PDA

Zobacz pełną wersję : Blokowanie dp i wyludzanie miedziaków


damek93
23-06-11, 14:18
Witam. Dzisiaj do kumpla doczepilo sie dwoch noobów, otóż ubili go za nic ale to nie istotne, blokowali go w dp przez prawie godzine i chcieli za to wyludzic 20 srebrników:/ a o to fotka
http://imageshack.us/photo/my-images/847/beztytuugip.jpg/
licze na ukaranie gracza Nathes.

Tron
23-06-11, 14:20
A trudno było przesunąć te paczki i skrzynie, a potem wypchnąć tego co blokował, bądź powiedzieć koledze żeby się wylogował a potem byś pchnął tego blokera?

PS. Blokowanie nie jest zabronione na głównym kontynencie.
PS2. Kolega ma adwokata? ;)

Zlywuja
23-06-11, 14:23
ten sam gracz który ten post mieścił ukradł nam bag loota wyłudził 6 srebrników pod pretekstem oplaty za otrzymanego bag loota a nastepnie dogadał sie z graczem Namek rzucił mu dany bag loot. Ten postanowił nieoddac więc w imie sprawiedliwości Gracz Nemek padł a gracz Pojarkaa uciekł przed nami. Nie mam screena na dowód aczkolwiek niezwykłem zawsze robic screenów kazdy kroku jak ktos robi kogoś " w karolka". To tyle z mojej strony

damek93
23-06-11, 14:27
hahaha dobre ^^ nikt mu tego nie chcial przesunac a mnie wtedy akurat nie bylo wiec tez nie moglem. wylogowac sie tez probowal ale ten gosc dalej tam stal. A to co pisze zlywuja to jest zalosne i nie bede tego komentowal nawet ;)

Zlywuja
23-06-11, 14:28
Wystarczy spr historie Pojarkii i sie nagle okarze ze ma duzo zabójstw na swoim koncie a gracz był blokowany zeby oddał to co ukradł

Tron
23-06-11, 14:30
Wystarczy spr historie Pojarkii i sie nagle okarze ze ma duzo zabójstw na swoim koncie

Od kiedy zabijanie jest zabronione? Ale macie problemy.

damek93
23-06-11, 14:34
nie chodzi tu o zabijanie tylko o blokowanie :)

Zlywuja
23-06-11, 14:34
chodzi mi o to zeby gracz Nathes dostała bana:) poprostu chciała odzyskac swoja własność

Tron
23-06-11, 14:34
nie chodzi tu o zabijanie tylko o blokowanie :)

A żeby było lepiej, to blokowanie także nie jest zabronione, zabijanie także, a nawet kradzież "loot bagów". Idź kup mikstury, zbierz kolegów i go zabijcie. Jakoś ja mogłem grać i nie byłem przez nikogo atakowany, tylko trzeba umieć z ludźmi gadać.

@edit: A nawet o tym zapomniałem: zdjęcia (tzw. screeny) nie są dowodem. Pozdrawiam.

Zlywuja
23-06-11, 14:38
Juz z depo niewyjdzie

Tomek119
24-06-11, 10:42
Witam :D 'odkopię' temat sprzed wczoraj i wrzucę swoje 2-6 groszy :3

@Zwariowany Alkoholik
Blokowanie graczy w dp (strefie ochronnej) jest ZABRONIONE !! ja tak blokowałem ludzi to mi SG Kael wyleciał :( blokowanie na licorze i w strefie ochronnej na mainie jest niedozwolone :D ok, 2 razy to napisałem to wystarczy

Mervakis
24-06-11, 13:48
Fakt Screen to nie dowód, równie dobrze mogłeś tam popchnąć afkującego gracza dać paczki i zrobić screena żeby dostał bana. Blokowanie w strefie ochronnej jest zakazane tylko i wyłącznie w obecności MG/SG inaczej nie można tego udowodnić.