PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy " Plan B "


Zamaskowany
26-06-11, 23:24
Witam !!!
Jak widze to TEAM " Plan B " trzyma tu porzadek ..!

Zgłaszam się z prosba do calego team'u "Plan B" oraz innych graczy o to aby zrobili porzadel z graczem o nicku " Bielak " . Gracz ten ma 21 lvl i zabija początkujacych graczy czyli tych salbszych którzy mają przewarznie 10 lvl do 13 lvl . Z takim ludzimi trzeba robić porzadek poniewaz psuja cala atmosfere serverka . :\

Prosiłbym was abyscie zabili go pare razy ..! Nie litujcie się nad nim ..! :\

Tylko nie mówcie że ktoś mnie zabił i płacze ..! Wcale nie bo mam 12 lvl szybko wszystko odrobie ..! Ale głównie chodzi mi o zasady ..! Bo ZASADY to u mnie punkt 1. !!! :\

Z góry dziękuje wszystkim ;)


Pozdrowionka


ps. Przepraszam za jakie kolwiek błedy ale pisalem to po 24 w nocy . :p



Jeżeli ktoś zrobi z nim porządek niech podpisze sie pod tematem

Luop
26-06-11, 23:43
Witam !!!
Jak widze to TEAM " Plan B " trzyma tu porzadek ..!

Zgłaszam się z prosba do calego team'u "Plan B" oraz innych graczy o to aby zrobili porzadel z graczem o nicku " Bielak " . Gracz ten ma 21 lvl i zabija początkujacych graczy czyli tych salbszych którzy mają przewarznie 10 lvl do 13 lvl . Z takim ludzimi trzeba robić porzadek poniewaz psuja cala atmosfere serverka . :\

Prosiłbym was abyscie zabili go pare razy ..! Nie litujcie się nad nim ..! :\

Tylko nie mówcie że ktoś mnie zabił i płacze ..! Wcale nie bo mam 12 lvl szybko wszystko odrobie ..! Ale głównie chodzi mi o zasady ..! Bo ZASADY to u mnie punkt 1. !!! :\

Z góry dziękuje wszystkim ;)


Pozdrowionka


ps. Przepraszam za jakie kolwiek błedy ale pisalem to po 24 w nocy . :p



Jeżeli ktoś zrobi z nim porządek niech podpisze sie pod tematem




Podobno Noon takie rzeczy robi od reki za drobną opłatą.

siwyus
27-06-11, 08:07
@up

A ile 12 lvl będzie Ci wstanie wykrzesać ?? 1k ;]

Do tematu: Z takimi sprawami to na prv w grze ;P

adamo199412
27-06-11, 11:43
Mnie też zabito bez żadnego powodu :\
12:45 Widzisz Anan (Poziom 55). Jego profesja to rycerz elementalista.
Nie miałem szans.
Siedziałem sobie na nieumarłych a ten przyszedł i od razu zaczął mnie atakować.

Zembolx
27-06-11, 11:50
I wszyscy teraz będziecie tu pisać że Was zabito bez powodu? ;/
Na forum tibia.com nawet nikt by nie zwrócił na to uwagi... wbijcie szybko troche wyższy lvl i bedzie wieksze bezpieczenstwo, nie ma co pisać o każdego deada

Zamaskowany
27-06-11, 13:11
Hmm ..! Jak wy tu chcecie stworzyc lepszy klimat RPG niz w tibi jak sie mozna bezprawnie zabijac ..! i wyrzucac z exspa -.- . No przepraszam ale to mi sie nie podoba ... :confused:



Jest zasada zostawiasz list z informacja ze tu exspi dana osoba tyle i tyle i nie ma prawa ktos mu sie wbic ..! I na dodatek go zabic ..!


Co najmiej ja tak sadze ..!

np.

Mnie też zabito bez żadnego powodu :\
12:45 Widzisz Anan (Poziom 55). Jego profesja to rycerz elementalista.
Nie miałem szans.
Siedziałem sobie na nieumarłych a ten przyszedł i od razu zaczął mnie atakować.

Darkmagican
27-06-11, 15:44
16:53 Widzisz martwego człowieka (Pojemność:10).
To Erpek. Przeciwnikiem, który go pokonał jest Tharoo.

16:49 Widzisz Tharoo (Poziom 74). Jego profesja to rycerz elementalista. Jego pozycja w klanie Plan B to Earthquake.

To jest normalne? Biegłem sobie pod depo i dostałem nagle exori pod nogi. Sorry, ale odstraszyło mnie to bardzo od serwera, mimo że jest tak rozbudowany i unikalny, to i tak niestety zamierzam opuścić wasze grono przez takie właśnie osoby, niemylcię się z faktem że to tylko ja odchodzę/odszedłem na pewno jest więcej takich osób.

siwyus
27-06-11, 17:54
@up

Jeśli złożyłeś się na exori to wnioskuje, że to był "missclick". Myślisz, że nabijałby sobie specjalnie fragi na 10 lvlach?? Poza tym taki lvl odrobić to jest 5 minut...

BeastieLaknock
27-06-11, 18:40
@up
Moim zdaniem, walnąć "przypadkowo" exori pod nogi, jak jest tyle miejsca (i jeszcze akurat jak On przechodził) to jest trudno, czytając tematy na tym forum o klanie plan B coraz bardziej odechciewa mi się grać, jeszcze nawet z rooka nie wyszedłem, a tu już taka figa :(
Przeglądałem jakieś tematy stare w screenach o tym jak plan B pierwszy zabił demca, tylko to przykuło moją uwagę, ale temat był fajny i przyjemny, lecz czytając po tych tematach, klan plan B jest po prostu znudzony, lub grają tam same "nupki" które wcześnie zaczęły grać na nowym ots-ie po to, żeby pkować, lecz patrząc po wypowiedziach członków szczerze w to wątpię, mi osobiście pk nie sprawia przyjemności, jest to pewnego rodzaju trollowanie ponieważ denerwuje się tym innych ludzi. :(
Jeśli sprawa nie umilknie to własnoręcznie wbiję 150lvl i będę ich huncił (z czystej przyjemności zemsty za wszystkich dobrych, i oczywiście ave :))
A tak na serio to chciałem dodać że dobrze by było dodać serw pvp-e dla zachowania równowagi - pk na pvp-e, zwykli ludzie na zwykły serw xd

siwyus
27-06-11, 19:28
@up
No wiesz mógł pomylić hoty czy cos bo naprawdę nie chce mi się wierzyć że specjalnie wbił tego fraga...

Plan B to nie jest gildia z jakiś tam OTS-ów, którzy przyszli tu pkować. Taką gildią było Securum. Plan B to ludzie, którzy się zjednoczyli(fuzje, nowe gildie i takie tam) aby się dłużej nie panoszyli. Postawili się... Taka historia serva w "3 zdaniach".

Wszyscy płaczą na Plan B a większość to czyste bzdury wyssane z palca. Nikt z nich nie zabija bez powodu... Ale oczywiście jest "Plan B zły, Plan B - PA". Nie wiem czym to jest wywołane, może czysta zazdrość...


btw. Ja też należę do Planu B ;]

Tron
27-06-11, 19:31
Jeśli sprawa nie umilknie to własnoręcznie wbiję 150lvl i będę ich huncił (z czystej przyjemności zemsty za wszystkich dobrych, i oczywiście ave :)

Z takim podejściem to na pewno ich pozabijasz.

Zawsze tak jest, trzeba obalić klan rządzący żeby samemu móc rządzić. I tak w kółko. Wojny były już na początku serwera, kiedy to klan Securum nim rządził, a pałeczkę przejęły odłamy starych klanów Fallen Angles, Spectrum i Collegium tworząc Plan B. Chociaż wątpię żeby ktoś obalił obecny skład Planu B. Składa się on z najsilniejszych graczy serwera, którzy potrafią grać, bo sam z nimi chwilkę spędziłem na początkach serwera, ale kto wie. Sam nigdy nie doświadczyłem nieprzyjemności z ich strony, a grałem nowym kontem. Trzeba po prostu umieć z ludzi gadać, nie robić z siebie tłuka, być uprzejmym i mieć jakikolwiek szacunek do innych, a na pewno oni to odwzajemnią. Jeśli tego brakuje to nie ma się czemu dziwić, że zabijają takich delikwentów, są rządzącym klanem więc mogą robić co im się podoba. A jeśli komuś się nie podoba ich sposób grania, droga wolna - stwórzcie klan, zbierzcie wszystkich pokrzywdzonych żądnych krwi i zacznijcie wojnę. Tak było z Securum i podziałało. To normalne że każde zabójstwo z ich strony ląduje na forum, sianie propagandy zawsze było i będzie.

PS. Wygrzebałem z zakątków komputera parę moich zdjęć z początków serwera. Takie rzeczy się działy. Wojny na 20 poziomach - http://img231.imageshack.us/g/dfhdfhhdf.png/

PS2. A oto pakt o nieagresji, który próbowałem nawiązać z Securum: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=576 Wszystko było pięknie, pełny profesjonalizm ze strony Paco, ale członkowie jego klanu stwierdzili że: "my się chcemy tutaj ponarpie**alać, paktu nie będzie!1" Kliknijcie w historię edycji posta to zobaczycie jak to wyglądało pomiędzy mną a Paco.

@siwyus: Prawda, poprawiłem.
@choix: Biję się w pierś :)

Pozdrawiam ;)

Ghall2
27-06-11, 19:32
płaczecie na forum o to że padliście lvle 15+? żadna strata moim zdaniem.
A przecież dobrze wiedzieilście są to uroki pvp , niektórzy wbijają na serwa żeby tylko pozabijać graczy i baj baj . Co do listu to większość trzyma się tych zasad są pojedyńcze osobniki które tego nie szanują jednakże nie za wesoło się dla nich to kończy.
Podsumowując: grając na pvp musicie się liczyć z dedami za free bo nie wszyscy gracze sobie spokojnie expią.

siwyus
27-06-11, 19:39
Wojny były już na początku serwera, kiedy to klan Securum nim rządził, a pałeczkę przejęły odłamy starych klanów Fallen Angles i Spectrum tworząc Plan B.



Pominąłeś Collegium ;]



PS. Wygrzebałem z zakątków komputera parę moich zdjęć z początków serwera. Takie rzeczy się działy. Wojny na 20 poziomach - http://img231.imageshack.us/g/dfhdfhhdf.png/

Pozdrawiam ;)

Ahh.. Stare dobre czasy. ;]

choix
27-06-11, 19:49
rządnych krwi


żądnych ;)

Niewidomy
27-06-11, 21:03
@up
No wiesz mógł pomylić hoty czy cos bo naprawdę nie chce mi się wierzyć że specjalnie wbił tego fraga...

Plan B to nie jest gildia z jakiś tam OTS-ów, którzy przyszli tu pkować. Taką gildią było Securum. Plan B to ludzie, którzy się zjednoczyli(fuzje, nowe gildie i takie tam) aby się dłużej nie panoszyli. Postawili się... Taka historia serva w "3 zdaniach".

Wszyscy płaczą na Plan B a większość to czyste bzdury wyssane z palca. Nikt z nich nie zabija bez powodu... Ale oczywiście jest "Plan B zły, Plan B - PA". Nie wiem czym to jest wywołane, może czysta zazdrość...


btw. Ja też należę do Planu B ;]

Tak dla sprostowania : expilem sobie na 28 poziomie przybiegl do mnie typ z Planu B 71 lvl Rycerz i zaczol mnie bic. Wkoncu gdy mnie zabil napisal ze mu sie nudzilo i chce bana ^^

Vetius
27-06-11, 21:41
Do autora tematu:
HAHAHAHAHAH, dobre dobre ;DD. Masz chłopie humor ;))

siwyus
27-06-11, 21:45
Tak dla sprostowania : expilem sobie na 28 poziomie przybiegl do mnie typ z Planu B 71 lvl Rycerz i zaczol mnie bic. Wkoncu gdy mnie zabil napisal ze mu sie nudzilo i chce bana ^^


Nick? Takie sprawy zgłaszajcie... Ale nie na forum robiąc kolejne tematy tylko do Lidera gildii.

Krzychu2
28-06-11, 00:07
Nick? Takie sprawy zgłaszajcie... Ale nie na forum robiąc kolejne tematy tylko do Lidera gildii.

Pewnie chodzi mu o tą śmierć:
2011-06-22 23:50:26 Gracz zginął na poziomie 28 , zabity przez Johnny Walker
Ale to nie jest już członek planu B ;)

k @ c p e r
28-06-11, 08:09
moge z koleagmi go zabici i porozmawjaci o tym ;) i zobaczymy co powie on
pozdrawiam

Mervakis
28-06-11, 09:13
^up

Ty to się naucz pisać.

siwyus
28-06-11, 12:06
@2up

Życzę powodzenia...

makmej
28-06-11, 15:05
Siwyus taka prawda że jest u was pare osób (moze nawet wiecej niz pare) które po prostu na*******ają ludzi dla zwały albo bo im się nudzi , ciężko oceniać tutaj całą waszą gildie bo taka cała nie jest ale jest naprawde pare osób które powinny przeniesc sie na jakiegos war otsa...

malpaa
28-06-11, 15:32
a dlamnie to jest temat bez sensu .... płaczenie ludzi bo padli itp itp a kto kurwa nie padł pozatym nie macie jakiś 60 lvl czy coś tylko 10-20 co niektórzy ogarnijcie a będzie dobrze...

siwyus
28-06-11, 15:43
Siwyus taka prawda że jest u was pare osób (moze nawet wiecej niz pare) które po prostu na*******ają ludzi dla zwały albo bo im się nudzi , ciężko oceniać tutaj całą waszą gildie bo taka cała nie jest ale jest naprawde pare osób które powinny przeniesc sie na jakiegos war otsa...

Może i tak jest, jednak ja jakoś nie słyszałem, żeby ktoś ode mnie z klanu zabił kogoś za free. Czasem są to błahostki, np. ktoś ich wyzwał lub wbił się na respa i :
X: Wyjdz.
Y: Bo co?
lub coś w podobie... Tak czy inaczej zawsze jest jakiś powód. No chyba, że ja o czymś nie wiem.

btw. Dobrze, że chociaż Ty nie oceniasz całej gildii po jednym jej graczu.

tenzuy
28-06-11, 15:43
@Shar

Hmm... Ja nie padłem. Bardzo mnie to dziwi, bo ja nie jestem osobą którą można bezkarnie besztać. Ale mimo to z każdym mi się dobrze rozmawia, zdarzało się że byłem wpuszczany na expowiska. Nikt mi się na nie nie wpychał. Również osoby z planu B.
Ba! Nie mam żadnych pleców, nikt mnie nie zna, poziom mam żałosny, a moje umiejętności w pvp? Nie będę się chwalił z czyjej ręki potrafię paść...

No cóż. Jeśli wy macie problemy znaczy, że albo macie pecha i trafiliście na nie tego kogo potrzeba, ale coś jest nie tak z... wami. Tyle.

@Siwyus
Hmm... Gracze nie są aż tak wyrozumiali. Jak wchodziłem na jakieś expowisko, nigdy nie spotkałem się z kulturalnym "Bardzo proszę o wyjście, teraz ja tutaj trenuję", rzadko miałem przyjemność usłyszeć "Wyjdź".

Zazwyczaj jest to "<beep> stąd, bo <beep>".

Powód? Oczywiście, większość osób, ma zwyczajnie w dupie osoby trzecie i nie reaguje a uprzejme prośby.

Ale zawsze dało się normalnie porozmawiać, nawet jeśli na początku byłem witany kurwami.

malpaa
28-06-11, 16:00
ale ja od nikogo nie padłem bez powodu ze strony "Planu B" ajesli nawet to mieli powud i tyle nie pisze o tym i że jedna osoba z gildi odpierdala albo jeszcze coś innego robi to nieznaczy że całą gildia takie moje zdanie na ten temat...