PDA

Zobacz pełną wersję : Eksterminator- Legendą Altaronu


Sly-jest-thia-fajna
23-06-11, 11:35
Ten temat służy tylko do uświadomienia wszystkim , Jak wybtnym graczem Był/Jest Eksterminator. Jako pierwszy osiągnął 100 poziom, w krótkim czasie.
Szkoda że skończyłeś z grą Eks, z chęcią patrzyłem jak wbijałeś kolejne poziomy i spodziewałem się że jako pierwszy wbijesz 200 poziom (tak jak wielu zresztą)
Być może cię to nie obchodzi ale w jakiś sposób tęsknie za tobą, WRÓC

Aekal
23-06-11, 11:49
R.I.P

haha

Sly-jest-thia-fajna
23-06-11, 12:09
Jeżeli Myślicie tak jak ja w tej sprawie wpisujcie sie tu.

blanko2222
23-06-11, 12:45
eksterminator - najwiekszy ogar

@up zbędny temat

jacobs93
23-06-11, 15:03
Ogar bo knight ? ; ] Mag - szacun

snooze
23-06-11, 16:39
Co za idiota założył ten temat to się w głowie nie mieści...Weź skołuj sobie nr. telefonu do niego i wypłacz mu się przez telefon jak bardzo tęsknisz za nim a nie pierdolisz bez sensu na forum...Według mnie temat do zamknięcia.

Sly-jest-thia-fajna
23-06-11, 16:51
Dobrze wiesz że w tibi byli gracze którzy mieli "to coś" . Mateusz Dragon Wielki , Eternal Oblivion, A na Altaronie dostrzegłem (chociaż są 100+ lvle_) tylko jednego gracza który ma to coś (czyli postawę i umiejętnosci godne legendy )
I jest nim Ekstermniator możecie sie smiac ale jak by wrócił to nawet jak byscie w 6 na jednej postaci grali to i tak on będzie najlepszy
Dlaczego? bo ma w sobie cząstke tibijskiej legendy

Tron
23-06-11, 16:54
Dobrze wiesz że w tibi byli gracze którzy mieli "to coś" . Mateusz Dragon Wielki , Eternal Oblivion, A na Altaronie dostrzegłem (chociaż są 100+ lvle_) tylko jednego gracza który ma to coś (czyli postawę i umiejętnosci godne legendy )
I jest nim Ekstermniator możecie sie smiac ale jak by wrócił to nawet jak byscie w 6 na jednej postaci grali to i tak on będzie najlepszy
Dlaczego? bo ma w sobie cząstke tibijskiej legendy

Ty, podziel się tym towarem!

http://1.bp.blogspot.com/_Qu9bpfsvh_Q/SbYSAUoTs6I/AAAAAAAAAXo/w_jBF8k64go/s400/1235787459994.jpg

@sadysta: Co to za zdjęcie kaczora wkleiłeś? :D @edit: No Kiepski lepszy :D

Krzychu2
23-06-11, 16:56
Dobrze wiesz że w tibi byli gracze którzy mieli "to coś" . Mateusz Dragon Wielki , Eternal Oblivion, A na Altaronie dostrzegłem (chociaż są 100+ lvle_) tylko jednego gracza który ma to coś (czyli postawę i umiejętnosci godne legendy )
I jest nim Ekstermniator możecie sie smiac ale jak by wrócił to nawet jak byscie w 6 na jednej postaci grali to i tak on będzie najlepszy
Dlaczego? bo ma w sobie cząstke tibijskiej legendy

Jakaś krótka ta jego legenda była ;) i jakoś nie za szczęśliwie się zakończyła dla niego :p
2011-06-11 23:26:54 Gracz zginął na poziomie 108 , zabity przez Yobak, Wawro, Tharoo, Waski, Aurix, Vo'Rith, Zipek, Johnny Walker, Agri, Tisaya, Hafcik, Sadysta, Lai, Zly On, Kozako, Noon, Embaa Embaa, Ormo,

sadysta
23-06-11, 17:00
Dlaczego? bo ma w sobie cząstke tibijskiej legendy
Był RPGowcem, zwykłą maszyną do expienia ,minimalny kontakt z graczami no i 0 skillu pvp.
a ty mówisz o legendzie.

http://img96.imageshack.us/img96/6164/idzpanwchuj14900.jpg




@Zwariowany Alkoholik
Kaczor mi tu nie pasował :D

Sly-jest-thia-fajna
23-06-11, 17:44
Eksterminator został zabity przez plan b tylko dlatego że zazdroscili mu lvla , osiągnieć oraz umiejętności gry którzy sami nie posiadają.

Eksterminator nie ma pvp? ahahahaha w 20 go laliscie i padł jak mu sie poty skonczyły.

Prawda jest taka, że tak sam zajebali Eternala Obliviona bo był legendą i tak samo Eksterminatora .... bo był legendą

Tron
23-06-11, 17:46
Eksterminator został zabity przez plan b tylko dlatego że zazdroscili mu lvla , osiągnieć oraz umiejętności gry którzy sami nie posiadają.

Eksterminator nie ma pvp? ahahahaha w 20 go laliscie i padł jak mu sie poty skonczyły.

Prawda jest taka, że tak sam zajebali Eternala Obliviona bo był legendą i tak samo Eksterminatora .... bo był legendą

Taka "legenda" nie przestaje grać bo go raz zabili. Z tego co wiem, to on zaczął tą całą maskaradę i także z tego co wiem, to on padł w niecałe 10 sekund.

snooze
23-06-11, 17:46
Dobrze wiesz że w tibi byli gracze którzy mieli "to coś" . Mateusz Dragon Wielki , Eternal Oblivion, A na Altaronie dostrzegłem (chociaż są 100+ lvle_) tylko jednego gracza który ma to coś (czyli postawę i umiejętnosci godne legendy )
I jest nim Ekstermniator możecie sie smiac ale jak by wrócił to nawet jak byscie w 6 na jednej postaci grali to i tak on będzie najlepszy
Dlaczego? bo ma w sobie cząstke tibijskiej legendy




Powiedz mi i co w związku z tym...? Bo dalej nie rozumiem cię...Chcesz nas uświadomić że on był jakimś pro ogarem czy co...? Najlepiej nie ośmieszaj się i skończmy już ten temat.

Eksterminator został zabity przez plan b tylko dlatego że zazdroscili mu lvla , osiągnieć oraz umiejętności gry którzy sami nie posiadają.

Eksterminator nie ma pvp? ahahahaha w 20 go laliscie i padł jak mu sie poty skonczyły.

Prawda jest taka, że tak sam zajebali Eternala Obliviona bo był legendą i tak samo Eksterminatora .... bo był legendą




Słuchaj dzieciaku jak nie znasz powodu śmierci eksterminatora to się nie wypowiadaj...I nie bądź śmieszny że w ciągu 1min nawet nie poty mu się skończyły...Nie było cie przy całej sytuacji to po co sie wypowiadasz...?

Sly-jest-thia-fajna
23-06-11, 18:27
Prawda taka , mówią że plan B to nie Power Abuserzy a gówno prawda.
Ekster był najlepszy , wkurwiało was to więc go zajebaliscie tak?
i to byl powód.
Eksterminator jest , był i będzie legendą a wy tylko kolejnymi botami którzy nie mają sensu w rl lajfie

Tron
23-06-11, 18:29
Prawda taka , mówią że plan B to nie Power Abuserzy a gówno prawda.
Ekster był najlepszy , wkurwiało was to więc go zajebaliscie tak?
i to byl powód.
Eksterminator jest , był i będzie legendą a wy tylko kolejnymi botami którzy nie mają sensu w rl lajfie

Raczej nikogo nie obchodzi twoje zdanie, kto jest legendą a kto nie. Wiem, że twoje ostatnio konto to "wywiadypl" (ban od Slythii, stąd ten nowy nick) i przeprowadziłeś wywiad z jakimś szarakiem, który wg. ciebie był graczem wybitnym.

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1474&highlight=wywiad

Sly-jest-thia-fajna
23-06-11, 18:54
Zwariowany alkocholik , wiemy że Eksterminator to legenda!!!!!!! i koniec twoja zazdrosc tego nie zmieni zrozum wreszcie!!