PDA

Zobacz pełną wersję : Śmietniki w domkach


Boltzer
13-07-15, 09:42
Przygoda przygodą, RPG RPG, ale po co te śmietniki w domkach to nie wiem. Wnoszę o usunięcie śmietników z domków. Kto jest za, a kto przeciw?

ezzak
13-07-15, 10:38
Wnoszę, aby każdy miał prawo zdecydować, czy w jego domu ma być śmietnik, czy nie!

Boltzer
13-07-15, 10:41
Żeby można było go kupić jak meble

Arkon
13-07-15, 18:25
To... doradcy będą nakładać mandaty za składowanie śmieci w miejscach nieprzeznaczonych na takie rzeczy.

:v

Altrel
13-07-15, 18:45
Kosze nie śmieci nie są meblami typu krzesła, fotele, które da się przesuwać i niszczyć, a meblami typu szafy, które są elementem mapy, wprowadzenie aktualnie występujących koszy do sprzedaży przyczyniłoby się do możliwości blokowania ludzi w domkach poprzez tworzenie niezniszczalnych/nieprzesuwalnych koszy na śmieci w drzwiach. Kilka osób zgłaszało kiedyś, że nie chcą kosza na śmieci w domku, gdyż omyłkowo zdarza im się źle przesunąć przedmioty i je stracić. Najbezpieczniejszą opcją jest dodawanie koszy z poziomu mapy przy domach, gdy ktoś zgłosi, że nigdzie blisko jego domostwa takowego nie ma.

Boltzer
13-07-15, 19:56
Więc dodajcie przy domach, a nie w domach.

Altrel
13-07-15, 20:14
Warunkiem koniecznym do takich zmian jest brak wynajmu danego domu na obu serwerach, każda zmiana w domku skończyłaby się skasowaniem wszystkich przedmiotów, które się w nim aktualnie znajdują (stąd słynne drzwi uszkodzone młotkiem absorbującym, które nie mogły być wymienione przez bardzo długi czas ze względu ciągłe zamieszkiwanie tego domku).

oczywaszki
13-07-15, 20:58
A mi by się przydał. W domku lub przy domku, bo w przypadku Kościelnej 8 i 9 nie ma w środku śmietnika, a najbliższy jest w depozycie(!). Skutkuje to tym, że musze albo z piętra ładować rzeczy do plecaka i je gdzieś wyrzucać, albo podchodzić do okna i zaśmiecać sobie chodnik przed domem.

Bajceps
13-07-15, 23:04
To może umowa śmieciowa?
Każdy wystawia kosz/pojemnik przed domek w określonym terminie i 3 razy na miesiąc np taki Arkon podjedzie śmieciarką i to zabierze. :uśmiech8:
Oczywiście mamy do wyboru, czy śmieci segregujemy, czy też nie, a wywóz byłby płatny. Jeśli ktoś śmieci segreguje to płaci 5 srebrników na miesiąc, a jeśli nie to 10 srebrników. Co Wy na to? :uśmiech7:

Arkon
14-07-15, 00:44
To może umowa śmieciowa?
Każdy wystawia kosz/pojemnik przed domek w określonym terminie i 3 razy na miesiąc np taki Arkon podjedzie śmieciarką i to zabierze. :uśmiech8:
Oczywiście mamy do wyboru, czy śmieci segregujemy, czy też nie, a wywóz byłby płatny. Jeśli ktoś śmieci segreguje to płaci 5 srebrników na miesiąc, a jeśli nie to 10 srebrników. Co Wy na to? :uśmiech7:

nie. <magiczny wypełniacz znaków>

Marancza
14-07-15, 09:24
To może umowa śmieciowa?
Każdy wystawia kosz/pojemnik przed domek w określonym terminie i 3 razy na miesiąc np taki Arkon podjedzie śmieciarką i to zabierze. :uśmiech8:
Oczywiście mamy do wyboru, czy śmieci segregujemy, czy też nie, a wywóz byłby płatny. Jeśli ktoś śmieci segreguje to płaci 5 srebrników na miesiąc, a jeśli nie to 10 srebrników. Co Wy na to? :uśmiech7:

Jak najbardziej za, tylko żeby za segregowanie nic się nie płaciło, a za niesegregowanie 10 md żeby arkon się nie dorobił! :uśmiech7:

P.S. po PvP moze chodzic morgian, albo przeniescie arkona na PvP bo na NPvP jest czysto i będzie on niepotrzebny! :( Zmarnuje się chłopak! :/

kompromis
14-07-15, 10:42
a Marancze na segregacje.

poiuyt321
14-07-15, 17:12
Też jestem za tym by znikły bo np. ja w domku mam <gildyjna> i mnie denerwuje bo czasami jak jestem na touchpad to się boje czegokolwiek ruszać na dole by nie wyrzucić do kosza xD

Taco
20-08-15, 16:48
Nie mówiąc o zwykłym braku 1 SQM, której brak skutkuje czasem zniszczeniem szyku ozdób.