PDA

Zobacz pełną wersję : Archipelag Licor


tefendy
01-07-15, 17:10
Witajcie chce by wszyscy stali wyspiarze Archipelagu Wyspy Licor tu się udzielali jeśli łaska, wklejali swoje screeny itp (rzeczy z łowienia :D) Pvp-Nonpvp, Ja będę grać na NonPVP Anan jak kto woli pod nickiem Bazyliszek, więc można pogadać.
Każdy ma prawo głosu!

Windykator
01-07-15, 23:32
Wiem, że nikt się tego nie spodziewał, ale ja też kiedyś grałem na licorze.

Moja przygoda zaczęła się na pvp na wyspie Lewana. Wyobraźcie sobie, że pierw zabiłem parę kur, sprzedałem piórka stolarzowi i kupiłem pierwszy ekwipunek (set zwiadowcy!), potem poszedłem na żuki i wyexpiłem około 7 poziomu. Następnie wykonałem misje i zdobyłem 10 lvl. Na szczęście to była już pora odebrać pozwolenie na wypłynięcie z tego przeklętego trójkąta bermudzkiego :)

neilran
01-07-15, 23:50
Dużo wiesz, an, ań, anie było tam młodego smoka, lub przynajmniej szabli dao?
Doceniam humor w Twojej wypowiedzi ;)

Ja mam stałego, 28 poziom, kolcze eq bez nogawic (czyli z rare to tylko buty - z lupusa).

tefendy
02-07-15, 07:51
daj cos :D skoro taki fajny secik masz :D

Arkon
02-07-15, 11:14
Ja tez kiedyś byłem na tej wyspie, myślałem... "kurde w takim tempie to pobyt na tej wyspie zajmie mi wieczność!" bo mi łapa misia nie chciała spaść! a jak to tak bez ukończonego zadania wyjść! więc 3 dni siedziałem na misiach i loociłem, gdy w tym czasie koledzy już grali na kontynentach! yh! ale udało mi się - wylociłem łapke i uciekłem stamtąd.

http://i.imgur.com/1szlNuc.jpg