PDA

Zobacz pełną wersję : Wywiady z różnymi Graczami, Nie tylko pod względem poziomu.


Sly-jest-thia-fajna
23-06-11, 18:26
W tym temacie będą zamieszczane wywiady z różnymi ciekawymi osobistościami.

Wywiad I):
__________________________
Wywiad z Graczem Chojnas.
________________________
19:26 Will Hunting [1]: Zgodzisz się na wywiad z tobą?

19:27 Chojnas [15]: Wyrażam zgodę, na wywiad, jeśli jego treść będzie zgodna z regulaminem ALTARONU !!!

19:27 Will Hunting [1]: Może najpierw się nam przestawisz? Wiek, imię? Gdzie mieszkasz?

19:27 Chojnas [15]: Nazywam się Patryk, mieszkam w Bydgoszczy, jest to województwo Kujawsko-Pomorskie, aktualnie mam 19 lat.

19:27 Will Hunting [1]: Pare słów o Twojej postaci?

19:28 Chojnas [15]: Moja postać jest jedyna i wyjątkowa, ponieważ ja nią gram, mam nadzieję, że praca jaką wkładam w jej tworzenie nie pujdzie na marne, jej przygoda zaczęła się dzisiaj o godzinie 10:00 i nadal ją próbóje rozwijać.

19:29 Will Hunting [1]: To chyba mało czasu by osiągnąć aż taki level, uważasz się za power gamera?

19:29 Chojnas [15]: Nie uważam, ta gra sprawia mi przyjemność, bo to włąśnie jest najważniejsze, mam nadzieję, że nie zostane za takiego uznany.

19:30 Will Hunting [1]: Wielu graczy ciekawi, jak i gdzie expisz?

19:30 Chojnas [15]: Jak na mój poziom niestety nie ma wielu tajemnic, są to okolice mrocznych jaskiń, w których rządzą straszliwe czerwie, a także w jej głebszych zakamarkach królowe.

19:31 Will Hunting [1]: Mówiąc szczerze, masz bardzo kontrowersyjny nick, dlaczego wybrałeś właśnie taki?

19:32 Chojnas [15]: Ten nick prześladuje mnie od zawsze, grając jeszcze dawno, temu w grę o nazwie TIBIA, był to pierwszy nick jaki posiadałem i własnie na tym nicku przekroczyłem magiczną barierę 100 poziomu w 5 miesięcy, trzeba podtrzymywac tradycje, mam poprostu sentyment

19:32 Will Hunting [1]: Jak myślisz, czy Altaron zmierza w dobrym kierunku? Częste update’y, co raz więcej nowych rzeczy..

19:33 Chojnas [15]: Myślę, że narazie podąrza w dobrym kierunku, ale jak każdy wie trudno rozwijać grę aby ona nadal bawiła, łatwo jest zabłądzić i potem trudno wrócić na stronę światła.

19:34 Will Hunting [1]: Nie żałujesz tego, że jesteś wojem?

19:35 Chojnas [15]: Wojownik jest profesja stateczną, nie przepadam za profesjami, które co chwilę umierają i muszą pędzić po nowy plecak ... Lubię grać spokojnie powoli z rozwagą, DO PRZODU !

19:35 Will Hunting [1]: Jakie jest twoje Ulubione Miasto w Altaronie?

19:36 Chojnas [15]: Myślę, żę ANKRADIA, jest tam wiele miłych osób i zawszę coś się dzieje, nie ma lipy !

19:36 Will Hunting [1]: Przejdźmy do krótkich pytań
19:37 Will Hunting [1]: Potwór do expienia?

19:37 Chojnas [15]: Smok

19:37 Will Hunting [1]: co wolisz , PK ,Misjie, expienie?

19:37 Chojnas [15]: PK

19:37 Will Hunting [1]: Tibijski gracz Legenda?

19:37 Chojnas [15]: Bubble

19:37 Will Hunting [1]: Gracz Legenda z Altaronu?

19:37 Chojnas [15]: Eksterminator

19:37 Will Hunting [1]: Dziękuję za udzielenie wywiadu. Pozdrawiam

19:39 Chojnas [15]: Dziękuje Serdecznie, przeprowadzony on został w sposób profesjonalny, pozdrawiam pana redaktora i cały ALTARON TEAM !

Tron
23-06-11, 18:41
19:28 Chojnas [15]: Moja postać jest jedyna i wyjątkowa, ponieważ ja nią gram,
Haha :D
Czemu masz podane, że ten gracz ma 15 poziom, a ta (http://altaron.pl/p/Chojnas/) stronka temu zaprzecza?

@down: Także mam takie wrażenie ;)
@2down: A tobie radzę nie pisać jakiś śmiesznych wywiadów z nieznanymi graczami.

Krzychu2
23-06-11, 18:42
19:30 Will Hunting [1]: Wielu graczy ciekawi, jak i gdzie expisz?

Wątpię żeby wielu graczy ciekawiło gdzie on zdobywa doświadczenie ...
Dla mnie wygląda ten wywiad jakby pisany sam ze sobą :D Ale to tylko moje takie odczucie, bo może tak nie być ;)

Sly-jest-thia-fajna
23-06-11, 18:43
Wywiad nie pisany sam ze sobą.
do alkocholika , ta stronka zaprzecza temu , że ten gracz nie wylogowal sie jeszcze ... trzeba mysleć a nie patrzeć na forum 24/7 i wbyijać posty jak pomylony.

Kosiek
23-06-11, 19:17
Proponuję przenieść ten temat do działu HUMOR! :D

Zembolx
23-06-11, 19:26
A ja proponuje żeby udzielający wywiadu poduczył się trochę ortografii.

ilopopopopo@o2.pl
24-06-11, 12:04
Witam ASDasdka;ldk

Engardo
24-06-11, 12:54
Koniec roku w szkołach i dzieciaki wariują na %% i wypisują różne bzdety w necie ;]

ilopopopopo@o2.pl
24-06-11, 14:43
Najlepszy wywiad jaki w życiu wyidzialem z graczem!

Idealnie dobrane pytania, Inteligenty ten co przeprowadza wywiad, wszystko sie dobrze czyta, Ciekawy rozmówca. Nic dodać , nic ująć!!
Wielki Plus dla tego pana !! Oby więcej takich wywiadów!
a 15 poziom wcale nie tak łatwo wbić jak się wydaje.

Tron
24-06-11, 14:44
Najlepszy wywiad jaki w życiu wyidzialem z graczem!

Idealnie dobrane pytania, Inteligenty ten co przeprowadza wywiad, wszystko sie dobrze czyta, Ciekawy rozmówca. Nic dodać , nic ująć!!
Wielki Plus dla tego pana !! Oby więcej takich wywiadów!
a 15 poziom wcale nie tak łatwo wbić jak się wydaje.

Dobrze wiem, że konto "wywiadypl" to twoje stare konto, założyłeś to po banie. Nie kompromituj się więcej. Nie ma co, ale ocenianie własnych idiotycznych tematów jest głupie.

@down: Twoje konto zostało założone tuż po banie starego. Popełniasz te same błędy ortograficzne, wypisujesz takie same pierdoły jak ostatnio.

ilopopopopo@o2.pl
24-06-11, 14:46
CO? ja nie jestem żadnym wywiadypl. jestem innym graczem i poprostu komentuje wywiad. A koleś odwalił kawał dobrej roboty.

CySiO
24-06-11, 14:56
hahaha rozbawił mnie ten wywiad :P, więcej takich.

Miasta są, ale bez dp, ja tam lobie krasnoludzki Asejron. Odnośnie tajemnic, to na małym lvl'u jest ich bardzo wiele.

Pozdrawiam altaron.pl, w końcu ruszają powolne, ale jakże istotne zmiany ;D

Nathaniel1991
24-06-11, 14:56
a mnie wie wydaje ze oboje sa naa grzybach...