubi klimat cwaniactwa i 'ja być lepsze od ciebja'.

A pan danka ze szczecina (celowo z małej) okazał się być kim jest.

c770832
26-05-15, 09:21
Juz wiem czemu nawet Paput uciekl z non pvp ;/

Reinkarnator
26-05-15, 10:33
truuuuudne spraawy

uroki non-pvp, nie mozesz zajebac kolesia a tylko żalić się na forum. Pomijając to, że nawet nie masz pewności kto to był, obrażasz pierwszą lepszą osobę a za to powinno być ostrzeżenie

neilran
26-05-15, 10:39
Mam pewność, ponieważ sprawca przyznał sie do winy.

Uroki pvp, nie jesteś super towarzyskim cwaniakiem, nie expisz nałogowo, ktoś zrobi Ci to co mi, a potem jeszcze Ciebe z kumplami zabije za to że go zwyzywasz. Nie dziękuje.

bilsom
26-05-15, 11:05
TRUDNE SPRAWY!!!

Żenadix, żenada w postaci żalenia się na forum z powodu śmierci od potwora, którego ktoś zlurował. Takie osoby jak ty, przypominają mi ludzi w moim mieście którzy przysyłają na portal miasta z którego pochodzę, zdjęcia samochodów które zostały nieprawidłowo zaparkowane. W niczym od tych ludzi się nie różnisz.
Co chcesz tym postem "donosem" zdziałać bo nikt chyba tego nie rozumie??

inbass
26-05-15, 11:10
http://i.ytimg.com/vi/g0uFKDMS3HU/hqdefault.jpg

Tak to bywa, są też ludzie którzy wchodząc przez bramę giną od abi bo ktoś je zlurował :D . A to, że ktoś tak robi to tylko świadczy o osobie jaka jest.

neilran
26-05-15, 11:19
Jeśli ktoś tu płacze to Ty i to w tej chwili. placek.

@bilson to z mojej strony nie donos, tylko ostrzeżenie, przed handlowaniem i zaufaniem wobec danki ze szczecina. Nie polecam allegrowicza po prostu.

Dodam jeszcze, że gdyby przy padnięciu spadały skille tak jak 2 lata temu, to z wkur**** zrookowałbym postać i nie grał, mam taki impulsywny charakter, a jeden skill aktualnie wbijam 10+ h.

Catthon
26-05-15, 11:21
Jakie życie by było piękne gdyby non-pefałpe miało osobne forum takie że bym wszedł i czytał ciekawostki a nie płacz 12 latków:uśmiech2: True Story

Jestem prawie pewien, że non pvp modli się o to samo :oczko:

Yooshi
26-05-15, 11:45
Ja jestem za tym, by przy rejestracji do altaronuf potrzebny był skan dowodu. Wtedy jest cień szansy na normalnych ludzi na serwie.

@topic
Przyjacielu pozdrawiam, podaj nick w grze, zapiszę Cie w hall of Fame obok Marańczy i Strzały.

@edit
Zacytuję Maćka z Gildii wojowników.
Maćko: I gdzie tu honor?!

neilran
26-05-15, 11:53
Normalni jak morda z twojego awatara? xD

Co do honoru, to właśnie mi chodzi o to, że danka, zachował sie nie honorowo.

tomakeo
26-05-15, 14:48
Jestem wręcz oburzony zachowaniem tego gracza. To niedopuszczalne i haniebne. Tutaj powinien być BAN! Mam nadzieję, że takie sprawy skończą w prokuraturze.

Sosna
26-05-15, 15:01
Drama jak na yt. ^^ Nic sensownego do tego tematu nie da się dodać już. Gildia Altaronu rozszerza swoją działalność. ;/

neilran
26-05-15, 16:53
Jestem wręcz oburzony zachowaniem tego gracza. To niedopuszczalne i haniebne. Tutaj powinien być BAN! Mam nadzieję, że takie sprawy skończą w prokuraturze.
Ja tego nie powiedziałem. Nie należy banować za coś co nie jest zabronione, ani nie wykorzystuje błędów gry.
Ja ten temat założyłem w trosce o kulture i poziom serwera non pvp, chociaż przyznam że tez jego poziom nieraz zaniżam. Pragnę zwrócić uwagę że to nie ja w tym temacie urządzam kretyńską dramatyzacje sytuacji. Temat założyłem żeby:
1. Sobie pogadać, bo skilluje.
2. Zbadać jaka będzie ocena takiej sytuacji.
3. Ostrzec przed cwaniactwem naszego przyjaciela wspaniałego ze Szczecina.

@up Miło że śmieszkami próbujesz się wstawiać za kolegą z gildii.

Arkon
26-05-15, 18:55
spokój już! Rozumiem że poszedłeś gdzies tam, w tym samym czasie też skillując i Danka z szczecina ukradła ci miecz, którym to maltretowałeś MŁODEGO SMOKA! (których z dnia na dzień było niegdyś mniej [przed resetem] spowodowane było to masowym mordem przez Pana Wymiatacza. Ale to inna historia)... Oraz stracił Pan Buty.

Racją jest, że to było niehonorowe, jednak prosiłbym już o zakończenie całej sprawy. Czasami tak już jest, że się padnie na afku. wyluzujcie! :V


Pozdrawiam Hanumana i Lisa, oraz wszystkich afkerów poza PZ strzeżcie się Danki.

http://i.imgur.com/kDLkxK6.gif


@niżej
czytałem to urywkami :v szkoda było czasu.

neilran
26-05-15, 19:40
Nie padłem przez mojego afka, tylko przez złośliwość Danki, ale to mały szczegół :v
I nie skillowałem rozpruwaczem xD

Ale ok, ja tej gównoburzy sobie nie życzyłem :v

Yooshi
26-05-15, 22:19
Nie padłem przez mojego afka, tylko przez złośliwość Danki, ale to mały szczegół :v
I nie skillowałem rozpruwaczem xD

Ale ok, ja tej gównoburzy sobie nie życzyłem :v

Teraz piszesz, że nie padłeś "przez mojego afka".
Innymi słowy byłeś przed komputerem, patrzyłeś się na ekran na którym młody smok przekonany przez nadludzką siłę perswazji Danki ze szczecina robi z twojej postaci przypieczony stek?

neilran
26-05-15, 22:25
Powinienem odesłać do Postu tematycznego, ale niech Ci będzie.
Byłem pare minut afk, a umarłem przez Smoka, którego zlurował mi przyjaciel ze Szczecina, ten sam który później mnie okradł i wyśmiewał. Z Twojej gildii.
Nie miałem zbindowanych hotkeyów, zwykłe legalne, krótkie afk, ale smokowi wystarczy minuta żeby zdjąć 70 lvl.

Tak więc przyczynom mojego zgonu, nie było afk, to był czynnik który owemu nieszczęściu sprzyjał, który je umożliwił, ale nie był przyczyną. Przyczyną była ingerencja Danuty.

Walles
26-05-15, 23:35
Witam, chciałbym się pochwalić zachowaniem kolegi z Wyklętych - Danka ze Szczecina, który przeszkadza w trenowaniu.

Mianowicie, trenuje sobie na młodym smoku, poszedłem sobie zrobić coś do jedzenia, 5 minut afk, a nasz kolega zlurował mi dużego smoka. No wesoło, a do tego wspaniały przyjaciel ukradł mi królewskie buty, rozpruwacz +2 +0.1s.

Super atmosfera na serwerze.

Eh, przykra sprawa ale nie wywalczysz nic, tu z takimi sztame trzymają.. pozostaje Ci poszukać gry z normalną społecznością graczy lub zaakceptować to, że morgiany i inne podobne śmiecie są tu mile widziani.

PS. polecam Ci 4story, za udowodnioną kradzież, złodziejaszek dostaje perma na karte sieciową lub jakoś tak ale w każdym razie NIGDY już nie zaloguje na dany serwer 4story no chyba, że z nowego PC.

neilran
27-05-15, 06:48
Aż takiej tragedii nie ma, przede wszystkim dlatego że, jak wspomniałem, przy dedzie skille nie spadają ;)

Też drażni mnie to, że niektóre śmieszne osoby takie zachowanie wręcz gloryfikują.

Sosna
27-05-15, 11:32
Raczej przestrzegają przed afkiem na smokach. No, ale... co kto widzi. ;p

koziolq
27-05-15, 13:11
:owca:ZAORANE:owca:

neilran
27-05-15, 14:07
Nie czuje się w najmniejszym stopniu zaorany.

MaciejB
27-05-15, 19:59
Mam pewność, ponieważ sprawca przyznał sie do winy.

Uroki pvp, nie jesteś super towarzyskim cwaniakiem, nie expisz nałogowo, ktoś zrobi Ci to co mi, a potem jeszcze Ciebe z kumplami zabije za to że go zwyzywasz. Nie dziękuje.




Po Pierwsze Gimbusie ?? tak to się pisze?:uśmiech2:
Nie oczerniaj mojej osoby czy. postaci!
Nie przyznałem się i nie przyznaje!:zły2:

Po drugie Gimb~~?
śmiałem się ze padłeś mam wyj.. na Twoje straty.:uśmiech8:

Po trzecie Gim~~~
Kiedy pisałeś o tej wielkiej stracie i żaliłeś się na cały serwer wracałem z Ankardii gdzie robiłem zadanie dzienne.:oczko:

Twoja bujna wyobraźnia przerasta Twórców " Włatcy móch"





by the way: Marańcza to ze ten typ to Twój przydupas to nie znaczy ze możesz również mnie oczerniać , żyj w swoim wyimaginowanym świecie i do 100 lvla exp na olbrzymach.

pozdrawiam.


ZAMYKAM

neilran
27-05-15, 20:49
Przyznałeś się, jasno to wynikało z Twojej wypowiedzi, a teraz Ci smutno że Ci opinię zepsułem? Nie wykręcaj się.
Mam Ciebie gdzieś, cwaniaczku.

A od Marańczy się odczep, on w odróżnieniu od Ciebie posiada coś takiego jak Honor, ale co ty o tym możesz wiedzieć.

Marancza
27-05-15, 21:20
A od Marańczy się odczep, on w odróżnieniu od Ciebie posiada coś takiego jak Honor, ale co ty o tym możesz wiedzieć.


Hejty za 3... 2...

P.S. możecie hejtować i tak mam to gdzieś...

Sosna
27-05-15, 21:39
Czy tylko dla mnie ten temat ciśnie rakiem? ;/ Halo moderator jakiś na sali jest może? Zamknie? Zagrozi warnem? Cokolwiek? ^^

MaciejB
27-05-15, 21:39
Przyznałeś się, jasno to wynikało z Twojej wypowiedzi, a teraz Ci smutno że Ci opinię zepsułem? Nie wykręcaj się.
Mam Ciebie gdzieś, cwaniaczku.

Gimbusie siejesz mi tutaj farmazon :uśmiech2:
To się przyznałem ? Czy wynikło z wypowiedzi :zdziwiony:

pan
27-05-15, 21:41
Macie nupy ebole i tyle...

MaciejB
27-05-15, 22:47
Proszę o zamkniecie tego tematu zanim dojdzie do rozlewu płaczu :uśmiech8:

Shiverick
27-05-15, 22:59
Proszę o zamkniecie tego tematu zanim dojdzie do rozlewu płaczu :uśmiech8:

Już jest rozlew
http://i.imgur.com/iacXBKm.png

Astronomer
28-05-15, 00:23
Tak więc przyczynom mojego zgonu, nie było afk, to był czynnik który owemu nieszczęściu sprzyjał, który je umożliwił, ale nie był przyczyną. Przyczyną była ingerencja Danuty.
Więcej myślałeś nad sklejaniem powyższych dwóch zdań niż nad sensem tego, co piszesz na forum.

Arkon
28-05-15, 02:51
ależ tu śmiesznie xd. 5 stron bo ktoś padł na afku, kiedy to się dzieje częściej, niż sobie wyobrazić można.
:v

/zamykam bo umiem