PDA

Zobacz pełną wersję : Sytuacja na RL.


Garok
31-05-15, 23:07
Cześć.
krótko i na temat.
Jak oceniacie teraźniejsze RL? Z jednej strony masa nowych miast, potworów, nadchodzące subprofy, zajebiste, płynne grafiki itd... Z drugiej strony, przykład:
Gram w sumie tą postacią dwa miesiące, jeden bez pacca. Server, na którym gram, to Guardia. Dziś wbiłem 87 (jeden ręcznie, 2 na start) poziom na bocie. Bocę na zmianę jakimiś 5 postaciami (do momentu, aż stamina spadnie do 16h), czyli konto ciągle w ruchu.
Co o tym myślicie?
PIC POWIĄZANY

http://i62.tinypic.com/35a7kp5.png

19960314
01-06-15, 00:00
Cóż, mam kilka 100-200 lvli na rl i mogę stwierdzić iz jest to marna namiastka tego co było kiedyś. Fala botów jaka zalewa aktualną tibię jest przerażająca. Nie wiem skąd się biorą statystyki, że co miesiąc jest usuwanych 30k(!) kont.
Znam ludzi, którzy 8mymi lvlami zarobili setki milionów gpków, nawet na głupich butelkach powiązanych z nowym rookiem, czyli dawnportem. Nadchodzące subprofy, co do tego odnosił bym się naprawdę z dużym dystansem. Jedna mała wzmianka, która była rok temu? Wątpie, aby to weszło z obecnym update. Multum miast, fajna sprawa, ale życie tak naprawdę toczy się w trzech (Yalahar, venore, thais). Płynne grafiki, jedni uwaząją za plus drudzy zaś mówią, zę bolą ich oczy gdy na to patrzą. Moim zdaniem mega plus, tibia jest "mniej drętwa" jeżeli w ogóle można tak powiedzieć o tej grze. Do tego żałosny support, cipsoft robi kupę na graczy, DDOSy, kicki, lagi.
Nie polecam obecnej tibii. Fajna zajawka na chwile, ale gdy wbijasz większy lvl i odkrywasz kupę gówna jaka siedzi głęboko w czeluściach tej gry odechciewa się grać, serio.

Noratl
01-06-15, 07:07
po za tym aktualnie gra wygląda w ten sposób: expisz, wywalasz wszystko na market, robisz refila na markecie i wracasz expić, później tylko postać na offline trening i znowu exp.

sebastianix
01-06-15, 08:19
tłumaczenie:
po za tym aktualnie gra wygląda w ten sposób: odpalasz bota, wywalasz wszystko na market, robisz refila na markecie i znów odpalasz bota, później tylko postać na offline trening i dalej bota ładujesz.

19960314
01-06-15, 11:23
Odpalasz program który chodzi i zabija potwory za ciebie, wrzucasz wszystko na rynek, który możemy znaleźć np w wielu innych grach np. wow. Polega on na dodaniu swojego itema, ustaleniu ceny i każdy gracz może go kupić z każdego miasta nie ruszając się z dp. Następnie robisz kupujesz nowe mikstury/ strzały również na tym markecie, czyli nie ruszając się z dp jesteś obkupiony na full. Znów odpalasz program, który gra za ciebie. Później stawiasz tylko postać do miejca w który skilluje ona sama gdy ty śpisz przez 12h na dobę i dalej włączasz program który gra za ciebie. ;o

Harakiri
01-06-15, 14:58
niektorzy sie jeszcze bardziej rozleniwili ze kupili skrypt na mozzile ktora sama im konta zaklada i na vpsie skrypt im sam je odpala i biegaja od 1lv do czasu az nie dostana bana i wysylaja codziennie kase na alt-chara ktory tez dostaje bana ale jest tworzony recznie zeby nie dostal bana zanim przekaze kase na glowne konto w sposob reczny (czt. nie przez paczke, transfer banku) zeby nie dostac delete i nie stracic kasy... wiec jedyne co robia to przerzucaja kase i sprzedaja ja alledrogo uff jakiez to meczace ile w tym rpg i klimatu wgle super granie

kacpinio1
01-06-15, 15:40
Mi tez ta tibia jakoś nie pasuje. Nie jest to co np na takiej tibi 8.6 tam był klimat RPG itp a teraz to jakieś takie mdłe i nudne :) Altaron lepszy :)

Aceb
01-06-15, 17:56
Od czasów 7.6 (czyli paru ładnych lat) ta gra regularnie schodzi w dół, jedyna poprawa od tamtego czasu to jako tako graficznie i dodanie paru dupereli, które i tak wszyscy olewają bo BOTy rządzą.

Psimgoth
01-06-15, 20:37
Polecam wam Tibie 7.4 tibianic.org real exp x1 .. Poza tym poszukuje silnika pod tibie 7.72 ponieważ mam grafiki z tibii 5.0 oraz gotową mapę :D Ktoś chętny w pomocy?

PS; grafiki mam po upadłym projekcie stonehenge ots

Rookgaard w mojej wersji jest zupełnie taki sam jak z czasów 1998-1999 Zaraz za temple jest woda :P

Bynio
03-06-15, 00:06
To już za temple na rooku nie ma wody? :D, a co do tematu... Tibia upadła w raz z wejściem 8.6, to wtedy masa botów zalała wszystkie serwery, pamiętam dobrze 12 osób na rotwormach kolo venore, oczywiście żadna nie odpisywała.

Bubsko
03-06-15, 03:53
Nie wiem jak sytuacja wyglada na innych serwerach ale na retro Pvp maaaasa ludzi dostaje delety,ludzie przestaja bocic,dla przykladu dzisiaj zniknelo 20 postaci kazda powyzej 200lv :P.

Harakiri
03-06-15, 08:07
A no na chronie jak gralem to szly delete czesto i ludzie mniej bocili z obawy przed wbijaniem im rsow czy po prostu klaty 8 mobow na wejsciach (troche za moja sprawa chociaz nie tylko moja) teraz pewnie nikt sie tym nie przejmuje bo zostaly same boty ;s

Psimgoth
03-06-15, 11:17
To już za temple na rooku nie ma wody? :D, a co do tematu... Tibia upadła w raz z wejściem 8.6, to wtedy masa botów zalała wszystkie serwery, pamiętam dobrze 12 osób na rotwormach kolo venore, oczywiście żadna nie odpisywała.


Jest woda, tylko mi chodzi że zaraz za temple 3 kratki była woda.. zobacz sobię mape rookgaardu z czasów 5.0